• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@hajanka prečo to stále riešiť? No určili si že treba napísať nepoužívaná resp. nenosená a stačí to rešpektovať proste sú to nejaké pravidl,á nová berú ako komerciu
13. jún 2011 o 14:48  • Odpovedz
pytala,ostala som zaskocenena,ked som videla kolko prispevkov tu je pomazanych,ze naco tu je tato tema,ked na vyriesenie nejakeho problemu,staci nap. ip. a tie otazky ktore som este stihla precitat,sa mi nezdali ze by odbocovlali od povodnej temy,ale nema zmysel sa tu miesat,vonku je krasne,idem radsej s malu von,pekny den kocky :slight_smile:
13. jún 2011 o 14:48  • Odpovedz
Baby, neriešte to, na čo je táto diskusia. Aj tak príde, všetko, čo jej nevyhovuje, vymaže. Ak máte záujem, kontaktujte ma do IP a môžme podať spoločný návrh - sťažnosť na jej adminovanie. Veď to tu je normálne Kocúrkovo. Pre mamičky platia nevysvetliteľné pravidlá, na dotazy neodpovie, pre ňu neplatia žiadne pravidlá a čo jej nevyhovuje, vymaže. Prečo by sme mali písať do IP? Veď to zaujíma všetky maminy. Janocka je šéfka všetkých adminiek, tak tej môžme napísať.
13. jún 2011 o 14:49  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Upozornenie. Pohrdanie adminom.”
13. jún 2011 o 14:56 • andzi
@zuzanapp riesim to preto, lebo vyznam slova novy, nepouzity a nenoseny je sice rovnaky, ale v beznej komunikacii nepovies niekomu, ze: Aha, kupila som si nepouzite saty, alebo nenosene topanky, alebo hocico ine.... aj ked vyznam je rovnaky, znie tak trochu cudne, nie? Ci uz si si ich kupila v obchode v meste,alebo na burze alebo bazari alebo od kamosky.... Povies, ze si si kupila nove saty.
Neviem kto taketo pravidlo vymyslel. Viem co tym chcel dosiahnut, ale je mu to nanic. Touto hrou na slovicka sa komercnemu predaju nezabrani. Malo by sa to riesit inak.
este,
Otazka: pod pojmom nepouzite a nenosene chapete aj veci nove a oprane? Lebo aj takychto inzeratov tu je habadej, ze predam "nenosene, "len" raz vyprane" :confounded: toto uz nove podla mna nie je.
Tak si myslim, trebalo by to nejak odlisit!!!!! Nove je nove, nenosene, nepouzivane, nevyprane. Co je uz aspon raz oprane, uz neni nove!!! Ako to clovek dokaze, ze to nenosil???
Prave pre toto to riesim.
13. jún 2011 o 15:01  • Odpovedz
@hajanka
@andzi

Vase posledne dotazy chapem ako pohrdanie adminom. Odpovede ste dostali, to ze vam nestacia chapem, ze ste nedostali odpoved aka by vam vyhovovala. Tymto vam upozornujem. Admin tu nie je navazanie sa.

Ak vam admin zablokuje inzerat v bazare, respektujte, ze tento inzerat nepatri na nasu stranku. Na vyber mate kopec inych bazarov na internete. V nasom bude to, co mi uzname za vhodne. Ak mate problem so slovickarenim, nech vam bude smerodajne rozhodnutie admina. On je tu na to, aby rozhodol, co patri do bazaru a co nie.
13. jún 2011 o 15:03  • Odpovedz
@martinjasen prosim precitajte si par stran dozadu aby ste vedeli adekvatne posudit, ako zaujato sa spominana adminka sprava voci niektorym uzivatelkam fora.
Ja som dostala len nedostatocnu odpoved. Necakam len odpoved ktora by mi vyhovovala. Adminka mi napisala len to co je napisane aj v pravidlach. Mala som bloknuty inzerat, respektovala som to, opravila som ho. Teraz sa len dozadujem adekvatnej odpovede na moje otazky. Dakujem.
Ako teda odlisit veci ktore su fungel nove - kupene, nenosene a nepouzite to je uz jedno, proste skutocne nove a veci "nenosene" a len raz oprane. Pretoze pri oboch dvoch typoch inzeratu sa podla pravidiel opakuje slovicko
nenosene. Oba pripady su vsak v inych kondicnych podmienkach. Jedny skutocne nove a druhe nie celkom nove :confounded:
Tuto otazku som niekolko dni dozadu polozila v teme upravne pravidlach bazaru.
