• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@123anulik Overil som, mas pravdu. Zasielam ti kupon do IP. Ako sa pouziva najdes tu: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/horucka-rozdavania-so-samsungom-sa-stupnuje/
1. júl 2011 o 10:56  • Odpovedz
@martinjasen dakujem za tvoju odpoved,avsak,ako si dokazem zastat jednu,dokazem aj dalsie ak mam pocit ze nie stale sa ide podla podmienok.takze,ak sa pise ze a teraz ti to skopirujem
V rámci súťaže s Planeo Elektro rozdáme ešte 11 mobilov Samsung 1018i

Z vaších prvých dojmov (recenzii) z fotoaparátu EC-PL120, ktoré zverejňujete v súťažných témach - Vyhraj v predajni Planeo Elektro Tomáš (samsung_tomas) vyberie 11tich, ktorí dostanú mobilný telefón Samsung 1018i. Vyberať bude podľa toho, ktoré recenzie sa mu budú páčiť, alebo budú niečim výnimočné.

Vyhlasovať výhercov budeme náhodne v tejto téme.
teraz nepisem za seba ale za ostatne ucastnicky tejto sutaze.skutocne boli ostatne recenzie take suche a bez gul ze si ten mobil nezasluzia?
vybrali ste 3 o ktorych vedia vsetci ak si to precitaju.po tomto si skutocne myslim ze hlava nevie co robia nohy a naopak.uz sa raz dohodnite na podmienkach sutaze.aj ty a aj tomas pisete kazdy nieco ine a ked sa niekto na to ozve jednoducho zalepite oci tym ze jednoducho ste to tak rozhodli.takto sa dovera nebuduje.bud si stojim za tym co napisem alebo nenapisem nic.
1. júl 2011 o 12:55  • Odpovedz
@tadotami s týmto sa nedá iné, len SÚHLASIŤ!
1. júl 2011 o 13:37  • Odpovedz
@martinjasen a neutocim na teba.nemam to vo zvyku ale neda mi sem skopirovat jednu ip ktoru som sama napisala.je jednoduchsie mi ju skopirovat.
takze ak dobre rozumiem,nikto nic zo samsungom nema.vsetci ruky prec.nezvalujem vinu na martina,ale doteraz ohladom sutaze komunikoval len on.takze podla mojho skromneho nazoru nieco s tym ma ak odpoveda na otazky ohladom sutaze.netvrdim ze zrovna musi vediet kedy to budu a ci vobec budu zasielat.ale ak samsungovy tomas nekomunikuje s nikym,a na zaciatku komunikoval tak co sa tejto firmu tyka myslim ze zanedbala regulernost hry.a uz len cakam ze mi dojde domov list a oznamia mi ze fotak poslu ak u nich nakupim za 300evri a budu tvrdit ze to v podmienkach bolo.
ak mozem poprosit,da sa nejakym sposobom vyzvat tomas ktory bol na zaciatku tejto kampane len usmev na tvari a bol tu pre vsetkych,aby sa teda k tomuto celemu vyjadril on?vsetky by sme mu boli vdacne.
1. júl 2011 o 13:45  • Odpovedz
@tadotami akože nikto nič s nimi nemá? Veď Samsung si u nich zaplatil túto reklamu :sweat_smile: Jednoducho neprofesionálne obe strany zvládajú Public Relations v tejto reklamnej kampani Samsungu. Diletantizmus :confounded: Tomas asi skončil na koberčeku u svojho šéfa za ten amaterizmus a asmira strká hlavu do piesku
1. júl 2011 o 13:50  • Odpovedz
@tadotami nestraš, lebo ma klepne! :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. júl 2011 o 13:50  • Odpovedz
@tadotami a co ked je bigsmile tomas naozaj len tvarou tohto sutazneho cirkusu? a komu sa nepaci je oznaceny ako clovek co zavidi. no rules!
:grinning:
1. júl 2011 o 13:53  • Odpovedz
@maca_p on je reálny,kuknite si facebook :grinning:
@magimary a ty sa co bojiš,cakame na fotačiky,nie? :wink: len nech ta neklepe :slight_smile:
1. júl 2011 o 15:10  • Odpovedz
@martinjasen posledná otázka z mojej strany, ak sa súťaž končila 29.6.2011 o 8:00 ako je možné, že cenu Grand Prix vyhral album pridaný včera poobede??? :confused: :confused: :confused:
a prosím si odpoveď ďakujem a pekný víkend želám...
