• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
mozem sa spytat kde v pravidlach pouzivania fora je uvedene ,, Nezneužívaj správy na zháňanie hlasov do rôznych súťaží a ankiet,, ja citam do kolecka a akosi som to nikde nenasla

a k tomu odkazy ano alebo nie.Ak nie tak vsetky a nie len niektore.Sutaz neuspoaraduva MK ale firma a to je zasadny rozdiel
19. jún 2011 o 12:52  • Odpovedz
prečo by admin nemohol sutazit ?
je to taka ista osoba ako ste vy , a výhra by sa jej hodila tak ako každej z nás,ktore sme sa do sutaze zapojili . a skor mam nazor,je že vo velkej nevyhode,ako vyhode,kedže je tu už každy taky alergicky za stopnutie fotky,inzeratu,alebo fotoblogu- že možno z nervoch tomu adminovi ten hlas just neda .

je to skor o povahe, niekomu proste všetko vadí, iný si radšej kuka do svojho taniera . trochu pochopenia baby nezaškodi
19. jún 2011 o 12:55  • Odpovedz
@bianca pravidlo fora c. 12, a kampan mesiaca prebieja na modrom koniku, ide o spolupracu prevadzkovatela stranky a firmy
19. jún 2011 o 12:57  • Odpovedz
@pink_lady vdaka.Ale kosi tam chyba dodatok o vynimke pre MK.
19. jún 2011 o 12:59  • Odpovedz
@bihan no, ako @benne dala link, ja som dala rovnakú otázku a vidíš, ako mi na ňu admin odpovedl, výsmechom.... takže niekedy tu už naozaj ničomu nerozumiem....
19. jún 2011 o 13:00  • Odpovedz
@denisocka nie ... to nie je o tom,že by mi to vadilo...len ma to zarazilo...a nerozumiem prečo by som sa nemohla opýtať...ja viem....ja viem....najideálnejšie by bolo keby sme vôbec nepýtali....to by tu veľa ľuďom strašne vyhovovalo.....ale tu nie sme v nejakej detskej diskusii.... :wink: :wink: :wink: toť vsjo....

