• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@katarina28 napíš @viz -ovi , ja som tiež raz tak pisala /ale neodpovedal :grinning: /
8. júl 2011 o 12:37  • Odpovedz
prečo sa mi neda odpísať na príspevky? Otvorila som temu v "snažilky" meškanie menštruacie, tyka sa to v oblasti plodnych a neplodnych dni a ked som sa chcela ešte opytať par veci, ktorym som nerozumela, čo mi tu čitatelky odpísali, tak sa mi už nedalo odpísať :frowning2: Neviete prečo????? Ved v inych temach som si všimla že osoby tam píšu viackrat aj ked otvoria temu... Prečo to mne nejde???? Prečo môžem napísať len raz???? Prečo nemôžem diskutovať v debate a dozvedieť sa viac, ako aj ostatní???? :frowning2:
8. júl 2011 o 13:37  • Odpovedz
@maminka142
Ty si otvorila "otazku" nie "diskusiu"
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/nepravidelna-menstruacia-ako-najlepsie-si-vyra/

toto treba rozlisit pri zalozeni temy

Chceš pridať diskusiu alebo položiť otázku?
■Diskusia
Nie je obmedzený počet odpovedí od užívateľov. Autor diskusie môže prispievať.
■Otázka
Na otázku môže každý odpovedať iba raz. Užívatelia môžu hlasovať za jednotlivé odpovede. Odpovede sú zoradené podľa počtu hlasov.

takze bud poprosit admina, aby Ti otazku zmenil na diskusiu alebo sa pridat do inej temy s podobnym zameranim - napr. http://www.modrykonik.sk/forum/tema/snazilky-s-nepravidelnou-menstruaciou/?page=last&post=last&lastref=go
8. júl 2011 o 13:48  • Odpovedz
A ako to mam urobiť, poprosiť admina aby mi zmenil otazku na diskusiu? Kde mam napsať?
8. júl 2011 o 14:17  • Odpovedz
@maminka142
admini su uvedeni na spodku stranky - emjee danu pink_lady janocka
mozes hociktorej z nich poslat IP (interna posta hore v liste s takou obalockou) so ziadostou alebo ju skus oslovit v diskusii, s tym, ze pred jej nick vlozis "@" napr. @pink_lady :slight_smile:

ak tu vsak podobna diskusia uz existuje - spravis lepsie, ak svoje otazky polozis v uz existujucej diskusii
8. júl 2011 o 14:26  • Odpovedz
@maminka142 pozeram ze si nova na koniku tak ta tu vitam :wink: zalozila si otazku, preto do nej nemozes uz Ty odpovedat. No pozeram, ze tema, ktora Ta zaujima sa uz rozobera vo viacerych diskusiach, skus napr. pozriet tu na ktoru ti dala link @ianitka + v tebe zalozenej otazke si dostala link na clanok na tejto stranke, skus nastudovat. Ak nebude stacit, kontaktuj ma, rada Ti zodpoviem otazky ohladne fungovania stranky. :wink:
8. júl 2011 o 14:34  • Odpovedz
Pls zaujima ma, podla coho vyberate clanky a fotoalbumy do Vybrali sme. Su tam zaujimave veci v kombinacii s beznymi fotoalbumami, ktore naozaj nerozumiem, kto a preco vybral. :confused:
Dakujem
8. júl 2011 o 20:26  • Odpovedz
@pink_lady ďakujem Ti velmi pekne :slight_smile: No rada by som odpísala konkretne tym, ktorí mi odpísali na moju otazku, aby mi mohli odpovedať na niektore veci, ktore som moc nepochopila, čo mi odpísali a rozobrať to podrobnejšie... Môžem ťa veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi poprosiť zmeniť mi otazku na diskusiu? Velmi by mi to pomohlo sa v tom zorientovať :wink: Ďakujem :slight_smile:
8. júl 2011 o 21:16  • Odpovedz
@martinjasen dakujem, uz sa tesim :wink:
8. júl 2011 o 21:27  • Odpovedz
@labutka ahoj túto otázku som už položila aj ja niekoľko desiatok strán dozadu, ale odpoveďou mi bolo, že keďže albumy a iné veci do "vybrali sme" navrhujeme my užívateľky, tak sú tam tie, ktoré vyberieme, teda je to predpokladám tak, že ak má daná vec viacero návrhov, tak sa tam prosto ocitne :slight_smile:
8. júl 2011 o 22:58  • Odpovedz
@labutka @beruska.zuzanka do Vybrali sme sa vybera na zaklade odporucani ostatnych uzivateliek a tiez na zaklade uvazenia admina (osobne sa snazim vyberat predovsetkym clanky s pridanou hodnotou)
9. júl 2011 o 04:34  • Odpovedz
@beruska.zuzanka @emjee viem ze je moznost dat navrh na Vybrali sme, aj chapem to, ze ked sa baby poznaju z nejakej temy, tak si vedia takto navzajom poklikat. Ale napriklad ja by som tam rada nasla uzitocne veci, a nie niekoho album, ktory mi fakt nic neda a viem si ho pozret medzi beznymi flotoblogmi.
9. júl 2011 o 08:43  • Odpovedz
@labutka ja keď mám pravdu povedať,tak tam už ani neklikám..... niekedy si viem prečítať článok,keď vidím na vybrali sme .........fotoalbumy nepozerám vôbec.....ale tie články sa mi tam strácajú...

