• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@aliza suhlas neziadas, ale kazdy, kto ma iny nazor ako ty je neobjektivny a este ma poznamky, ktore nie su koser. a pritom kvoli poznamke, ktora absolutne nepatrila tebe, si hned zautocila ty na mna.

ja som sa vyjadrovala k teme, ktora sa ma tyka, resp. ma zaujima. Len ma zaujala tvoja veta "Admini maju pravo robit, co oni sami uznaju za vhodne, spravne.." Od toho predsa su adminmi...
14. jún 2011 o 12:52  • Odpovedz
@kvetinqa OK, ak to tak vnimas, tak budis, respektujem to a ak som na teba 'zautocila', tak sa ospravedlnujem, aj ked to bolo myslene uplne inak. co uz, mne je v podstate uplne jedno, co si kto mysli, povedala som svoj nazor na zaklade vlastnej skusenosti a to je vsetko. Nemam k tomu co dodat.
14. jún 2011 o 12:55  • Odpovedz
@hajanka Su predajcovia, ktori napriklad neposlu na dobierku. A maminy, ktore zase odmietaju zapaltit za nieco, co nedostali.. A vtedy ak vec, ktoru dany predajca predava chces, musis akceptovat jeho podmienky. Ak nie, mas smolu. A navyse ten predajca z toho koniec koncov nieco ma, kdezto admin od teba nema absolutne nic.
Vies, riesit to, ze vy ste tu pre mna a bezo mna by si tu nebol je uplne zbytocne, pretoze takto to nefunguje nikde okolo nas. A aj keby tie uzivatelky, ktore s pravidlami nesuhlasia, odisli, bolo by tu stale dost uzivatelov, ktori by adminov "potrebovali".
Nikdy som sa nestretla s tym, ze by admin povedal ja som admin a takto to bude, takze toto posudit neviem. Skor si myslim, ze strazia dodrziavanie pravidiel, ktore su pre takt velke forum ako je toto, nutne...
14. jún 2011 o 12:57  • Odpovedz
@hajanka @kvetinqa @aliza Tymto by som to rad ukoncil, lebo ideme mimo temu. Uz sa tu riesia iba osobne krivdy a na to tato tema nesluzi. Mozete mi napisat IP, vyjadrim sa v nej. Dakujem a prajem pekny den,
14. jún 2011 o 13:00  • Odpovedz
@kvetinqa Tak nie takto doslovne podane, ale urcite v rovnakom vyzname len inymi slovami, ved nie sme tu male deti :slight_smile: tak to azda chapeme.
14. jún 2011 o 13:03  • Odpovedz
@martinjasen ja som sa pytala na predoslej strane :slight_smile: vopred dakujem za odpoved.
14. jún 2011 o 13:05  • Odpovedz
@hajanka Admin, tym ze sa stal adminom ziskava doveru prevadzkovatela a majitela stranky. Na neho pravidla priamo neplatia, zodpoveda sa iba majitelovi stranky.
Kazdy admin ma vsak svoju pracu na stranke vykonavat zodpovedne a hodnotit veci objektivne. Staznosti na admina mozete zaslielat priamo mne, alebo majitelovi stranky. Je iba na jeho posudeni, ci si admin doveru uchova, alebo vyplynu z toho dosledky.

14. jún 2011 o 14:58  • Odpovedz
vdaka par, doslova hrrrstke ufrflanych zien, tu pripadna otazka moze ostat nepovsimnuta.. super, len pokracujte dalej... ja by som davno na aspon dva dni blokla tych, co len rypu, nedokazu pochopit, ze toto uz maju riesit cez ip, ze nas uz tym vecnym blabotanim toho isteho dokola, aspon poniektore, otravuju, a pisu, ze uz tu itak moc nechodia

a este sa tu da uplatnit....
howgh
14. jún 2011 o 15:24  • Odpovedz
Martinjasen dakujem za odpoved, utvrdila ma v mojom nazore.

