• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
..pisem za seba..ked som pozrela aj ja mam par novoregistrovanych..neviem, kto konkretne sa skryva pod tymi nickmi..a a ani to neskumam..dali mi hlas slobodne, lebo chceli..preto este ja nemusim byt ta zla..skratka tuto stranku si pozrie kopec ludi..aj neregistrovanych..medzi nimi su aj taky, co spoznaju toho konkretneho cloveka..a tak sa rozhodli pridat hlas/vtedy sa musia zaregistrovat/..ved to tak bolo aj pri inych sutaziach...a kto ma pozna, vie o com hovorim..nemam rada, ked sa podvadza, ked si niekto vytvori umelo este jeden, dva, tri nicky..ci uz sa to tyka otazok, temy, sutaze..myslim tym nick, ktorym sa potom prihlasuje zo svojho pc..co vedia admini zistit..ze sutazila pink..no..ak to vedeniu stranky nevadilo, preco by mala pink byt za to vinna..ved jej to nikto nezakazal, nikde v pravidlach tejto stranky to nie je napisane, ze nemôze sutazit..chcela skusit stastie..myslim, do buducna..ze aby sa tomu predislo..a aby mal kazdy srdce na pokoji..tak by mal byt zakaz zucastnovat sa takychto sutazi, pre clenov týmu tejto stranky..lebo potom to len vyvolava nepokoj a nedôveru..mali by sa pri sutazach dat jasne pravidla..dat cas kedy sutaz zacina a konci..co je a co nie je povolene..inak tieto sutaze nemaju zmysel..budu tu len vecne spory..a povedzme si na rovinu..aj zavist..ta predovsetkym.. :confounded: ..ak by pink nebola adminka..skumal by niekto, ake ma hlasy?..ako ich ziskala..?..asi nie..teda ja ano.. :sweat_smile: :grinning: ..mne ked sa nieco nepozdava, davam si to overit.. :grinning: ..ale pisala som, ze idem pisat za seba..tak..mam zopar novoregistrovanych..ale ak by si niekto dovolil povedat, ze som podvadzala..tak by sa ma to neskutocne dotklo..pretoze, viem, ze to tak nie je..ale ako to dokazat?..
27. jún 2011 o 18:01  • Odpovedz
takisto som predpokladala, že súťaž bude trvať celý deň ako to býva v iných súťažiach :unamused: lebo ked sa napíše do 27ho, tak sa vždy myslí vrátane...
a ohladom novozaložených nickov, nebolo by odveci, keby sa počítali hlasy, len od užívatelov, založených dajme tomu mesiac pred súťažou(alebo po pridaní určitého počtu príspevkov), aby sa predišlo podozreniam s umelo vytvorenými užívatelmi...

