• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ako mam notebook bez mysky..tak to tak aj vyzera..ale ja si zvyknem.. :grinning: ..tak este raz..pride mi to divne, ak pride baba ktora napise* Ja už na koníka ani nechodím,...*rozobera tu nieco na par stranok..tak naco tu prisla, len *dzubkat*?..to slovo je take po našom..neviem najst vhodny vyraz :sweat_smile:
14. jún 2011 o 09:34  • Odpovedz
@traktor plny suhlas! Naviac tu kvicia tie, co tvrdia, ze je to tu na prd, a pod.zvasty, no a zaklincuje sa to vetou, ze uz sem ani nechodia. Tak by bolo fajn, keby fakt nechodili a nekazili tu ovzdusie. Ja @danu akceptujem, ako aj ine adminky a to si pisem iba s jednou z nich, i to sem tam. Nikdy som nemala potrebu navazat sa do nich.
14. jún 2011 o 09:40  • Odpovedz
@traktor sry, kym som to natukala na mt, tak si ma predbehla
14. jún 2011 o 09:42  • Odpovedz
@atrami hmmm.. mne to funguje.. ozvem sa ti cez internu postu, tam to prediskutujeme...
14. jún 2011 o 09:43  • Odpovedz
@tadotami Ano suhlasim. V tejto sutazi to vidno velmi vyrazne, asi preto, ze ta cena je zaujimava. V buducnosti si dame na to viac pozor. Teraz to uz vsak menit nebudeme.
14. jún 2011 o 10:01  • Odpovedz
aach, nechapem preco bol moj prispevok smerovany adminovi o snahe k naprave a vyrieseniu problemu zmazany :frowning2: ale @traktor hore tu stale svieti a tiez je mimo temy, teda, nevidim v nom ziadnu otazku iba same chvaly a "rrr" tiez nie je otazka...
Pride mi to ako ze mazete len negativne nazory na fugovanie bez snahy o vyriesenie a nechavate len tie pozitivne, bez ohladu rozdielu ci su k teme alebo nie, odpovedate len na to sa vam hodi a co sa nehodi zmazete. Smutne :frowning2:
14. jún 2011 o 10:16  • Odpovedz
@hajanka tiez idem mimo temy, ale trosku ti nerozumiem. ked nie si spokojna a nesuhlasis s pravidlami pouzivania a inzerovania tu na MK, tak chod predavat veci niekam inam. Jednoduche riesenie.
14. jún 2011 o 10:27  • Odpovedz
@martinjasen a nedalo by sa proste usudit pri tych sutaziach, ze vsetky fotky su pekne a vyherca bude vylosovany? A keby sa niekomu nepozdavalo losovanie, nahrat na video a postnut sem? Aj ja chcem cosi konecne vyhrat!!!
14. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz
@stardust Rozumiem, mozno v buducnosti to budeme zvazovat. Tentokrat skus hrat o mobil, tam zalezi na tvojej kreativite nie na zhanani hlasov. Slubujem, ze v buducnosti vyberieme lepsiu formu ako vybrat vyhercov. :wink:
14. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz
@hajanka ja nehadzem len chvalu..pisem, ze aj mne sa tu nie vsetko paci..ale nebudem kritizovat adminku za jej pravopis a za to, ze dodrziava pravidla, ktore tu urcil niekto iny..v praci tiez pocuvas sefa..ci nie?..len tam si za to aj platena...kym tu nie..tu to robis v ramci svojho volneho casu..myslim tym danu a spol..a fakt neviem, co tolko riesite..mate link, kde sa môzte stazovat, ci uz na pravidla, ci na admina..ci na nieco ine..toto tu uz nema konca..tak nebudem viac reagovat..len doplnim..nikdy nikto nebude na 100 percent spokojny..to sa skratka neda..a ten môj prispevok rrr, za ten sa ospravedlnujem..som pisala, mam novy notebook a este som si nezvykla..tak sem tam odoslem aj to, co nechcem... :sweat_smile: ..a uz tuto temu opustam a vratim sa len s otazkou :wink:
14. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz
@sonica marna snaha, ja uz mam tiez svoje skusenosti a namiesto riesenia sa akurat tema uzamkla a ziadnu normalnu odpoved som nedostala. Rozvracacka odisla vitazne (mimochodom, zacina vrtat zase v podobnej teme) a potrestane boli tie, ktore normalne diskutovali a mali naozaj co povedat k danej teme. Takze tak. Bud to prijmes alebo musis odist. Admini maju pravo robit, co oni sami uznaju za vhodne, spravne. Nemas sa ani kde stazovat a dovolavat pravdy. Tak to proste je.
14. jún 2011 o 10:51  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za odpoved!
14. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz
@stardust
@martinjasen tak vyhercovia su jasny uz teraz.na co sa snazit?ja som to vzdala.fakt mi to pride nelogicke.mozno ta co ma najmenej hlasov by si tu vyhru zasluzila najviac.a mozno fotak s ruku na fotke najmenej.
14. jún 2011 o 11:27  • Odpovedz
@traktor ale tu nikto nehovori, ze praca adminov je nanic, ja viem ze ju robia zadarmo, ale to este neznamena, ze maju pravo sa vyjadrovat povysenecky a arogantne...