a ADMIN nie je taký istý užívateľ ako ja.....ak to tvrdia,tak si set sakra protirečia....
19. jún 2011 o 13:08  • Odpovedz
@winona24 al ved opýtat sa možeš,tak ako ja možem odpovedat . ja som odpovedala sama za seba,takto to vidim ja . samozrejme,tiež ma to najprv prekvapilo ale ked vidim,ako vam tutna tí admini ležia v zuboch (nepíšem že tebe,nikoho konktretneho nespominam ) tak keby že ja som admin,tak si zato trieskam hlavu o mur,že som sa na taketo niečo ako adminovanie dala . proste každemu človek nevyhovie , žial
19. jún 2011 o 13:11  • Odpovedz
@lenadka Je sranda s tým blokovaním fotiek.Možno by som pochopila bloknutie foto,kde jasne nie je užívateľka ,ale napríklad tá Minnie myška.Ale zober si,koľko žien vôbec nemá foto,ani žiadne údaje o sebe,čiže sa bavím s úplne neidentifikovateľnou osobou a to je akože v poriadku?! Tvoja foto bola úplne "kóšer" a krásna.Ale čo už,sú tu povolanejší a tí rozhodujú. :wink:
19. jún 2011 o 13:13  • Odpovedz
@denisocka každý admin adminuje dobrovoľne a kedykoľvek s tým môže skončiť, skôr než si hlavu o múr rozbije. Mne adminky v zuboch neležia, ležia mi v zuboch niektoré nezmyselné pravidlá a niektoré aktivity, ktoré zakázané nie sú a podľa mňa by mali byť.
19. jún 2011 o 13:15  • Odpovedz
@denisocka mne ani jeden admin neleží v žalúdku...nemala som žiadny konflikt s adminom...to je skôr o pozorovaní,čo sa tu v poslednej dobe deje...aká tu vládne atmosféra....v poslednej dobe je čoraz viac nespokojných užívateliek....ty si tu skoro o rok viac ako ja....tiež musíš vidieť rozdiel za tie roky...lebo ja ho vidím.... :pensive: (mno a aj tak ma zmažú)
19. jún 2011 o 13:15  • Odpovedz
@winona24 jo mas pravdu...mame o cosi viac tlacitiek...na zamknutie temy, stopnutie inzeratu,...dohliadame na respektovanie pravidiel na stranke, osobne ak zamknem niekomu temu a presmerujem ho inde, vidim skor ako pomoc uzivatelovi ze mu najdem kde uzz sa o tom moze docitat, nikdy som to nebrala v tom zmysle ze chcem dakomu ukrivdit....
ja zas nevidim dovod, preco by som nemohla sutazit, nemam ziadny pravny vztah k nikomu, vsetko robime vo volnom case bez naroku na honorar.
skor by som povedala ze tieto reakcie ze preco sutazi admin a nemal by sa ma celkom dotkli :unamused:
19. jún 2011 o 13:18  • Odpovedz
@pink_lady ja ale netuším prečo si to berieš tak strašne osobne....nikto tu nenapísal konkrétne tvoj nick....ja som tou otázkou nemyslela nič zlé...na nikoho som nechcela útočiť alebo niečo podobné....len som sa opýtala,lebo ma to zarazilo...lebo ja mám na to taký názor,že členovia asmira teamu by sa nemali zúčastňovať súťaží na MK....ale opakujem to je môj názor a netvrdím,že je správny.... :wink:
19. jún 2011 o 13:21  • Odpovedz
to je len nápad: čo takto vytvoriť zvlášť otázku napríklad z názvom: Zhlasujete za mna v súťaži na modrom koniku? tam by si každý mohol dať link iba jeden na práve aktuálnu säťaž po súťaži by sa zmazal obsah a mohlo by sa súťažiť znovu
19. jún 2011 o 13:22  • Odpovedz
@winona24 ja ten rozdiel vidím, aj ke som tu len dva roky.... na svadbe a na streche je to rovnako, čím ďalej horšie....
19. jún 2011 o 13:23  • Odpovedz
@elise myslím, že to by nebolo také efektívne :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2011 o 13:24  • Odpovedz
@winona24 osobne ze by preto ze sme tu 4 admini a jedina som sa zapojila do sutaze? :sweat_smile: a co mam spravu vo fotoblogu tak to nebola reakcia na toto tu ale na to co mi bolo posunute a skopirovane z inej stranky ...ze sa to rozobera az tu som si vsimla az potom :sweat_smile:
19. jún 2011 o 13:25  • Odpovedz
@winona24 ja vidim rozdiel v tom,že si davam bacha čo kde napíšem,ale nie kvoli adminom,ale ludom okolo mna-pretože dnes už každy o každom všetko vie, je to taka skarana doba-ako dobre bolo ked som ešte gumu skakala na ceste a hrala vybijanu :confounded: . už zakrátko si tu nebudeme ani odpovedat-a to nieze len tu,ale všade,ale budeme sa len lajkovat a nakoniec nas za naš nazor ešte aj odstrelia .
@bihan tak ved prave ked vam vadia pravdila,treba sa obratit asi vyššie, mam dojem že tie adminky robia len to,čo maju dane nie?

hej všade vladne dusno, ale nebude to určite nejakou sutažou o fotak či mobil. to určite nie
19. jún 2011 o 13:25  • Odpovedz
jezkovi voci ...tolko kecov, dotknuta adminka , no uuzas ....tak je mozne vlozit link s hlasovanim ci nie ? nie ? dajte link kde to je napisane a nech to plati pre vsetkych
19. jún 2011 o 13:29  • Odpovedz
@pink_lady nesledujem Tvoje fotoblogy...tak neviem....a môžem vedieť kde sa to preberalo???? na základe čoho si na to prišla ,že sa to preberá???
19. jún 2011 o 13:30  • Odpovedz
a co sa týka hlasovania, ja som zato,aby každy uzivatel/ka mala k dispozicii v jednej teme / otazke / sutazi - 1 hlas "lajk" pre kohokolvek a 1x sa mohla zučastniť v tej danej sutazi . Lebo take lajkovanie odhora dole je nanič.aj ked prvotny zamer bol dobrý - dať možnosť podporit priatela a aj sa zučastit , podla toho čo som postrehla,že mnohe chceli sutaziť,ale aj zahlasovat .