@pink_lady to čo zaujíma @centik by zaujímalo aj mňa(aj v tom prípade, keby si neni adminka, proste by ma zaujímala súperka v téme, v ktorej súťažím, ak to nevadí ostatným v iných témach, to je ich vec) resp. bola daná požiadavka na preverenie, tak by to mali kompetentní potvrdiť alebo vyvrátiť(aj ked, no...predpokladám, že admin admina podrží)
@traktor ako som písala, skúmala by som aj keby nieje adminka, aj ty píšeš, že ked sa ti niečo nezdá, dáš si preveriť...tak prečo nie aj toto?? :wink: ja mám takých hlasov 7, ona 47 .... možno sú kóšer, možno nie...ale to ja nemôžem dokázať...
27. jún 2011 o 22:01  • Odpovedz
@inneska ,,urcite..ja sama som v inej sutazi dala preverit hlasy..kedze vsetko boli novoregistrovany.a ukazalo sa, ze to nebolo ok...ja som za..kludne nech kazdy da preverit, ak sa mu nieco nezda :wink:
27. jún 2011 o 22:07  • Odpovedz
@inneska prepac innes, ale bolo povedane, ze novozalozeny mozu byt...ja som nove registracie nezakladala...mozno si tolko nelobovala o hlasy, lebo si nemusela...mas na FB vyse 260 priatelov co mi bolo povedane...staci ak ti dali vsetci hlas...
teba mozno nezaujimaju ine temy, kto kolko kde novoregistrovanych...ale mna by zaujimalo...preco mna posudzovat inak ako ostatni?
27. jún 2011 o 22:08  • Odpovedz
moc som do toho rýpať nechcela - len by ma zaujímalo kto ukončoval a uzatváral súťaž, lebo ak admin - ktorýkoľvek - tak to mohol naozaj urobiť vo chvíli ked videl že má pink najviac hlasov - nepoznám ani jednu z vás, nikomu nič nezávidím, nesúťažila som a ani nebudem len ide o princíp :unamused:
27. jún 2011 o 22:34  • Odpovedz
@pink_lady mám 260 priatelov, z toho na MK asi tretinu, teda zvyšok by som mala novozaložených..a takých ja mám 7 ... ale čo som čítala, tak nikto nemá takých hlasov viac ako 10...a ako si si mohla všimnúť, ja som s tým vôbec nezačala..dostala som sa k pc až teraz a začala čítať...a práve som sa dočítala aj o tom čase, nakolko jednej súťažiacej bolo napísané, že končí sa dnes o polnoci..aj ja som tak predpokladala, ale kedže už pred obedom bolo ukončené, takže som nemala šancu zabojovať pred koncom...
27. jún 2011 o 22:36  • Odpovedz
BTW - myslím že sponzora súťaže by naozaj nezabilo keby dal fotoaparát aj pink aj innes - myslím že by to bolo dokonale vyriešené. a pre budúcnosť by sa toho malo vyvarovať jasnejšími pravidlami. :wink:
27. jún 2011 o 22:36  • Odpovedz
@inneska ako pises "pise sa" ze maju maximalne 10 ...preco si neoveris veci a na vsetko hned naletis? staci otvorit ine temy a minimalne v jednej (okrem nasej) nove registracie udru velmi silno do oci....a je ich podstatne viac co mam ja...tot vsio k tomu...
to kolko z FB priatelov mas tu to ja neviem posudit ...
a, tiez som nevedela kedy konci sutaz
27. jún 2011 o 22:39  • Odpovedz
@pink_lady myslim si ze na to tu nie je ineska aby to preverovala dal sa podnet tak nech to preveria kompetentni :wink:
27. jún 2011 o 22:42  • Odpovedz
najlepsie by bolo keby to dali tej tretej , lebo @pink_lady a @inneska sa tu povadia...
27. jún 2011 o 22:45  • Odpovedz
ja sa tu nemienim s nikým vadiť ... kludne nech sa dá foťák @petraw a bude klud, bo tu porodím z toho :grinning:

27. jún 2011 o 23:04  • Odpovedz
@inneska inka este nie..az v sobotu...sa mi snivalo :grinning:
27. jún 2011 o 23:05  • Odpovedz
@inneska innes, pozri sa do prievidze,tam maju nove nicky nie 10, ale cez 100 dievcata,ale to nik nerieši,lebo je toho vela,kto by to aj počital . :unamused:
27. jún 2011 o 23:06  • Odpovedz
@traktor hm, v mojom sne to bolo 30toho, tak mám ešte 3 dni :grinning:
@denisocka idem to kuk...
27. jún 2011 o 23:11  • Odpovedz
@inneska kukni,nepisem ti to v zlom, sama som si tu kusala nechty ktora z vás vyhra a preklikavala na tu prievidzu :grinning:
27. jún 2011 o 23:14  • Odpovedz
to sa tu vadite za 30€ fotak??ale nehnevajte sa...sa nehanbite??? :fearful:
28. jún 2011 o 02:14  • Odpovedz
@zuzana1710

tu ide o princip a nie o fotak :slight_smile:))))

precitaj aj tu druhu temu... :slight_smile:)
28. jún 2011 o 06:08  • Odpovedz
@centik
@winona24 nechcem sa opakovat,ale ked už,spocitajte nove nicky v prievidzi a potom sa sudte.

vidim,že niekto zratal 47ks hlasov,iný len 7,a zvyšok pocitat netreba,lebo v iných mestach nesutazil admin .admin,krorý to mal dovolene od "šefstva",dostala od nich aj hlas ,tak o čom tu pišete? Keby chceli, zrušili by ju na začiatku ale nechali ju sutazit ako aj ostatných lebo nemala dôvod nesutazit. umelo si to tam nemala ako prihadzovata akeby že aj - poslali ste to na preverenie,ale tak cakajte na vyjadrenie .

