• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen prosiiiiim? Nie je dovod na blokaciu??? Citali ste vobec to co tu ten clovek vsade pise? Kazda diskusia do ktorej sa vopcha sa obrati o 180stupnov! Kazdu diskusiu prevrati tak aby sa tocila okolo neho, provokuje a uraza mamicky!
15. júl 2011 o 10:35  • Odpovedz
@martinjasen ale ved ono sa opakuje v kazdej jednej teme, do ktorej tento uzivatel vstupi.. Ja nehovorim, ze nie je dobre vypocut si aj muzsky pohlad na vec, ale jeho prispevky sa navzajom neguju, protirecia si a v kazdej teme hovori nieco ine.. Ked niekoho urazi, prispevok sa zmaze. Dokedy to bude takto? A kedy bude dovod na blokaciu? Ja sa len pytam, pretoze mi to pride cele zvlastne, ze je v pohode, ze do akejkolvek temy vstupi, postupne sa dopracuje k svojej teme- aka je jeho ex primitivna, ako jej on velkodusne plati 100 eur, ako si ho jeho potomok najde a ake su vsetky zeny mrchy a bohvie s kym maju dieta...
15. júl 2011 o 10:36  • Odpovedz
@hajanka pisali sme v tu istu chvilu a v podstate sme napisali to iste, uplne suhlasim
15. júl 2011 o 10:37  • Odpovedz
@martinjasen cielom tejto stranky malo byt vybudovanie najuzitocnejsej stranky "pre mamicky a buduce mamicky" na svete!
Clovek ako on tu nema co robit! Duplom ked tu uraza matky a zeny! Najprv ich vyprovokuje, potom ich pouraza, potom sa primitivne podlizuje a nakoniec opat skonci pri urazkach. A to sa opakuje uz dost dlho,m kazdy den. Dokedy ho tu mame tolerovat? Nema tu co robit!
15. júl 2011 o 10:42  • Odpovedz
@hajanka @kvetinqa Ak sa niekto nesprava slusne, upozornime ho. Nemusel si uvedomit ako to u nas funguje. Ak napriek upozorneniu porusuje pravidla stranky nadalej, vtedy prikrocime k blokacii.
Poprosim vas, aby ste oznacili prispevky, ktore porusuju pravidla stranky. Ak budu zverenene po upozorneni, prikrocim k blokacii. V inom pripade nie.
15. júl 2011 o 11:22  • Odpovedz
@martinjasen ok.
Ale aj tak.
Toto je stranka pre mamicky a buduce mamicky! Uznaj, takyto chlap tu nema co hladat. Nie je ani otcom, nema dieta.
Nema skusenosti, nema cim prispiet. Sam sa tym prezentuje. Jeho vyroky hovoria za vsetko. Naposledy tu dokonca napisal, ze je gay.
Chodi tu len z nudy, provokovat, vyryvat, kazit diskusie a atmosferu. A urazat zeny!
15. júl 2011 o 11:38  • Odpovedz
Možem sa spýtať,prečo sa neda pridať komentár k
inani a jej fotoalbumu : kým Lenka spí
vo VYBRALI SME ?
:unamused:
15. júl 2011 o 12:11  • Odpovedz
@cikyta lebo to ma tak zrejme nastavene, ze ten album nemoze nikto komentovat
15. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz
ja som na toho chruňa ešte nenatrafila . ale asi malo chodim mimo sukromne temy,dajte dajaky link na neho
@kvetinqa
15. júl 2011 o 12:33  • Odpovedz
@denisocka ja som ho doteraz ignorovala, ale dnes mi to uz nedalo.. posielam do IP
15. júl 2011 o 12:36  • Odpovedz
@cikyta ani mne sa neda,tiež som skušala lebo je to užasne :unamused:
15. júl 2011 o 18:27  • Odpovedz
chcela by som sa spýtať, prečo niektorý z adminov dodnes nereagoval na moju pripomienku z 30.6. na str. 124. Maminky na ňu reagovali, ale admin ani jeden. Čakala som, či nepríde aspoň IP, ale za 2 týždne odpoveď žiadna.
Ešte by som sa chcela spýtať, či je MK nejako zabezpečený proti prihláseniu sa nezletilých a veci neznalých mladých slečien, ktoré reagujú na im neprináležiace príspevky. Ďakujem.
15. júl 2011 o 18:44  • Odpovedz
@hajanka @kvetinqa najlepšie bude ho ignorovať-ak sa budete tváriť,že jeho príspevok nejestvuje,tak ho to prestane aj baviť...a a by vás to nelákalo odpovedať,tak to ani nečítajte :wink:
Treba ,ak si myslíte,označiť ho ako Trolla a viac sa mu ani nevenovať

skopírované z :http://www.inflow.cz/troll-internetovy
kdo to je internetový troll?
Internetový troll je jedinec, který se svými komentáři či příspěvky na internetu snaží „naprudit“ co nejvíce lidí. Obvykle si přitom vybírá témata s politiky, náboženství či jiné oblasti, která je pokud možno co nejkontroverznější. Někdy jeho příspěvky záměrně obsahují nějakou faktickou chybu či demagogii jindy jsou zase poťouchlé a rozverné... Někteří trollové se snaží psát vyložené nesmysly. Takové trolly není těžké identifikovat a nejlepší řešení je na jejich komentáře vůbec nereagovat. Existují však i mírnější či různě kombinované formy trollů, které je už těžší rozpoznat..
Troll se mnohdy se „svými“ názory ani neidentifikuje. Jejich účelem je hlavně vyvolat bouřlivou diskusi.

Proč to trollové dělají?
No popravdě těžko říct, dle mého názoru možná z nudy. Pravděpodobně je strašně baví, jak se někteří lidé dokáží nad jejich příspěvky a komentáři rozčilovat. Je to pro ně forma zábavy.

