• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@libka1 Kedysi som bola silným odporcom niektorých pravidiel koníka (najmä čo sa fotky týka).... ale teraz... (asi stárnem) :grinning: začínam stále viac a viac nadobúdať názor, že ak sa pohybujem na "niekoho" webovej stránke, tak proste rešpektujem, resp. zámerne neporušujem pravidlá, ktoré si vlastník vymyslel.. má na to sväté právo... Tak ako návšteva v mojom dome rešpektuje moje "pravidlá".... Nevidím na tom nič zlé... a občas sa (niektorým dámam tu registrovaným) naozaj žiada napísať: "nepáči sa ti, porúčam sa..." :confused: :slight_smile:
28. jún 2011 o 10:46  • Odpovedz
@piacere proti pravidlam nemam nic, ale maju platit pre kazdeho rovnako a hlavne maju byt rozumne :wink: ked su zle, od toho su admini a spol. aby ich upravili do rozumnejsej formy, myslim ze to nie je nad ich sily :grinning: a to posledne v tych uvodzovkach moc nie je v sulade s "nas zakaznik nas pan" :grinning: ale zase najjednoduchsie... a myslim, ze prave kvoli tomuto heslu co sa tu provozuje sa uz vela registrovanych pobralo kadelahsie, osobne si mysli ze tudy cesta nevede :grinning: ak to teda prevadzkovatel mysli s touto strankou seriozne aj do buducna :wink:
28. jún 2011 o 10:50  • Odpovedz
@libka1 rešpketujem tvoj názor (kedysi som mala podobný), ten môj je žiaľ (asi tým, že mám doma živé striebro a takého záležitosti sa mi už proste vo virtuálnom svete riešiť nechce :grinning: ) iný... :slight_smile:
28. jún 2011 o 10:53  • Odpovedz
@piacere ani mne, idem riesit cosi dolezitejsie a nebudem tu mrhat cas, lebo viem ze je to k nicomu, ale pocitovala som potrebu tentokrat vyjadrit svoj nazor a asi by ma tentokrat roztrhlo keby som to nespravila, lebo ma to fakt vytocilo :grinning: ja som do tej uzavretej temy sice neprispievala, ale rada som ju citala, a jej zatvorenie ma osobne zasiahlo :grinning:
28. jún 2011 o 10:56  • Odpovedz
ja som chcela len aby sa k novozaloženým nickom niekto vyjadril(resp. ich preveril, či nie sú nejaké zhodné a duplicitné) a tým potvrdil alebo vyvrátil pochybnosť, nič viac, ale nikto sa k tomu nevyjadril, a už sa ani nevyjadrí...takže sa už ani ja nebudem vyjadrovať...a toto ma sklamalo !!!! :unamused: dovidenia....
28. jún 2011 o 11:29  • Odpovedz
@pink_lady ja gratulujem k vyhre. dala som i hlas x;o) a dala bych opat x;o) pokial v pravidlach nebude, ze sa nesmies zucastnit, nemam s tym problem. a i keby to tam bolo, nie je mojou vecou riesit to.

nechapem, ze to tu ludom tolko sedi v zaludku. vyhrala ta, ktora mala viac hlasov.

myslim, ze nabuduce uz budu pravidla jasnejsie a itak nebude kazdy spokojny, lebo vzdy niekto musi rypat.

tlieskam aj martinjasen . tu temu bolo potrebne zamknut.

smutne, ze si ludia takto nedopraju. ved co nie je zakazane, je povolene... skoda, ze som sa nezapojila... ak by som vyhrala, vzdala by som sa fotaku a poslala ho superke @pink_lady ale urcite nic nebrat vyherkyni.

snad sa uz tato tema bude uberat konecne tym smerom, akym ma....
28. jún 2011 o 12:22  • Odpovedz
@denisocka preco by som mala pocitat nove hlasy v prievidzi?? som z dubnice, zaujima ma teda dubnicka tema a kto vyhral, nie prievidza.
Chceli sme len aby nejaky "spravodlivy" admin preveril ci tie nove nicky nemali rovnaku IP adresu, ale bohuzial to radsej nikto asi nepreveroval lebo ktove ako by to dopadlo, ze @martinjasen ?? Hlavne ze ked ma niekto jeden duplicitny nick z rovnakej IP adresy, hned ho blokuju ked nato pridu, ale ked ide o sutaz tak im je to uplne suma fuk. Tomu sa hovori ferovost, spravodlivost a cestnost. Radsej sa vyhovorime nato ze sme tu pozyvali mamicky, babicky, prababicky, dedkov, strykov... ha ha ha a urcite byvaju vsetci spolu pod jednou strechou s rovnakou IP adresou :grinning:

28. jún 2011 o 12:55  • Odpovedz
@denisocka @winona24 tiež lajkujem podľa toho,či sa mi odpoveď páči resp. s príspevkom súhlasím a vôbec nesledujem , či je to príspevok Admina alebo prevádzkovateľa MK (asmira) alebo bežného užívateľa .....

@denisocka poprosím ťa vysvetliť toto: "......nezvieram si lajky do zbierky" do akej zbierky si to myslela ?

