• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@denisocka noooooooo, nechcú :grinning: :grinning: :grinning: ale ja sa nedám odbiť :slight_smile:
9. jún 2011 o 13:02  • Odpovedz
kopirujem kratku spravu od @akika722 ...nejde mi odpisať na ip,ani odpisať do temy,ani napisať na /nastenku/ jedine čo mi ide :da sa mi odpisať do blogu..len odpisať tuto...ine niiiič..čo teraz??? každy deň niečo ine :frowning2: ....poprosim adminky, môzte sa na to niektora pozriet?dakujem @janocka , @danu , @emjee , @pink_lady
9. jún 2011 o 13:45  • Odpovedz
@traktor ĎAKUJEM..už to zazrakom idéééé :grinning:
9. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. jún 2011 o 14:46 • rush
admini prosím vás prečo nezobrazuje pasy pri užívatelkách?
9. jún 2011 o 15:51  • Odpovedz
rovnaka otazka ako @lenuska20 .. pllllls... preco to nezobrazuje a ako dlho tento stav potrva prosim?
9. jún 2011 o 17:37  • Odpovedz
prosiiiim pomoc....chcem odpisat na ponuku v bazariku, ale mozem pisat ako cesky pisar, posiela ako chora, ale nic, nemam to ani v mojom bazare, ani ma nie je vidno, ako zaujemcu o ponukanu vec....a aj s prihlasenim mam problem..ide t len cez bazar.....to iste aj na modrejstreche .... :frowning2:
9. jún 2011 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz
ja by som mala prosbu na toho sikovneho chlapca tu.neukazuje mi vsetky prispevky-kto ma spomina.ak mi niekto odpovie na otazku tak sa mi tam ta odpoved neukaze.az ked idem vo svojom fotoblogu a precitam si to tam.neviem ci len ja som furt taka poruchova.opravite ma tam?
9. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz
mam otazku..ked kliknem na pas niektorej uzivatelky..tak sa nic nedeje, neukazuje mi to..teda obcas ano ...vo fotoblogoch mi ukaze asi prve dve, tu tretiu mi ukaze uplne dole na stranke, aj to nie je uplna..a ostatne pasy mi uz neukaze vôbec...tento problem maju viacere..je to len porucha, ci to tak uz bude stale.?dakujem
10. jún 2011 o 10:31  • Odpovedz
@atrami, @tadotami, @traktor, ohladom problemu s komentami o com pisal @ceresnam ... mozete mi napisat (sem) link na stranku kde sa ta chyba vyskytuje?
10. jún 2011 o 11:38  • Odpovedz
@g4bor mne sa vyskytuje vsade..ci vo fotoblogoch, ci tu vo fore...raz mi to nejde , raz ide, ...prejdem na pas uzivatelky..a bud mi ho ukaze uplne dole na pc..ako polovicaty...alebo mi neukaze nic, co sa v pase pise..ostane to stat len na fotke, ..nic viac..
10. jún 2011 o 11:41  • Odpovedz
@g4bor , u mňa konkrétne ak chcem odpovedať záujemcovi na moich inzerátoch-zatiaľ to riešim IP. Ďalej ak chcem komentovať akúkoľvek fotku v iných albumoch.
10. jún 2011 o 11:42  • Odpovedz
@tadotami toto presne mam aj ja,alebo mi u jednej maminky ukaze ,ze opatruje deti,ale nie jej fotoblog....
10. jún 2011 o 12:18  • Odpovedz
@traktor .. ten pas sme dnes opravovali, mal by sa vzdy zobrazit na spravnom mieste... co sa tyka toho ze neukazuje ti co sa v pase pise.. mozes mi uviest konkretny pripad? cize: link na stranku kde sa to deje, a ako to presne vyvolat.. cize napr. idem myskou na fotku usera xyz atd...
a ten problem s komentami.. jednoducho sa ti nepodari komentovat? ak nie, co presne sa stane? vypise sa nejaka chybova hlaska?
10. jún 2011 o 13:11  • Odpovedz
@atrami caf, sorry, to iste co som pisal @traktor.. kde presne sa to stane, a co presne sa stane. staci jeden konkretny priklad... napr. na stranke http://www.modrykonik.sk/blabla chcem nechat koment, a vypise mi ze blabla...
10. jún 2011 o 13:13  • Odpovedz
@katarinajurikova caf, sorry ale potrebujem konkretny priklad.. na ktorej stranke sa deje co, ak ide o pas, koho pas?
10. jún 2011 o 13:13  • Odpovedz
ahoj,napr...ivka1603 ta ked mi odpise a dam si ju ,tak mi nabehne ,len jej inzerat ,ze opatri deti.... :frowning2:
10. jún 2011 o 13:45  • Odpovedz
@g4bor http://www.modrykonik.sk/fotoblog/majus246/album/moje-hoby/7021946/ napríklad tu sa mi nedá komentovať, jednoducho kliknem na ,,komentovať" a okienko na komentár zmizne. Neuvádzala som konkrétny príklad, lebo je to pri všetkých fotkách. To isté pri mojich inzerátoch- nedá sa mi odpovedať záujemcovi.
10. jún 2011 o 14:27  • Odpovedz
Ja to tu uz fakt nechapem....Je to tu hrozne.Vcera nahodim fotky a dnes ich nemam....A to vobec neviem preco....
Vymazali mi inzeraty na saty,ktore boli fotene mnou ,jedny mali vysacku,dostali sme ich ale su nam velke...Druhe su mi male,kupila som bez skusania....Niekomu tu riadne....Nema co robit tak vymazava fota....Je to tu vsetko na hlavu....Ked sa chce clovek prihlasit tak to niekedy trvaaaaa.....ale vymazat inzerat,s ktorym si dal clovek namahu a fotil a meral.....Nemam tu 100-200 fotiek ako niekto,nie som komercny predajca....Modry konik je o nicom .....A tiez nechapem,ze niektore veci sa tu nehodia,lebo je to portal pre tehotne a detske veci,,,,ale ze sa portal vola MODRY KONIK ,to uz je mi ako spojene s materstvom????To kto uz dal taky suuuper nazov?Asi tiez nejaky "konik"
10. jún 2011 o 15:17  • Odpovedz
emminka - ja tiež niekedy vyslovene žasnem... je tu kvantum ľudí čo predávaju komerčne, sekáč atď ale tých nestopne nikto... a na www.mojasvadba.sk ma najnovšie fascinuje jedna administrátorka ktorá sa titulovala na znalkyňu vhodnej obuvi na svadbu... :confounded: škoda reči...
10. jún 2011 o 15:20  • Odpovedz
@emminka dovod stopnutia mas napisany spolu so stopnutim inzeratu
@dany85 ak take vidis, treba oznacit, my to uz preverime :wink:
10. jún 2011 o 15:34  • Odpovedz
no stačí že som sa ozvala a už mám 2 stopnuté :grinning:
10. jún 2011 o 15:40  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
10. jún 2011 o 15:41 • emminka
10. jún 2011 o 16:26 • olifcek
10. jún 2011 o 16:27 • olifcek
10. jún 2011 o 16:33 • emminka
11. jún 2011 o 11:36 • denisocka
11. jún 2011 o 14:24 • beruska.zuzanka
12. jún 2011 o 19:04 • tadotami
@emminka inzeraty som ti stopla, nie zmazala, kedze boli komercne. Mozes ich inzerovat v katalogu firiem, ktory je zatial zadarmo. Sem komercne inzeraty nepatria.
12. jún 2011 o 21:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.