• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@ikke a mamicky si nemozu pokecat o filmoch a kuture v danych regionoch?

dalsia vec permanentne su mi pre nieco zmazane inzeraty naposledy pre foto, pretoze mi ju manzel upravil aby za danou vecou nic nebolo ziaden moj koberec nabytok a podobne, v kuse tu nachadzam duplicitne inzeraty pripadne inzeraty s fotkami z netu,len moje su v kuse mazane
30. máj 2011 o 11:24  • Odpovedz
@martinano neviem, na ktory (velmi stary) prispevok odo mna reagujes, takze ti nemozem odpovedat... :sweat_smile:

30. máj 2011 o 12:03  • Odpovedz
@martinano tak si prepíš inzeráty z NOVÉ na nepoužívané a bude to OK..niekedy treba čítať aj pravidlá.....
30. máj 2011 o 18:49  • Odpovedz
zas moje inzeraty stiahnute a co tu nachadzam duplicitne inzeraty tie su tu v klude vp ohodicke aj s fotkami z netu,ako ja uz sa fakt nevyjadrujem :angry:
30. máj 2011 o 23:55  • Odpovedz
@martinano mala si v inzerátoch nové veci, ako Ti už písala ani3012, stačilo prepísať slovko nové na nenosené, nepoužité a hotovo :wink:
31. máj 2011 o 00:55  • Odpovedz
@martinano a ak nájdeš inzoš, ktorý nesplňa pravidlá, stačí označiť ! :wink:
31. máj 2011 o 00:55  • Odpovedz
@beruska.zuzanka nie som admin, nech si robia poriadky same, len zvlastne,ze sa mazu inzeraty len niekomu
31. máj 2011 o 14:17  • Odpovedz
@martinano nie si schopná ani si prepísať inzerát ,keď som ti povedala,kde je chyba
a buď ti vadí nevhodný inzerát a nahlásiš ho,alebo nič nehlás buď ticho.... :rolling_eyes:
31. máj 2011 o 14:22  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
31. máj 2011 o 19:41 • martinano
@martinano mno nehnevaj sa,ale všetky baby sa Ti snažili pomôcť...a ty ešte urážaš....a hneváš sa????!!!!!! najprv si preštuduj pravidlá bazáru...a keď Ti nevyhovujú,je kopec iných serverov,kde môžeš inzerovať....a to že sa Ti "lení" nahlásiť inzerát,lebo je to robota adminov...???? veď si predsa musíme pomáhať....a kvôli tomu je tá funkcia...admini sú tiež len ľudia...a majú toho až až...tie dva kliky na nahlásenie inzerátu ani jednu z nás nezabijú....
1. jún 2011 o 09:21  • Odpovedz
@winona24 ja som sa neurazila ani nerpovokujem povedala som len svoj nazor
1. jún 2011 o 11:01  • Odpovedz
@martinano ja som dnes tiež mala stopnutý inzerát, ktorý som pridávala pred niekoľkými mesiacmi, teraz som ho jednoducho opravila a o chvíľu bol opäť v obehu, pravidlá sú pravidlá :wink:
1. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz
@martinano pozerala som tvoje inzeraty, ak ti boli zmazane inzeraty kde bolo vymazane pozadie tak sa ti ospravedlnujeme :slight_smile: Ak vidis dupliocitne inzeraty, treba flagovat :wink:
1. jún 2011 o 23:21  • Odpovedz
@pink_lady dobry den prosim vas mozem sa opytat?som prihlasena na modromkoniku.cz a chcela by som pridavat nejake inzeraty na slovenskeho konika ale kedze som na MK.cz nejde mi to....nemoste ma nejako prhodit na modry konik sk?dakujem
2. jún 2011 o 01:37  • Odpovedz
@michelleuk prehodene, odteraz su tvoje albumy a inzeraty na mksk
2. jún 2011 o 06:08  • Odpovedz
@emjee Jej dakujem velmi pekne :grinning:
2. jún 2011 o 09:04  • Odpovedz
@emjee chcela by som sa spýtať,že karnevalová maska má byť zaradená medzi: http://www.modrykonik.sk/bazar/ine-detske/?page=2 alebo http://www.modrykonik.sk/bazar/skolkari-a-skolaci-potreby-pomocky/ ? ďakujem
2. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz
@ani3012 ja si myslím že deti - ine ? :grinning:
2. jún 2011 o 11:53  • Odpovedz
@ani3012 karnevalove masky patria do sekcie Ine detske
2. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz
@danu @denisocka sa len pýtam,či nemám môj inzerát v zlej kategórii..ďakujem :slight_smile:
2. jún 2011 o 12:24  • Odpovedz
@ani3012 mas ho v spravnej kategorii :wink:
2. jún 2011 o 12:28  • Odpovedz
@danu chcela by som dat inzerat na odborne knihy tykajuce sa studovania na pedagogickej fakulta. Je to mozne zadat do niektorej z kategorii, alebo knihy pokial sa netykaju deti tak nie? dakujem za info :slight_smile:
3. jún 2011 o 12:24  • Odpovedz
@sisaha nemame sekciu kde by sa taketo knihy mohli zadat
3. jún 2011 o 13:19  • Odpovedz
da sa odstranit tento problem?neukazuje mi kratke spravy ktore niekto napise.
8. jún 2011 o 07:36  • Odpovedz
mam to iste ako @tadotami
8. jún 2011 o 09:21  • Odpovedz
mám otázku.. prečo sa v odpovedi na otázku nedajú zmeniť "preklepy"? Teraz som napísala odpoveď a hneď po odoslaní som si uvedomila, že som zle poradila :grinning: opraviť to už nedokážem, ďalšiu odpoveď pridať v otázke tiež nemôžem.... :angry: :grinning:
8. jún 2011 o 09:44  • Odpovedz
@danu a nemohla by sa do bazaru zadat dalsia kolonka knihy, ktora by sa dala triedit, na detske, kucharske, odborne, sci-fi, horory, detektivky, romany...:slight_smile: hm?
8. jún 2011 o 10:12  • Odpovedz
@sisaha momentalne sa s tym nepocita
8. jún 2011 o 10:17  • Odpovedz
Už dlhšie mám problém, že sa mi nedá komentovať žiadna fotka, odpovedať záujemcovi v mojich inzerátoch. Kliknem na ,,komentovať"-,,odpovedať", jedine čo sa stane je, že okienko na komentár , odpoveď zmizne.
8. jún 2011 o 10:28  • Odpovedz
@tadotami
@akika722 uz aj ja to mam...pri niektorych je to ok..pri niektorych mam to co vy..
8. jún 2011 o 10:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.