1. júl 2011 o 15:17  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ona mala normálne sutazny album,ale po vyhlaseni vysledkov ho zmazala a nahodila neskor ešte raz . odpovedam ti ja - podla toho čo som videla , lebo teda neviem či sa odpovede dočkáš počas víkendu :astonished:
1. júl 2011 o 15:34  • Odpovedz
ahojte,tak som sa predsa ku kuponu dopracovala...sice som musela otravovat :rolling_eyes: ..ale oplatilo sa :wink:
1. júl 2011 o 15:52  • Odpovedz
..no..uz je ako je..inak nebude..ked si citam celu sutaz a cele /od trvania sutaze/ otazky pre adminov..tato CELA sutaz samsung + pravidla a vsetko okolo toho skoncilo jednym velkym fiaskom..absolutne nezvadnute..myslim absolutne cela, pretoze pravidla sa menili za pochodu, v podstate malokto o nich vedel..danitko sice upozornila niektore baby..len nechapem preco len niektore..ked uz tak mali byt upozornene vsetky..vasa komunikacia medzi vami @martinjasen a tomasom..to bola tiez jedna katastrofa..vidno to aj tu v otazkach..jeden napisal jedno..druhy napisal druhe..mali sa rozdat dalsie mobily, nerozdali sa ..o kuponoch ani nehovorim..bolo to cele postavene tak, ze to malokto aj pochopil..teraz co pisem,...mojim cielom nie je utocit na konika..a vyrivat..kazdy vie, ze konik je moja srdcovka..ale skratka si myslim, ze , kedze zacina novy mesiac a pridu aj dalsie sutaze..je si treba dobre zvazit pravidla tych sutazi..a hlavne nech su jednotne a dane hned na zaciatku, bez akychkolvek zmien pocas trvania..a nech sa uplne jednoducho napise..sutazi sa o to a to..sutaz trva od vtedy do vtedy, trva do ...vyhrat môzte to a to..treba len urobit to a to..hadam to nie je take tazke..lebo tymto stylom tu budu otazky pre adminov stale plne nespokojnych ludi..tymto stylom stracate dôveru..mna odial len vynesu :grinning: ..ale skoda stratit tych ludi okolo, ktory tvoria tuto velku konikovsku rodinu..kazdy robí chyby..chyby sa daju odpustit, da sa z nich poucit..a zacat odznova..tak to skuste tentokrat inak a lepsie :wink:
1. júl 2011 o 15:54  • Odpovedz
@123anulik super,aspon jedna ten kupon ziskala a 199 ostalo na ocot . uži si ho rozumne / tj. vyčkaj na dobru akciu a potom ho použi :grinning:
1. júl 2011 o 15:58  • Odpovedz
@traktor nakoniec tu budeme sutazit len my skalní s hrošou kožou :grinning: a zvyšok znechutene odíde

pekny víkend banda .... v pondelok sa hadam dočkame fotaka aj novej sutaže :grinning: :sunglasses:
1. júl 2011 o 16:01  • Odpovedz
@denisocka bude dobre :wink: ...a pekny vikend :slight_smile:
1. júl 2011 o 16:02  • Odpovedz
a navrhujem upraviť tie lajky v sutazi ,aby sa dalo lajkovat obmedzene nie neobmedzene každemu - tj .npr . 1x lajk + 1x zapojenie do danej sutaže,v ktorej možem ten jeden lajk kamaratke dať ... alebo radčej 3x lajk aby som dala 3 kamaratkam ,lebo sa mi kamaratky sutaziace množia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2011 o 16:03  • Odpovedz
@beruska.zuzanka album nebol pridaný včera poobede. KeĎ si pozrieš súťažnú otázku, tak zistíš, že môj album bol pridaný 27.6.
Problém je v tom, že keď bol vyhlásený víťaž (a aj som v tých prvých troch pôvodne nebola, lebo moje meno bolo doplnené neskôr zrejme po prehodnotení podmienok, ktoré boli nejasné), ta som album zmazala a potom fotky nahrala znovu, takže ten album, ktorý mám aktuálne vo fotoblogu vlastne nie je súťažný.
