• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen ahoj, ale v pravidlách bolo max. 5 fotiek... tak z nás nerobte hlúpe, tým, že ste to slovo vypustili sa zásadne pravidlá zmenili :rolling_eyes:
30. jún 2011 o 09:51  • Odpovedz
@martinjasen ahoj. Valbume bolo max. 5 fotiek. to znamena,ze sme vsetci slepi????
30. jún 2011 o 09:54  • Odpovedz
@martinjasen ja by som bola ochotná akceptovať vyjadrenie, že sa pravidlá zmenili a boli verejne prístupné, tak som si to mohla všimnúť,
to čo neakceptujem je, že tam bolo MINIMALNE, ked tam určite bolo MAXIMALNE. Som mala z matiky vydrenú 3ku, takže takéto termíny si všimam dôkladne, inak by som z matiky skončila s nedostatočnou :rolling_eyes:
30. jún 2011 o 09:55  • Odpovedz
@martinjasen buď neviem čítať ja alebo niekto iný.

samsung_tomas (autorka albumu) @ p4
@ meruska Ahojte ano kludne moze byt aj 1 fotka za den

24. júna 2011 o 09:03
30. jún 2011 o 09:57  • Odpovedz
@martinjasen

samsung_tomas (autorka albumu) @benne Nemusite sa trapit tym ci zacat v pondelok alebo utorok. Kludne zacnite aj dnes. Ku kazdej fotke napisete o aky den sa jedna ako vidiet na nasom prikladnom albume. Dokopy max 35fotiek

21. júna 2011 o 15:56 • Odpovedz
30. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz
@bihan
@beruska.zuzanka presne toto som uz pisala do komentov. akoze pravidla 36 fotiek ma byt,ale koment pre jawan: mozes kludne zacat stredou a skoncit stredou.
30. jún 2011 o 10:04  • Odpovedz
@martinjasen

meruska vysie sa spominalo max. 5 foto za den, mozem mat teda napr. iba 3?
23. júna 2011 o 20:22

meruska @samsung_tomas treba presne 5 alebo maximalne 5 fotiek denne?
23. júna 2011 o 20:31

p4 @meruska v pravidlach je maximalne a hore v komentoch, ,,mozes aj jednu,,.
24. júna 2011 o 08:43

samsung_tomas (autorka albumu) @p4
@meruska Ahojte ano kludne moze byt aj 1 fotka za den
24. júna 2011 o 09:03 • Odpovedz

Ešte stále si stojíš za svojím tvrdením? Prečo si jednoducho nepriznáte, že ste urobili chybu?
Veď mýliť sa je ľudské a priznať chybu božské.... ale správate sa ako truhlíci, prepáč za výraz :zipper_mouth: :pensive:
30. jún 2011 o 10:10  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Overim. Vcera som sa k tomuto dotazu informoval a bolo mi povedane ze tam bolo min. 5 fotiek a zmenilo sa na 5 fotiek.
Ak by to bolo ako hovoris, v tom pripade vsetky albumy budu uznane za platne, aj ked mali menej ako 5 fotiek. Este napisem.
30. jún 2011 o 10:34  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem v mene všetkých súťažiacich :wink:
30. jún 2011 o 10:38  • Odpovedz
tak teraz som ja nepochopial,bolo tam MINIMALNE či maximalne 5

ale ako som vam baby pisala pred včerom, určite ak su rozumní vas všetkých uznaju.
30. jún 2011 o 10:49  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Uz to mam overenen, nedorozumenie je na nasej strane. Takze bolo tam max. 5 fotiek. Plati, ze vsetci co zverejnili aspon 1 fotku denne sa zapojili do sutaze.
Ospravedlnujem sa za tuto neprijemnost. :confused:
30. jún 2011 o 10:54  • Odpovedz
@martinjasen vďaka ešte raz za fŕovosť :wink: :dizzy_face:
30. jún 2011 o 10:56  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem, a ďakujem aj za všetkých,taká pekná súťaž to bola ja som pridávala fotá s radosťou
30. jún 2011 o 12:58  • Odpovedz
@martinjasen martin ja viem ze uz bolo otazok okolo sutazi dost.len ma zaujima ci sa uz rozhodlo ktore prispevky ziskali mobil.nikde som to nenasla.dakujem.
30. jún 2011 o 19:36  • Odpovedz
Blahoželáme víťazkám a ďakujeme za možnosť zapojiť sa a pochváliť detičkami.
30. jún 2011 o 19:45  • Odpovedz
@tadotami @martinjasen ..rozsirim otazku ..+ 200 kuponov na výrobu fotografii v hodnote 10 EUR vo FOTOLABe.
30. jún 2011 o 19:47  • Odpovedz
@juliagregor ja som tam nic nenasla a to takto kukam :confused: k prvej sutazi bolo slubenych 11mobilov za najlepsie prispevky k fotaku.rozdali sa zatial 3 a vsetky sutaze skoncili.ale vyherci ostatnych mobilov nie su zverejneni a ani vyhercovi kuponov.
30. jún 2011 o 20:05  • Odpovedz
@tadotami kupony som nevidela...
30. jún 2011 o 20:12  • Odpovedz
@martinjasen @danitko
Zdravím, nakoľko som sa nezúčastnila žiadnej zo Samsung súťaže, rada by som sa ako nezávislý pozorovateľ niečo opýtala. V súťaži "Môj fototýžden" som spočiatku mala svoj album, ktorý som však zo súťaže stiahla. Keďže sa už ohľadom upravenia podmienok súťaže počas jej trvania všetko vysvetlilo, zaráža ma jedna vec. Nedostatočný počet fotiek znamenal nesplnenie podmienok súťaže, následné prehodnotenie výsledkov a predpokladám, že i znovu zasadnutie komisie, ktorá teda so spätnou platnosťou vzala do úvahy aj albumy s nižším počtom fotiek, tak ako je potom možné, že jeden z výherných albumov nespĺňa ďalšie podmienky súťaže?
30. jún 2011 o 21:31  • Odpovedz
neviem, či je to dobrý nápad - ale: chcela by som navrhnúť (nehľadala som v predchádzajúcich pripomienkach), nebolo by možné a asi aj jednoduchšie zmazať uzamknuté témy a blokované nicky? Je veľa tém a veľa nickov, na ktoré sa nedá reagovať. Nechápem prečo.
30. jún 2011 o 22:34  • Odpovedz
@tadotami Tu v tejto teme su ti, ktori ziskali mobil: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/samsung_tomas/clanok/vyhercovia-mobilu-samsung-1018i/
Este tam nie su ti, ktori vyhrali vcera mobil v ramci sutaze Fototyzden.
Do tejto sutaze o kupony sa uz mamicky nezapojili, takze uvidime ci ich vyuzijeme.

