• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@maznacik007 uz je to vymazane
22. jún 2011 o 13:10  • Odpovedz
Milí admini/ky toto akože čo je??

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/?page=31&lastref=il&post=last

pred týmito zmazanými príspevkami sú všetky akože k veci? A pokiaľ viem, sme sa bavili k veci, o nakupovaní na bazáre....
To kto sa tu dobavuje?? Nezvyknem nejako rebelovať, ale už toto je dosť, nie? Veď sme sa nebavili o teplých rožkoch, ani o ničom nemiestnom... :confused: :rolling_eyes:
22. jún 2011 o 22:18  • Odpovedz
@martinjasen ahoj martin.uz som sa to tu pytala,no nik z adminov sa mi neozval-mali ste uz mesiac s eurocord? a ak nie,tak nezvazili by ste ho mat?podla mna je to skvela tema pre rodicov a hlavne tehulky potrebuju co najviac info o tom,aby sa vedeli rozhodnut ci ano alebo nie.viem,ze tu na konikovi je vela rodicov razne proti a vela zas razne pre. a podla mna by taky mesiac s nimi velmi pomohol buducim rodicom.ja osobne som skor za dotepanie pupocnika,no odber a uskladnenie nevylucujem.tento tyzden bola na stv 1 reportaz o vyuzitelnosti pup krvi a z toho mi vyslo,ze vyuzitelnost ma minimalnu a zrazu ta3 prispevok o skvelej vyuzitelnosti pup krvi.to kto sa v tom ma vyznat? :angry: tak co? nezvazite to? :wink:
23. jún 2011 o 12:26  • Odpovedz
@bobocka myslím si,že keby tu :sunglasses: taky mesiac bol,tak by sa tu prezentovali iba pozitiva
23. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz
@denisocka mozno,no rodicia by mali moznost sa pytat zastupcov eurocordu na vyuzitie v pup krvi.na statistiky vyuzitelnosti u nas,pri akych vsetkych chorobach je to mozne vyuzit, ako je to s verejnymi bankami,preco matka co ma pri porode podane atb krv darovat nemoze,no pre vlastne uskladnenie to problem nie je atd...fakt je strasne vela otazok,ktore su vhodne a k veci a vela rodicov by ich malo rado zodpovedanych,aby sa vedeli na zaklade toho patricne rozhodnut.odber a uskladnovanie nie je za malu polozku a preto by mali mat rodicia kompletne info,aby sa vedeli rozhodnut.podla mna by to bolo velmi zaujimave.
23. jún 2011 o 12:59  • Odpovedz
@bobocka dostali by jednostranne info, ale šak -budiš,možno bude aj taky mesiac . a čo bude cena v sutazi , nebodaj odber pupoč.krvi? ,( lebo ak hej,tak to by mi bolo nanič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , kežde nad uskladnením mam jasno a dalšie neplanujem - srandujem , bodaj by sa ti ten sen s takýmto mesiacom splnil)
23. jún 2011 o 13:21  • Odpovedz
@denisocka praveze by to info nemohlo byt jednostranne,pretoze dnesny rodic nema problem si info overit.takze by to muselo byt pravdive.a sutaz ani byt nemusi.ide o to info.nemame 5 rokov,aby sme museli sutazit :wink:
23. jún 2011 o 13:59  • Odpovedz
@bobocka to mas pravdu, dnešny rodič si vie info o pupoč.krvi proste najst na nete aj sam
23. jún 2011 o 14:08  • Odpovedz
@beruska.zuzanka prispevky som zmazala ja, kedze ste si tam pisali o tom, aku velkost oblecenia nosia deti. Ohladom skusenosti s predavajucimi/kupujucimi, tam zmienka nebola.
23. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz
@denisocka ano,ale myslim si,ze je dolezite aby aj firma,ktora sporostredkovava uskladnenie pup krvi podavala objektivne info . :slight_smile:
23. jún 2011 o 14:20  • Odpovedz
@bobocka Zatial nas tato firma neoslovila. Az na zaklade toho by sme zvazovali, zeby sme takuto kampan spustili.
23. jún 2011 o 15:06  • Odpovedz
@danu ahojky, oki, už sú zmazané aj tie mamičky nad nami, tak som spokojná :grinning: :grinning: :grinning: aspoň dáku férovosť predsa treba :wink:
23. jún 2011 o 18:55  • Odpovedz
@martinjasen jaaaj,takze to firmy oslovuju vas? ja,ze iniciativa je od vas.skoda :unamused:
23. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz
ahojte, neviem, co sa stalo, ale od rana mi nejde odpovedat na IP, ani dat "paci sa mi to", rozbalit fotky, ani odpovedat vo fore konkretnej osobe.. :confused: :confused: :confused: neviete kde moze byt problem???
24. jún 2011 o 12:20  • Odpovedz
Ani mne nefunguje "Paci sa mi to" a trva to uz par dni. Hlavne v albumoch na fotoblogoch, napise mi to len ze "momentalne nie je mozne oznacit" alebo tak nejak.
24. jún 2011 o 23:00  • Odpovedz
@hajanka ty neposlúchaš,tak nebudeš "lajkovať" :wink:
25. jún 2011 o 01:25  • Odpovedz
@hajanka ako sorry , ale hadam maju aj inej roboty - nie v momente všetko mazat čo ty označiš . už je to chore ako sa tu stazuješ za každu blbost . teraz čo, naschval označuješ všetko čo ti pride pod ruku a ešte aj kontroluješ,či je to odstranene ? mne ak sa podari niečo označiť,a to fakt označim malo čo z toho,čo je mimo predpis,tak to už nejdem spätne kontolovat a počitat dni kolko prešlo od označenia . ved admini maju svoju rodinu a tí,čo maju konika na plny uvazok maju aj strechumsvadbua nielen kona a ich naplnou nieje iba mazat ale kopec iných podstatných veci

