• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. máj 2011 o 12:30 • winona24
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. máj 2011 o 12:34 • rovni
@ani3012 @boddez ta veticka ze teraz je to zadarmo a spoplatnene bude neskor je tam od zaciatku fungovania katalogu firiem, dokonca tam bol termin, ktory uz je pase a zadarmo sa predlzilo az do jesene
co sa tyka toho, ze uzivatel z katalogu firiem nebude moct fungovat vo fore - pokial viem, tak firmy vseobecne maju do fora zakaz pisat, len teraz to bude aj technicky podchytene
24. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz
@emjee ale mňa nezaujíma niekto,kto je v katalógu firiem a chce písať do fóra...mňa zaujímajú užívatelia,ktorí sa nechali -nechajú zapísať do katalógu do jesene ...
Ja som len poukázala na to ,že tá veta zavádza.....
24. máj 2011 o 22:42  • Odpovedz
môžem vás poprosiť, kde nájdem tému záhradkárky, alebo biozáhrada (alebo niečo podobné) vraj tu je, lúskala som a nenašla, nechcem zakladať duplicitne, ďakujem
24. máj 2011 o 23:08  • Odpovedz
@emjee ja sa chcem opýtať ale asi sa to nedá ked som v tom katalógu firiem a už ho mám deaktivovaný ale stále mi to skáče na tie moja čiapočky tak to sa už vôbec nedá odstrániť?? alebo si nemôžem zmeniť nick?? alebo celý profil si od znova vytvoriť a ten by mi bol zablokovaný :frowning2:( lebo každého to tam rozčuľuje ked mi chcú odpísať tak sa hnevajú lebo je to tam dosť blbé:o(( asi sa to nedá takto poriešiť že?? :o(((
26. máj 2011 o 12:59  • Odpovedz
@jawan priznavam, ze neovladam fungovanie katalogu firiem, poradi ti skor @janocka
26. máj 2011 o 18:35  • Odpovedz
@emjee dakujem a viem jej to len preposlať??
26. máj 2011 o 18:36  • Odpovedz
@jawan ja som to s nou riesila cez ip, ale kedze som ju tu spomenula, natrafi na tento problem a ozve sa ti / odpovie, pripadne ju oslov cez ip
26. máj 2011 o 18:39  • Odpovedz
@emjee jeej tak dakujem si zlatá
26. máj 2011 o 18:39  • Odpovedz
ahojte, mám otázku ohľadne bazáru, konkrétne kategórie O rodičovstve (knihy, časopisy, video) či je normálne, že mamičky a neviem kto ešte predávajú publikácie, ktoré boli zdarma vložené v prenatal/baby boxe???
Pochybujem, že to niekto kúpi a ak aj predsa, tak už len z princípu by tieto inzeráty mali byť pomazané.... lebo takto vie každý zarábať.... ďakujem, pekný víkend všetkým :wink:
27. máj 2011 o 08:11  • Odpovedz
@beruska.zuzanka tak . zmazať :grinning:
27. máj 2011 o 11:12  • Odpovedz
@jawan uz sa to riesilo na predchadzajucej strane. Pozri pirpsevok od boddez 23. máj o 06:12 a potom moj 23. máj o 10:55
27. máj 2011 o 12:40  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ak uvidis taketo inzeraty tak ich, prosim, oznac vykricnikom a pozrieme sa na to. Nie je v poriadku ak niekto nieco ziska za istu sumu a predava to potom za niekolkonasobne vyssiu sumu
27. máj 2011 o 12:41  • Odpovedz
@janocka ahojky, no označovala som ich už niekoľkokrát a nič... :confused: alebo žeby ste ich stopli a ony ich znova nahodili? :confused:
27. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz
@janocka skor to dostane zadara ,nie získa
27. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz
@janocka takže ked to už bude spoplatnené a ja si vyberiem že chcem ostať nie vo fotme tak to už nebude??
27. máj 2011 o 13:03  • Odpovedz
@janocka ahoj opäť, nie je ich tam veľa, takže som ich pozrela a označila všetky, tak dúfam, že s tým narobíte poriadky, lebo to tu zbytočne zahlcuje priestor.... a niektorá mamička, ktorá nevie, o čo ide sa nechá oklamať, ja také knižky mám tiež a buď sú už v koši, lebo ich malá skántrila, alebo ich pribaľujem zadara mamičkám do balíčku a nezarábam na tom :pensive:
27. máj 2011 o 13:13  • Odpovedz
@jawan ano

@denisocka myslela som to vseobecne, lebo su aj inzeraty napr., ze v obchode stoji ta vec nova 2 eura a uzivatelka ju predava za 5 - preto som pouzila slovo ziska, nie dostane :grinning:

@beruska.zuzanka ano, je mozne, ze po stopnuti inzerat pridali zas.
27. máj 2011 o 13:13  • Odpovedz
@beruska.zuzanka dakujem, pozrieme sa na to :slight_smile: Kedze je vsak momentalne oznacenych inzeratov viac, tak kym to poriesime, tak to potrva den, dva (tri? :sweat_smile: )
27. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz
@janocka no, to či niekto kúpi niečo v obchode za istú sumu a predáva za drahšiu je síce tiež nefér, ale je to io jeho šikovnosti podľa mňa, ak predá... ja si vždy pozerám, koľko stoja veci, ktoré chcem kúpiť v obchode, teda či s ami to cez bazár oplatí :slight_smile:
27. máj 2011 o 13:16  • Odpovedz
@janocka v pohode :wink: ďakujem v mene všetkých :wink:
27. máj 2011 o 13:16  • Odpovedz
@janocka tak dakujem krásne za odpoved
27. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz
Ahojte, chcela by som vas poprosit, ci by ste mohli prehodit temu do inej katgorie. Omylom som nahodila temu tykajucu sa mojho synceka do kategorie Snazilky. je mozne ju premiestnit do kategorie Skolkari a skolaci? Konkretne ide o diskusiu Obriezka - ako sa s nou chlapci vyrovnavaju. Velmi pekne dakujem.
Ak sa to neda, ako mam postupovat dalej? mam zalozit novu v kategorii skolkari a skolaci? dakujem.
27. máj 2011 o 14:34  • Odpovedz
akoze tu uz admini vobec neodpovedaju na otazky (vid moja z 24.5.2011 o 12.20),len sa striehne na mazanie prispevkov-vid moje a take co su teda podla mna este viac odveci ako boli moje zmazane (vid prva strana - 14. aug 2008 o 10:32 a nasledujuci)tu ostavaju
27. máj 2011 o 15:40  • Odpovedz
@rovni nazov albumu si zmenis tak, ze si album otvoris a vpravo hore kliknes na Zmen datum, nazov a popis
27. máj 2011 o 16:36  • Odpovedz
@misamko prehodene :wink:
27. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz
@rovni ak ti admin neodpovie na otazku tak nabuduce skus polozit otazku jednemu z nich alebo vsetkym, daj pred nick zavinac a admin ti odpovie, kedze mu zablika ze sa ho niekto nieco pyta.nie kazdy admin je na nete kazdy den a nemusi postrehnut ze sa niekto nieco pytal ak su za prispevkom uz viacere odpovede
28. máj 2011 o 09:47  • Odpovedz
@pink_lady ... dakujem velmi pekne. :slight_smile:
30. máj 2011 o 08:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.