• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@pink_lady co bolo bolo,v podstate som mala len nejaku osobnu potrebu sa k tomu zamknutiu vyjadrit.ta nova tema je podobna a v podstate som chcela len upozornit na jej dolezitost,aby to nebodaj neskoncilo ako s tou prvou temou. :wink:
15. jún 2011 o 13:08  • Odpovedz
@bobocka ak v teme nebudu urazky, bude sa respektovat nazor druheho a ze ak nebudem suhlasit nebudem ho oznacovat za neviem co a presviedcat ho ze ked nesuhlasis si blbej a nemam o com s tebou tak tema samozrejme ostane otvorena :wink:
15. jún 2011 o 13:13  • Odpovedz
@pink_lady ak by sa to potom fakt nejak extra vyhrotilo,tak prosim najprv nech pride upozornenie od adminov v danej teme,aby si maminy uvedomili dolezitost zachovania temy a snazili sa jedna druhu viac respektovat :slight_smile: viac neziadam :slight_smile: dakujem :slight_smile:
15. jún 2011 o 13:37  • Odpovedz
@bobocka uz toto berte ako upozornenie aj to ze sa vam jedna tema uz zamkla...tak prosim uz to respektujte...lebo kedze ste tam tie iste, tak to sa uz bude brat ze uz jedno upozornenie ste mali...a aj dnes som zaregistrovala minimalne 4 staznosti na tu temu
15. jún 2011 o 13:40  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
15. jún 2011 o 13:45 • terrs
@traktor
presne Ivanka....(traktor ak mi niekto nesedi..tak nanho nereagujem..jeho prispevky preskocim..sam zo sebou si pisat nebude..tak to skuste ..lebo fakt sa to tu strhava niekam inam..
Dnes o 12:24 • 4 deti • Odpovedz • Tebe a 7 ďaľším užívateľom sa to páči. • Už sa mi to nepáči • • )

ak máte v téme niekoho ,o kom si myslíte,že rozvracia tému,tak na neho nereagujte(je to síce niekedy ťažké,ale je to najúčinnejšie) :wink:
15. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz
@pink_lady nehnevaj sa ale nemozes toto brat ako upozornenie.nemozes niekoho upozornovat na teme otazky pre adminov,pokial sa to tyka uplne inej temy. a vobec.momentalne je tema uplne ukludnena,nikto na nikoho nenaraza,tak je upozornovanie zbytocne.myslim,ze aj pici aj ostatne baby v teme uz vedia ako jedna na druhu reagovat.situacia je uplne ukludnena a nie je dovod na upozornovania.ak sa v buducnosti zas daco zomelie a bude to prekracovat medze,tak potom sa mozu admini ozvat a niekoho na nieco upozornit.ale teraz absolutne na to dovod nie je. :wink:
15. jún 2011 o 14:30  • Odpovedz
@pink_lady toto tu stale pokracuje??? podla mna i toto uz treba zamknut, ved to nejak iny smer uz nabralo :confounded:
15. jún 2011 o 15:04  • Odpovedz
@bobocka ja som to pochopila tak,že ako upozornenie máte brať zamknutie predošlej témy

@olifcek bobocka práve písala ,že je tam už kľud ,tak prečo by sa to malo zamykať ?
15. jún 2011 o 15:08  • Odpovedz
@ani3012 myslela som toto tu :grinning: :grinning:

ale ja to tu uz opustam, tuto temu, nemam otazku, niesom admin, nejdem sa miesat.. len som sem rada nakukla a cosi nove sa dozvedela, teraz to tak nie je.. tak snad o par dni... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2011 o 15:10  • Odpovedz
ahojki, len som sa chcela spytat, preco mi bol zmazany inzerat, kopu ludi tu predava veci. ja som predavala slapky, za ktore som povodne dala 13 eur, ale nesedi mi velkost. mozem hodim aj link na ebay ked mi neverite.
Co je na tom zle ? nechapem ake pravidla nesplna, citala som si ich.
15. jún 2011 o 15:57  • Odpovedz
@lauritka inzerat ti zmazany nebol, bol ti stopnuty a dovod mas uvedeny v komentari admina.
15. jún 2011 o 16:01  • Odpovedz
ok , uz som to opravila, nevedela som, ze sa nemoze pisat nove, ak su nove. chapem, teda , ze z druhej ruky uz teda nie su nove, ale nenosene :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2011 o 16:03  • Odpovedz
neviem, ci taka poznamka uz nebola...tyka sa to hlavne sukromnych skupin...nerozmyslali ste nad moznostou , aby bolo mozne pridat prispevok tak, ze kazdemu v skupine sa zobrazi ze ho spominam?napr. bavime sa o niecom co sa tyka kazdej z nas v skupine...dam len "@nazovskupiny....kam idete na dovolenku?" a kazdej zo skupiny sa v hornom menu zobrazi, ze ho spominam....
15. jún 2011 o 18:20  • Odpovedz
@hajanka k tvojej otazke na admina: V inzeratoch v bazari je zakazane uvadzat slovicko "nove" len v nadpise inzeratu, alebo aj v jeho popise? - aj v popise inzeratu
15. jún 2011 o 22:45  • Odpovedz
@emjee dakujem
16. jún 2011 o 09:27  • Odpovedz
@sonica k tvojej otazke: "nezobrazuje sa mi dieta ked si na moju ikonku nadidem mysou, mam tam len kedy som sa zaregistrovala, kolko prispevkou som pridala, ale dieta mi akosi zmizlo..."

