• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@terrs nic sa nestalo...tvoje ospravedlnenie sa prijima :grinning:
15. jún 2011 o 11:37  • Odpovedz
@martinjasen neurazila som sa :slight_smile: len mi niekedy z prispevkov pici vyznieva, ze zeny s nazorom inym ako ten jej uraza... ked budem mat cas tak ti to oznacim :slight_smile: ked to nie je urazanie, tak v pohode :slight_smile: ale moze svoj nazor povedat aj bez toho...
@pici prepac tebe to nebolo adresovane takze tak :slight_smile:
15. jún 2011 o 11:37  • Odpovedz
@beruska.zuzanka nevyberaj z vety len to , co sa hodi... pozri si to cele... ako to bolo napisane... dava to trochu iny vyznam
15. jún 2011 o 11:38  • Odpovedz
@terrs tak nepis vseobecne... zalujete tu na mna ako na zakladnej skole...
15. jún 2011 o 11:41  • Odpovedz
@martinjasen prosim ta , aj ja chcem nazalovat... aj oni ma urazali v inej diskusii, za ktoru tu tak placu, lebo udajne bola kvoli mne zmazana... ibaze asi to nebolo iba kvoli mne... ked budes mat cas , mohol by si sa na to pozriet a napisat tvoj nazor? kym ma tu neupalia
15. jún 2011 o 11:42  • Odpovedz
myslim, ze @lilyen2011 neslo o zalovanie, skor sa boji, ze tema, na ktorej jej zalezi, sa zamkne, ako ta predosla, kvoli "vymenam nazorov" .. ako pise, tu temu zakladala kvoli informaciam, ktore ju zaujimaju a pomoci a nie aby sa tam primarne obhajovali protichodne nazory

a niektore prispevky aj mne pridu provokacne, napriklad opakovana otazka @pici smerom na uzivatelku @dulkagabulka, kolko ako dula berie za porod.. provokacne a mimo temy
15. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz
@reanda ja som sa to pytala raz!!!!!!!!!!!!!!!!!! pytal sa jej to @drzubok... a nereagovala... tak neprekrucame ano? a zaujimalo ma to, navyse som napisala, ze moze mi to dat aj do IP, nic na tom nebolo provokacne. uz sa skutocne nemozem ani nic opytat? ma to zaujimalo cisto teoreticky, aj ja mozem zmenit nazor a rodit s dulou...
15. jún 2011 o 11:50  • Odpovedz
@martinjasen Pri pici možno ani tak nejde o uražanie,ale o to, že zamoruje stale tym istym rozne temy-každy už vie čo si o probleme mysli,každy sa jej k tomu vyjadril -ona sa zas vyjadrila opatovne naspat a aj tak sa stale vracia k tomu istemu.Raz som ratala počet jej prispevkov na myslim 10 stranach a bolo ich cez 40 o tom istom.Neviem pochopit čo niekoho nuti stale zdoraznovat svoj nazor-dokola a dokola.Ved jej ho nik neberie,ale ked si precitas temu,tak sa to odkedy sa v teme objavila toči len a zas okolo nej-to predsa nie je zmysel temy-čitat si to iste od tej istej osoby-ale asi je to jej osobny zmysel konika-byt citana a citana a citana,ale tema takto prestava mat zmysel.Ma pravo na svoj nazor,ma pravo pisat si co chce-ved v najhoršom ju vymažete,ale chapem baby co im to lezie na nerviky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak teraz sa jej nezbavis v tejto teme-prajem pevne nervy.Možno pochopis o com to je.Rataj si pocet jej prispevkov odkedy je tu.
15. jún 2011 o 11:52  • Odpovedz
@pici čo som podľa Teba z tejto vety vybrala??? vpísala si do neja aj nejaký iný skrytý význam? :grinning:

pici @martinjasen pokial argumenty nie su padne a opodstatnene, je to niekedy aj boj o presadenie svojho nazoru
Dnes o 11:18 • Odpovedz • 1 užívateľovi sa to páči. • Páči sa mi to • •
15. jún 2011 o 11:54  • Odpovedz
@kaja73 @pici @reanda @terrs Skusme sa dohodnut, ze ak niekto citi, ze niektora mamicka ide mimo temu, prekrocila hranicu slusnosti voci niekomu, takyto prispevok oznacite a my sa na to pozieme.
