• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ešte si aj fotku na tú stránku dala, ja keď ju stretnem.... :angry:
1. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz
kili, ma dynamicku IP :zipper_mouth: musime pretrpiet vsak ona raz strati snad trpezlivost :wink:
1. feb 2009 o 22:33  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
1. feb 2009 o 22:34 • kili
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
1. feb 2009 o 22:57 • emjee
1. feb 2009 o 23:34 • zuz11
1. feb 2009 o 23:48 • monkula
baby mali by ste sa zmazat, ste poriadne off topic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vraj adminky :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
2. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz
tak :grinning:
sice tema je otazky na adminov, ale asi sa myslia tie ku chodu stranky, co? :grinning:
2. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz
ale emjeeeeeeeeeeee ved ja som len ryyyypala.... :astonished: :sweat_smile: nemusela si to hned tak drasticky....

btw tak stranu dve dozadu som nieco pisala....a cakam na odpoved :wink:
2. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz
sorac, prehliadla som:

takze reminder a message of the day - no kym nebude nova verzia stranky tak nebude ani toto (a nepytaj sa kedy bude nova verzia, lebo to nikto netusi :grinning:)

reminder vidim zatial docasne jedine ako zalozku v prehliadaci si dat
2. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz
Tak tu som este nebola. A chcela by som dat navrh aby sme nemuseli mat len autenticku fotku ale aj nejaky mily obrazok. Moj argument je ze i ked sa vam to asi nepaci ale je tu vela zien ktore chcu zostat v anonymite a tak si pisat na konikvovy nemyslia tym nic zle len si chrania sukromie a zaroven im to nebrani napisat babam v diskusii kolko krat za jeden cyklus sexovali. Takze je nelogicke ked chcem zostat v anonymite aby som si dala vlastnu fotku :grinning: a vzdy lepsie nejaky mily obrazok ako ta vasa mila predloha ktora mi tam zial ostane lebo fotku si nedam. Takze je to za jedno nie?
A este neuvazovala oblubena stranka MK nad nejakymi peknymi mily modernymi smailikmi? Tieto tiez nie su na zahodenie ale niekedy clovek chce prispevok ulahcit alebo zvaznit prejavit aj obrazkom nejaky pocit 18 smialov v dnesnej dobe nestaci :sweat_smile:
Dakujeme za super stranku MK aj adminom za ich ustretovost pohotovst a ochutu riesit veci huuuuuups a tu mal byt tlieskajuci smailik .....no nic musite si vystacit s tymto :wink:
2. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz
aspinka, toto asi neprejde, lebo celá táto diskusia je založená na tom, že chceme vidieť toho s kým sa rozprávame a nie jenakú šálku a pod. ak chceš zostať v anonymite, tak sa to určite dá aj z tvojou fotkou. je tu veľa takých, čo by si podľa fotiek nespoznala ani keby bola tvojou susedou, stačí sa len popozerať. Napr. výrez oka, alebo upravená cez nejaký filter, alebo v ďiaľke... možností je vela a stále to môžeš byť ty :wink:
2. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz
no vyrez oka zrovna nie :grinning: ale da sa mat svoju fotku a byt pritom inkongnito, alebo halt ruzovou pani :grinning: bohuzial zatial sa nas postoj v tomto nezmenil a to uz sme o fotkach popisali kvantum http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=25670
co sa tyka smajlov - mne osobne tie ublikane, uvrestane, "grcajuce" smajly z inych stranok lezu na nervy, lebo clovek si nemoze nic precitat bez toho, aby mu do toho neblikalo x smajlov - takze ci budu niekedy hybacie sa smajliky neviem, ja dufam, ze nie :grinning: samotne rozsirenie smajlov asi bude, ale opat raz az s prichodom novej verzie stranok
2. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz
skákajúce smalje nieeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keď si pozerám napr. mmb a diskusia k niečomu, tak des a hrôza. tu je to také estetické :grinning:
2. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz
tie smaily by som neriesila tiez mi lezie na nervy ked skacu,hopsaju,grgaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 13:11  • Odpovedz
kto hovoril o blikajuci a skakajucich je milion peknych novych neskakajucich ja tiez nechcem aby to tu vyzeralo ako v las vegas ale rozsirit to trochu by tiez nebolo od veci.
A k tej fotke no zial ja si nedam ani moje oko a zase donutit ma k tomu nemozete a aj bez fotky mam moznost si s niekym pisat a mozeme super pokecat bez toho aby sa pozeral na moj obrazok takze ja zase v tom taky velky vyznam nevidim. a hold diskusne forum je aj tu anonymne pretoze keby ste dali podmienku ze tu nemozem byt anonymna a bez fotky tak idem prec a najdem forum kde mozem. A este ved ja mozem vytiahnut z netu akukovlek fotku baby a zapnut si ju ze som to ja ale budem klamat a vy budete spokojni ze mam fotku? to radsej ta busta s upozornenim zmen si foto :grinning: lebo klamat nemienim.
2. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz
jaka busta? ved tu ruzovu pani kludne mozes mat, tu ti nikto neberie, ta je urcena pre tych, ktori foto nechcu alebo nemozu mat :wink:
ak vies, kde su k dispozicii pekni smajlikovia - daj tip
2. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz
emjee ok presprtam ;) ja ju volam busta s harom :grinning:
Inak este malickost nie ze som nespokojna v ziadnom pripade len mam take pomale PC s malou pametou takze ked sa preklikavam tak sa zahlcuje a potom k veceru uz bucham hlavou o stol pri otvoreni kazdej stranky.
Mam prosbu nedalo by sa niekde nastavit ze ked si kliknem na nejaku diskusiu tak sa mi otvori hned aktualna strana nie od 1 ale posledna stranka kde sa pise napriklad strana 815. Mozno sa to da niekde nastavit len ja som to este nenasla :sweat_smile:
2. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz
da sa - staci kliknut:
bud na hlavnej stranke na niektoru z tem, ktora aktualne bezi - to hodi hned na posledny prispevok danej temy
alebo na stranke kde mas vsetky temy pod sebou napisane (napr. v snazilkach) nekliknes na danu temu, ale pri teme na posledny stlpcek (nazvany posledny prispevok, je tam uvedeny autor a cas posledneho prispevku) a vtedy ta to hodi na koniec danej temy
2. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz
na hlavnej stranke viem ale tam sa len par diskusii zobrazuje a to druhe som nezistila idem kuknut ci mi zapne :grinning:
2. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz
no super vidis tam ma ani nenapadlo klikat ja truba :angry:
emjee dakujem! uz ma k veceru bolelo celo od toho buchania o stol :grinning:
2. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz
:grinning: nabuduce sa treba spytat nez zacnes buchat :grinning:
2. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz
aspinka naaaaadherne oko!!!!to je vlastne?? vlastne by ste mohli pouzit aspinkine oko miesto tej ruzovej pani a kazda zienka co tu bude inkognito bude mat take nadherne oko :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz
bubba vdaka specialne kvoli MK som sa dala takto namalovat. Ale ziadna predloha nechajte si bustu ci ruzovu pani ci ako to cudo volate inak aj ten chlap bustak je frajer takeho by som chcela mat doma nikdy by mi nepapuloval :grinning:
Ale bezim lebo toto je uplne ina diskusia ze?! este dostanem po oku :sweat_smile:
3. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz
Ahojte, adminky, uz davnejsie som chcela poprosit, aby ste zmenili na hlavnej stranke v popise pri spolocnom termine, diskusia mamiciek cakajuce dietatko, na diskusia mamiciek cakajucich dietatko :slight_smile: dakujem a nehnevajte sa vzdy ked to citam chcem Vam napisat, :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.