• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@danu ale zanna28 mala skôr na mysli,aby nereg. užívatelia mohli dať hodnotenie predávajúcemu.... :wink:
21. jún 2011 o 15:13  • Odpovedz
@winona24 ja som pochopila, ale pokial nie je registrovany na stranke, neda sa to.
21. jún 2011 o 15:14  • Odpovedz
@danu ok.... :wink:
21. jún 2011 o 15:15  • Odpovedz
@zanna28 hups sorry, zle som prečítala :sweat_smile: no to by bolo fajn, keby mohli....
21. jún 2011 o 15:22  • Odpovedz
@danu ja som myslela, že keď môže neregistrovaný užívateľ reagovať na inzeráty, tak mohol by aj hodnotenia nejakým spôsobom dať, aj ked sama neviem ako by to bolo možné :sweat_smile: , no možno sa to dá, preto sa pýtam.
21. jún 2011 o 19:10  • Odpovedz
@hajanka podla mojich info : do sukr. skupin admin nevidi.. vidia tam len majitelia stranky.. IP admin samozrejme ze vidi!!! to je jasne.... ale do skupin by nemal. tak mi to bolo povedane, ked sa sukr. skupiny zakladali... ci sa na tom nnieco zmenilo, neviem...
21. jún 2011 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz
@katrin21 a nie je to opačne ? IP nevidí ale do súkromnej vojsť môže ?
Upozornenie: Témy v súkromných skupinách sú prístupné iba členom skupiny, avšak prevádzkovateľ stránok má právo kontrolovať ich obsah, aby zabezpečil dodržiavanie podmienok používania stránky.

21. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz
prevadzkovatel stranky = majitel... nie admin...ci?
21. jún 2011 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz
vidi aj do IP aj do sukromnych tem... ved aj tie uz boli premazavane...uz si nepametam presne aka tema to bola ale dost tu bolo okolo toho haloo ale je to jasne ze uz pomazane a prevadzkovatel je asmira a ked si kliknete na asmira team tak tam vidite aj adminov... ale mozno sa to vztahuje na majitelov stranky.. otazka kto to vlastne je.. ci podla OR SR
21. jún 2011 o 19:54  • Odpovedz
@katrin21 do IP admini pristup nemaju. Do sukromnych diskusii tiez nie, s vynimkou majitelov stranky presne ako napisala @ani3012
21. jún 2011 o 19:55  • Odpovedz
@maznacik007 admini nie su prevadzkovatelmi stranky.
21. jún 2011 o 19:56  • Odpovedz
@danu ja som si myslela,že prístup majú všetci členovia :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/o-nas/
21. jún 2011 o 19:57  • Odpovedz
@ani3012 nie nemaju
21. jún 2011 o 19:58  • Odpovedz
@danu napr ako je pink_lady alebo bola latvia ,tak tie prístup nemajú ale vy ostatní áno....
21. jún 2011 o 19:58  • Odpovedz
@danu ďakujem za odpoveď-sme poslali naraz príspevok
21. jún 2011 o 19:59  • Odpovedz
@ani3012 opakujem, nemame
21. jún 2011 o 19:59  • Odpovedz
@danu a kto su teda prevadzkovatelia stranky?
21. jún 2011 o 20:25  • Odpovedz
@maznacik007 konatelom je Peter Vidovic vid tu
http://www.modrykonik.sk/o-nas/
21. jún 2011 o 20:26  • Odpovedz
21. jún 2011 o 20:28  • Odpovedz
@danu ok ale potom nesedi to ze iba prevadzkovatelia stranky maju pristup do sukromnej temy... lebo pokial viem tak to bol martinjasen co toto riesil .. vstup do sukromky atd...
a to predsa nie je Peter Vidovic

ako to teda je kto moze vstupit do sukromnej temy ... okrem teda jej clenov?
21. jún 2011 o 20:29  • Odpovedz
@danu a ja som nasla temy z minulosti, kde sa pisalo o tom, ze admin ma pristup do sukromnej temy. V tych prispevkoch bolo jasne napisane, aj adminom, ze vstupil do sukr. temy. Neviem ako presne to bolo formulovane, ale viem ze admin moze vstupit do surk. temy.
21. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz
admin ma pristup do sukromnej temy len ked mu zakladatel umozni do nej vstupit - t.j. urobi ho clenom
do internej posty uzivatelov nevidime
21. jún 2011 o 21:10  • Odpovedz
treba to asi jasne napisat aj do skratenych podmienok ,aby sa to tu neriesilo stale a zakazdym dookola.
21. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz
Nemyslim, nie som tu az taaaak dlho, ale ruky aj rozum mam a vzdy si vyhladam co potrebujem, admin raz napisal, ze ak ma podozrenie, alebo ak ho na to niekto upozorni, moze kontrolovat sukromnu temu. Nemusi ho tam vojst len na zaklade pozvania zakladatela. Alebo to platilo len v minulosti a pravidla v tomto sa zmenili?
21. jún 2011 o 21:38  • Odpovedz
@hajanka sorry, ale toto ta fakt bavi? na svoju otazku si dostala sto odpovedi a stale ti nie su dobre. ak im neveris,tak ok, ale ako to pomoze, ked sa budes pytat stale dookola tu istu vec?
21. jún 2011 o 22:54  • Odpovedz
zdravim admini.mali ste uz mesiac s eurocordom? ak nie,tak by ste to mohli zorganizovat.myslim,ze by to vela rodicom pomohlo sa objektivne rozhodnut ci dat alebo nedat pupocnikovu krv uskladnit.som si ista,ze vela rodicov by to uvitalo. :wink:
21. jún 2011 o 23:27  • Odpovedz
@maznacik007
@hajanka
Vsetko o sukromnych skupinach v skratke :wink:

Do sukromnych skupin moze nahliadat iba interny clen Asmira s.r.o. (martinjasen) a to iba na zaklade upozornenia, alebo vazneho podozrenia. O tejto informacii je upozorneny kazdy zakladatel sukromnej skupiny pri jej zakladani. Zakladatel skupiny je zodpovedny za poriadok v sukromnej skupine a v pripade problemov kontaktuje admina. Sukromne skupiny nemazeme. Jednotlive temy v skukromnych skupinach nemazeme. O tom kto vidi sukromne skupiny rozhoduje zakladatel sukromnej skupiny.
22. jún 2011 o 09:47  • Odpovedz
@martinjasen a dalo by sa urobiť,aby v súk. skupine mali právomoc pridávať členov aj viacerí ,nie len zakladateľ ?
ďakujem
22. jún 2011 o 10:07  • Odpovedz
@ani3012 Zatial sa to neda a ani sme o tom neuvazovali. Ked je viac ludi zodpovednych za nieco, uz nie su az taki zodpovedni. :unamused: Ak je nim iba jeden je to jasne.
22. jún 2011 o 10:57  • Odpovedz
nefungujem mi tlacidlo vykricnik.. od vcera ... tak to davam sem

@emjee
@danu
pozrite si tuto diskusiu
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ockovanie-pre-a-proti/?page=771&lastref=il&post=last
a prispevok od @maggie2 cas 22.07 je to prispevok ktory tam uz davno nema co hladat... nechce sa mi verit ze ho zatial nikto neoznacil....
22. jún 2011 o 11:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.