• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 

.

Otazka na admina: Pred par dnami som oznacila fotku, kt. nesplna pravidla, dnes este stale svieti v albume uzivatelky, preto som ju opatovne oznacila. Album je dokonca medzi "Vybrali sme". Bude fotka zmazana, alebo si myslite ze nou uzivatelka neporusuje ziadne pravidla? :fearful: Pre konkretizaciu mozem poslat aj do IP.
19. jún 2011 o 14:59  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
@nice202 ale ved vidis kto hlas prida a ak sa ti to zda podozrive,das to preverit dalsim adminom,nie?
19. jún 2011 o 15:32  • Odpovedz
aj ja mam otazku,preco sa zatvaraju otazky s tym,ze taka tema uz existuje?? ja ked som zaladala tazku o opalovacom kreme,tak som sa pytala latvii,ci nevadi,ak uz existuje taka tema a ona mi povedala,ze ak je tema ale otazka nie,tak sa moze zalozit . a v poslednej dobe vidim len zamknute otazky s tym,ze taka tema uz existuje..
19. jún 2011 o 20:22  • Odpovedz
@estterka Ak je taka ista otazka uz zalozena, tak sa nova zamkne. Ak nie, mala by ostat. O ktorych pises?
19. jún 2011 o 20:28  • Odpovedz
@janocka @danu @emjee @pink_lady @martinjasen Mohol by sa prosim niekto zaoberat mojou o tri prispevky vyssie polozenou otazkou ohladom tej kradnutej fokty???? Prosim. dakujem.
20. jún 2011 o 09:41  • Odpovedz
@hajanka dana fotka ci skor fotomontaz sa nachadza na 13 roznych strankach (blogy a podobne) http://www.tineye.com/search/91d4f6c1c2a01c793e4e9530b3adb2d206e4bc64/ uzivatelka neuviedla ze je to jej fotka, ze to ona fotila, tym padom nejde o kradez fotky, nie je na nej copyright.
20. jún 2011 o 13:07  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
@hajanka Ahoj, tak ja som myslela, že si fakt našla nejakú kradnutú fotku... ale toto je nejaká umelecká fotomontáž.... :sweat_smile:
ja mám v albume tiež dve foto z netu, mám tam, že nie sú moje, jedna anne geddes a druhá taká rodinka... sú len ilustračné,páčia sa mi, je na tom niečo zlé :confused:
20. jún 2011 o 14:52  • Odpovedz
ahojte adminky

@janocka @danu @emjee @pink_lady

Už som sa tu raz na to pýtala, inzeráty pooznačovala a voľačo aj bolo napravené, ale niektoré maminky sú nepoučiteľné, čo s nimi??

http://www.modrykonik.sk/bazar/knihy-casopisy-dvd/zb5j/dvd-navsteva-poradne/

http://www.modrykonik.sk/bazar/knihy-casopisy-dvd/ruz9/predam-novu-knihu-mama-a-ja-od-narodenia-po-1-rok/

