• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@traktor vraj niektore baby pridavaju akosi meter či čo..a to ja už nevidím a pravdepodobne ani tadotami toto nevidi :confounded:
8. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz
@akika722 a u nikoho ten meter nevisdis?..lebo ja vidim...len u niektorych mamtak, ako vy na foto..
8. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz
@traktor nie ja to nevidim u nikoho :unamused:
8. jún 2011 o 10:48  • Odpovedz
Ahojte, otázka, podľa čoho sa najnovšie vyberajú albumy a príspevky do sekcie Vybrali sme?
Lebo čoraz častejšie tam nachádzam všelijaké albumy plné fotiek stiahnutých z webu, alebo rodinných fotiek, ktoré si môžem pozrieť aj bez toho, aby ma na to upozorňovala táto záložka...

Páčilo sa mi, ked v tejto sekcii boli také zvláštnosti, ako podnetné články, fotoalbumy s niečím nezvyčajným, vlastnoručnými výrobkami, tipmi na hry s deťmi a podobne... teraz je tam dosť miš-maš posledné dni :confused:
8. jún 2011 o 10:49  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ak najdes albumy stiahnute z webu, klikni na vykricnik a pripadne hod link odkial to je konkretne stiahnute
..viac ti zatial povedat neviem
8. jún 2011 o 11:58  • Odpovedz
tu sa pridavam tiez k
@beruska.zuzanka ..., tiez sa mi to nepaci, rada som tam nakukla pre nieco*ine*, nieco co bolo zvlastne, co mi nieco dalo, pre nieciu sikovnost...ako su to pekne fotoblogy..ale cim su zvlastne?..tie posledne pridane myslim...a zvlast, ak su foto fakt stiahnute ..prosim, neda sa to vratit tak, aby to bolo ako predtym, aby si to clovek pozrel pre tu inost...ved taketo fotoblogy co su tam , tak si pozriem aj bezne..a nemusim si klikat na vybrali sme..
8. jún 2011 o 12:16  • Odpovedz
@tadotami Je to sposobene vkladanim HTML kodu do kratkej spravy. Mozno si si vsimla, ze od vcerajsieho vecera sa zacali objavovat v kratkych spravach graficke obrazky. Tie sposobili aj tuto chybu. Snazime sa ich odstranovat.
8. jún 2011 o 12:25  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Riadime sa hlavne odporucaniami mamiciek. Teraz mozes odporucit album alebo clanok do vybrali sme.
@traktor