@emjee aj to by sa dalo urobiť,aby aj v sekcii "Vybrali sme" dali selektovať články od albumov ?
9. júl 2011 o 08:53  • Odpovedz
@ani3012 myslim ze by tam mali byt aj albumy, ale tak ako pisala @emjee , s pridanou hodnotou. Viem ze su tam vybrate albumy mamin co siju, latkuju, nosia, daju sa tam najst inspiracie. Ale myslim ze "obycajne" albumy tam fakt nepatria.
9. júl 2011 o 09:04  • Odpovedz
@labutka nech tam v hlavnej ponuke albumy sú,ale nech ja mám možnosť si vybrať,čo by som chcela vidieť....ako vo fotoblogu
9. júl 2011 o 09:05  • Odpovedz
@emjee @labutka no, ja som len odkomunikovala odpoveď, ktorú mi dal @martinjasen
ked som sa ho opýtala, či sú pre výber do tejto sekcie aj nejaké pravidlá, keďže by sa v nej mali objavovať "zvláštnosti" a veci hodné povšimnutia, tak ma vysmial, vraj nemám strašiť s pravidlami na všetko.... :zipper_mouth:
9. júl 2011 o 09:13  • Odpovedz
@beruska.zuzanka @ani3012 @labutka to co ma pridanu hodnotu pre jednu, nemusi mat pre inu a zase naopak :unamused: takze musime byt kustik aj tolerantni, ked si tam niekto vyberie nieco ine zaujimave

@ani3012 prezistim
9. júl 2011 o 13:43  • Odpovedz
9. júl 2011 o 21:44  • Odpovedz
dobry den mozete mi poradit preco sa mi nedaju pridat udaje o otcovi dietata v profile dakujem...dakujem
@emjee
10. júl 2011 o 16:17  • Odpovedz
@michelleuk ale ved to si nemusiš pridať :sweat_smile: ja mam len foto mm a nič viec..ani meno ani vek
10. júl 2011 o 19:32  • Odpovedz
@michelleuk jaaaaaaaaaaaaaaj sorry,ty si pisala prečo sa ti nedaju pridať :grinning: :grinning: :grinning: horučava :grinning: :grinning: :grinning: ved maš pridane.ja to tam vidim :unamused:
10. júl 2011 o 19:33  • Odpovedz
@akika722 ahoj no uz mam som sa 15 min hrala s pc a nasla som to :wink:
10. júl 2011 o 19:37  • Odpovedz
ja by som mala otázku k súťaži so Samsungom. Súťaž bude mať menené pravidlá, ale posledné úlohy pridáte zajtra ráno a ostane čas do 16 na splnenie? Ja pracujem, tak by som chcela vedieť, či sa mi oplatí zapojiť, alebo ani nie :wink:
10. júl 2011 o 21:05  • Odpovedz
@pink_lady ďakujem Ti, moc mi to pomohlo a snad sa tu dozviem ešte viac :slight_smile: Ešte raz ďakujem :wink:
10. júl 2011 o 21:23  • Odpovedz
@martinjasen foťák máme doma!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :dizzy_face:
ďakujeme!!!! :dizzy_face:
ešte som fakt nikdy v živote nič takéto nevyhrala...normálne ešte teraz nechápem :sweat_smile: :dizzy_face:
11. júl 2011 o 12:10  • Odpovedz
Po odpovedani na Otazku v diskusnych forach je preklep v ozname, ze sa neda pridat viac nez 1 odpoved:

Ku každej otázke sa môžeš napísať iba jednu
odpoveď.

To "sa" je tam navyse :wink:
11. júl 2011 o 13:46  • Odpovedz
dobry vecer, chcem sa spytat, ako je mozne, ze som kazdy den prihlasena na MK, normalne sa mi zobrazuju nove spravy a IP a dnes mi naskocil červeny stvorcek ze mam 6 novych odpovedi na Moj bazar... Tie odpovede boli z oktobra/novembra 2010... v priecinku Moj bazara som uz bola viackrat vlezena a nič tam nebolo... dnes som pisala jednej predavajucej a az s jej odpovedou mi akokeby prisli aj tie stare odpoveda... mne bolo divne, ze mi predavajuce neodpisali, ale nepovazovala som to za nieco potrebne riesit... a teraz toto! vyzeram teraz ako neseriozna kupujuca....
11. júl 2011 o 20:59  • Odpovedz
@weverka11 no pekne....
som tuze zvedavá na vysvetlenie adminov :rolling_eyes:
11. júl 2011 o 22:08  • Odpovedz
ahoj admins !

mam otazku , ako je to mozne, ze uz zrazu niekto ponuka testy v bazari, mne to bolo zakazane :angry: ze taky inzerat nemozem mat. uz sa zmenili pravidla ??
alebo pre jedneho plati ine, co pre druheho ?? :angry:

http://www.modrykonik.sk/bazar/ine-pre-mamicky-a-tehotne/byz0/tehotenske-testy/
13. júl 2011 o 07:09  • Odpovedz
@lauritka označ ako nevhodný inzerát a zmažú aj dotyčnej :wink: jednoducho si ju zatiaľ nevšimli, pri počte 210 000 inzerátov je dosť normálne, že niečo ujde :slight_smile:
13. júl 2011 o 07:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.