• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@lenadka ja som ti stopovala fotku, takze vidim ze nie je ok, poprosim ta, aby si si dala profilovu fotku, kde ti jasne vidiet do tvare.
Spominala si aj ostatne fotky v profile inych uzivatelov. Ak nejake uvidis, mozes ich oznacit vykricnikom a ak nebudu v sulade s pravidlami, budu stopnute.
16. jún 2011 o 14:20  • Odpovedz
@danu skor som za miernu upravu podmienok profilovych foto :wink: posudzovanie je podla mna velmi subjektivne, nemusim daleko chodit aj v tejto diskusii je kopec fotiek kde su tvare ovela dalej ako bola moja :wink: nemienim nikoho udavat, len sa tak trochu zacinam citit ako za totality, ked sa lustrovalo, ake ma byt umenie, aka hudba aky film je vhodny, vlastny nazor a pohlad na svet sa vylucoval :wink:
16. jún 2011 o 14:24  • Odpovedz
@lenadka profilove fotky sme uz velakrat riesili a rozhodnutie bolo dane a je zakotvene v pravidlach
16. jún 2011 o 14:29  • Odpovedz
@danu vidim ze nema vyznam o tom viac pisat, iba by ma zaujimalo ci na moju foto niekto upozornil /nechcem vediet kto/ alebo si ju stopla z vlastnej iniciativy....a tym by som ukoncila tuto diskusiu :wink:
16. jún 2011 o 14:43  • Odpovedz
@lenadka na stranke je nespocetne vela uzivatelov, takze nestihame pozriet vsetky fotky, preto nas upozornuju aj uzivatelia.
16. jún 2011 o 14:47  • Odpovedz
@danu takze to chapem tak, ze moja foto niekomu vadila a klikol mi na trojuholnik s vykricnikom, dik :wink:
16. jún 2011 o 14:49  • Odpovedz
neodbocovala jsem z tematu, naopak jsem mluvila O TEMATU.
OKOMENTOVALA JSEM KRASNOU FOTKU, a to se take nesmi???
Mit vlastni nazor a vyjadrit ho je zakladem DEMOKRACIE a mel by byt podporovan v kazdem verejnem foru...
Pryc jsou doby, co nam nekdo zaviral pusu za vlastni nazor, za vlastni pocit ....ja jsem si to obdobi zazila... :wink:cili vim, o cem mluvim...
Muj nazor byl ten, ze fotka smazana, ktera patrila @lenadka byla jedna z nejkrasnejsich co tu vubec jsou...ze by si zaslouzila byt pouzita ve znameni "matersvi" v jakekoliv Reklame...
Nechapu, polemizovat nebudu, ale rict svuj nazor neni proti zadnym pravidlum ale proti REZIMU...

16. jún 2011 o 15:29  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. jún 2011 o 15:33 • lenadka
@danu @lenadka profilove fotky sme uz velakrat riesili a rozhodnutie bolo dane a je zakotvene v pravidlach

Dnes o 14:29 • 1 dieťa • Odpovedz • Páči sa mi to • •

Jen se zeptam, protoze mam zrejme spatne natoceny monitor :wink: ..ale soucasna fotka tudiz povolena @lenadky neni z profilu?
Podle meho vice nez ta predesla...ale je mozne, ze je chyba na mem prijimaci...
Omlouvam se, od tematu neodbocuju protoze je nahore okopirovana zprava admini - tudiz cekam na odpoved a ne na smazani...
Dekuji a tim koncim :wink:
16. jún 2011 o 15:43  • Odpovedz
@irriss Skusim priblizit dovod stopnutia avataru - nie je jasne vidiet tvar. Vidiet jasne tvar znamena, ze na fotke rozoznavame jej hlavne rysy, rozpoznavame ju od inych podobnych fotiek. Ak je fotka fotena proti svetlu, tvar je vzdy v tieni a casto nerozoznatelna. Preto nesplna tieto podmienky.
Avatar nie je o krase, ale dokumentuje - toto som ja.
16. jún 2011 o 16:11  • Odpovedz
@martinjasen
Dekuju predevsim za trpelivost...skoda jen, ze se nikdo nemuzeme presvedcit o tom, zda na fotce je skutecne ta dana osoba a "pohlavi"!
Nekdo se tu skryva za nekolik nicku, nekdo je temer v lese ci za plotem, ale ja jsem rada, ze tu jsem... :grinning:
Takze dal uz nepolemizujem...Preji pekny den @martinjasen :wink:
16. jún 2011 o 16:16  • Odpovedz
17. jún 2011 o 22:13  • Odpovedz
@beruska.zuzanka akeho? aj ja chcem vedieť :sweat_smile:
18. jún 2011 o 10:13  • Odpovedz
@denisocka on si nahodí tak 20 inzerátov naraz, s logom svojho "obchodíku", že next pre deti.. adáke pravidlá ho očividne vôbec netankujú :sweat_smile:

a tuto máme jednu od včera: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/martina2525/album/nase-trojcata-/#comment-2850255 ktorá si stiahla foto z internetu a album tu stále svieti.. @emjee @danu @pink_lady
18. jún 2011 o 20:12  • Odpovedz
@benne vcera som to vybavila, uz inzeraty neprida
18. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz
@benne diky za upozornenie, nie sme tu stale a zvlast cez vikend sa venujeme vacsinou rodine :wink: Album je stiahnuty
18. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz
@danu ahojky, aha, už zas.... má nový nick...