Odporucajte a mozno sa tam dostane toho viac, co sa vam paci.
8. jún 2011 o 12:26  • Odpovedz
@martinjasen no, ok, odporúčaním mamičiek, ale keďže sa to volá Vybrali sme pre vás a nie Vybrali ste si, tak by tam malo byť nejaké pravidlo výberu, nie?
8. jún 2011 o 12:30  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved.ja som hned vedela ze si jeden z tych sikovnych chlapcov tu a opravis ma :grinning: dakujem :grinning:
8. jún 2011 o 12:31  • Odpovedz
@martinjasen ja sa vzdy prispôsobím, nemam problem..ale neodpustim si poznamku :sweat_smile: :wink: ...potom to uz nie je ono..napr..oslovim vsetky moje kamosky, tie mi poslu na vsetky moje albumy hlas do vybrali sme..a ja ich tam vsetky budem mat....nevadi, ze tam su bezne fotky ako maju iny..viem, pritiahnute za vlasy...ale predtym to bolo podla mna lepsie..boli tam len take *ine veci*, zaujimavosti....takto sa to zmeni na *bezny * fotoblog..ale ok..
8. jún 2011 o 12:36  • Odpovedz
@traktor Rozumiem ta, ale ked si pozriem statistiky, do Vybrali sme sa predtym pridat novy prispevok raz za 2 tyzdne. Takto nema tato kategoria vobec zmysel.
Pred tym ako to zverejnujeme prezerame si albumy, takze nepridavame albumy, ktore nemaju co ponuknut. Na druhej strane albumy, ktore by si ty privitala, niekoho ineho vobec neoslovuju. Snazime sa z kazdeho rozka troska. :slight_smile: I tak si myslim, ze to co tam davame je to lepsie z Modreho konika.
8. jún 2011 o 14:22  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Prosim ta nestras s pravidlami pre vsetko. :wink: Od kedy do Vybrali sme pridavame pravidelne a cerpame aj z toho co odporucite, navstevnost Vybrali sme vyrazne stupla. To je pre nas ukazovatel, ze sme na spravnej ceste. :wink:
8. jún 2011 o 14:24  • Odpovedz
@martinjasen ok..pokial sa to nezmeni len na dalsi *obycko* fotoblog, tak to beriem :wink:
8. jún 2011 o 14:32  • Odpovedz
@martinjasen heh, ja straším s pravidlami? veď vy tu máte pravidlo na všetko, ale ok... :grinning:
a teda vyberajte, preberajte, ako uznáte za vhodné :wink:
8. jún 2011 o 14:37  • Odpovedz
@atrami, @tadotami, @traktor
davam vas problem s komentarmi do pozornosti kolegovi co to programoval @g4bor, pozrie sa na to
8. jún 2011 o 15:19  • Odpovedz
@ceresnam u mna uz ide vsetko ok :wink:
8. jún 2011 o 15:37  • Odpovedz
Mozem sa spytat preco nevidim svoje inzeraty medzi ostatnymi?, len ked si ich priamo kliknem? dakujem
8. jún 2011 o 17:08  • Odpovedz
neviem najt,kde napísať postreh a čo by sa hodilo zmenit v bazare . určitre to už niekto spominal - ked jed dole v bazare možnost vyznačit viacere interazy križikom a tie sa daju zmazať,alebo pozastavit ...mohla by byt možnost aj viacere vyznačere AKTUALIZOVAt naraz

a ešte poprosim @latvia napíš mi ešte raz ten grif,ako najdem IP od jedneho uzivatela, neviem to najst ,čo sa píše hore do linku
9. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz
@denisocka ked pôjdes do svojho bazaru a mas tam viac veci, ktore môzes uz aktualizovat, tak ich len oznac a až tak klikni na niektore *aktualizuj*...tak ti ich aktualizuje naraz :slight_smile:
9. jún 2011 o 10:08  • Odpovedz
@traktor dik a to druhe neporadiš? bol to nejaky grif,kde daš do linku www.modrykonik/internaposta/ a niečo tam dopíšeš +nick uživatela
9. jún 2011 o 10:09  • Odpovedz
chcela by som vedieť čo je na mojej fotke ktorú pridávam ako fotoportrét tentokrát? už tretia nie je vyhovujúca aj ked mi tam jasne vidiet tvár (aspoň ja si to myslím) :slight_smile:
9. jún 2011 o 10:17  • Odpovedz
@denisocka http://www.modrykonik.sk/interna-posta/?search=denisocka

na konci prepises uzivatela, ktoreho chces najst :wink:
9. jún 2011 o 10:49  • Odpovedz
@danu dííík
9. jún 2011 o 10:50  • Odpovedz
@caly8 portret mas odstopnuty je v poriadku, po oprave musis odkliknut ze ho mas opraveny, aby admin, ktory ti ho stopol vedel, ze si si ho opravila.
9. jún 2011 o 10:51  • Odpovedz
@danu ďakujem :slight_smile:
9. jún 2011 o 11:27  • Odpovedz
Ahojte, vie ma niekto z adminov vymazať zo zonamu súkromnej témy? Vďaka :slight_smile: zakladateľka to urobiť na moju žiadosť odmietla...
9. jún 2011 o 12:34  • Odpovedz
9. jún 2011 o 12:54  • Odpovedz
9. jún 2011 o 13:00  • Odpovedz
@beruska.zuzanka že ta nechcu vymazat na tvoju ziadost...v akej teme?
9. jún 2011 o 13:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.