• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@denisocka uuuuplne hore, ako je moj nick, potom je tam ze 1 a znak srdiecka, dalej Moj fotoblog, Moj bazar atd. :confused: a ked na to kliknem, tak mi to vypluje ze "Komu chceš darovať srdiečko ?"
5. júl 2011 o 12:55  • Odpovedz
@ikke nevidim,daruj ho mne,uvidime čo to za haluz
5. júl 2011 o 12:58  • Odpovedz
@denisocka jaaaj, ale mam ho len jedno, nemozem ho hned takto vyflakat :grinning:
5. júl 2011 o 13:02  • Odpovedz
dobry den...chcem sa spytat,ci sa neda nieco spravit s tym upozornovanim na bazar a ziadostami o hlasovanie?viem,ze admini tu nie su stale,preto to podaktory ustavicne vyuzivaju a mne to uz pekne lezie na nervy :angry: dakujem
5. júl 2011 o 13:11  • Odpovedz
kedy pojde vyhladavanie inzeratov podla kategorii a velkosti, nefunguje to a takto sa tam neda fakt nic najst
5. júl 2011 o 19:45  • Odpovedz
@annie13 7.7.co som citala u janocky
5. júl 2011 o 19:49  • Odpovedz
@denisocka sorry, že vstúpim mimo témy, ale mám pocit, že tu si to lepšie všimnete-chcem sa spýtať, či už niekomu prišli tie foťáky z výhry? :confused: :fearful:
ak áno, kedy a ak nie, tak kedy prídu (otázka na admina martina-neviem ten dlhý nick :sweat_smile: )? :confused:
ďakujem za odpoveď!
5. júl 2011 o 19:58  • Odpovedz
@magimary tomas pisal, ze by mali prist utorok, stredu..kedze dnes je sviatok, predpokladam, ze zajtra uz by mali prist..do piatku urcite budu..
5. júl 2011 o 20:00  • Odpovedz
@magimary samsung tomas uz na toto odpovedal.tento tyzden a rata dnes alebo v stredu.takze dnes nedosli lebo je sviatok tak zajtra alebo stvrtok mozes cakat :sunglasses:
5. júl 2011 o 20:00  • Odpovedz
neprisli,cakame.tomas pisal vo fotoblogu ze snad zajtra.
5. júl 2011 o 20:01  • Odpovedz
jak tu sicke striehneme na te fotaky,xi
5. júl 2011 o 20:02  • Odpovedz
ďakujem vám všetkým, ste zlaté :wink:
ja neviem, kde on odpovedá (teraz už som si od vás prečítala, že vo fotoblogu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , inak dosť blbé, keďže nie každý číta všetky fotoblogy :rolling_eyes: ), tak som rada, že som našla miesto, kde som sa dozvedela odpovede :sweat_smile: :wink: :sunglasses:

no, ja mám pocit, že všetci okolo mňa striehnu ešte viac, ako ja...keď sa ma denne neopýtajú rôzni ľudia niekoľkokrát, kedy a či už prišiel foťák, tak ani raz :sweat_smile:
ale aj ja som rátala, že na moje narodky sa už pofotíme s novým :wink: (a to je už zajtra :slight_smile:)
5. júl 2011 o 20:04  • Odpovedz
@magimary noo..vidis..tak preto sa cakalo..zajtra mas narodky, tak budes mat krasny darcek :grinning: :wink: ..a vsetko najlepsie :slight_smile:
5. júl 2011 o 20:19  • Odpovedz
@traktor ďakujem :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
tak som to mala aj naplánované :sweat_smile:
chcela som na narodky foťák, ale neprešlo to cez "môjho domáceho ekonóma",
tak som sa zatla a povedala som si, že foťák budem mať tak, či tak :sweat_smile:
a na to bola vyhlásená táto súťaž a mne to zrazu prišlo ako znamenie :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
5. júl 2011 o 20:36  • Odpovedz
neviem, ci sa to tu uz riesilo, ale nedavno som citala tu burlivu diskusiu o fotakoch, kde sa hovorilo, ze adminy robia tu svoju cinnost zadarmo. som bola z toho uplne paf, je to vazne pravda baby? urcite tu kazda z vas stravi vela casu, to fakt robite zadara?
