• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@kvetinqa no vidis..tak oznacuj dalej..bude to tu cistejsie..:D ahoj
1. júl 2011 o 18:17  • Odpovedz
@sofia_ke trosku mam pocit, ze ti unika zmysel toho, co som ti napisala a preto tu poslednu vetu, ktora mi absolutne nedava zmysel nejdem komentovat.
1. júl 2011 o 18:20  • Odpovedz
@kvetinqa mas pravdu, ziadosti o hlasovanie tu nepatria / vynimku tvoria sutaze modreho konika/..ale ked to oznacis, bude to aj zmazane, len niekedy to trva, admin tu nie je nonstop 24 hodin denne..
1. júl 2011 o 18:43  • Odpovedz
Mam problem so zobrazovanim "Kto ma spomina?" Ak v tej sekcii kliknem na link kde ma niekto spomina napr. vo fotoblogu, tak sa mi neotvori konkretny fotoblog, alebo diskusia a konkretny koment, ale link ma hodi bud na bazar dotycnej osoby ktora ma spomina, alebo na nejaky jej foto album. Uz mi to robi nejaky cas, nie vzdy ale dost casto na to, aby mi to uz zacalo liezt na nervy :unamused:
Deje sa take nieco este niekomu?
2. júl 2011 o 14:20  • Odpovedz
@hajanka uz sa to tu riesilo niekolko krat.. zatial sa to tusim menit nebude... nalistuj dozadu
2. júl 2011 o 15:25  • Odpovedz
@olifcek preco????
Ak chcem vidiet dotycnej bazar tak si kliknem na bazar, ale ak ma niekto spomina, tak rada by som vedela ohladom akej veci a kde... nie jej bazar, alebo foto album :confounded:
2. júl 2011 o 15:38  • Odpovedz
@hajanka polistuj, odpoved najdes... x;o) ja som len nahodou nakukla.
2. júl 2011 o 15:41  • Odpovedz
@hajanka
@olifcek ahojte, no pokiaľ viem, tak sa stávalo, že ak dotyčná, čo ťa spomínala mala aj "album" v katalógu firiem, tak ťa miesto na jej príspevok, v ktorom ťa spomínala presmerovalo na ten jej album v katalógu firiem a s tým zatiaľ nemienili nič robiť...
ale ak Ťa presmeruje do jej bazáru, alebo fotoalbumu, tak je to chyba a treba to nahlásiť :wink:
skús napísať IP bob-ovi alebo viz-ovi :wink:
2. júl 2011 o 15:51  • Odpovedz
@beruska.zuzanka dakujem za vysvetlenie :slight_smile: skusim to
2. júl 2011 o 16:00  • Odpovedz
s kym bude mesiac jul?? kedze jun sa skoncil a stale tu je samsung.
dakujem :wink:
2. júl 2011 o 21:24  • Odpovedz
@silvia0111 nooo .. videla som že samsung tu ma reklamu, že od 4.7. začína nová suťaž, fotoškola.. asi sa im tu páči.. a tie súťaže, ts ts.. prosto neodolateľné
2. júl 2011 o 21:50  • Odpovedz
fuuu pekny datum si vybrali, ze 4.7. :sunglasses:

@benne
2. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz
@silvia0111 no ale fakt, naozaj, skutočne.. :sweat_smile:
2. júl 2011 o 21:58  • Odpovedz
@benne som to nemyslela ze ti neverim.... :wink:
2. júl 2011 o 21:58  • Odpovedz
@silvia0111 ach.. ved ja viem.. ale ja už som raz taká.. milujem príslovky :grinning:
2. júl 2011 o 21:59  • Odpovedz
2. júl 2011 o 22:02  • Odpovedz
jajaaaj, precitala som si par stranok dozadu. mam dojem, ze odkedy sa tu na koni zacalo s "mesiac s ...", tak to tu ide dole vodou :confounded: jednak nezvladnute, co mi je velmi luto, dvak pol konika sa rozhadalo. a na to "lajkovanie" mam tiez svoj nazor, lebo je to hlavne o tom, kolkych ludi poprosim, aby mi dali hlas.
tak baby, pevne nervy prajem :wink:
4. júl 2011 o 12:38  • Odpovedz
Ahojte, ja by som mala tiez jednu otazku na adminov... preco ked je zalozena sukromna tema, tak sa na fore, zozname tem zobrazuje vsetkym uzivatelom, aj tym, ktori nie su prizvani do temy, prvy riadok prispevkov uzivatelov danej temy??? nemyslim si, ze potom sukromna tema je sukromna.... neda sa s tym co si spravit??? na inom fore, ked je sukromna tema, tak je vidiet len nazov temy a nick posledneho uzivatela co prispel. to si myslim, ze je splna podmienky uzavretej sukromnej skupiny. by ste sa cudovali ale aj z tej jednej vety, vedia neprizvani ludia spravit uplne teatro a cikrus.... dost to zneprijemnuje ucastnikom temy nas pobyt na MK v sukromnej teme... dakujem za odpoved.