proste ked niekto polozi konkretnu otazku, tak sa ocakava konkretna odpoved, to je slusnost, nie zavadzanie, pisanie omacky, alebo viet typu proste ja som admin, mam pravo rozhodnut a nemusim nic zdovodnovat... ved vedenie nie je o tom ja som sef, kto je viac... :frowning2:
ja proste nechapem co je na tom tazke odpovedat na konkretnu otazku, nemusi to byt hned do sekundy, ale nie ze ju musis stokrat zopakovat, lebo na priamu otazku dostanes omacku a aj tak si sa nic nedozvedela na to na co si sa pytala... :frowning2:
14. jún 2011 o 11:31  • Odpovedz
@sonica Upozornila si na dolezitu vec, na ktoru by som upriamil pozornost. Preco rozdelujes odpovede na jasne odpovede a omacky? Co je omacka a co jasna odpoved? Z mojich skusenosti poviem, ze omacka su vsetky odpovede, s ktorymi nesuhlasi konkretny uzivatel a dalej si ziada jasnu odpoved, cize taku, ktora mu vyhovuje, v lepsom pripade presvedci ho. Lenze taka nemusi existovat ani nasou ulohou nie je presvedcat niekoho. Takto vznikaju utoky na adminov, lebo vsetky ich odpovede su podla nich omacky, ale z nasej strany su to plnohodnotne odpovede, ktore treba prijat tak ako su. Znovu a znovu ziadat od admina nieco co neexistuje je pre admina vycerpavajuce. Viem ako velmi sa snazia pomahat a ako ich velmi trapi, ze sa najdu taki ktori ukazuju na nich prstom, aki su... Pritom oni informuju najlepsie ako vedia. Tvoje narazky su neopodstatnene
14. jún 2011 o 11:46  • Odpovedz
@sonica
@martinjasen akurat som sa isla pytat, ci su omacky to, ze niekto napise pre ineho "nevhodnu" odpoved a snazi sa ju zdovodnit...

@aliza admini robia to, co oni sami uznaju za vhodne a spravne? a co ine maju robit? Od toho tu snad su, nie?

Ja fakt nerozumiem tomu, co vas tak vzrusuje. Vzdy je niekto, kto zada pravidla a je na nas ci ich mienime respektovat alebo nie. Nie vsetky pravidla budu vyhovovat kazdemu z nas, ale aky to ma vyznam tahat sa tu za slovicka a utocit na niekoho, kto sa len snazi robit si svoju "pracu".

Opat sa uistujem v tom, ze niektore maminy by sa mali viac venovat svojim detom, ako sa hadat na forach...
14. jún 2011 o 11:55  • Odpovedz
@kvetinqa ked nerozumies, tak naco to komentujes, vyuzi svoj cas radsej pre svoje deti :wink: . Ja som od adminov ocakavala objektivnost a ferovost. zial, nedockala som sa. Ale v pohode, prijmam veci take, ake su, je to ich forum a ak chcem prispievat, musim repsektovat ich pravidla.
14. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz
aha takze ja napisem slusne nieco tak su to narazky, ked admin povie proste to je tak lebo som to povedal tak je to v poriadku...
martin, ja nikoho nechcem napadat, ale viac krat sa polozili jasne otazky na ktere je mozne odpovedat jasne, ale proste sa ich baby nedockaju a vy sa potom urazate ze sa vas stokrat pytaju na to iste, to sa potom nesmiete tomu divit...