Otazka pre admina: V inzeratoch v bazari je zakazane uvadzat slovicko "nove" len v nadpise inzeratu, alebo aj v jeho popise?
14. jún 2011 o 19:56  • Odpovedz
@martinjasen prosím Vás veľmi pekne... v diskusií "Čo môžem odmietnuť ako rodička" užívateľka pici vyslovene provokuje iné mamičky, ktoré chcú diskutovať... dokonca ak jej provokácie mamičky, ktoré nesúhlasia s jej názormi ignorujú vyslovene na to reaguje a vyzýva ich aby "obhajovali ich názor" veľmi mi na tejto téme záleží... veľa som sa tam sama dozvedela a viem, že sú tam mamičky, ktoré vedia pomôcť aj iným ako som ja a veľmi by ma mrzelo ak by to táto užívateľka naďalej "kazila" (každý má právo sa vyjadriť uznávam, len ak si prečítate všetky jej príspevky, zistíte, že naozaj provokuje aj tie mamičky, ktoré o to záujem nemajú)
- chcem sa spýtať, či by bolo možné ju z Vašej strany trošku usmerniť aby diskutovala k téme a neurážala iné mamičky
- veľmi pekne ďakujem! :frowning2:
14. jún 2011 o 23:14  • Odpovedz
@martinjasen @lilyen2011 a nie je to prvy krat co tato uzivatelka rozvracia takuto diskusiu.. nerespektuje to ze moze existovat aj iny nazor ci sposob ako ten jej..
15. jún 2011 o 08:30  • Odpovedz
..ja si zas myslim, ze je dobre vypocut si aj ina nazor..citala som tu diskusiu..a nenasla som tam nic, cim by @pici niekoho urazila..vyjadruje len svoj nazor..hoc je to nazor iny, ako ma väcsina...ale o tom diskusia je..ze sa tam stretnu rôzne názory..predsa sa pre iny nazo r nebude clovek mazat..ci?..to co robila v inej diskusii by som neriesila..hadam ju teraz budeme vyhadzovat s kazdej a nema pravo diskutovat?nepoznam ju osobne..len som mala potrebu sa jej zastat...lebo keby sa mal vymazavat kazdy, kto ma in nazor, tak uz nas tu polka nie je...a konkretne v tej diskusii, by som nasla dalsích, ktorý by si to teda narovnako zasluzili ako podla vas pici... :wink: ..
15. jún 2011 o 10:30  • Odpovedz
@lilyen2011
@terrs presne, túto "diskutujúcu" som už zažila aj ja a hrôza... na čo je tu??? aby robila rozbroje a zlobu? :angry:
15. jún 2011 o 10:31  • Odpovedz
@traktor my sme si ju uzili uz v inych diskusiach...
15. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz
@terrs ved pisem..v inych..nie v tejto :wink: ..zatial mi nepride, ze by niekoho urazila,,ak sa tak stane, môzte jej prispevok oznacit..
15. jún 2011 o 10:35  • Odpovedz
@lilyen2011 @terrs Poprosil by som vas oznacit konkretne prispevky, aby som to mohol skontrolovat dokladnejsie. Presiel som si par stran diskusie, ale nevyhodnotil som prispevky ako utocne, alebo urazajuce. Bolo citit iste napatie, ale to je pri niektorych temach prirodzene, neprerastlo to vsak do osobnych utokov. Niekedy sa objavia aj nedorozumenia, ktore sa na prvy pohlad zdaju ako osobne utoky, ale ked sa to lepsie prediskutuje je jasne, ze to nebolo myslene ako utok. Je to vseobecne problem pisanej komunikacie, kde kazda veta moze mat viac vyznamov - priatelsky, ironicky, utocny. Odporucam vzdy vetu chapat v pozitivnom zmysle a tak na nu reagovat. Ak je umysel skodit, hned v dalsom prispevku to uz bude jasne. Vtedy uz odporucam nereagovat a oznacit prispevok ako nevhodny a my to uz budeme riesit.
15. jún 2011 o 10:39  • Odpovedz
Ahojte admini, je to normálne, že pri tej súťaži o foťák, či o čo, neviem, nezapojila som sa jedna mamička obťažuje hromadnými IP so žiadosťou o hlas a zdôvodnením, že mamička za ňou jej šliape na päty, pomaly pol MK???
To nebude férová výhra... ja som jej hlas nedala, pretože som zahlasovala práve za tú mamičku pod ňou a jej správu som označila ako spam, ale nezdá sa mi to kóšer :angry:
15. jún 2011 o 10:51  • Odpovedz
@martinjasen kludne ma zmazte z celej diskusie... ja to "asi" uricte prezijem.
@beruska.zuzanka
@traktor
@traktor
@terrs
@lilyen2011