13. jún 2011 o 15:13  • Odpovedz
@hajanka Admin ti relevantne odpovedal na tvoju otazku. Nema povinnost ti davat adekvatne odpovede, nech je to cokolvek. Dovod blokacie mas vzdy v blokacii inzeratu. Co je tvojou povinnostou je odstranit chybu a poziadat o odblokovanie, alebo mozes inzerat vymazat.
Ak nesuhlasis s tym, ktore inzeraty nechavame v bazari a ktore nie, mozes pokojne vyuzivat iny bazar. Uz sa tu opakujem. Tymto je tato vec ukoncena.
Ak nie je tato odpoved pre teba dostacujuca, zmier sa prosim ta s takou. Inak to budem chapat ako pohrdanie adminom.
13. jún 2011 o 15:25  • Odpovedz
@martinjasen samozrejme vyuzivam aj iny bazar, lebo v tomto tu si clovek vyznam slova nenosene moze vysvetlit ako chce... a to nemusi byt pravdive, ale zavadzajuce. A to je tiez uvedene v podmienkach ako: Úmyselné zavádzanie ohľadom stavu, kvality.... Takze jedno pravidlo si druhym protireci. To ma aky zmysel?
Ked sa snazim vydiskutovat problem tak to prosim chapte ako snahu ho nejako vyriesit a nie ako pohrdanie adminom.
13. jún 2011 o 15:35  • Odpovedz
@hajanka Beriem ta za slovom, mas snahu vyriesit. :wink: Preto tu zdoraznujem, ze rozhodnutie admina je prvorade a ma byt respektovane, lebo slovo nenosene, nepouzite nemusi odrazat skutocnost. Admin na zaklade skusenosti s danym uzivatelom, z denno dennych skusenosti v bazari,z rieseni problemov v bazari je ten najkompetenjsi, kto moze rozhodnut ci to co inzerat trdi je pravda, alebo nie. Na zaklade toho rozhoduje, ci ho zablokuje, alebo nie.
Ak niekto citi krivdu, ze mu bol inzerat zablokovany nespravodlivo, ma rozhodnutie respektovat a nie navazat sa do adminov, ze co to ma znamenat. Aj chyba sa moze stat, ale radsej urobit chybu ako nechat v bazari desiatky klamlivych inzeratov.
Snazim sa vam to vysvetlit do hlbky, ako funguje hodnotenie inzeratov v bazari v dobrej viere, ze budete rozumiet nasej praci. Tymto vas ziadam, aby ste sa dotazovali adminov slusne a ohladuplne, lebo mnohe z vas by urcite ich pracu robit nechceli. Ja si ju velmi vazim a ked na nich niekto dvihne hlas, bude si to musiet obhajit predomnou.

Krasny den Vam prajem.
13. jún 2011 o 15:55  • Odpovedz
opet admin je boh a my sme obycajne chudery ktere ked neposluchaju tak sa umlcia, ci uz vymazanim prispevku, alebo uplnym zablokovanim
martin, tebe pride toto povysenecke jednanie, ktorym sa prezentujete vy admini voci nam uzivatelom v poriadku???
13. jún 2011 o 16:03  • Odpovedz
@sonica ukaz mi to povysenecke jednanie. Tvoje obvinenie je recnicke, snaha stiahnut ludi proti niekomu. Nemam vobec v umysle sa nad niekoho povysovat a je mi luto, ze ty to tak vnimas.
Mojou pracou je dohliadat na poriadok a z tohto titulu nemozem respektovat niektore sposoby spravania sa, musim upozornovat a vysvetlovat co je koho povinnostou. Ak toto vnimas ako povysovanie sa, tak je to nedorozumenie.
13. jún 2011 o 16:21  • Odpovedz
ja by som sa chcela opýtať, prečo sú súťaže na koníku hodnotené počtom páči? Mne to príde ako súťaž, kto má viacej priateľov na koníku a nie kto má zaujímavejšie foto.