Tym, ze to nikto neriesil sa tu nahromadili emocie, aby to tu zbytocne nevybuchlo tak si navzajom odpustime a v buducnosti si dame viac pozor. Inak sa iba pohadame a urazime, ziadne slniecko do zivota nam to neprinesie. :wink:
15. jún 2011 o 11:59  • Odpovedz
@martinjasen prosim ta. vymaz ma z tej temy. exemplarne ma potrestaj. lebo neprestanu zalovat asi nikdy... zamorujem temy... dve / mimochodom o tom istom/. prosim a clanok o tej diskusii... by naozaj bol vhodny... plackaju a stazuju sa za protinazor, ulahci im neustale plakanie ze nemam co robit v diskusii a normalne ma vyhod. ja to prezijem. ako vidis, citat a byt citana je moj postoj a zamer preco chodim na kona. ty .. ale jedno ma napadlo... ako to ze v inych temach sa na mna nikto nikdy nestazoval? to je divne pri pocte mojich prispevkov,,, asi nebude chyba len na mojej strane... / to bolo len tak na uvahu/ .. mam skutocne ine starosti, ako sediet cele dni ako tieto damy na konikovi a hecovat sa...
@kaja73 pekna praca.. skus napisat majitelom ci nemozes robit statistiky, kto co kedy a hlavne kolko napisal na jednej strane... zakon akcia- reakcia nepoznas asi.. nevadi...btw. vy tam nepisete stale to iste? dokolecka dokola? jaaaaaaaj ale to mozete, lebo ruka ruku myje a pozitivne nazory sa rataju. negativne nie...
zlatko... rataj silno za rok svoje prispevky kolko mas a za 4 roky kolko mam ja.. trosku vynasob , vydel... a nic v zlom... ale tolko este viem zratat, ze pises ovela viac
15. jún 2011 o 12:01  • Odpovedz
@beruska.zuzanka :dizzy_face: nebudem sa tu slovickovat, napisala som celu vetu. ty si z nej pouzila polovicu. nie je to podstatne.je to mimo temy
15. jún 2011 o 12:05  • Odpovedz
uz som na to upozornila cez IP, znovu to pripomenula, je to uz aj dva tyzdne, bolo mi slubene ze sa to bude riesit ale zatial skutocnost je stale ta ista...
nezobrazuje sa mi dieta ked si na moju ikonku nadidem mysou, mam tam len kedy som sa zaregistrovala, kolko prispevkou som pridala, ale dieta mi akosi zmizlo... mozem vediet ci sa dockam napravy? dakujem
15. jún 2011 o 12:08  • Odpovedz
@pici mimo témy to iste nie je, keďže sme sa tu bavili, o čom je a o čom nie je diskusia :wink:
15. jún 2011 o 12:08  • Odpovedz
@beruska.zuzanka uz som napisala co za diskusiu povazujem, tak naco to mam opakovat? potom tu zamorujem temu
15. jún 2011 o 12:09  • Odpovedz
@sonica Ake mas nastavenie sukromia pre pass? NIe je iba pre priatelov?
15. jún 2011 o 12:11  • Odpovedz
@pici veď ja som sa Ťa ani nepýtala, tiež som vyjadrila svoj názor a Ty si sa hneď chytila :grinning:
15. jún 2011 o 12:15  • Odpovedz
martin ale ono sa to nezobrazuje ani me ani priatelom, a doteraz to fungovala, ked mi zmenili registraciu z ceskeho na slovenskeho kona tak mi to zmizlo a nepomohlo ani znovu nastavit, bolo mi slubene ze sa na to pozrie tym ale nic
proste do tej doby ked som mysou sla na avatar tak to v tej tabulke bolo teraz to tam uz nie je
15. jún 2011 o 12:15  • Odpovedz
@pici Nejde o počet prispevkov ako takych :wink: ,ale o točenie dokola o tom istom a ten počet prispevkov.Ja,ked niekde nie som vitana,alebo sa už 3-4 krat opakujem-napr s jednou a tou istou osobou a nikam to nevedie,tak končim-tak ako aj teraz s tebou.pa-pa.
