• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odrážadlo Scuttle Bug

(zamknutá)
11. marca 2009 
ahojte maminky, viem ze uz je tu tema odrazadiel mna vsak zaujimaju dve veci konkretne o tomto. velmi nad nim uvazujeme. takze za 1. ma s nim niekto skusenost? za 2. ako rozoznam original? respektive ako je mozne ze ho dostat od 26 po 66 eur?? (na vo farbe mimi beruska, vcielka 66, ina predavajuca, ruzove modre 26, nechapem to, zdaju sa rovnake)
vopred diky! :slight_smile:
11. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz
jannicka ja ho mám. syn ho dostal teraz k 1. narodkám. Pred polrokom som si ho nechala kúpiť v Anglicku, máme modrého chrobáka. Vyšlo ma do 1000 sk. Ja som videla originálne len tie chrobáčkové aj sa mi zdajú krajšie.
11. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz
autor
luciar diky a ty as troj ci stvorkolesove? neviem ako je to s tymi cenami lebo oba maju na sedadle rovnaky napis, len kazde je v inej farbe tak netusim kde je pes zakopany :slight_smile: a ste spokojni? maly uz chodil ked zacal jazdit? dik
11. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz
máme to trojkolesové. malému sa páči. chodiť ešte 100% nevie. ale jazdiť sa podľa mňa nenaučí skôr ako v 1,5 roku. Než sa naučí odrážať a zároveň aj riadiť. Zatiaľ ho na tom tlačíme po byte:slight_smile: Na stránke quicksmartu sú len tie chrobáčikové prevedenia tak neviem či jednofarebné sú tiež originálne. možno sú to staršie typy.
11. mar 2009 o 17:49  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.