• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@denisocka jaaaj... heh, tak ho musím dostať :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2011 o 10:19  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
7. júl 2011 o 10:25 • marika80
a ja mam kde srdiecko? :unamused:
7. júl 2011 o 10:32  • Odpovedz
ja som 3x-4x dostala srdiecko s cislom 1.dakujeme za toto spestrenie.mne sa to veeeeeelmi paci. :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2011 o 10:53  • Odpovedz
@denisocka ale ja mám modré srdiečko....
7. júl 2011 o 10:53  • Odpovedz
@ani3012 srdiecko je modre..len @denisocka caka cervene.. :grinning: ..a aj ja som dostala viacej srdiecok..a vzdy bolo napisane 1 a pri tom bolo modre srdiecko..vsak konikovske, nie?tak musi byt modre :slight_smile:
7. júl 2011 o 11:01  • Odpovedz
vštky suu č. 1 -všwetky nam ich poslal martin,on je ako konik č.1 :grinning:
7. júl 2011 o 11:07  • Odpovedz
@traktor
@tadotami a co kurier,ništ?
7. júl 2011 o 11:08  • Odpovedz
@denisocka sak ja neviem ci sa mam hadzat pod motorove vozidlo kurierskej sluzby alebo kazde rano postarku znasilnovat :unamused: nikto nenapisal ako sa posielaju tie krabicky s darkom :unamused: alebo zeby ich tomas osobne nosil?to aby som upratat isla. :grinning:
7. júl 2011 o 11:18  • Odpovedz
@tadotami @traktor @denisocka Cislo pri srdiecku znamena, kolko ich mas. Teoreticky ich mozes dostat aj viac. Pravdou je vsak aj to, ze kazde srdiecko ma svoje unikatne cislo a akoby putovalo od mamicky k mamicke. :wink:

7. júl 2011 o 12:33  • Odpovedz
@denisocka tak ako je to dnes foťákmi, nevieš?
ja som len teraz prišla a reku sa spýtam Teba, ty vždy vieš :sweat_smile:
dostal už niekto?
lebo u nás stále nič nové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes:
a už mám aj po narodeninách...ešteže mám celý rok 33 :sweat_smile:

a keď už riešite srdiečka, nedozviem sa, od koho som toto jedno dostala? :confused:
7. júl 2011 o 12:40  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
7. júl 2011 o 12:41 • denisocka
a ja som zla alebo cudzia ze nemam ziadne srdiecko? :grinning:
7. júl 2011 o 12:53  • Odpovedz
@magimary Pytal som sa na to Tomasa, podla toho co mi pisal, mali vcera odist. Mozem to vsak este overit.
7. júl 2011 o 13:00  • Odpovedz
7. júl 2011 o 14:03 • denisocka
@magimary Nieco uz odislo, asi mobily. Fotaky vyzera, ze este neodisli. Klasicka zivotna situacia, ked nieco nejde ako sme si predstavovali. Urcite vsak odoslane budu. Toho sa netreba bat. Leto je dlhe, bude este vela prilezitosti fotit. :wink:
7. júl 2011 o 16:04  • Odpovedz
@martinjasen vďaka!
nuž ja dúfam, že keď už sme nestihli tie narodky, tak do dovolenky (posledný júlový týždeň) to stihneme (stihnú) :sweat_smile: :wink: :sunglasses:
7. júl 2011 o 16:15  • Odpovedz
monla by som sa opytat moj syn ma 3mesiace a dnes 2tyzdne preco pri fotke ma 1tyzden datum je v poriadku
7. júl 2011 o 16:24  • Odpovedz
@martinjasen tak to si ma vôbec nepotesil..ako, ked bola odpoved, ze môzme ich cakat v utorok stredu, tak ok..clovek sa uz na to nastaví a tesi sa..potom prisla odpoved, ze zabudol , ze bol sviatok..ale ze do konca tohto tyzdna budu..tak som sa *prestelovala* a ze ok..tak zajtra a nakoniec este ani neodisli.. :sweat_smile: ..ako keby bol hned na zaciatku povedal.-.tak baby tento mesiac ich budete mat doma, tak ok..ale ked sa povie den..ja si dam aj rezervu +- a nakoniec nic..tak som sklamana..viem, ze dôjdu..ale babam sa toto nerobíííííííííííííííííí..bo mi chceme vsetko hned..
7. júl 2011 o 16:25  • Odpovedz
@traktor Nepoznas take porekadlo. Clovek planuje a Boh rozhoduje. :wink: Som si isty, ze uprimny umysel, aby ste to mali hned na druhy den bol. :sweat_smile: Nebud sklamana, ved je taky pekny den.
7. júl 2011 o 16:28  • Odpovedz
@martinjasen vsak ja viem..mohol byt aj krajsi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ..aspon, ze tie srdiecka mame :grinning:
7. júl 2011 o 16:29  • Odpovedz
@mirka7582 Mozno az zajtra tam naskoci 2. tyzden. Ak nie, tak system ma asi nejaky vlastny cas. :grinning: Napis mi zajtra ci je to v poriadku, ak nie poslem to na nasich programatorov.
7. júl 2011 o 16:31  • Odpovedz
@martinjasen dakujem pekne ok ozvem sa
7. júl 2011 o 16:48  • Odpovedz
@martinjasen u nas ine plati.... dospelak mieni, dieta meni :grinning:
7. júl 2011 o 19:31  • Odpovedz
ahoj, zmazala som si nechtiac zaujemkynu o moj inzerat, predtym som jej ale stihla napisat, no blizsie sme sa nedohodli, ked mi opat napise, pride mi to, alebo som ju uplne zrusila?
7. júl 2011 o 22:05  • Odpovedz
@katarina28 príde ti celá predchádzajúca konverzácia, mám to overené.. :wink: (ja takto bežne mažem záujemcov, čo napíšu raz, že by aj chceli a potom ani obraz ani zvuk.. :sweat_smile: :sweat_smile: )
7. júl 2011 o 22:21  • Odpovedz
@katarina28 pri ineratoch maš aj "zmazane inzeraty" a vyskočia ti späť všetke čo si doteraz mala a zmazala si ich :wink:
7. júl 2011 o 23:55  • Odpovedz
@akika722 ona zmazala záujemcu, nie inzerát :wink: (aspon teda tak to napísala)
8. júl 2011 o 06:10  • Odpovedz
@benne dakujem :slight_smile:
@akika722 ja so si nezmazala cely inzerat, len jedneho zaujemcu a ani meno neviem :unamused: , ale aj tak dik za radu
8. júl 2011 o 12:14  • Odpovedz
@traktor Fotaky boli dnes odoslane. :wink:
8. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.