Jak poznáte trolla?
Trolly můžete poznat podle mnoha identifikačních znaků. Vyjmenuji alespoň nějaké:

Výběr kontroverzních témat
Uvádí zkreslené a zavádějící informace v příspěvcích
Zasílají off-topic příspěvky ( mimo témy )
Často užívají falešnou identitu
Na otázku odpovídají další otázkou
Snaží se nějakým způsobem rozvrátit diskusi v určité online komunitě
Stále dokola opakují své stanovisko, aby ho dostatečně zdůraznili
Většinou postrádají fantazii a někdy se uchylují k vulgaritám

15. júl 2011 o 20:08  • Odpovedz
@ani3012 mohol by sa volať aj internetový trullo :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2011 o 20:51  • Odpovedz
@jarunka111 zabila si :grinning:
15. júl 2011 o 20:55  • Odpovedz
@hajanka dík, no lebo ja keď natrafím na neho, tak sa mi srsť ježí, lebo nič normálne od neho človek nemôže čakať, čo by nebolo to najhoršie, ale on je teda "iná kategória".
A je svätá pravda, že už mal byť bloknutý, lebo toto robí od prvého dňa, čo sa tu zjavil ten zjav. Tak neviem, na čo čakajú, žeby mužské ego?
15. júl 2011 o 21:00  • Odpovedz
@martinjasen @emjee @pink_lady
Ahojte, chcem sa spytat - je mozne si nejako legalne zmenit nick? A ak sa to da - budu predchadzajuce prispevky oznacene starym alebo novym nickom? Moj nick totiz je v podstate skoro moje priezvisko a ked toto zadam napr. do googla, objavia sa mi aj moje prispevky tu na MK, co ma velmi netesi. Nechcem sa skryvat pred uzivatelkami fora, ale ostatni mimo neho nemusia vediet o com si tu pisem.
16. júl 2011 o 16:21  • Odpovedz
@kvojtanikova zmena nicku je mozna jedine vtedy, ak obsahuje tvoje priezvisko - viac v ip
16. júl 2011 o 16:22  • Odpovedz
@martinjasen @emjee @pink_lady
keď dám do súkromnej témy fotku, ktorú ja mám na ploche vo svojom počítači v poriadku a vložím fotku, prečo ju otočí naležato ? A keď ju otočí, prečo sa "to" nedá opraviť v téme ?
Ďakujem
16. júl 2011 o 18:45  • Odpovedz
@adal lebo to mas v EXIFe otocene. tzn. ked fotis, tak sa udaje o fotaku, polohy fotaku, v akej sa fotilo, cas, datum a pod. ukladaju do EXIF dat. cize Tvoj PC si tie data precita a otoci tak, aby dobre bolo, no MK to nevie. skus fotku otocit napr. v programe Gimp, tam sa Ta hned opyta, ci fotku ponechat, alebo otocit. ak to otocis, opat bude fotka tak, ako ju vidis v PC, potom prepises fotku /overwrite/ a uz i tu, a vsade, ju budes mat tak ako ju vidis doma na PC.
16. júl 2011 o 22:30  • Odpovedz
chcela by som sa opytat podla coho sa kontroluju inzeraty a ich blokovanie...zaujima ma to hlavne preto, ze hoci mne bol stopnuty inzerat, tak ked som si otvorila kategoriu do ktorej spadal aj moj som nasla podobnych 5 inzeratov a vyzera to tak, ze tie nikomu nevadia...zeby odrovnanie konkurencie? Bolo by fajn, ak by sa podbne veci riesili ferovo, nie hned blokovanim {je mnoho pricin preco sa nove veci predavaju, netreba za vsetkym hladat obchodovanie} a ak tak vsetkym, nielen "vyvolenym".
16. júl 2011 o 23:00  • Odpovedz
@stvura inzeraty sa kontroluju nahodne, tak ako vsetko ostatne (temy, albumy) - ak mas nejaky konkretny, ktory nesplna pravidla - staci oflagovat, my ho tak rychlejsie najdeme
16. júl 2011 o 23:16  • Odpovedz
chcem sa spýtať, prečo admini na moje príspevky nereagujú? :frowning2:
16. júl 2011 o 23:18  • Odpovedz
@emjee vies posunut pls kompetentnym? kopirujem este raz moj prispevok z 11.7.
Po odpovedani na Otazku v diskusnych forach je preklep v ozname, ze sa neda pridat viac nez 1 odpoved:

Ku každej otázke sa môžeš napísať iba jednu odpoveď.

To "sa" je tam navyse :wink:
16. júl 2011 o 23:20  • Odpovedz
16. júl 2011 o 23:24  • Odpovedz
prečo sa mi nedá do fotoblogu pridať článok? napíšem všetko, nadpis aj obsah a keď to chcem uložiť, tak mi vyskočí, že som nič nenapísala :angry:
16. júl 2011 o 23:31  • Odpovedz
@vefi89 bud ti to dlho trva (to napisanie) :wink: alebo neviem, nahlas to prosim ako chybu, vid http://www.modrykonik.sk/bugreport/
17. júl 2011 o 00:22  • Odpovedz
@emjee super, dakujem za odpoved, takze je to tak ako som napisala. Dalsia ukazkra rovneho a rovnejsieho...no co uz, budem si davat pozor a dufam ze osoba co ma ma v "rane" nebude mat pricinu oznacovat moje inzeraty.
17. júl 2011 o 07:39  • Odpovedz
mne nejde pridavat komentare do vlastneho fotoblogu a rovnako mi nefunguje oznacovanie vykricnikom
17. júl 2011 o 07:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.