sme tu nato,aby sme davali navrhy (aj ked neviem,či tu ešte predsa nieje ina tema na napady pre adminov, ak je,tak si to tam skopčíte )
19. jún 2011 o 13:54  • Odpovedz
Admini sa hlasia do sutazi? a kde je istota, ze si tam nepridavaju svojvolne hlasy a nemanipuluju s nimi a celkovo so sutazou? ved maju rozne pravomoci, mazat, presuvat, blokovat a neviem co este.... nie je to fer! su vzdy vo vacsej vyhode. moj pohlad. ja sa sutazi aj tak nezucastnujem, ale vo vsetkych firmach je to tak, ze zamestnanci ani administratori sa jednoducho nemozu zucastnovat, prave kvoli dovodnemu podozreniu na manipulaciu.
19. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz
a tvrdenie,že admini nemajú žiadny právny vzťah s asmirou je podľa mňa alibizmus..... :unamused:
19. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz
ale čo by si presuvali a mazali - hlasy? :sweat_smile:
19. jún 2011 o 14:11  • Odpovedz
moj nazor, ziadne utocenie: ak chcu sutazit, v poriadku, ale nech ich zbavia funkcie admina. inak je to cele nefer a dost to zavana....ja by som takej sutazi ani neverila. a ani neverim
19. jún 2011 o 14:11  • Odpovedz
ja s takou sutazou problem nemam. ved hlasuju uzivatelia, tak?

baby, baby
19. jún 2011 o 14:14  • Odpovedz
uz zase sa tato tema zvrhla, a tak otazky uzivateliek zanikaju v diskusii ci je spravne alebo nie aby aj admin sutazil :frowning2: Nemozete si tieto dohady riesit cez IP?
Pripadne mozete poziadat o nazor ostatnych adminov - @danu , @janocka , @emjee
19. jún 2011 o 14:18  • Odpovedz
pre takeho admina nie je problem vytvorit si aj 100 kont na mk keby chcel zahlasovat. ved kto mu na to pride? vsak on /ona/ je admin :grinning: :grinning: co sa sam zablokuje? a ja viem, ci niekto si nepridava hlasy za mna alebo podobne?
19. jún 2011 o 14:19  • Odpovedz
a čo keby sa všetko riešilo cez IP????...na čo diskusie a otázky????.... :sweat_smile:

želám peknú nedeľu...... :wink:
19. jún 2011 o 14:21  • Odpovedz
@nice202 nie je to fer... uzivatelia to nemaju ako kontrolovat, admini vidia a mozu vsetko, aj pridat hlasy. ved to nikto nevidi, nikto sa nedozvie, tak preco nesutazit... prave preto by mali byt vyluceni zo sutazi na mk... bez ohladu na to, ci sa im to paci alebo nie...
19. jún 2011 o 14:22  • Odpovedz
Ja osobne si myslim, ze ku kazdej sutazi by mali byt napisane normalne pravidla....nech vieme podla coho sa mame riadit...raz to je podla pravidiel MK, potom zas inak? mna osobne by zaujimali aj take veci, ze ci podliehaju vyhry zdaneniu, ako si ich vyhercovia budu moct prevziat....atd, atd......no a kto sa sutaze moze zucastnit by malo byt jasne od zaciatku a teda jasne dane v pravidlach....vsak dokelu vzdy sa tu kazdy ohana pravidlami, tak nech sa jedny vytvoria pre kazdu sutaz a bude pokoj...potom sa tu nebudeme navzajom spamovat hlupostami ani stracat cas a zahlcovat temy...
19. jún 2011 o 14:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.