http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/pures1/
18. jún 2011 o 20:25  • Odpovedz
@beruska.zuzanka vybavene, dik
18. jún 2011 o 20:41  • Odpovedz
jejo,inac vytrvala dama ta pures
18. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz
Čaute, ja len jednu otázku, môže sa dávať link na súťaže (kliknite za môjho drobca a pod.) do svojho profilu?
19. jún 2011 o 09:46  • Odpovedz
@lante ešte by som doplnila môže to dať do svojho profilu admin? či aj jeho sa týkaju pravidlá?
19. jún 2011 o 11:19  • Odpovedz
a ja pridám otázku....ako je možné že admini (členovia asmira teamu) sa môžu zúčastniť súťaží???? :confused:
19. jún 2011 o 11:22  • Odpovedz
@winona24 @elise môžu,sú to podľa pravidiel bežní užívatelia-len s väčšími právomocami..tiež to že je admin,beriem ako výhodu v tej súťaži,ale kto nechce,tak nech nehlasuje a dá hlas jej súperovi..čo je zase aj nevýhoda v tejto súťaži ,že je admin :grinning: :wink:
19. jún 2011 o 12:09  • Odpovedz
Pridávam sa k otázke o adminoch a súťažiak...toto mi príde výrazne neférový prístup.

A mám otázku - prečo sa vo "VYBRALI SME" objavuje stále viac súkromných albumov, ktoré nemajú absolútne žiadny prínos pre širšiu skupinu užívateliek? Klikla som len na prvú stranu a viac než polovica sú súkromné albumy s 20 rovnakými pózami, amatérsky nafotenými kočíkmi a výbavou.
19. jún 2011 o 12:18  • Odpovedz
@bihan str.102, 4tý príspevok zhora, rovnaká otázka, pre mna nedostatočná odpoved :wink: sekcia "vybrali sme" by mala byť tým pádom na "vybrali ste si"
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre-adminov/?page=102&lastref=il&post=last
19. jún 2011 o 12:24  • Odpovedz
@benne ďakujem za vysvetlenie, odpoveď od @martinjasen mi príde absolútne scestná, lebo tým pádom je do "vybrali sme" možné zaradiť akýkoľvek album (vrátane albumu s 15fotkami dieťaťa zababraného "prvou mrkvičkou") a pre mňa táto sekcia stráca akýkoľvek význam, pretože na sledovanie fotoblogov, ktoré zaujímajú konkrétne užívateľky, je predsa možné pridať daný fotoblog do obľúbených a nemusí byť práve v sekcii "vybrali sme".

Aspoň viem, že už sa mi neoplatí mrhať časom klikaním sa spomínanú ikonku.
19. jún 2011 o 12:32  • Odpovedz
@lante
@elise
@winona24
@ani3012
@bihan
uz som to viac krat pisala i do fotoblogu, ale asi to nikto necital :sweat_smile:
ked som sa do sutaze zapojila, bola som presvedcena ze do fotoblogu sa kratke spravy o hlasovanie v sutazi davat nemozu. Tak som si nedala, neposlala som jedinu IP o hlas. Samozrejme tym padom nikto nevidel ze sutazim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Az dosli do temy do ktorej som sa zapojila iny sutaziaci a ti si hned supli spravu do fotoblogu - a za jeden vecer ma dobehli :sweat_smile: ja v presvedceni ze vo fotoblogu byt taka sprava nemoze byt som im ju stopla. No potom prisiel @martinjasen ktory povedal ze pokial ide o sutaz na Modrom konikovi tak tieto kratke spravy su ok. Tak tym co si nestihli tu spravu vymazat som im ju odstopla, a bola by som blba keby som si nenapisala aj ja :sweat_smile: A potom prisiel iny admin ktory ju stopol aj mne aj inym - opakujem stopnuta ta sprava bola aj mne teda nie len ostatnym, pokial sa nedali veci na pravu mieru.
co sa tyka toho ci som vo vyhode - no ruku na srdce kolki ma maju v zuboch uz len pre stopnutie inzeratu alebo vymazanie prispevku a uz len z principu nedaju hlas? skor vidim vyhodu v tom ak niekto hra rozne hry na inych strankach a vdaka nim ma na danej stranke aj 400 priatelov :sweat_smile:
a nemam ziadny pravny vztah ani k asmire, ani k samsungu, som obycajny uzivatel a ano aj pre mna platia pravidla :wink:
19. jún 2011 o 12:38  • Odpovedz
@pink_lady takže zhrnutie: ak sa suťaží tu na konikovi tak sa linka môže dať do fotoblogu a to môžu všetci uživatelia aj obyčajný smrtelníci aj admini. ak je to tak som rada ak sa na nejaku súťaž tu na konovi zapojím tak mi nikto nezmaže linku:slight_smile: zmaže sa mi iba linka z inej súťaže z inej stránky napríklad na facebooku?
19. jún 2011 o 12:41  • Odpovedz
@pink_lady osobne som nevedela, že sa jedná práve o teba.. chcela som položiť inú otázku, ale toto ma dosť zarazilo, pretože admin nie je "obyčajný užívateľ" ako sa často spomína.. admin je užívateľ, ktorý je oveľa viac "na očiach", či už to môže znamenať jeho výhodu alebo nevýhodu v súťaži. Podľa mňa je to stále neférový prístup (aj keď neporušuje pravidlá MK, ktoré, ako všetci vieme, sú dosť flexibilné).
19. jún 2011 o 12:44  • Odpovedz
@elise ano pochopila si spravne :wink:
19. jún 2011 o 12:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.