• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@stvura dost silne slova, nie? skus si este raz precitat, co ti odpisala emjee.
A potom skus porozmyslat, ci sa realne da skontrolovat 200 000 inzeratov, ci su vsetky ok. :wink:
Mne ked sa nejaky inzerat/prispevok/status/album nezda, je mi fakt jedno, kto ho napisal. proste ho oznacim a admini posudia, ci ho vymazu alebo nie. Nato tam vsetci tie vykricniky mame. :wink:
17. júl 2011 o 08:52  • Odpovedz
@labutka ved to mi je jasne ze sa neda, kazdy posudzuje z vlastneho hladiska, preto sme ludia. Len som bola zvedava ako sa to "riesi", ked ako som pisala, len co si otvorim rovnaku kategoriu, v rovnaky den ako ja si tam najdem 5 rovnakych inzeratov a bloknuty je len moj...bez moznosti opravy alebo nejakeho upozornenia, rovno bloknuty. Clovek co dva mesiace provokuje a v zakl. pravidlach stoji ze to nemoze - 57 a 58ka pravidlo je bloknuty az na dlhe dlhe naliehanie minimalne 10tich ludi {to ako priklad}.
Nebolo by mozne aby sme sa stale babrali v slovickach a dufali ze akurat nas inzerat nebude oznaceny cast bazaru spoplatnit a tieto peniaze vyuzit na nejaku pravnu poradnu povedzme? Je totizto nemozne dokonale kontrolovat z ludskej stranky vsetky inzeraty a je jasne ze bazar nie je a nikdy nebude "koser".
17. júl 2011 o 09:31  • Odpovedz
ja by som sa chcela opýtat ,
bolo povedane ohladne SAMSUNG mesiaca , že sa zvyšili 8 telefonony a bolo by škoda nevyužiť ich a neodmenit nimi nejake 8 mamičky . Len pozeram,že hlavna cena vo otoškole bol fotak a zvyšne ceny "utechy" termohrnčeky - tak sa chcem spýtat,či tie 8 mobily / aj ked je jasne,že to nieje nič moc,ale predsa poteší podla mna / mienite ešte v nejakej sutazi mamičkám rozdať ?