15. jún 2011 o 12:20  • Odpovedz
ak mi niekto nesedi..tak nanho nereagujem..jeho prispevky preskocim..sam zo sebou si pisat nebude..tak to skuste :wink: ..lebo fakt sa to tu strhava niekam inam..
15. jún 2011 o 12:24  • Odpovedz
@sonica Ak si das nastavenie sukromia pre pass - iba pre priatelov, nebude sa to zobrazovat ani tebe a ani priatelom. Ked sa spustilo sukromie vznikla v tejto kombinacii chyba, ktora ako sa ukazalo je tazko odstranitelna. Kedy to bude ostranene ti neviem povedat.
Ak chces aby sa ti to zobrazovalo, daj to viditelne pre registrovanych uzivatelov. To je jedina moznost pre sucastnost.
15. jún 2011 o 12:26  • Odpovedz
@kaja73 @beruska.zuzanka @pici Trochu vyhovorit je v poriadku. Teraz to uz vsak uzavrieme, lebo zacnem mazat prispevky, lebo su mimo temu.
15. jún 2011 o 12:27  • Odpovedz
@pici tak potom prepac, ale z tej formulacie vety "neodpovedala si na otazku.." som myslela, ze si sa to pytala ty.. ale to je v podstate jedno.. cela ta otazka tam nepatrila a vyznela provokacne, najma v kontexte toho, ze ste s tou uzivatelkou nie prave kamaratky... tak take otazky potom nie su vnimane neutralne, ale provokacne.. a tiez si sa to mohla opytat cez IP a slusnejsie, ked ta to naozaj zaujima..
mne je jedno, ja ta nejdem vychovavat, co sa mas ako pytat a co mas ako pisat, len sa teraz nehraj, ze ty nic, ty muzikant, ked uz su problemy vo viacerych temach a ty si tam ustredna postava.. tak asi ani tvoj pristup nebude uplne koser
@martinjasen ja zatial nemam problem, len som sa k tomu priplietla a nedalo mi sa nevyjadrit.. a vela slniecka skodi :grinning:
15. jún 2011 o 12:32  • Odpovedz
@reanda neodpovedala na otazku. viacere temy rovna sa dve temy s rovnakym obsahom... v ostatnych temach som vitana... a nikto sa nestazuje... cudne nie? A SKUTOCNE ma to zaujimalo, a ked zaujimalo teba ako som to myslela, mohla si napisat IP, nemusela si hned zalovat
15. jún 2011 o 12:36  • Odpovedz
@martinjasen ahoj matrin.ja som kedysi citala a myslim aj prispela do diskusie http://www.modrykonik.sk/forum/tema/aj-takto-sa-rodi-na-slovensku-dojcenie-wp-me/?page=last&lastref=pager1 strasne ma mrzelo ked sa tema zavrela.nebolo varovanie od adminov,nic,.proste zamykam a basta.iste,boli tam aj iste konfrontacie,ale ak s tym ma admin problem,tak ma predsa tu danu dotycnu upozornit,resp upozornit vsetky,ze ak sa debata nezacne uberat slusnejsim tempom,tak sa zavrie.no nestalo sa tak.ziadne varovanie.ako keby niekto chytro potreboval dovod na zamknutie,tak sa hned prveho chytil :frowning2: .v takomto pripade je sukromka hlupost,lebo toto su veci o ktorych vela matiek nevie a mali by byt vo verejnej teme,nech sa k tomu vedia aj nove maminy,prvorodicky co len teraz konika objavili,dostat.v takej sukromke by boli predsa kocky co o tom uz svoje vedia a suhlasia jedna s druhou.to uz len aky vyznam ma?
