• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@pink_lady spravu tam mal skor ako album :sweat_smile: lebo som to sledovala,akože ja sa na tom dobre bavim ale tak nech to je fer :wink:
20. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz
@akika722 uz je stopnuta aj KS :wink:
20. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz
@akika722 album bol pridany 16:53 a kratka sprava 17:03 -aspon mne to tu tak ukazuje :wink:
20. jún 2011 o 18:57  • Odpovedz
@pink_lady mne sa zda že neopak..no nevadi..dakujem :wink: len teraz on sleduje moj album :rolling_eyes: a mne to vadiiiii :angry: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/akika722/album/pupkac/7031912/#comment-2874342
20. jún 2011 o 18:59  • Odpovedz
@akika722 tak si ho nastav len pre priatelov :wink:
20. jún 2011 o 19:00  • Odpovedz
@akika722 pripadne ak ti to vadi, zmaz jeho komentare ... :wink:
20. jún 2011 o 19:00  • Odpovedz
@denisocka napisala som vyssie. Fotka je vybavena, to je koniec, vdaka tomu ze @pink_lady to tu vytiahla na verejnost, preto, ze spomenula tvoje meno. Islo mi len o to, aby sa fotka zmazala. Ja som necukla ani slovkom, o koho sa jedna, ktory album, ktory uzivatel. Vsetko malo ostat anonymne.
Ani vo sne by ma nenapadlo, ze ked niekoho anonymne oznacim, admin to vytiahne na verejnost, mna by nikdy ani len nenapadlo oznacit niekoho verejne, tak nechapem preco a naco ta tu oznacila. A toto ma dostalo, nie ta fotka, tu si zmazala, aj som ti napisala ze ano uz mam dusu na mieste. Ale tieto veci maju ostat anonymne. Vdaka tomu, ze tu spomenula tvoje meno si prisla na to ze som to bola ja co som ta oznacila, oznacila si ma ako bonzacku. Cita to mozno tisic ludi. Je to spravodlive? Vyjadrite sa prosim. Nema oznacenie ostat anonymne?
20. jún 2011 o 19:01  • Odpovedz
@hajanka
mas pravdu, malo by to zostat anonymne...
Denisočka vsak,ako ju poznam, nie je na teba nahnevana....a tiez verim,ze nebolo jej umyslom niekoho okradnut ...my na Sk skratka este nie sme na take veci zvyknuti..je fajn, ze sa to rozobera, aspon si uživatelia budu davat pozor na to, čo stahuju,alebo použivaju...
Viem o čo ti ide, chapem ta....
Osobne ta za bonzačku nepovažujem ..
20. jún 2011 o 19:08  • Odpovedz
@pink_lady a on sa zmazať nedaaaaaaaaaaaaaaa? :rolling_eyes:
20. jún 2011 o 19:11  • Odpovedz
@pink_lady ak už je album vytvoreny da sa to zmeniť a dať len pre priatelov????????
20. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz
@hajanka malo to ostat anonymne, v kazdom pripade...
20. jún 2011 o 19:13  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
20. jún 2011 o 19:16 • pici
@dulkagabulka dakujem :frowning2: viem ze umyslom Denisocky nebolo okradnut, len som chcela spravodlivost, ohladom tej fotky, nie je moja, tak ma to az tak netrapi, ale spravodlivost by mala byt. Horsie je, ze to bolo vytiahnute na verejnost, kto, komu, co..., nikto sa o nicom nemusel - teda nemal dozvediet. Presne tak ako to tu chodi denno denne, verim tomu, ze kazdy den je tu oznacenych niekolko stovak (hadam) inzeratov, prispevkov, fotiek..... a vzdy to ostane v anonymite. To ze to tu bolo spomenute verejne chapem ako zlyhanie. Ospravedlnenia sa zrejme nedockam :unamused:
20. jún 2011 o 19:16  • Odpovedz
@akika722 v nastavení súkromia máš takúto poznámku: Dôležité: Toto zmení viditeľnosť tvojich starých príspevkov (albumov, článokv, správ). Viditeľnosť nových nastavuješ zakaždým keď nejaký pridávaš (kliknutím na zámok pri Odošli). takže áno,zmení ti to už aj vytvorené albumy.... :wink:
20. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz
@pink_lady tak prečo nezmažu admini jeho?????????????