Je normálne, že sa toto predáva?? :confused:
20. jún 2011 o 14:56  • Odpovedz
@beruska.zuzanka inzeraty boli stopnute
20. jún 2011 o 14:59  • Odpovedz
20. jún 2011 o 15:01  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ja ked som tu zbadala svoje meno,tak ma obarilo,že čo som už len ukradla ,ale toto? šak to tam mam rok . šak ked tam može byt aj copyring fotky http://www.modrykonik.sk/fotoblog/tonka28/album/nedalo-sa-mi-to-sem-nehodit-/ ,tak potom čo je na tejto take ukradnutelne ? ved su to pekne fotky , určite maju autora ktory za ne žne len chvály :wink:
20. jún 2011 o 15:13  • Odpovedz
@nice202
@pink_lady nerada pisem o niekom bez niekoho, tak som aj admin pridala. Ked uz mame trpiet paranojou, nice202, tak osobne si myslim, ze ak chcela adminka sutazit, zda sa mi fer, ze vystupuje ako admin, pretoze ako si sama napisala "moze si vytvorit 100 kont" a ziadna z nas by nezistila, keby vystupovala pod jednym z tych kont a pridala si hlasy. Osobne som sa nezapojila do ziadnej sutaze a ani sa nechystam, ale jedno viem, ak chce clovek ohojdat system tak ho ohojda, takze v tomto pripade mi to pride fer, ze pink_lady vystupuje pod svojim nickom a podla mna zbytocne to tu riesite... Moj nazor, osobne mi je jedno kto sutazi, ako sutazi ake ma fotky, ci ma nove inzeraty - neoznacujem a nenahlasujem ich, pride mi to ako "udavacstvo", zi a nechaj zit a ked ma niekto stve, nastve alebo nesuhlasim s nazorom tak sa ozvem, ale vacsinou sa zbytocne rozculim :sweat_smile:
20. jún 2011 o 15:20  • Odpovedz
@gali no a co teraz ako
20. jún 2011 o 15:21  • Odpovedz
@gali s tymi kontami :sweat_smile: keby si vytvorim viac kont tak by na to prisli a rovnako by ma diskvalifikovali ako hocikoho ineho :wink: nie som az taky pc macher aby som takto vedela oklamat techniku :confused:
20. jún 2011 o 15:28  • Odpovedz
@pink_lady bud v pohode, vzdy sa najde nieco, niekto..kto nevyhovuje, nepaci sa..ak by to nebolo toto..naslo by sa nieco ine..nikde nie je napisane, ze nemôzes sutazit..a vlastne, preco by si nemohla? :sweat_smile: ..drz sa :wink:
20. jún 2011 o 15:32  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
20. jún 2011 o 16:52 • hajanka
@hajanka Ahojky, nemyslíš, že to trochu preháňaš :sweat_smile: ak by mala tých fotiek plný album a pýšila sa nimi, ako svojimi, ok, nič nevravím, nebolo by to fér a tiež by som bola za ich zmazanie.
Ale ak tam má jednu, ilustračnú, ktorá má podčiarknuť zmysel albumu, myslím, že je to v poriadku.
Prečo sa snažíš nájsť zločin a nespravodlivosť tam, kde nie je? :pensive:
20. jún 2011 o 17:08  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
20. jún 2011 o 17:12 • denisocka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
20. jún 2011 o 17:24 • denisocka
20. jún 2011 o 17:31 • beruska.zuzanka
@beruska.zuzanka hej,kazdy chape tak,ako chapat chce. Keby chcela , tak ma mohla kludne kontaktovat a upozornit na to,ze je to podla nej kradez a ja som zlocinec. Fotku by som stiahla v kludne,nemuselo sa to tu 3dni nafukovat.
20. jún 2011 o 17:35  • Odpovedz
20. jún 2011 o 17:38  • Odpovedz
@beruska.zuzanka nie nemyslim. Nemyslim si ze to je v poriadku. Pohybujem sa v tejto oblasti fotenia uz nejaky ten rok a viem, ze to nie je ok. Skus nieco sama vytvorit, nech ti to potom niekto z netu ukradne. Potom mi povedz ze ti to je jedno a ze to je v poriadku.

verim tomu, ze aj spominana fotografka bude mat dusu na mieste, nie len ja. Ak by si si pozorne precitala spravu na jej webe, mozno by si pochopila preco to robim. Ani ostatne fotky, ktore tam mas a nie su tvoje a su pod copyright by si tam mat nemala.

Este sa chcem opytat, Vas vsetkych, ak by Vam niekto takymto sposobom slohol fotku Vasho dietat z webu, tiez by ste s tym boli rovnako spokojne???

Jedna vec je, ze MK tu ma pravidla, ktorym je jedno ci je dana fotka vyhotovena uzivatelkou, alebo stiahnuta (kradnuta-pod copyright) z netu, to znamena ze kazdy uzivatel si tu moze dat co chce, ci je to legalne alebo nie to tu nikoho netrapi. Cudujem sa tomu, ze to MK a @pink_lady podporuje.
Druha vec je ta (a to je druha strana problemu ktora nikoho nezaujima?) ze takmer kazdy znamy fotograf ma vsetky fotky pod copyright. A jeho nezaujima co ktora webka uzivatelom dovoli alebo nedovoli. On sa dozaduje svojho prava a tym je pravo vlastnictva danej fotografie alebo materialu, kde ziadny uzivatel nesmie distribuovat kopie ostatnym uzivatelom, kopirovat, reprodukovat, publikovat, stahovat, alebo inym sposobom uzivat material v tlacenej ani v elektronickej podobe, bez prechadzajuceho pisomneho suhlasu drzitela autorskych prav.
Na jej stranke stoji - All photograph and content contained on this website are :copyright: Kelley Ryden Photography.