ta dana tema -co mozem odmietnut ako rodicka,tak tam tiez uz nejake ostrejsie nazory boli. a maminky maju @pici dost v zuboch.ja osobne s nou trochu aj suhlasim a niekedy vobec nesuhlasim,no to mi zas nedava pravo jej brat tu moznost sa vyjadrit.ja si myslim,ze toto cele je kocurkovo.zabomysie vojny ma nebavia.pici je proste taka,ze co na srdci to na jazyku a vreckovku si pred usta nedava.ma svoj nazor na vec a ked niektora kocka napise,to s cim pici nesuhlasi,tak ziada o vysvetlenie,ze preco si ta dana mamina za svojim stoji.ak to pici nepresvedci,tak si zas to svoje obhajuje.uz som to v teme pisala a napisem to aj sem.toto nie je priama debata zoci do oci.ak nas dany prispevok vytoci,tak mame luxus od pocitaca odist,mame luxus na dany prispevok nereagovat.a co,ze pici niekoho sto krat ziada o vyjadrenie sa? no tak sa nevyjadrim ak ju mam v zuboch!(ja osobne s nou problem nemam,toto pisem vseobecne ako by sa s tym mali vysporiadat kocky,co s nou problem maju).po case uz prestane tu danu matku oslovovat a je to.ved ked s niekym nesuhlasim a ten dany clovek si hudie svoje,tak nan prestanem reagovat a po case sa ta priama komunikacia medzi nami uplne skonci.pici je kocka co ma s lekarmi len dobre skusenosti a plne im veri.nepovazuje niektore kroky a poziadavky matiek za nutne.ma svoj nazor na vec.je hlupe jej brat pravo vyjadrit sa.ta tema je uzasna a mne osobne velmi vela dala.velmi vela sa tam maminy dozvedia,vedia ake maju prava,ake su dane ukony pri porode dolezite,co je nutne pri porode a co lekari robia len rutinne...je to fakt velmi dolezite. a treba tieto info sirit dalej.maminky su tam strasne zlate,delia sa o svoje zazitky z porodov,pomahaju jedna druhej so skusenostami.ved to je predsa cielom konika.sirit co najviac info,spajat matky.ja osobne som tu nasla kamaratky,naozaj niektore maminy povazujem za velmi dobre kamaratky v jednej nase sukromke a to som ich nikdy v zivote osobne nestretla. :slight_smile:
15. jún 2011 o 12:38  • Odpovedz
@bobocka tema sa zamkla, najskor sa myslelo ze docasne...bolo na nu velmi vela staznosti...nesjkor pri dokladnom citani sme si vsimli, ze tam bolo viac uraziek a nie od osoby ktora bola oznacena za provokaterku vacsinou. A ked niekto vyuzije nick @pici na to aby zahresil ze mam to v @pici tak take diskusie tu naozaj netreba, dobry umysel tej temy naozaj nevidim a po dohode s inymi ostala tema zamknuta :wink:
15. jún 2011 o 12:49  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
@bobocka ved ja tiez nemam nejaky vazny problem, tiez viem ignorovat (obcas :grinning: ), ak ma nieco vytoci.. myslim, ze tu islo a ide hlavne o to, aby sa ta tema nakoniec nezamkla
15. jún 2011 o 12:50  • Odpovedz
@pink_lady som rada, ze sa vysvetlil dovod uzamknutia...
15. jún 2011 o 12:51  • Odpovedz
@pici ono sa to uz aj niekde vysvetlovalo, myslim latvia tusim priamo tu v otazkach, viem to urcite len to prebral potom druhy admin :wink:
15. jún 2011 o 12:54  • Odpovedz
@pink_lady no to veru ano.. ale mna tu stale oznacuju , ze to bolo vyslovene kvoli mne. lebo len ja som tam urazala a navazala sa do zien. do mna samozrejme nikto :sweat_smile:
15. jún 2011 o 12:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.