• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@hajanka :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: som mimo teraz....som myslela že toto sa tu nerobi :frowning2:
20. jún 2011 o 19:50  • Odpovedz
@akika722 nie, to sa nerobi, ale hajanka ziadala opakovane vyjadrenie k udajnej "kradezi" fotky ktory vraj oznacila. A ja som napisala ze dana uzivatelka (napisala som meno ale to som teda vymazala) neuviedla vo svojom albume k fotke ze je jej autorom.
20. jún 2011 o 19:58  • Odpovedz
@pink_lady tak sama napiosala že označila????ok....stači,nemiešam sa radšej lebo budem ja zla :grinning: :sweat_smile: :grinning:
len ak označim dufam že ma nikto nebonzne :sweat_smile:
20. jún 2011 o 20:01  • Odpovedz
@pink_lady Vy ste v prvom rade nemali verejne napisat meno uzivatelky ak sa to nerobi!!! Za ten cas co tu bolo si to precitala stovka uzivatelov!
Ja som sa sama ponukla ze ak neviete o co ide, ze Vam napisem konkretne do IP o co ide, ak ste nahodou prekukli oznacenia vykricnikom, vy ste to namiesto toho napisali tuna verejne.
20. jún 2011 o 20:05  • Odpovedz
@akika722 ked si precitas spatne, napisala som toto: Pred par dnami som oznacila fotku, kt. nesplna pravidla, dnes este stale svieti v albume uzivatelky, preto som ju opatovne oznacila. Album je dokonca medzi "Vybrali sme". Bude fotka zmazana, alebo si myslite ze nou uzivatelka neporusuje ziadne pravidla? Pre konkretizaciu mozem poslat aj do IP.
A potom: Mohol by sa prosim niekto zaoberat mojou o tri prispevky vyssie polozenou otazkou ohladom tej kradnutej fokty???? Prosim. dakujem.

Nikde som neuviedla meno ani album ani nic. Na tuto otazku ste mi odpovedali tym, ze ste tu uviedli meno tej uzivatelky, ktora nasledne zistila ze som ju ja ozncila :unamused:
20. jún 2011 o 20:07  • Odpovedz
mna zmazali z témy elmexodprveho zubka kde som napisal ze elmex jetoisteco lacalut,aze kazivost niejelen opaste. naledovalo vymazanie.niektore admin.su ostre ako dozorkyne v...
20. jún 2011 o 20:16  • Odpovedz
@drzubok ak myslis tu otazku kde sa uzivatelka pytala, na suvis pouzivanie zubnej pasty a stav zubkov - tak tam patrila naozaj len odpoved o stave zubkov, nemam nic proti tvojim znalostiam, ale na to sluzia diskusie. Do otazky treba odpovedat konkretne na to na co sa otazka pyta.
20. jún 2011 o 20:22  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
20. jún 2011 o 20:26 • drzubok
@pink_lady prepáč, ale to, že si uverejnila kto koho kde označil naozaj nebolo vhodné, to že si to už zmazala, ok, ale prečítalo si to už veľa ľudí, nezá sa Ti, že čím ďalej tým viac si voči sebe poštvávate užívateľov??
Mali by ste tu byť ako amini pre nás, nie proti nám....
Ale každým dňom to tu sledujem a akoby ste sa snažili stadeto ľudí vyhnať a nie ich tu nalákať, udržať... smutné :pensive:
20. jún 2011 o 20:42  • Odpovedz
@pink_lady a ak už si mazala príspevky, tak asi by stálo zato poriadne, lebo je zmazaný príspevok a príspevok za tým naň reaguje, vyzerá to veľmi čudne a dosť oničom...
20. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz
@beruska.zuzanka mas pravdu, precitalo si to vela ludi, aj napriek tomu ze sa to nemalo stat, nechcela by som aby sa prispevky mazali, chcela by som to mat ako dokaz. Aj ked teraz viem, ze sa urcite zmazu :wink: nevadi... dokaz sa da zaobstarat aj inak.
Cakala som iba verejne ospravedlnenie za verejne urazenie, a priznanie si pochybenia. Tym by to pre mna padlo.
Ak nie od nej ako adminky, tak od nej ako uzivatelky. Ved len par dni dozadu tu spominala, ze aj na nu sa vztahuju pravidla a ze je tiez len obycajny uzivatel fora.
20. jún 2011 o 21:11  • Odpovedz
poprosim o radu ako postupovať,pri takomto probleme.Kupila som kočik od jednej mamičky z MK,peniažky som uhradila na učet ale kočik mi nedošiel :angry: ,je to už 8 dni.Pani sa nijak nehlasi,mam aj tel. kontakt na nu,som zufala
20. jún 2011 o 21:16  • Odpovedz
@anetaadam napis mi prosim do IP meno dotycnej, dakujem
20. jún 2011 o 21:32  • Odpovedz
@pink_lady da sa to nejak riešiť,
20. jún 2011 o 21:38  • Odpovedz
@pink_lady da sa to nejak riešiť?
20. jún 2011 o 21:38  • Odpovedz
20. jún 2011 o 21:46  • Odpovedz
@pink_lady Prosim Vas aby ste neupravovali moje prispevky a nevytrhavali text z kontextu. Ak si myslite, ze s nimi nieco nie je v poriadku, tak ich radsej cele zmazte. Ale ziadam Vas, neupravujte moje prispevky pod ktorymi som podpisana.