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyhraj-v-predajni-planeo-nitra/
tak ako čom á vyhrávajúca fotka na sebe také super, že má toľko hlasov? Odkaiľ viete, že tam dotyčná bola, keď na foto je len foťák a niekoho ruka? Ja nesúťažim, takže nejde o žiarlivosť, len mi to už fakt príde trošku mimo tému a podmienok súťaže :frowning2: Nebolo by spravodlivejšie, keby víťaza určil usporiadateľ súťaže? Lebo ako ja osobne nemám na koníku 550 priateliek a naháňanie hlasov v diskusiach alebo IP mi akosi nejde :grinning:
13. jún 2011 o 16:22  • Odpovedz
@martinka17 Rozumiem, ze ak nemas vela priatelov na koniku je tazsie nieco vyhrat v tejto sutazi. Ak si vsimnes, dnes Samsung pridal dalsiu sutaz, podla tvojho gusta, v ktorej oni rozhodnut kto vyhra. Hraje sa o 11 mobilov. Si to precitaj tu: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyhraj-fotak-samsung-ec-pl120-v-predajniach-pla-2/?page=last&post=last&lastref=hp

Preco sa voli system hlasovania cez paci sa mi, je preto, lebo sa to jednoducho a transparentne hodnoti. Samozrejme ma to aj svoje nedostatky, presne to co spominas. Ak ta napada novy sposob hodnotenia, pridaj ho sem. Mozno v buducnosti vyskusame.
13. jún 2011 o 16:30  • Odpovedz
nie martin nikoho nechcem k sebe stahovat, nechcem nikoho ani urazat, nemam tu potrebu, ale zakazdym ked si precitam vyjadrenia ako tieto tu posledne tak z toho nic ine nie je citit...
to nie je snaha o dodrziavanie poriadku, ale presne to co sa riesilo na ceskom konikovi : nepaci sa ti chod prec, ziadna snaha vec riesit, alebo poriadne zrozumitelne vysvetlit ked sa vas niekto na nieco slusne spyta...
13. jún 2011 o 16:32  • Odpovedz
@martinjasen tak nová súťaž sa mi páči, to sa mi do planeo oplatí ísť :grinning: a nová forma hodnotenia, ak ma napadne, ozvem sa- ja nechcem byť múdra, len som sa pýtala a uvedomujem si, že objektivita je ťažkáááá...ale toto ma potešilo, skúsime niečo nafotiť aj my :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2011 o 16:37  • Odpovedz
@martinjasen martin,pocuj moj a to akoze sa mozem zucastnit aj tej druhej spominanej sutaze?lebo ved sa aj dothat mozem a asi nedostanem tolko hlasov kolko by som chcela.a otravovat cez ipecka tiez nie je prijemne.a asi som z toho tepla ale ja som tu druhu sutaz nepochopila.teda,kde sa mam zapojit a co urobit.to asi z toho slnka jak smahne.vysvetlis mi to?diky,ja som vedela ze ty sikovny chalanisko :grinning:
13. jún 2011 o 17:32  • Odpovedz
@martinjasen opravujem :grinning: :grinning: :grinning: malo tam byt ze z toho tepla nechapem tu druhu sutaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2011 o 18:14  • Odpovedz
@martinjasen tak a mala by som jeden navrh.najspravodlivejsie by bolo keby oni sami z tej firmy samsung z kazdeho mesta z tych 11 vybrali jedneho.nikto by nikoho neupodozrieval,nikto by nikoho neotravoval.podla mna a myslim ze je nas viacej,by bolo toto asi najlepsie.lebo ksefty s hlasmi typu-dala som ja tebe,daj ty mne a v danom meste je 5odfotenych ( alebo len niekoho ruka s fotakom)a kazdej dam hlas je uz o niecom inom len nie o tom ze ozaj sa mi to paci.a zle sa superi s mamickou ktora ma na fb 200 priatelov cez volake hry a zrazu sa zaregistruju len koli tomuto a sup sup,hlasy sa len tak sypu.urcite by sa to cele zjednodusilo a sutaziace mamicky by sa mohli viac detom venovat a nie klavesnici a kazdemu pisat prosbu o hlas.
no nejak som sa rozkecala :sweat_smile: ale chlapci zvazte to :sweat_smile: martin,pouvazuj :unamused:
13. jún 2011 o 19:38  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
13. jún 2011 o 23:19 • andzi
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
13. jún 2011 o 23:32 • beruska.zuzanka
13. jún 2011 o 23:35 • andzi
13. jún 2011 o 23:38 • beruska.zuzanka
13. jún 2011 o 23:52 • andzi
13. jún 2011 o 23:59 • beruska.zuzanka
13. jún 2011 o 23:59 • andzi
13. jún 2011 o 23:59 • hajanka
14. jún 2011 o 00:01 • andzi
14. jún 2011 o 00:01 • beruska.zuzanka
14. jún 2011 o 00:02 • beruska.zuzanka
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.