1. júl 2011 o 17:40  • Odpovedz
len jedna otazka, @sofia_ke ma vo fotoblogu spravu s odkazom na inu sutaz. Je to v poriadku? Lebo mam pocit, ze niekomu sa tie kratke spravy mazu a inemu nie.... :zipper_mouth:
1. júl 2011 o 17:40  • Odpovedz
@kvetinqa fiiiiha to ti musi velmi vadit...milujem ked niektore nerobite nic ine len upozornujete na taketo veci.. ale nevedi zmazala som to aby ti to tak nevadilo.. mne na tom az ta nezalezi, ani ked tu daju iny nieco take, ale kazdy sme iny.. pekny den
1. júl 2011 o 17:47  • Odpovedz
@sofia_ke vies co, ano vadi mi to. Pretoze aj ja mam dieta v tej sutazi a ani mi nenapadlo hadzat sem link. A navyse niekomu to admini zmazu a inemu nie, tak sa pytam ako to teda je, kedze oficko bolo povedane, ze sa sem mozu hadzat len odkazy na sutaze organizovane MK... A vdaka, ze si to zmazala, uz mi to vadi menej ...skoda, ze tu nie je smajlik so zdvihnutym obocim
1. júl 2011 o 17:51  • Odpovedz
Zeny! Ja sa vam cudujem ze sa vobec date na tie sutaze nalakat....
1. júl 2011 o 17:56  • Odpovedz
@kvetinqa no davaju sa tu linky s inych sutazi asi sto krat denne, a mna by nikdy nenapadlo niekoho nahlasovat, to je o povahe..vela krat mi tu zmazali veci a druhe urobili to iste a mna by ani nahodou nenapadlo nahlasit ich..ked nebudem mat ja tak ani oni.. ved kazdeho je to osobna vec...ale som rada ze uz ti to nevadi ked som to vymazala, normalne mi odlahlo.. niesom tu nova ale toto mi naozaj dvihlo tlak..preco su ludia taky zavistlivy..
1. júl 2011 o 17:57  • Odpovedz
@hajanka Vidis, kazdy sa cudujeme niecomu inemu...
1. júl 2011 o 17:57  • Odpovedz
@hajanka keby bola sutaz o dobru zrkadlovku,tak by si sa zapojila,ver mi
1. júl 2011 o 17:59  • Odpovedz
@sofia_ke a povies mi co ti akoze zavidim? to by ma teda fakt zaujimalo. Pokial si precitas tu otazku, normalne som sa pytala, ci je to ok. Lebo ja som bola v tom, ze nie je.
A co je akoze o povahe? To, ze ma nieco zaujima a normalne sa spytam? Skus vychadzat z faktov a dalej nekonstruovat, ulahci to komunikaciu..
1. júl 2011 o 17:59  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
1. júl 2011 o 18:00 • kvetinqa
@kvetinqa asi ano, nebudem sa o tom nejak dohadovat, svoje som povedala, kazda mame pravdu..
1. júl 2011 o 18:02  • Odpovedz
@sofia_ke no ale ja by som chcela pocut tu tvoju pravdu. Ja som sa totiz iba na nieco slusne spytala a tebe to dvihlo tlak. Daj si nabuduce pozor, nech ti ten tlak nebeha hore uplne zbytocne... pekny vecer ti prajem
1. júl 2011 o 18:04  • Odpovedz
@denisocka ak by ta sutaz bola zalozenena pocte lajkov tak nikdy, to mi ver :slight_smile: a detto ak by bola na tu :slight_smile: po tom co tu citam.... :slight_smile:
1. júl 2011 o 18:10  • Odpovedz
@kvetinqa aku moju pravdu? ja len ze naco si sa pytala ked velmi dobre vies že to tu nepatri.. aby si na to upozornila?to si rovno mohla napisat ze to tam mam nech sa na to pozru .... a nie schovavat sa za otazku.. o nic ine neslo.. a ide mi o tom ze tu davaju mamicky linky na vseliake sutaze co niesu pod MK, a ja to citam ale nikdy som nikoho na to neupozonovala, teda nepytala sa ci je to spravne, o to ide.. o nic viac ani menej
1. júl 2011 o 18:11  • Odpovedz
@sofia_ke ja som tu tvoju spravu aj oznacila a kedze tam stale je, tak ma zaujimalo, ci sa opat zmenili pravidla, alebo to proste niekto moze mat vo fotoblogu a iny nie.. Mne nejde o teba a ani ine mamicky, zaujimaju ma fakty, pretoze ocividne to, co je napisane v pravidlach sa aj tak obmiena podla toho ako sa to komu hodi...
1. júl 2011 o 18:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.