5. júl 2011 o 00:13  • Odpovedz
@lucia20 a nevidis to nahodou len ty,kedze si v tej sukromnej teme?skus sa odhlasit a potom pozri na nastenku fora :wink:
5. júl 2011 o 00:24  • Odpovedz
@lucia20 a nemas pri tej teme hviezdicku? lebo to sa zvykne stat,ked mas tu temu medzi oblubenymi,teda ze si tam patrila a potom nepatris :wink: lebo ja ine sukromne temy nevidim..
5. júl 2011 o 00:27  • Odpovedz
@weiya
@estterka no ide o to, ze ja som zakladatelkou temy. baby si odhlasovali kto tam bude. potom naraz sa zisitilo, ze jedna z nich chodi do dvoch sukromnych tem, ktore vznikli z jednej povodnej a dievcata ju tam dalej nechcu. tak som ju na ich podnet vymazala, ale ona nadalej cita prvy riadok, ktory ja jej zobrazu.... dievcata su z toho velmi zmetene a sklamane, ze to nie je sukromne. tak ja sa uz torsku v tom neviem vyznat. neviem, ci je to vidiet verejne alebo nie. ak nie, tak nerozumiem, preco ta dotycna, co uz u nas nie je, vidi co piseme??? presne nam do IP posiela odpovede a pripomienky na otazky, tkore si pokladame medzi sebou..... tak neviem.... :confounded: ak mi to niekto viete vysvetlit budem velmi vdacna...
5. júl 2011 o 00:42  • Odpovedz
@lucia20 je to presne to,co ti hovorim,ze ta uzivatelka ju ma stale medzi oblubenymi a kym neklikne na tu zltu hviezdicku pri teme,cim sa vymaze z jej oblubenych,bude tu prvu vetu vidiet :(
5. júl 2011 o 00:47  • Odpovedz
@estterka ahaaaaaaaaaaaa, dakujem velmi pekne. no kocky na teme spravili dnes taky chaos ze az. a ako asi teraz ju donutim aby si tu hviezdicku zrusila... :confounded: :unamused:
5. júl 2011 o 00:51  • Odpovedz
@lucia20
@estterka ono aj v sekcii Moje príspevky stále tú tému uvidí, aj keď ju už nebude mať medzi obľúbenými.
Ja to vidím, aj keď už v súkromnej nie som, odišla som z nej sama :wink: ale zistila som to náhodou, že prvé slovká tam vidno.... takže to majú zle odladené programátori...
ale teda je to basa, že vás takto sleduje a pripomienkuje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. júl 2011 o 00:54  • Odpovedz
@beruska.zuzanka vies, mne osobne to pride velmi detske a malicherne. akoze aby sa som chodila niekoho spizovat, kto o moju ucast nestoji a tymto stracala cas? vsak mam svoj zivote, svoje problemy, radosti, tak na co toto??? ale zial, su tu aj na tejto stranke ludia ako vsade inde vo svete, zalezi len od toho ako sa im postavime.....
5. júl 2011 o 01:02  • Odpovedz
@lucia20 jj :slight_smile:
ja som sa nechala sama "odstrániť" lebo som sa tam už necítila dobre, ale to je na dlho a v podstate je to moje rozhodnutie :slight_smile: ale priznám, že v prvý večer, ako som stade odišla a prišla som na to, že sa dá vidieť tie prvé vety som sa aj ja začítala, ale to len preto, že ma tam vo veľkom rozoberali a ohovárali... vedia, že som na to prišla a už je kľud, alebo si píšu IP, čo už ja neoovplyvním a prišla som o pár "kamošiek"... ale chodím už dlhšie do inej témy a tam je mi dobre, takže neriešim :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú noc :wink:
5. júl 2011 o 01:07  • Odpovedz
Dobry den prečo mam stale stiahnute niektore inzeraty adinom?čakam na odpoved už som ich aj napravila a stale nič vladka
5. júl 2011 o 09:17  •  2 deti  • Odpovedz
@vikykubik skús vydržať, admini tu nie sú nonstop a je aj čas dovoleniek, dnes je sviatok, určite chcú byť aj so svojimi rodinami... a inzeráty boli stiahnuté, lebo nesplnali niektoré z podmienok.. tiež mi pár stiahli, poučila som sa, opravila, obnovili :wink:
5. júl 2011 o 09:38  • Odpovedz
co je to to srdiecko, co mi svieti hore pri nicku? na co to je a co s tym? :confused: :sweat_smile:
5. júl 2011 o 12:51  • Odpovedz
5. júl 2011 o 12:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.