niekto tu ma vazny problem s prijatim nazoru ineho, to ma dost mrzi... diskusia je podla mna o opodstatneni svojho nazoru patricnymi argumentmi.. ak pre tieto damy nie som pohodlna, len preto, ze svoj nazor mam a za svojim nazorom stojim a mam aj argumenty preco... tak potom ok.. normalne ma treba upalit na hranici, aby kazdy len prikyvoval ake je vsetko super a hufne kydal na zdravotnictvo...
najlepsie je niekoho umlcat stopnutim v diskusii... tomu hovorim argument :D

zvlastne ze aj v tejto diskusii, kde sa tieto damy idu potentovat kvoli mojim nazorom, su diskutujuce, ktore so mnou normalne slusne a adektvaktne komunikuju, dokonca si so mnou vymienaju nazory, bez toho, aby mali psychicku ujmu z citania mojich nazorov...
15. jún 2011 o 11:01  • Odpovedz
@pici Neprehanaj, nic sa mazat nebude. :wink: Zatial som nenasiel taky prispevok, ktory by si to ziadal.
15. jún 2011 o 11:04  • Odpovedz
@pici neries..martin k tomu hore uz napisal..zbytocne sa zas rozputa niekolkostranova diskusia v teme, ktora je o inom..mas pravo diskutovat v temach..tak diskutuj :wink:
15. jún 2011 o 11:05  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Sutaz je vzdy trochu o emociach. :wink: Ak niekto spamuje, upozornime ho. Preposli mi tu IP.
15. jún 2011 o 11:05  • Odpovedz
@martinjasen mohla by tu byt tema , co je diskusia... lebo vyznam tohto slova mnohe nechapu. na to su sukromne temy, aby sa v nich stretli len ludia s rovnakym nazorom...
@traktor neriesim pride mi to smiesne... aby sa niekto ohradzal mojimi nazormi z inej diskusie, a pritom zabudol ako sa tam bavili so mnou...
15. jún 2011 o 11:10  • Odpovedz
@martinjasen no, keďže som ju už včera označila ako spam, tak mi samozrejme zo správ zmizla, čo predpokladám, ako admin vieš :sweat_smile:
15. jún 2011 o 11:12  • Odpovedz
@pici Tvoj napad sa mi paci, skutocna diskusia ma svoje pravidla. Pravdou je, ze nikde sa tieto pravidla neucia, takze vsetci sme dost nepripraveny diskutovat. Treba byt tolerantny.
Budem o tom rozmyslat, mozno aspon nejaky clanok o tom napisat by bolo dobre.
15. jún 2011 o 11:13  • Odpovedz
@martinjasen ano to by bolo vhodne. damy si mylia pojmy a dojmy. diskutovat mozes aj ked nemas osobnu skusenost nie? teda ja myslim ze staci ked mas na vec nazor. o tom je diskusia, vzdy je diskusia o tom, ze su damy pre a su damy proti, v tak intimnych veciach ako je porod, zdravie a bezpecie pri porode dochadza k ostrejsim vymenam... pokial si tam vyslovene nenadavame, neviem aky je problem... ale normalne sa vyplakavat a stazovat na mna... tak to ma fakt pobavilo
15. jún 2011 o 11:15  • Odpovedz
@pici Diskusia je v prvom rade o snahe pochopit, preco ma niekto iny nazor na vec. Nie o tvrdohlavom obhajovani svojho nazoru.
15. jún 2011 o 11:17  • Odpovedz
@martinjasen pokial argumenty nie su padne a opodstatnene, je to niekedy aj boj o presadenie svojho nazoru :grinning:
15. jún 2011 o 11:18  • Odpovedz
@martinjasen
@pici no, presne o tom podľa mňa diskusia teda nie je, teda o boji a presadzovaní svojho názoru...
diskusia je o spoznávaní aj iných názorov, ako je ten môj, treba si vedieť dovidieť aj ďalej, ako na špicu vlastného nosa :wink:
15. jún 2011 o 11:26  • Odpovedz
jejda! ospravedlnujem sa ze som otvorila usta :slight_smile:
15. jún 2011 o 11:29  • Odpovedz
@terrs Usta pokojne otvaraj, len sa neurazaj. :wink: Beriem to pozitivne, ze si dokazeme vydiskutovat nase postoje.
15. jún 2011 o 11:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.