@akika722 ano da,kliknes si na nastavenie a das si len pre priatelov :slight_smile: tam niekde by to malo byt :wink:
@winona24 akujem.idem skusiť :wink:
@akika722 prepac nestihala som, musela som citat ine veci :wink: ale tak ako napisala @winona24

@hajanka, neurobila som nic zle, zaco by som sa mala ospravedlnovat, no uz som nick uzivatelky vymazala, z diskusie, a pre buducnost, ak chces nieco oznacit anonymne, mozes to oznacit ako "neprihlasena" :wink:
20. jún 2011 o 19:22  • Odpovedz
@pink_lady ano ano ohladom nastavenia..ale ohladom toho prečo sa nezmaže rovno on????????
20. jún 2011 o 19:23  • Odpovedz
@akika722 nemozeme len tak zmazat uzivatela, najskor ho musime upozornit :wink:
20. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz
@pink_lady ved 1upozornenie-album a druhe sprava..a šup zmazať nie??? :grinning:
boh vie o čo mu išlo na tej stranke :rolling_eyes:
20. jún 2011 o 19:28  • Odpovedz
no tiez sa mi nezda ten chlap,len aby nechcel len baby nalakat na nejaku robotu poposielaju mu adresy a jedneho dna si deti nenajdu....... viem je to ako z nejakeho filmu :grinning: ale aj to sa moze stat... meno urcite nieje jeho prave,fotka tiez nie a to ze neviem po slovensky... mozno vie a mozno nevie...uvidime co z toho bude.preco by isiel ponukat pracu prave na MK ked su tu same mamicky
20. jún 2011 o 19:33  • Odpovedz
@pink_lady
Takze ak nieco znova v buducnosti oznacim ako prihlasena, tak to tu na mna znova bonznete? Aky to ma vyznam oznacovat nieco ako neprihlasena? To sa moze hocikto odhlasit a oznacovat hala-bala rad za radom ako sa mu zachce a bude to v poriadku?
Som toho nazoru, ze ste spravili nieco co sa nerobi, nielen ako admin, ale aj ako clovek.
Este smutnejsie je to, ze si neviete priznat chybu :(
20. jún 2011 o 19:36  • Odpovedz
@jajavany si nepozerala jojku?????ak nie kuk archiv.tv noviny...že aj na dovolenkach lakaju deti na organy a bla bla...že pozor na deti...a pride tu nejaky desperado čo ani po sk nevie pisať a ponuka robotu..noooo...
20. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz
@hajanka ty si niečo označila že nesprlna pravidla a niekto ťa bonzol že si to nahlasila??????????dobre rozumiem?nechce sa mi čitať cele :confounded:
20. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz
@akika722 :frowning2: to vazne? och boze,co sa to uz robi :cry: ved by som zomrela keby mi dieta zmizlo... ja by som ho hned vymazala a zablokovala uplny pristup z jeho pocitaca...
20. jún 2011 o 19:43  • Odpovedz
@hajanka tiez som toho nazoru,ze toto by mali vediet len admini...
20. jún 2011 o 19:44  • Odpovedz
@jajavany ved si potom pozri archiv joj-tv noviny od 19-19.30..nepozerala som len som počuvala telku..a pri tom som spozornela
20. jún 2011 o 19:45  • Odpovedz
@hajanka suhlasim!!!!
@pink_lady chcete si na tejto stranke uzivatelov udrzat, tak preco mi niekedy pripada, ze idete proti nim?
20. jún 2011 o 19:46  • Odpovedz
to preco ste zmazali co som napisala? od akej povodnej temy som odbocila? pytam sa, preco nedate moznost "kukaj, to ja som ta nabonzovala" ked to, co ma byt anonymne, anonymne absolutne nie je. odpoved ziadna a zmazane rychlostou blesku. sikovne
20. jún 2011 o 19:47  • Odpovedz
@akika722 ano presne to sa stalo, aby toho nebolo malo, bonzol ma samotny admin :confounded: :confounded: :confounded:
Pretoze na to ohlasenie nikto nereagoval, spomenula som to aj tu v teme, ze som nieco oznacila a stale sa s tym nic nedeje. Adminka to tu vytiahla do temy, oznacila osobu ktorej som "nieco" oznacila a z toho vyplynulo ze kto-komu-co.
20. jún 2011 o 19:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.