myslím,že už prehanaš
25. jún 2011 o 10:46  • Odpovedz
@denisocka nehnevaj sa, ale o com teraz pises? Nneviem na co reagujes, som ti jasne do IP napisala, aby si s tym skoncila, lebo toto uz beriem ako utocenie na moju osobu. Absolutne neviem na co reagujes. Pisala som tu nieco, alebo pytala som sa ta na nieco? Fakt neviem o com tocis.
Po tom zverejeneni som nic neoznacila a ani nebudem. Raz ma urazili a viac krat nepotrebujem. Tak mi prosim ta uz nepis.
25. jún 2011 o 11:56  • Odpovedz
@hajanka teagujem na toto : Ani mne nefunguje "Paci sa mi to" a trva to uz par dni. Hlavne v albumoch na fotoblogoch, napise mi to len ze "momentalne nie je mozne oznacit" alebo tak nejak.

oprava: takže sa ospravedlnujem zle som pochopila to, čo ti nefunguje.
25. jún 2011 o 12:10  • Odpovedz
Teraz som už ale naozaj značne rozčarovaná! To, že sa admin zapojí do súťaže, kde sa stáva víťazom účastník s najväčším počtom hlasov, to sa ešte dá prežrieť, ale aby sa admin zúčastnil súťaže, v ktorej víťaza vyberá POROTA Z MK, tak toto je naozaj vrchol neférového prístupu!
27. jún 2011 o 10:25  • Odpovedz
@bihan a nie nahodou porota zo samsung?
27. jún 2011 o 10:48  • Odpovedz
@olifcek 5. Vyhrávajú 3 fotoalbumy, ktoré vyberie porota z Modrého koníka. na základe originálnosti vaších albumov.
Sútaž sa končí 29. Júna o 08:00.

