• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen a dostala som srdiečko -to je čo za novinka ???? @ikke

to je martin od teba ? :grinning: že som poslušna ?
6. júl 2011 o 16:57  • Odpovedz
@denisocka zevraj by tie srdiecka mali mat vsetci, ale este ani autorovi myslienky nie je jasne, co s nimi :grinning: teda okrem posielania... :sweat_smile:
6. júl 2011 o 20:26  • Odpovedz
@ikke uz si ich dnes veselo posielame :grinning:
6. júl 2011 o 20:29  • Odpovedz
@traktor tak aspon nebude uhorkova sezona - ked nebudu dobre temy, budeme sa tu aspon srdieckovat :sweat_smile: a ked niekto ohlasi, ze ide na dovolenku a nebude par dni na nete, zaplavime ho srdco-postou :grinning: :sunglasses:
6. júl 2011 o 20:33  • Odpovedz
@traktor ja ich tam nechcem.myli ma to
6. júl 2011 o 20:33  • Odpovedz
uz som sa ho zbavila,hadam mi ho martin nazad neposle,vrr
6. júl 2011 o 20:42  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. júl 2011 o 21:52 • olifcek
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
6. júl 2011 o 22:00 • denisocka
6. júl 2011 o 22:01 • olifcek
@olifcek jaj neprecitala som ta dobre .. tak teda @martinjasen ,vrat mi sdrce - a inac,som myslela,že ich mam neobmedzene,ked pisala @traktor ze si ich posielaju :grinning:
6. júl 2011 o 22:02  • Odpovedz
@denisocka :grinning: :grinning: :grinning: abo ho posli rovno mne @martinjasen :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2011 o 22:04  • Odpovedz
@denisocka Srdcia su velmi nedostatkovy tovar. Kazde srdce ma svoje Meno (cislo :slight_smile:
6. júl 2011 o 22:39  • Odpovedz
@martinjasen ? Ta mi ho vraaat ... Aj tak nechapem,xi
7. júl 2011 o 00:21  • Odpovedz
7. júl 2011 o 07:17 • traktor
7. júl 2011 o 08:04 • denisocka
@denisocka vsetky su anonymne myslim..ani mne neukazalo, kto mi ho poslal
7. júl 2011 o 08:05  • Odpovedz
7. júl 2011 o 08:06 • denisocka
@denisocka ved ti napísal, že majú meno (číslo), teda ja to chápem tak, že nie je len jedno srdiečko, že ich je pár a ONI ich rozlišujú číslami. Mne určite žiadne meno, číslo, znak nevyskočilo, iba sa nechalo poslať dalej
7. júl 2011 o 08:09  • Odpovedz
@denisocka dostanes srdiecko..ty uz len doplnis meno a posles komu chces..to , od koho ti srdiecko pride ti neukaze
7. júl 2011 o 08:10  • Odpovedz
@benne nevadi,nechapem .. už ho nemam,poslala som ho martinovi :grinning: - ale aj tak nechapem načo je tato novota tuna dobra ...keby niečo ine sa dalo posielat - nie srdiečka ..to by sa posielalo ... :grinning: taky prostrednik občas by sa hodil
7. júl 2011 o 08:10  • Odpovedz
a mne sa to paci..je to take spestrenie..a potesi, ked niekto na mna mysli a srdiecko mi tu vyskoci :slight_smile:
7. júl 2011 o 08:13  • Odpovedz
7. júl 2011 o 08:13 • denisocka
7. júl 2011 o 08:18 • traktor
7. júl 2011 o 08:33 • ani3012
7. júl 2011 o 08:41 • traktor
7. júl 2011 o 08:49 • traktor
@traktor jéj ! Moje prvé srdco ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
možno Asmira chystá zoznamku ... :grinning:
7. júl 2011 o 08:51  • Odpovedz
7. júl 2011 o 08:52 • traktor
a ja vôbec nechápem, o akých srdciach píšete :grinning: :astonished: :grinning:
7. júl 2011 o 10:05  • Odpovedz
@piacere hore v liste,kde maš svoje meno - piacere ... sa ti ukaže cervene srdiečko,ktore možeš poslat inemu uzivatelovi . potom tam maš dalej bazar .. intzerna pošta ..... šak pochopiš az ho dostaneš :grinning:
7. júl 2011 o 10:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.