• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
13. jún 2011 o 14:27 • hajanka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
13. jún 2011 o 14:27 • winona24
13. jún 2011 o 14:27 • andzi
13. jún 2011 o 14:28 • hajanka
13. jún 2011 o 14:29 • andzi
13. jún 2011 o 14:29 • hajanka
Tato tema sluzi na odpovede, ale nie na rozoberanie konkretnych osob ci maju komercny predaj alebo nie. Uzivatelky sa mozu opytat nas adminov do ip a odpovieme im, ak im nestaci komentar v stopnutom inzerate. Ak aj napriek tomu su nespokojni, mozu svoju otazku, alebo nesuhlas so stopnutym inzeratom smerovat na info@modrykonik.sk
13. jún 2011 o 14:30  • Odpovedz
13. jún 2011 o 14:30 • winona24
Ja tú sťažnosť na ňu napíšem s odkazom na túto diskusiu, neočakávam, že sa dočkám nejakej nápravy, ale aj tak, nech vedia. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2011 o 14:31  • Odpovedz
13. jún 2011 o 14:31 • macamac
@danu tak potom sa moze cela tema otazky na adminov zrusit,pretoze ked na to staci ip,tak naco tu ta tema potom je?
13. jún 2011 o 14:32  • Odpovedz
@hajanka otazky tu boli dve. Jedna co sa pytala emminka, tu som jej zodpovedala a jednu co sa pytala andzi, tej som odpovedala do ip, kde sa ma aj sama opytala.
Odpoved pre teba na otazku, ktoru si sa pytala je,
Chceme, aby stranka modrykonik sluzila na predaj veci od mamiciek, nie komercnych firiem alebo privyrobenia si. Na taketo ucely tu je zriadeny Katalog sluzieb, kam si svoju prezentaciu mozes zadavat bezplatne, precitaj si prosim nove pravidla bazaru.
http://www.modrykonik.sk/podmienky/#bazaar
+
http://www.modrykonik.sk/ako-funguje/bazar/
13. jún 2011 o 14:32  • Odpovedz
13. jún 2011 o 14:33 • andzi
Otázka na adminov - tu existuje nejaký monopol na správne otázky ?? Len na tie vhodné sa odpovie ??
Prosím o odpoveď.
13. jún 2011 o 14:33  • Odpovedz
@zuziatko odpovie sa tu na vsetky otazky, ale konkretnejsie/rozsiahlejsie, ktore sa tykaju priamo uzivatela sa odpisuju do ip.
13. jún 2011 o 14:34  • Odpovedz
13. jún 2011 o 14:35 • andzi
@danu Adminka, ja som sa pytala ako chapete rozdiel medzi slovom novy, nepouzity a nenoseny!!!!! To ze stranka sluzi na predaj veci od mamiciek a nie komercnych firmiem viem!!!!!! to som si davno precitala v pravidlach.
Ja sa pytam na nieco ine. Citajte prosim pozorne a odpovedzte prosim na otazku.
13. jún 2011 o 14:35  • Odpovedz
13. jún 2011 o 14:35 • hajanka
@hajanka
Pouzivame slovo "nepoužité" alebo "nenosené", keďže "nové" sa používa na označenie tovaru priamo od predajcu, nie z druhej ruky
13. jún 2011 o 14:36  • Odpovedz
@andzi ako ti to vysvetlila? by ma to fakt zaujimalo.. ci ty mas lekaren a tak predavas tie testy? mozes aj do ip, aby to nezmizlo skor, nez si to stihnem precitat, diky :wink:
13. jún 2011 o 14:37  • Odpovedz
@danu moja otazka sa netyka konkretneho uzivatela. Tyka sa fungovania na fore. Tak kde inde sa ma rozoberat, ked nie tu??? V IP????? Tato problematika zaujima vela uzivateliek, nie len mna.

13. jún 2011 o 14:38  • Odpovedz
@danu Nepouzite veci, nenosene veci, su nove! Ci uz je to moja vec osobna novaaaaa, alebo aka ... je nova! Nenosena, nepouzita!
Otazka: Alebo vase veci nepouzite a nenosene su uz stare?
13. jún 2011 o 14:40  • Odpovedz
@hajanka ziadnu inu otazku od teba som nedostala, na tvoju otazku som ti odpovedala.
13. jún 2011 o 14:41  • Odpovedz
@sunnysummer nevysvetlila mi to nijako, len tak, že môj inzerát bol komerčný. Samozrejme, že nebol, žiadnu lekáreň nemám, sú to moje vlastné zásoby testov ktoré som si nakúpila v čase snažilkovania a neminula som ich, tak ich predávam. Nevidím v tom nijaký problém, baby tu predávajú nepoužité vložky, pôrodné novaičky, pôrodné gély, kozmetiku, rôzne nepoužité veci, tie nestopla, ani 10 ďalších inzerátov na predaj tehotenských a ovulačných testov, len ten môj. Takže Kocúrkovo. Brano DANU, si normálne inteligentná mamina! Ale ako adminka by si mala aspoň pravopis ovládať.
13. jún 2011 o 14:41  • Odpovedz
@weiya na ziadnu otazku si sa nepytala
13. jún 2011 o 14:42  • Odpovedz
Som zvedavá, či dostanem nejakú normálnu odpoveď asi počkám až keď sa vráti janocka.
13. jún 2011 o 14:44  • Odpovedz
@danu pre mna je tato odpoved nedostacujuca. A stale cakam na vysvetlenie.
Otazka: Je vec ktora je nenosena a nepouzita stara?
13. jún 2011 o 14:44  • Odpovedz
:confused: :confused: :confused: fakt tu prestávam veľa veciam rozumieť v poslednej dobe :confused:
13. jún 2011 o 14:46  • Odpovedz
sa tu baby hádate ako sliepky v kuríne, odpoveď pre vás dostačujúcu asi nikdy nedostanete, alebo čokoľvek vám povie, nebude dostačujúce... potrebujete sa tu ansierať navzájom furt a zbytočne, bežte k deťom, tie vás potrebujú viac ako tu zvádzať don quijottovské boje :wink:
13. jún 2011 o 14:48  • Odpovedz
ja som sa pytala odpoved neprisla pytam sa este raz...

@danu prosim ta mam viacero veci co som kupila detskam do izbicky ... / skor na zariadenie/ napr. lampicky a pod.. z Ikea.. ale kedze nakoniec dcera uz take nechce... / chce ine/ tak ich chcem ponuknut mozno niekomu sa hodia... veci su nove zabalene tak to ako mam tu dat... aby to nebolo zmazane...
ja pouzite veci nepredavam ale daruvam tomu kto potrebuje... takze ine inzeraty tu nemam ani mat nebudem..

ako to spravne oznacit a nafotit... aby mi to tu nestopli... ci ani to nemam skusat a mam to dat niekam inam.. ?
13. jún 2011 o 14:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.