A to viac nepotrebuje komentár....
27. jún 2011 o 10:51  • Odpovedz
@bihan ja neviem pochopit ani to prve....hlavne ked v pravidlach bolo, ze sutaz konci 27meho...o ktorej akoze? vtedy ked sa to MK bude hodit?co ked by ta druha dnes este dostala cez den 10 hlasov? opat raz chcem poprosit MK nech k sutaziam davaju jasne a poriadne pravidla!!!!!
@janocka @danu @emjee @pink_lady
27. jún 2011 o 12:19  • Odpovedz
27. jún 2011 o 12:21  • Odpovedz
@mirka907 Tych sutazi je tu viac. Jedna skoncila dnes, vyhravaju ti, ktori ziskali najviac hlasov. 29. konci sutaz fototyzden, tam vyberieme 3 fotoalbumy, ktore vyhravaju, mame v teame zopar dobrych fotografov a ti rozhodnu. Ak ti vadi neobjektivnost, treba si uvedomit, ze sutaze su v principe neobjektivne, lebo vyhravaju iba niektori. :wink:

"opat raz chcem poprosit MK nech k sutaziam davaju jasne a poriadne pravidla!!!!! " Toto som si nikdy nemyslel, ze si precitam od nejakej nasej uzivatelky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Velmi ma to tesi, skusime sa polepsit.

27. jún 2011 o 12:45  • Odpovedz
preco nebola v sutazi o fotak udana aj hodina ukoncenia ale len datum? hlavne ked este pred 10 rano bolo mozne hlasovat a teraz uz nie? to kedy akoze sutaz koncila? podla mna je nefer ked nie je jasne dana hodina ukoncenia. To ze sutazi admin, ok beriem ale na druhu stranu ak ostatni sutaziaci nepoznaju hodinu ukoncenia a admin ma urcite pristup k takymto info je v jasnej vyhode oproti ostatnym! :angry:
27. jún 2011 o 12:56  • Odpovedz
@martinjasen akože to je aká odveci odpoveď???
každá súťaž má predsa vždy jasné pravidlá .... táto nemala a aj ste ich počas trvania menili... a jasné, že v súťaži nevyhráva každý, ale objektívne sú každá poľa svojich pevne udaných pravidiel platiacich pre každého súťažiaceho rovnako....
27. jún 2011 o 14:44  • Odpovedz
chcela by som sa opytat ze ci je ferove, ze sutaz vyhrala adminka, ktora okrem toho ze tym ze je admin dokaze ovplyvnit kopu uzivatelov tak hlasy jej pridalo najmenej 47 novozalozenych nickov, ktore boli registrovane v juni 2011 a nepridali ani jeden prispevok na kona :rolling_eyes: . Ak to ma byt teda ferove nech to niekto preveri ci tie nicky neboli len umelo zalozene pre tuto sutaz... 47 novych uzivatelov je podla mna obrovske mnozstvo
27. jún 2011 o 15:49  • Odpovedz
@centik uprimne, mnohych novoregistrovanych co mi dali hlas fakt ze nepoznam :confused: (co mi vsak mozes aj nemusis verit). No ked si si ty alebo niekto iny dali namahu, zratat novoregistrovanych (naozaj neviem kolki taki mi dali hlas, pretoze na kazdeho treba kliknut aby sa mi "ukazal" jeho profil az tak vidim kedy bol registrovany - a na to fakt nemam cas) - tak skus zratat novoregistrovanych co pridavali hlasy aj inym uzivatelom (a dam krk na to ze niektori ich maju viac - nereatala som, len odhadom co som zbezne pozrela) :wink:
27. jún 2011 o 16:14  • Odpovedz
@pink_lady myslim,ze by bolo fajn,keby na otazku od @centik odpovedal aj iny admin..
Keby si bola aspoň uprimna..:frowning2:
Uzi si fotak..:wink:len neviem ci ti ta vyhra stala za to..
27. jún 2011 o 17:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.