Mne sa tiez dieta nezobrazovalo, ked som nasla mysou, ale vo fotoblogu bolo, az som zistila ze mam sukromie nastavene len pre priatelov.
Ale ked pozeram na tvoj fotoblog (profil), tak ty ho nemas uvedene ani vo fotoblogu..., alebo iba ja ho nevidim, mas?
16. jún 2011 o 09:31  • Odpovedz
Otazka pre adminov, kto posudzuje ci je profilova fotka ok? Mala som fotku s malou v satke, pozerala som sa na nu a bola mi stopnuta ze nesplna pravidla, pridam ju k otazke a nova foto, ktora vraj pred zverejnenim presla kontrolou je v podstate taka ista, tiez som tam viac menej zboku len sa nepozeram na malu...to je ako zakazane pozerat sa s laskou na svoje dieta v profilovej foto???? Ale niekam doblba je ok? :sweat_smile: :rolling_eyes:
16. jún 2011 o 12:20  • Odpovedz
@lenadka ta fotka je podla mna prepalena.. a ked je este v mensom, nerozkliknutom, tak nevidiet do tvare... ale to je moj nazor..
16. jún 2011 o 12:25  • Odpovedz
@olifcek len v profiovke som ju mala zblizsia, vystrihla som len tvare a urcite som to ja aj ma ten kto ma pozna spozna podla nej :wink:
16. jún 2011 o 12:39  • Odpovedz
@lenadka podľa mňa ide o to,že Ti nie je jasne vidieť do váre...keď si chceš nahrať profilovku,tak tam máš popísané aké foto nie a aké áno....nestotožňujem sa ani ja s niektorými obmedzeniami...ale musíme rešpektovať.... :wink: :wink:
16. jún 2011 o 12:46  • Odpovedz
@winona24 v tvojej profilovke ti tiez nevidim dobre do tvare :wink: ani v mojej novej profilovke mi nie je lepsie vidiet do tvare :wink: podla mna su niektore obmedzenia pritiahnute za vlasy, ked mi tam svietila miesto foto ta vyskerena teta, no ta bola cela ja :grinning: neviem k comu je to dobre, nyvyse tu profilovku som mala uz taaak dlho ze ma ani nenapadlo ze po takom case sa niekomu bude zdat zla a je tu kopec prifiloviek kde maju baby slnecne okuliare a niektore aj tie okulare a este su aj z dialky a tie fotky tu funguju a nikomu nevadia...mne tiez nie, bez foto mi tie nicky pridu take neosobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2011 o 12:51  • Odpovedz
@lenadka to si mala šťastie, že ti tak dlho vydržala.. a tie s okuliarmi... na nich tiež raz dojde.. raz som jednu upozornila (kupovala u mna v bazári), že tá Minnie, čo má ako profilovku jej tam dlho nevydrží.. ale vydržala týžden :sweat_smile: čo si myslím, je veru dosť dlhá doba na kreslenú postavičku... admini maju aj dosť inej roboty ako riešiť profilovky (ale možno na tvoju niekto upozornil a tak ti ju po čase stiahli, ked hodili bližšie očko.. )
16. jún 2011 o 12:55  • Odpovedz
@benne len mi je to velmi luto :cry: moja najoblubenejsia foto, preto ze vystihuje ako travime vela casu, ja a moja dcera, je nosena dost velku cast dna, tak ma poznaju v obchode, na ulici, doma... aj teraz som varila malej a ona v satke, pozera na mna co robim, pozera mi do tvare ked jej nieco vysvetlujem a komentujem svoju cinnost, ta foto uznavam nebola najvydarenejsia, bola fotena proti svetlu, mozno ani moc ostra, lebo nemam fotak, fotim len mobilom a malokedy som na fotkach aj ja, ja som ta co foti...ale proste vystihovala nas dve, na tej fotke sme boli MY tak ako nas pozna vacsina ludi, inak vy som si ju nedala do profilu.
16. jún 2011 o 13:24  • Odpovedz
@lenadka leni ved aj tato je krasna ( a idem pocitat jeden,dva,tri .... dokedy tu bude moja fotka teda , aj ked si osobne myslím,že do tvare mi teda vidieť je a dost dobre )
16. jún 2011 o 13:31  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. jún 2011 o 13:35 • irriss
16. jún 2011 o 13:36 • denisocka
@lenadka avatar ti bol stopnuty z dovodu, ze ti nebolo dobre vidiet do tvare. Tu foto co si sem dala, je zblizka, kd si na tvoj avatar niekto klikol tak bola foto zdialky a nebolo ti vobec vidiet do tvare.
16. jún 2011 o 14:05  • Odpovedz
@danu pozri na nu este raz ci je az tak z dialky, mne sa nezda, schvalne som ju preto nateraz zas vymenila :wink:
16. jún 2011 o 14:11  • Odpovedz
aha dik za stopnutie, chcela som len pocut nazor :zipper_mouth:
16. jún 2011 o 14:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.