@winona24 ako si prišla nato,že nieje uprimna ? mne pride od teba neuprimne lajkovat každy jeden komentár - moj , od pink lady,od jej oponentov -to mi pride neuprimne . ja olajkujem vyrok iba tej, ktorej nazor zdielam, nezvieram si lajky do zbierky :wink:

28. jún 2011 o 09:45  • Odpovedz
@denisocka nejkujem každý jeden komentár,lajkujem len tie s ktorými súhlasím a stotožňujem sa....nemienim sa už k tejto téme vyjadrovať..... je mi to šum a fuk už v tejto chvíli ..... :wink: :wink: pekný deň
28. jún 2011 o 09:50  • Odpovedz
@winona24 keby si aspon bola uprimna .... :frowning2:
28. jún 2011 o 09:53  • Odpovedz
@denisocka na toto naozaj už nemám čas a náladu...idem s malou von....čítam túto tému a príspevok ,s kt.súhlasím olajkujem....čo je na tom neúprimné????

od včera sa nikto kompetentný k tomu nevyjadril...na to som čakala....a ako vidím už sa nedočkám....

28. jún 2011 o 09:57  • Odpovedz
ved nechajte ten fotak tej ktora si nahnala hlasy ci jak to tu fungovalo..zrejme nema na novy..tak aspon takto ziska novy fotak..keby ide o dom,tak nepoviem ani slovo...ja by som sa prdela na to..este ste sa nenaucili,ze slovac je pazravy narod???ja tieto sutaze ani nesledujem..
28. jún 2011 o 10:25  • Odpovedz
ja som ten fotak pink_lady tiez dopriala, ale teraz som uz na pochybach... @martinjasen spravil pre neho to najjednoduchsie a temu uzavrel... to ze to bolo najjednoduchsie neznamena ze to bolo aj to najlepsie, len vyvolal este vacsiu nedoveru a pink_lady len uskodil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nestacim sa cudovat :confused:
28. jún 2011 o 10:29  • Odpovedz
Chcem byť admin :grinning: :confused: :sunglasses:
28. jún 2011 o 10:32  • Odpovedz
@piacere mala si šancu, pár mesiacov dozadu bolo výberové konanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2011 o 10:33  • Odpovedz
@benne škoda, nepostrehla som :slight_smile:

ale bez srandy.... Túto záležitosť by som neriešila... pokiaľ to nebolo v pravidlách (že admin sa nesmie zapojiť do súťaže na MK), tak o čo potom ide? Zapojila sa, a? A to, že mala veľa hlasov od novoregistrovaných... môže, ale nemusí to byť "podvod"...

Pre jeden hlúpy fotoaparát toľko "bu bu bu"...

:slight_smile:

28. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz
@piacere bolo to v rámci sekcie modrykonik: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/hladame-noveho-admina/ (a niektorým ľuďom nevysvetlíš.. nie len na koníku, ale nikde :wink: )
28. jún 2011 o 10:40  • Odpovedz
@piacere mne je ten fotak ukradnuty aj ked tu o chvilu niekto napise ze som zavistliva slovac :grinning: v zivote som sa do takejto sutaze nezapojila a ani sa nechystam, nemam na to cas a ani chut... ide mi o to ze je to tu z mesiaca na mesiaca naozaj horsie co sa tyka pravidiel a znechucuje to mnohich uzivatelov... na jednej strane tu chcu nalakat novych ako sa netaja (co chapem :grinning: ), na druhej strane nic nerobia preto, aby si udrzali existujucich... myslim ze pesimistov ako ja je tu cim dalej tym viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, svoje som si povedala, nie je co dalej riesit, hlavne nevidim zmysel, videla som uz viacero takychto tem a vzdy dopadli rovnako :slight_smile:
28. jún 2011 o 10:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.