@benne Nerozumiem. Ake dalsie podmienky?
1. júl 2011 o 09:39  • Odpovedz
@martinjasen ale ved sa mali rozdať 11 mobilov za RECENZIU , tie mobily čo sa vyhrali v sutazi fototýžden sa snad nepočitaju do tých 11tich ? a do sutaze o kupony sa zapojilo par mamičiek,jedna sa už pytala kde ma kupon,len netušim v ktorom fotoblogu / asi pri sutazi fototýžden ? bola to sutaziaca z prešova,čo som postrehla a informovalas a o kupon - vraj sa jej nik neozval .
1. júl 2011 o 09:45  • Odpovedz
@martinjasen išlo mi o podmienku: "Napr.: nahrávajete buď ČB alebo farebné fotografie, pokúste sa použiť podobné motívy napr. fotíte len detaily, alebo len vaše diťako s nejako konkrétnou hračkou, ale v rôznych situáciach... " - ale možno že sa na cenu "grand prix" sa to nevzťahovalo, keďže ani tá nebola ohlásená :confused:

a pripájam sa k denisocke: "V rámci súťaže Vyhraj foťák Samsung EC-PL120 v Planeo Elektro, rozdáme 11 mobilol Samsung 1018i, tym recenziam, ktorá sa nám najviac budú páčiť." - myslím, že sa pýta na mobily pre 4.-11. recenziu :confused:

1. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz
@denisocka Lenze mi sme vybrali iba 3 recenzie, skoda nerozdat ostatne mobily.
1. júl 2011 o 09:48  • Odpovedz
@benne
To je odporucanie. :wink:

Snažte sa o rovnaký koncept fotodenníka. Napr.: nahrávajete buď ČB alebo farebné fotografie, pokúste sa použiť podobné motívy napr. fotíte len detaily, alebo len vaše diťako s nejako konkrétnou hračkou, ale v rôznych situáciach...
1. júl 2011 o 09:50  • Odpovedz
@martinjasen aha, jáááj . som myslela že aspon cena utechy pre ostatne ake take recenzie bude ten mobil . čiže sa tam už fakt nenajde nik,kto behal do planea a koho by potešil ? aspon tým babam,čo sa tak bili o prve miesta , ved ich nieje vela :unamused:
1. júl 2011 o 09:51  • Odpovedz
@martinjasen no v tom prípade opäť pravá ruka nevedela, čo robí ľavá.. : "samsung_tomas (autorka albumu) @ p4 Stale v rovnakom koncepte. Mozete si kludne zvolit koncept sepia " - to bola odpoved na otázku, či môže dať každý den iný, teda raz sépia, raz čb, raz farebne.. - preto ma to zarazilo, že grand prix bol album kombinovaný.. hoci nevravím, že nie je krásny :wink:
1. júl 2011 o 09:52  • Odpovedz
no tak to s tými mobilmi sa mi zdá tiež prinajmenšom zvláštne...
nechápem, prečo boli vybrané LEN tri recenzie (keďže mobilov je 11, teda bolo), keďže si myslím, že tam boli aj ďalšie nápadité, či vtipné, či inak zaujímavé... :confused: :unamused:
1. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz
@martinjasen ja som sa do sutaze zapojila a aj tak som kupon nedostala...zvlastne...a potom ze na svete je spravodlivost..
:confounded:
1. júl 2011 o 10:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.