28. jún 2011 o 13:03  • Odpovedz
@ani3012 napadlo ma to, lebo sa tu daju zoradit uzivatelia aj podla poštu lajkov :grinning: . a teda ked sa pred par dnami preberalo ine / tušim tu fotomontaz / tak tam som si všimla,že win lajkovala takmer všetko , mna,aj hajanku aj admina , vyznelo mi to ako lajkovanie všetkeho - ale je to len moj nazor,snad som ho tu tiež mohla dat
28. jún 2011 o 13:07  • Odpovedz
@denisocka mozno to robis ty ked ta to napadlo :wink:
28. jún 2011 o 13:09  • Odpovedz
@denisocka áno,rátajú sa lajky,ale nie ktoré dáš ty,ale koľko ich dostaneš za odpovede a príspevky,fotky,články............
28. jún 2011 o 13:10  • Odpovedz
@ani3012 no vidiš,to som nevedela :wink:
@centik žeby ? :grinning:

baby končím,pekny den , toto je debata o ničom
28. jún 2011 o 13:12  • Odpovedz
@denisocka ja som to skúšala,že ako to funguje vlastne..ja som taká zvedavá :slight_smile:
28. jún 2011 o 13:13  • Odpovedz
@ani3012 a kde sa to da pozriet?
28. jún 2011 o 13:16  • Odpovedz
@denisocka skúsim to zopakovať..."páči sa mi to" dávam v prípade ,že sa stotožňujem s príspevkom,súhlasím s ním a páči sa mi..... je na tom niečo divné???ak som toho istého názoru,tak to nebudem písať znova,ale olajkujem.... :wink:

gratulujem,že stíhaš ešte aj sledovať koľko "páči sa mi" som dala a hlavne komu..... :wink: :wink:
28. jún 2011 o 13:21  • Odpovedz
@centik v zozname užívateliek....zadáš nick a tam ti potom ukáže

Fotoblog sledujú Všetky páči sa mi Odpovede na otázky Posledné prihlásenie Dátum registrácie
28. jún 2011 o 13:25  • Odpovedz
dobry den mam otasku na admina ktory mi dnes zablokoval 47 inzeratov ze ci mi budu chodit spravy od zaujemcou aj ked je ten inzerat zablokvany vami. dakujem.
28. jún 2011 o 16:13  • Odpovedz
dobry den mam otazku na admina ktory mi dnes zablokoval 47 inzeratov ze ci mi budu chodit spravy od zaujemcou aj ked je ten inzerat zablokvany vami. dakujem.
28. jún 2011 o 16:14  • Odpovedz
@michelleuk kedze mas inzeraty blokovane, spravy ti nebudu chodit. Po oprave inzeratu treba kliknut, ze si si uz inzerat opravila a sprava pride adminovi, ktory ti inzerat zablokoval. Nasledne ak bude inzerat spravne opraveny, bude odblokovany.
28. jún 2011 o 16:20  • Odpovedz
@danu dakujem za odpoved uz som ich rano poopravola a stale nic :frowning2:
28. jún 2011 o 16:27  • Odpovedz
@michelleuk aj admini su len ludia, ktori okrem adminovania chodia do prace, maju svoje rodiny, ...
opravene inzeraty ti odblokujem
29. jún 2011 o 06:31  • Odpovedz
@emjee ok dakujem uz su ja som to nemyslela ako narazku,len som sa pytala :wink:
29. jún 2011 o 10:35  • Odpovedz
Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či sa dá zmeniť uživatelske meno? Za odpoveď ďakujem
29. jún 2011 o 11:34  • Odpovedz
@lenka3007 nie, neda sa
29. jún 2011 o 14:49  • Odpovedz
@janocka ďakujem :wink: pekný deň :slight_smile:
29. jún 2011 o 15:00  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
29. jún 2011 o 19:31 • petraw
od vcera mi ako zle funguje MK, neda sa pozriet vlozena fotka v teme, neda sa mi aktualizovat inzerat a tiez ked kliknem na najnovsi prispevok tak sa tema otvori na prvom príspevku na strane a nie na tom poslednom prispevku, boli niake zmena alebo mam chybu u seba ?
30. jún 2011 o 08:36  • Odpovedz
tiez sa mi nezobrazuje profil uzivatela ked na neho zajdem kurzorom a teraz som chcela pridat další príspevok a neslo to, musela som odist z temy a znovu do nej vojst aby som pridala prispevok ???
30. jún 2011 o 08:39  • Odpovedz
@janocka @danu @emjee @pink_lady @martinjasen chcem sa opytat, ..prebiehala sutaz môj fototyzden..bolo povedane, ze sutaz trva do 29.juna o 8,00...ale este dnes je mozne vidiet, ze baby pridavaju dalej fotky..preco nebola sutaz vcera ukoncena..teda zamknuta..tak ako to bolo pri inych sutaziach?baby teraz maju zmätok..nikto nevie co, ako dalej...dalsia vec je, ze sa zmenili pravidla a nikto na to nebol upozorneny..bolo uvedene, ze maximalne...nie minimalne...5 fotiek za den..to sa jednoducho odstranilo..ostalo, ze 5 fotiek na den..nie kazda to tak ma..tak teraz sa tu vsade riesi, ci budu tieto baby diskvalifikovane..co by samozrejme bolo nefer..sutaz ako taka sa mi paci, baby pridali krasne fotky../ tu ma napada este jedna otazka..nemali to byt fotky len aktualne??../, len nikto teraz nevie ci uz to skoncilo, ci ako to je..dalsia vec..mali sa vyberat vyherkyne mobilu..zatial su len 3 ..budu aj dalsie?..otazky som polozila tu..pretoze su kladene fakt vsade..tak nech to ma kazdy na ociach..dakujem za odpoved :wink:
30. jún 2011 o 08:45  • Odpovedz
@traktor Sutaz bola ukoncena, uz vcera sedela aj sutazna komisia. Dnes budu vyhlasene vysledky. Mamicky mozu dalej pridavat fotky do tychto albumov ak chcu.
V pravidlach bolo "minimalne 5 fotiek", co sa zmenilo na "5 fotiek". Ziadna zmena z toho nevyplyvala. Bolo to tam zbytocne.
30. jún 2011 o 09:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.