Otazka pre admina.

@pink_lady Ja som Vam slusne napisala moj dovod ohladom oznacenia fotografie, este som sa ponukla, napisat konkretne do IP. A vy z akeho dovodu ste to tu dali verejne?
Ziadam Vas o vysvelenie, preco ste tu verejne uviedli meno osoby, ktorej som fotku anonymne oznacila!!? Akym pravom? Z akeho dovodu? Toto sa robi?
20. jún 2011 o 17:59  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
@hajanka ty si napisala meno autorky fotomontaze, vadilo ti ze tu je fotka umiestnena, povedz mi co je zle ked som napisala meno osoby v ktorej albume sa fotomontaz vyskytla? Ak je naozaj tak co pises, a citis naozaj ze mas pravdu, preco ti vadi ze som zverejnila fotku aj album o ktory ide? ak si to nechcela riesit verejne, mala si pisat IP

nie si sama co publikuje veci, a ja osobne som rada, ak niekto moju vec pouzije ci odcituje.

nakolkou @denisocka fotku vymazala, povazujem tuto vec uzavretu a nebudem sa k tomu uz vyjadrovat
20. jún 2011 o 18:19  • Odpovedz
@pink_lady ja som fotku oznacila dokopy 2x (vykricnikom, cize nie verejne), 2x som to spomenula aj tu, pretoze sa s tym nic nedialo. Nenapsiala som v ktorom albume sa fotka vyskytla! Precitajte si moj prispevok pozorne! Napisala som:
Pred par dnami som oznacila fotku, kt. nesplna pravidla, dnes este stale svieti v albume uzivatelky, preto som ju opatovne oznacila. Album je dokonca medzi "Vybrali sme". Bude fotka zmazana, alebo si myslite ze nou uzivatelka neporusuje ziadne pravidla? Pre konkretizaciu mozem poslat aj do IP.

Nikde som nenapisala konkretne aku fotku, ktoreho uzivatela, ktory album, ani meno autorky som tu verejne ani necekla! Vy ste to vytiahli na verejnost.
Preco mi to vadi??????? Snad preto, ze "ta" uzivatelka teraz vie, kto ju bonzol ehm, takze teraz som vlastne verejne udavacka presne ako ma nazvala vyssie (akoze vobec tymto vyjadrenim neprovokuje ani neuraza, za to moj prispevok s otakou na adminom a ich fungovanim na fore ste ako rychlo zmazali!)
Vy to tu vytiahnete bez stipky empatie verejne a zrazu mam stopnuty album s neterkou a jej fotkami a to len preto, lebo si chranim vodoznakom aby mi ich podobny ludia ako denisocka neslohli a nenatiahli niekde na net.

Ak niekoho anonymne oznacim, ten dotycny nevie kto ho oznacil a vy ho stopnete. Mna ak niekto oznacil a vy ste ma stopli, nedozviem sa kto to bol! Vy ste to ale teraz v mojom pripade vyhucali do sveta - verejne. Dakujem.
20. jún 2011 o 18:28  • Odpovedz
@hajanka ako som napisala uz, fotka je zmazana, tym padom vec povazujem za uzavretu, viac sa k tomu vracat nebudem.
20. jún 2011 o 18:41  • Odpovedz
@pink_lady ja to nepovazujem za uzavrete, vytiahli ste na verejnost to co sa nevytahuje, to co je a ma ostat anonymne!
Moja otazka znie: Pytam sa Vas preco? Cakam ospravedlnenie.
20. jún 2011 o 18:43  • Odpovedz
20. jún 2011 o 18:50 • denisocka
@pink_lady tak aj ja jednu otazku..prečo to tu stale je???????????????, http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ramy/#comment-2874249 tak inzeraty, uputavky na bazar a fotky sa mažu a ten tu bude do kedy?robi si akusi čudnu reklamu,fotky sa zmazali tak prečo sa nezmaže aj toto???????????,,
20. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz
@akika722 album ma uz stopnuty, kratku spravu mu stopnem hned, ked som stopovala album, spravu tam este nemal, nestihame vsetko hned kontrolovat :wink:
20. jún 2011 o 18:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.