28. Uvedom si, že Tvoj Príspevok je vyjadrením Tvojho osobného názoru, nie Nášho názoru a je Tvojím konaním, preto si zaň priamo a výlučne osobne zodpovedný/á len Ty sám/sama.
20. jún 2011 o 22:23  • Odpovedz
otázka:je normálne aby na tejto stránke od včera vo fotoblogu svietilo niečo takéto???? :

Slovenská holčička se ptá maminky: "Mama, čo je to jebat?" Maminka zrudne a povídá: "No to je jako fotografovat." Pak jdou do města na nákupy a přijdou do fotografického ateliéru.
Holčička se ptá: "Pán fotograf, koľko by stálo vyjebat mňa, moju mamu, starú mamu aj našho psa Dukaja?"
A fotograf povídá: "Teba vyjebam zadarmo, mama nech si prinesie 100 korún.....a starú mamu nech vyjebe pes Dukaj!!" :DD

už to bolo nahlasované stále to tam svieti....
(ja si teda tiež zanadávam ale toto naozaj nepatrí na túto stránku :pensive: )
20. jún 2011 o 23:30  • Odpovedz
20. jún 2011 o 23:44  • Odpovedz
@egyptanka aj to už je nahlásené :wink:
20. jún 2011 o 23:45  • Odpovedz
@egyptanka mno...nechápem ani ja.... :unamused:
20. jún 2011 o 23:48  • Odpovedz
ja som registrovana a aktivna uzivatelka od januara 2005.Predpokladam ze ani jeden s adminov akorem emjee tu tak dlho neni ale co sa tu teraz deje je neskutocne.Vase interne dohody o ,,dodatkoch,, k pravidlam pouzivania stranky su vazne skvele.Zverejnovanie, bonzovanie,vasa nejednotnost su na zaplakanie.Kazdy si vylozi pravidla podla svojho a podla toho jedna.
21. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz
chcela by som sa spytat za ake dlhe obdobie necinnosti sa objavi uzivatelke status ako neaktivny?
21. jún 2011 o 10:09  • Odpovedz
@st2 myslím,že po 7 dňoch....ale nie som 100% istá.... :confused:
21. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz
@pink_lady ahoj,daju sa inzeraty nejakym zazračnym sposobom aktualizovať naraz???nechce sa mi ťukať dokola na každy jeden..diik :dizzy_face:
21. jún 2011 o 10:55  • Odpovedz
@akika722 daju,mne už poradila latvia,ako si vyznačiš aktualizovat trebars 10 naraz a potom klikneš na jedno z nich -aktualizovat a zaktualizuju sa všetky vyznačene
21. jún 2011 o 10:57  • Odpovedz
@denisocka dik idem skusiť :wink:
21. jún 2011 o 10:59  • Odpovedz
@denisocka ooo diky,to je zazrak,fuguje to :sunglasses: :grinning:
21. jún 2011 o 11:02  • Odpovedz
@denisocka to fakt????? omg a ja ťukám pokaždé jak blbec.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ďakujem....vyskúšam
21. jún 2011 o 11:05  • Odpovedz
@winona24
@akika722 zamalo,stači sa opýtat na správnych miestach . mam aj grif na IP,aby ti ukazalo iba IP od konkretnej osoby , :grinning: to mam zas od @danu tuším
21. jún 2011 o 11:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.