• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ekia,asi si dalsia,co si si kona omylom zmensila... :grinning: ale precitaj si tu nejake stranky dozadu... :grinning:
20. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz
ekia,staci ti strana dozadu. :wink:
20. jan 2009 o 15:37  • Odpovedz
fuuha emjee, aka vtipna... to ta musela stat vela sil, kym si vymyslela tento zmysluplny uvod tvojho prispevku, ze? :rolling_eyes: :rolling_eyes: no comment

zbohom
21. jan 2009 o 07:58  • Odpovedz
slnieckova sorry nechcela som ta urazit, ale ako ti mam odpovedat na otazku preco ti OBCAS robi konik problemy, ked nenapises nic podrobnejsie? nie som jasnovidec (ani nasi programatori)
21. jan 2009 o 11:07  • Odpovedz
emjee, aj mne v poslednych dnoch konik pada :angry: vyhodi biele okno a je tam hlaska fatal error a este nieco, ked sa to stane, zdokumenutujem. myslim, ze to zacalo po tej velkej odstavke, je to tak 3x za den
21. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz
dokumentacia je supernapad :wink:
3x denne je strasne moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked to padne, da sa ti potom znovu prihlasit, alebo musis dlhsie cakat, kym to opat nabehne?
21. jan 2009 o 12:37  • Odpovedz
emjee...dakujem...B je správne :wink: :grinning: ....už som začala s mazaním :sweat_smile:
21. jan 2009 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz
Emjee, aj mne tu hlasku fatal eror sem tam vypise, vtedy mi kon tak hodinku nejde...
21. jan 2009 o 14:15  • Odpovedz
emjee ahoj.
Poradis aj mne?Od kedy bola odstavka konika tak od vtedy mam uplne malicke pismenka ked citam diskusiu.Uz ma z toho bolia oci a neviem ako zvacsit tie pismena.Cez internet explorer mi to funguje normalne ale ten nepouzivam.Pouzivam operu.Dik
21. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz
vachovka je to rozoberane na predchadzajucej stranke, pre Operu plati: chod na Zobrazit a tam si vyber Lupu 100% alebo chod na Nastroje - Nastavenia - Webove stranky a tam si nastav velkost Lupy alebo v Nástroje - Nastavenia - Pokročilá voľba - Písmo
21. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz
Emjee dik uz to mam konecne nastavene.
21. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz
emjee, no musim pockat 5-10 minut a potom uz ide, vecsinou to robi vecer a v noci
21. jan 2009 o 15:28  • Odpovedz
super, stacilo napisat tu a uz to nehapruje :grinning: tuk-tuk
22. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz
chcela by soms a opytat ze ked je nejaky nick stopnuty ako anna80 ze preco moze vytvarat temy a este sa tam bavit aj sama so sebou..
ide o temu
cerstve maminky oktober / rijen 2009
nebolo by potom spraven tuto temu uplne zrusit a aby si ju mohli vytvorit mamicky od znovu.. ci to nejako inak poriesit..
26. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz
lienocka tu temu a prispevky napisala skor, ako bola zablokovana - ale vdaka za upozornenie, temu som zmazala, nakolko tu je este jedna rovnaka, len doteraz zamknuta http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=83853 - tuto som odomkla :wink:
26. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz
už druhý deň sa mi nedarí nájsť tému pre darkyne krvi. a pritom viem, že už existuje,t ak nechcem zakladať novú. môžete mi poradiť, kde hľadať? ani vyhľadávač mi nepomohol :frowning2: ďakujem
26. jan 2009 o 19:43  • Odpovedz
26. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz
ĎAKOVALA :grinning:
26. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz
chcem sa opytat, urcite to uz niekto navrhoval, ale nedala by sa spravit taka funkcia ako reminder, zeby som si oznacila temy, kde som nieco pisala (nie take, kde pisem pravidelne, ale take jednorazovky, ze som sa nieco pytala, alebo tak a chcem vediet reakciu)

niekedy nieco napisem a potom zabudnem, ako sa ta tema volala a musim prechadzat cele forum a hladat to...takto by som si do remindra dala temy, ktore chcem akoze sledovat....

alebo to vyriesit pomocou nejakej zalozky na poznamky, nieco ako IP....len by som si to pisala sama sebe. ale ten reminder by bol adresnejsi, proste by sa dakde uchovavala iba linka na to forum s jeho nazvom

btw emjee- co s tym message of the day? :wink: ak si este spominas...

(a teraz by som si tuto temu dala do remindera, lebo stopro zabudnem, ze som si chcela odsledovat odpoved... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
31. jan 2009 o 15:58  • Odpovedz
tato uživatelka stale opakovane dava do roznych tem stale to iste
nick ma alanis855

TEXT: "Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

.... tu je link na nejaku jej stránku

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová "

už bol 2x jej príspevok odstranený a je tam zasa :unamused: neda sa s tým niečo robiť?
31. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz
uz sme ju blokli a snazili sme sa vsetky tieto jej prispevky zmazat, ak niekde ale ostal kludne nas nan upozornite vykricnikom nad prispevkom,
dik zuz
31. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz
sassi, asi ďaľšia, čo má dynamickú IP :confounded:
31. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz
ja som jej 1.x aj ten blbý dotazník vyplnila ... aj banujem ... nech si aspon pamätá, akm už písala :confounded: :grinning:
31. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz
hej ma dynamiku a este tie IP pouziva viac uzivatelov :zipper_mouth:
31. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz
alanis zasa napísala do viacerých tem vo volnej diskusii :unamused:
1. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz
hej,je poriadne vytrvalá... :unamused:
1. feb 2009 o 17:15  • Odpovedz
zas je všade :unamused: teraz 852, nedá sa jej zablokovať počítač?
1. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz
že ju to baví :angry:
1. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz
keby to dala normálne niekde, tak jej určite pošle viac ľudí ten dotazník :rolling_eyes:
1. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz
zasa sa ozvala :angry:
1. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.