@kvetinqa ja sa svojmu dietatu venujem dostatocne, ale to je len a len moja vec, kolko casu mu venujem a prepac, ale nikoho nenapadam, slusne sa pytam a to je myslim velky rozdiel...

ale na riesenie typu nepaci sa ti nemusis tu byt, je odpoved, ked ti nevyhovuje adminovat tak to nerob, ale to predsa nie je riesenie... :frowning2:
14. jún 2011 o 12:05  • Odpovedz
@aliza A uz je tu urazanie. " ked nerozumies, tak naco to komentujes" Niekto tu tomu rozumie viac ako niekto iny. A ten niekto si tu ziada ferovost a objektivnost. :confounded:
14. jún 2011 o 12:05  • Odpovedz
@sonica Znovu si pouzila tento argument: "na ktere je mozne odpovedat jasne". Kto je ta autorita, ktora rozhodne, ktora odpoved je jasna a ktora nie, cize je omacka? Toto mi vysvetli. Inak uz nemam dovod reagovat na tvoje dotazy.
14. jún 2011 o 12:12  • Odpovedz
@martinjasen Ok, ak je to urazanie, tak sa ospravedlnujem, len ma 'vytocilo', ze clovek, ktoreho sa to vobec ani netyka, sa k tomu vyjadruje a este doda, ze sa maju maminy viac venovat svojim detom...to bolo posudzovanie, mienene aj na mna a mna sa to tiez dotklo, nebola to 'koser' poznamka z jej strany, ale dost 'pichlava'. A toto napise clovek, ktory ma male babo, cize sam by mohol ten cas vyuzit uplne inak, ako posudzovanim niecoho, co sa ho ani netyka, nemyslis? ja mam osobnu skusenost s jednou temou a s postupom adminov a nebolo to ferove a nie som jedina.
14. jún 2011 o 12:17  • Odpovedz
mas pravdu martin, uzavrieme to pretoze vy nechtete pocut nic ine len to co vyhovuje vam... :frowning2:
zapojila som sa pretoze som mala otazku, ale chvilku pred tym ju uz stihla polozit ina uzivatelka, cakala tri stranky a trikrat musela otazku zopakovat aby na nu dostala odpoved, ked o tom zacala diskutovat slusne, dockalo sa jej odpovede, pretoze ja som admin a tak som rozhodol...
sice som pracovala na veducej pozicii pred nastupom na MD, ale takto som sa nikdy nedovolila chovat ani k tomu najposlednejsiemu zamestnancovi :frowning2:

a sice uz som na to upozornila cez IP, znovu to pripomenula, je to uz aj dva tyzdne, bolo mi slubene ze sa to bude riesit ale zatial skutocnost je stale ta ista...
nezobrazuje sa mi dieta ked si na moju ikonku nadydem mysou, mam tam len kedy som sa zaregistrovala, kolko prispevkou som pridala, ale dieta mi akosi zmizlo... mozem vediet ci sa dockam napravy? dakujem
14. jún 2011 o 12:23  • Odpovedz
@aliza Preco sa jej to netyka? Je uzivatelko Modreho konika, tak ako ty.
Posudzovanie co je ferove je vzdy jednostranne. Ak sa nevieme povzniest nad tuto jednostrannost, ziadna spravodlivost neexistuje.
Tvrdenie "..nie som jedina" Je slovna hracka, manipulativna technika. O takychto technikach sa mozes docitat napr. aj tu http://sk.wikipedia.org/wiki/Logický_klam

14. jún 2011 o 12:27  • Odpovedz
V pravidlach mate napisane: - Netvár sa, že si najmúdrejší - každý je v niečom lepší a v niečom horší ako ty.

Uz sa chcem iba opytat (admina), ci pravidla fora platia aj pre admina? Ci aj admini dostali od *sefa* (ako traktor pise) nejake podmienky pre funogvanie a adminovanie na fore?
Alebo si naozaj mozu adminovat ako chcu, lebo vsetci sme ludia a kazdy sme iny, co je pre jedneho admina ok, pre druheho nemusi byt. Jeden adminuje podla seba aj druhy podla seba... alebo ako to je?

@kvetinqa v pravidlach sa pise:
- "Ak s niečim nesúhlasíš, nenapádaj autora - diskutuj o jeho názore." A ja diskutujem, alebo aspon snazim sa, ale zakazdym ma bud niekto odbije aby som stichla, alebo mi vymaze prispevok. Ako sme si mohli vsimnut par stran dozadu, uz je asi aj to diskutovanie zakazne :frowning2:
Normalny clovek si raz precita a vidi o com sa tu toci, vzdy a vsade to bolo tak, ze ti co stali za kralom, boli odmeneni a ti co sa vzopreli boli odsudeni. Vid napr. na mazani prispevkov na predoslych stranach... aka je toto uz objektivita?
14. jún 2011 o 12:35  • Odpovedz
@aliza @sonica stylistika slovenskeho jazyka umoznuje oddelovat jednotlive myslienky odsekmi (ktore vacsinou oddelujeme volnym riadkom) a poznamka o tom, ze niektore maminy by sa mohli viac zaujimat o svoje deti vobec nemusela patrit vam dvom. Myslela som ju vo vseobecnosti a nemienila som nikoho urazat. V kazdej druhej teme sa tu mamy hadaju a odsudzuju a myslim si, ze keby nemali tolko volneho casu, ani by im to nenapadlo... A vdaka za starost o moje vlastne dieta, ktore uz tri hodinky sladko spinka ;)