5. júl 2011 o 23:59  • Odpovedz
@klementina no to nech hovoria tomu kto seno žerie :grinning:
6. júl 2011 o 01:27  • Odpovedz
@klementina
@maggie2 adminy robia tuto cinnost bez naroku na honorar vo svojom volnom case.
6. júl 2011 o 06:03  • Odpovedz
@maggie2 vsetci zamestnanci Asmira s.r.o. (firma co prevadzkuje tieto stranky) maju nastavene admin prava. Z nich dvaja sa aktivne venuju adminovaniu: janocka a martinjasen. Ostatni admini (ako napr. danu, emjee, pink_lady atd) sa adminovaniu venuju vo svojom volnom case.
6. júl 2011 o 06:32  • Odpovedz
@ikke zatial som zistila len to, ze sa da poslat dalej :wink:
6. júl 2011 o 06:35  • Odpovedz
@ikke tak pošli,vratim :grinning:
6. júl 2011 o 07:32  • Odpovedz
@bob
@tadotami to sa teda ta apira ma, ze ma zamestnancov ktori si nepytaju ziadnu placu. aj ja by som chcela takych najst...
ale kazdpopadne to mate dobre vymyslene, patri vam moj obdiv.
6. júl 2011 o 09:04  • Odpovedz
@klementina asmira nie apira :grinning:
6. júl 2011 o 09:08  • Odpovedz
nechcem byt otravna,ale vcera som tu polozila otazku a vsimla som si,ze tu boli aj admini a nejak mi nikto neodpovedal :sweat_smile:
6. júl 2011 o 09:28  • Odpovedz
@klementina nemame zamestnancov co nepytaju placu :slight_smile: Su to ludia, ktori na nasu firmu nie su nijak viazani ale zalezi im na tejto stranke a chcu pomahat pri jej spravovani. My sme to nevymyslali. Prva adminka sa nam ozvala sama, ze by rada pomohla a jej ponuku sme radi prijali. A odtial to uz nejak pokracovalo. Podobne to funguje v inych online komunitach.
6. júl 2011 o 09:32  • Odpovedz
@julianka777 Je potrebne to oznacovat prostrednictvom vykricnika. Kontrolujeme to a tieto kratke spravy stopujeme.
6. júl 2011 o 15:22  • Odpovedz
@martinjasen to viem :wink: len ma tak napadlo,ze ci sa neda spravit tak,ze napr. za 3 stopnutia takychto sprav bude napomenuta a nasledne napr.zablokovana na mesiac...myslim ze by to bolo ucinnejsie,pretoze dost mamiciek si tu tie spravy dava stale aj napriek tomu,ze jej uz boli stopnute :angry:
6. júl 2011 o 16:15  • Odpovedz
@julianka777 Porozmyslam nad tym, hoci nie je to jednoduche aplikovat. Co by urcite pomohlo a tomu hovorim najlepsie adminovanie, ak ludia vyjadria svoj nazor priamo. Nie utocne. Napr. Caste zverejnovanie tejto spravy je obtazujuce. Kludne k tomu pripis @martinjasen a tym to davas navedomie aj nam. Vtedy si uzivatelia viac uvedomia, ze toto tu asi nepatri.
6. júl 2011 o 16:45  • Odpovedz
alebo by sa nedalo - že ak niekto niečo ozanči vykričnikom a vy všetci tu zrovna nieste tak aby sa trebars po niekolkých ozančeniach daný obsah spravy či textu v diskusii automaticky STOPOL? :sweat_smile:
6. júl 2011 o 16:49  • Odpovedz
@denisocka Problem je v tom, ze by sa to dalo zneuzit. Lahko by sa uzivatelia dohodli a umyselne stopovali prispevky niektoho.
6. júl 2011 o 16:55  • Odpovedz
@martinjasen no ved prave,kým som to dopísala aj toto ma napadlo,žeby stačilo par kamošiek a zrušili by sme koho chceme ..teda nevravim že ja ,ale ako takto by sa to dalo aj zneužit :angry:
6. júl 2011 o 16:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.