diky

17. júl 2011 o 15:11  • Odpovedz
@maznacik007 nahlas to prosim ako chybu, vid http://www.modrykonik.sk/bugreport/
18. júl 2011 o 11:23  • Odpovedz
@emjee dobry den,neda sa mi pridat popis fotky v albume
18. júl 2011 o 19:18  • Odpovedz
@julianka777 len pri jednej alebo pri vsetkych? nahlas to prosim ako chybu, vid http://www.modrykonik.sk/bugreport/
19. júl 2011 o 11:39  • Odpovedz
Dobry den, prosim vas kto ma na starosti bazar - uzamykanie inzeratov ?? vcera mi boli stopnute 2 inzeraty koli "zlemu nazvu" ... oba som opravila ale odomknuty je stale len jeden a zamknuty je akurat ten o ktory prejavila zaujem jedna mamina ... teraz vyzeram ako neseriozna predavajuca a jasne ze ta pani sa mi uz ani neozvala :(( moze mi niekto pomoct napravit to ?? ..dakujem..
19. júl 2011 o 14:28  • Odpovedz
@mam4 dotycna vidi ze ti bol stopnuty inzerat. ak ho mas opraveny dobre, tak ti bude odstopnuty do 2 dni, cize dnes alebo zajtra, ked sa k tomu admin, ktory ti ho stopol dostane
19. júl 2011 o 14:30  • Odpovedz
@latvia no ved prave ze ona to vidi ... vy by ste si kupila nieco co je stopnute adminom ??? lebo ja nie ... len nechapem ze ked ich stopli naraz,tak naraz som ich aj opravila a jeden bol odblokovany hned a druhy este doteraz nie :unamused: nechapem preco ma nemohli upozornit IP a stopnut az potom, co by som to napriklad ignorovala, lebo takto to naozaj vyzera podozrivo, ked mi to tam svieti nacerveno :frowning2:
19. júl 2011 o 14:46  • Odpovedz
@mam4 kazdy den je 400 oznacenych inzeratov ktore nesplnaju pravidla. adminky maju svoje rodiny, nie su na nete kazdu chvilu, nedostanu sa ku vsetkym opravenym inzeratom hned. povinnostou uzivatela je najprv si precitat pravidla bazaru , aby ho spravne zadal a predisiel tak blokovaniu. a ano, kupila by som si vec ktora bola stopnuta, ak to bolo kvoli zlemu zadaniu inzeratu.
a adminky nemozu najprv kazdeho upozornit ze nieco je zle, to by cely den nerobili nic ine a viacere uzivatelky opakovane napomenutia nadalej ignoruju, takze efekt to nema ziadny
19. júl 2011 o 14:50  • Odpovedz
@mam4 to bude tym, ze ten inzerat (meitai) nemas stale opraveny
19. júl 2011 o 18:00  • Odpovedz
@emjee nie ?? myslela som ze len mam zmenit to "novy" v nazve za nepouzivany alebo nenoseny tak co je potom zle ?? :confused:
19. júl 2011 o 18:59  • Odpovedz
@mam4 v nazve a texte :wink:
19. júl 2011 o 20:31  • Odpovedz
@emjee ok, uz je odblokovany ... tak dakujem za rady :slight_smile:
20. júl 2011 o 08:59  • Odpovedz
Dobrý deň, pridala som do svojho albumu fotky z dovolenky a vraj dve fotky podľa Vás nespĺňajú pravidlá :frowning2: boli tam dve fotky hotela kde sme boli ubytovaní tak album ste mi stopli :unamused: Ako toto už čo je ? V albumoch vidím kopec iných fotiek, nikdy by ma nenapadlo že tam nepatria, toto už je fakt čudný postoj z Vašej strany :angry: Fotky som odstránila, čakám na odblokovanie a v budúcnosti budem zvažovať či vôbec ešte niekedy niečo na túto stránku zverejním i keď si myslím že nejaká dobrá duša Vás na tie dve fotky upozornila tak ju týmto pozdravujem :grinning:
23. júl 2011 o 17:33  • Odpovedz
@adal vieš,problem je asi ten,že nejaky tvoj prajnik,alebo všeobecny neprajnik tie fotky označil. mna by tiež nenapadlo označovat fotky v albume....proste niekto sa fest nudi :confounded: a zrejme aj závidí ,,,
23. júl 2011 o 17:37  • Odpovedz
@denisocka nech sa strčí veď vieš kde :grinning: preto som si zmazala všetky albumy, len lenadka ma "vyprovokovala" tak som pridala aspoň tieto a to aká ... sa takto zabáva ? však nech ide na dovolenku a pridá aj fotky hotela, mne je to šuma fuk :slight_smile: Juj toto nezvyknem ale som fest vytočená :angry:
23. júl 2011 o 17:43  • Odpovedz
@adal
nic si z toho nerob :slight_smile:
mne stopli album tiez, mala som tam len veci detske co mamina donesla z Sk, vraj nesplna pravidla,
tak vies.... asi to tu funguje na baze sympatie :slight_smile:)
ale neva, vsak neni to tu povinne davat fotecky :slight_smile:)))))
som tu dost casto... a keby som chcela tak poslem vsetky albumy podobne mojmu a neni su stopnute, no ale nakolko ja svina neni som tak nech si maju tie albumy co im vyhovuju :slight_smile:))
23. júl 2011 o 17:58  • Odpovedz
@monika15 myslím že to skôr nejaké "dobré duše" ako napísala denisocka bonzujú lebo závidia :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to smutné, lebo pri vkladaní fotiek Ťa ani len nenapadne že odfotený hotel, alebo bazén v noci niekomu môže klať oči :unamused: a je paradox že predtým tieto fotky (dokonca viac záberov z hotela) tu trčalo skoro 3 týždne a pohoda, kým sa nenašla nejaká "dobrá duša" a odbavila sa :grinning:
23. júl 2011 o 18:05  • Odpovedz
ja tu mam napr. izbu dievcat...ak si ju dam len pre priatelov, tak tu môze byt..skuste to tak.. :slight_smile: , ine baby , ktore mam v priateloch takto maju kolace, veci, ktore si same urobili..cize ak si album nastavite pre priatelov, nebude mazaný..
23. júl 2011 o 18:26  • Odpovedz
@traktor a aký je v tom rozdiel ? Či priatelia, alebo registrovaní užívatelia ? neregistrovaní do albumu nemajú prístup :slight_smile:
23. júl 2011 o 19:00  • Odpovedz
@adal neviem :sweat_smile: ..ja som sa opytala, ze ak si album dam pre priatelov, ci tu môzem mat aj tu izbu..odpoved bola ano..tak som to tak urobila..
23. júl 2011 o 19:09  • Odpovedz
fakt nie je na mieste obvinovat adminov... za vystrihnutie fotografii a pod. hladajte len beznych uzivatelov.. :wink:
23. júl 2011 o 19:53  • Odpovedz
@olifcek keď to niekomu urobí radosť :grinning:
23. júl 2011 o 19:57  • Odpovedz
@adal nechapem, ze niekoho bavi vo fotoalbume cosi riesit / dat mazat foto... to asi fakt zavist...
23. júl 2011 o 19:58  • Odpovedz
@adal
no vsak prave... vies co neriesim to....
dala som prec vsetko proste hlupost totalna......
23. júl 2011 o 20:53  • Odpovedz
@olifcek ja zas nechápem, ked je raz napísané, že foto z dovolenky nie, že foto, na ktoré ked pozriem, nevidím detskú tématiku nie.. že aj tak sa mnohé čudujú, kam zmizli fotky.. Jedna vec je, fotky sú mazané priebežne a mnohé "prejdú sitom" ale druhá vec, tá fotka tu podľa pravidiel nemala byť vôbec.. Raz mi stiahli fotku zasneženeho mliekomatu.. ja som sa síce začudovala, rozčarovaná som bola, ale nalistovala som si pravidlá a viac mi nebolo treba vysvetlovať
23. júl 2011 o 21:04  • Odpovedz
@benne to je jasne. ja sa tiez necudujem, ked cosi... precitam pravidla a chapem... ja sa ani nrozculujem :wink:

nevhodny inzerat, ci temu oznacim, ked natrafim, ale foto v albume mi este nenapadlo :slight_smile:
23. júl 2011 o 21:13  • Odpovedz
zdravim admini.mozem sa opytat?-je mozne spravit uz z existujucej temy temu sukromnu? alebo je mozne temu uzamknut,ale tak,aby do nej prispievacjuci ludia mali pristup,ale uz nik iny okrem toho?teda,ze by uz do nej nemohli prispievat ked by bola zamknuta,ale ludia,ktori v nej prispeli v minulosti by mali moznost si aj uzamknutu temu otvorit.dakujem :slight_smile:
23. júl 2011 o 23:45  • Odpovedz
Viem, že toho máte naozaj veľa,
ale koľko približne trvá schválenie profilovky?
@janocka @danu @emjee @pink_lady
24. júl 2011 o 20:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.