@sonica akekolvek pravidla nebudu nikdy vyhovat vsetkym. Aj ja ked si chcem kupit nieco od niekoho tu na bazari, musim akceptovat jeho podmienky predaja. Ak nie, musim ist nakupovat k niekomu inemu... takze zial ano odpovedou je, ak sa ti nepaci, tak nechaj tak..

@aliza toto je tema, ktora sa tyka kazdej z nas. ved koniec koncov to tu aj bolo prezentovane, ze ved toto zaujima kazdu uzivatelku, tak sa bavme o tom tu a nie v ip... Sorry, ze sa ozval aj niekto, kto s tebou nesuhlasi..
14. jún 2011 o 12:38  • Odpovedz
@martinjasen prepac, ale pri tom probleme, co sme mali s temou, sme to vsetky prispievatelky videli inak, ako admin. Takze kto tu hovori o jednostrannosti, hm?
A manipulaciu by som tu vobec ani nespominala, pojem 'Modra diktatura' je uz terminus technicus,zial,.... manipulacia strachom....ak sa nam nepacia tvoje nazory, budes potrestany, cize vymazany a ak sa ti to nepaci, tak odid. Taketo postupy tu uz raz v minulosti boli...
14. jún 2011 o 12:39  • Odpovedz
@kvetinqa ja som pisala o svojej vlastnej skusenosti s postupom adminov pri teme, ktora bola bez slova uzamknuta. Mas aj ty taku skusenost? lebo o tom som pisala ja, od nikoho neziadam suhlas, to si nejak zle pochopila.
14. jún 2011 o 12:42  • Odpovedz
@hajanka aj mne sa xkrat stalo, ze my admini zmazali prispevok a tiez som nerozumela preco, ale priznam sa, nejak som to neriesila. teraz tu vidim mnoho prispevkov, ktore az tak nesuvisia a su tu stale. Ja ani jedneho z adminov nepoznam, nikdy som s nimi nekomunikovala, ale obdivujem ich za to, ze este stale maju trpezlivost dohadovat sa tu s niektorymi ludmi a riesit vsetky tie veci, ktore riesia. Mna napriklad vytaca uz len taka somarina, ze sa tu zakladaju duplicitne temy a milionkrat dokola tie iste otazky a uzivatelky sa neunuvaju nieco si aj vyhladat.. vtedy radsej zatvaram konika a idem prec. oni tu moznost nemaju... Kazdy sme iny a kazdemu vyhovuje nieco ine a je to naozaj len o tom najst to, co ti nevadi.. mne osobne odpoved na tvoju otazku stacila. netvrdim, ze s nou suhlasim, ale beriem to ako fakt..
14. jún 2011 o 12:43  • Odpovedz
@kvetinqa napisala: "Aj ja ked si chcem kupit nieco od niekoho tu na bazari, musim akceptovat jeho podmienky predaja. Ak nie, musim ist nakupovat k niekomu inemu... takze zial ano odpovedou je, ak sa ti nepaci, tak nechaj tak.."

Ked uz takto porovnavas. Rozdiel je v tom, ze ten predavajuci vynaklada maximalne usilie aby vysiel zakaznikovi v ustrety a svoj tovar predal :wink: to je jeho priorita, preto to robi, tuna to zial funguje opacne :grinning: :grinning: ak by na tomto fore nebolo uzivatelov, adminovia by neboli :slight_smile: nebolo by ani cele forum... takze, my sme tu pre nich a oni pre nas, mala by fungovat harmonia a nie... ja som povedala lebo som adminka a tak to bude! ... uz aj za to disktovanie sme tu boli zmazani...
14. jún 2011 o 12:44  • Odpovedz
@kvetinqa no mne sa to stalo (to vymazovanie) okrem jedneho prispevku len v tejto teme a to som diskutovala, tak ako to je napisane v pravidlach, ze "diskutuj o nazore". Tak nechapem... :confounded:
Odpoved na moju otazku mi nestacila a mozem to aj zdovodnit ze preco, lebo adminka mi napisala to iste co je napisane v pravidlach, to iste co som davno vedela a neodpovedala mi k veci otazky. Na dalsiu otazku som dostala odpoved taku, ze pohrdam adminom :fearful:
14. jún 2011 o 12:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.