• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@terrs mas to odbloknute - stopol ti ho admin, ktory tu pravdepodobne cez vikend nebol prihlaseny

@bobocka nie, to co popisujes nie je mozne - otvorte si sukromnu diskusiu a pokracujte tam, existujuca tema moze byt zamknuta (bude sa dat nadalej citat vsetkym, prispievat sa nebude dat nikomu)
24. júl 2011 o 20:55  • Odpovedz
@emjee ďakujem :slight_smile:
24. júl 2011 o 20:55  • Odpovedz
@emjee a da sa ta skupina potom po uzamknuti vymazat?
24. júl 2011 o 21:02  • Odpovedz
@weiya myslis zmazat staru verejnu temu? ano da sa, ale nerobime to hned
24. júl 2011 o 21:04  • Odpovedz
@emjee ano to myslim,prediskutujeme to s babami,a potom sa niektora ozve aj s linkom na temu :slight_smile:
24. júl 2011 o 21:09  • Odpovedz
@emjee prosím vás pekne-ako prečo mi bol stopnutý inzerát????????dôvod-zavádzajúca cena :confused: :unamused:
ako kto nechápe???? ten čo označil??? ho týmto pozdravujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v nadpise mám: Tričko, aj zdarma k objednávke...a cenu mám 0,50eur. čo je zavádzajúce? snáď inteligent pochopí-a ten,čo označuje-asi ňou neoplýva,lebo asi aj tak nemá iné na práci. VYSVETLENIE pre nechápavých: tričko je za 50centov,ale k akejkoľvek objednávke ho dám na vyžiadanie zdarma :angry:
čo to tu čítate prvý raz????

tak teda-čo mám zmeniť???
a nie je to prvý raz,čo adminka stopla môj inzerát neprávom-až keď som jej písala IP-tak si to vlastne pozrela a sa ospravedlnila-že si nevšimla....tak prosím-pred stopnutím si prečítať inzerát a nie blokovať naslepo. ďakujem
24. júl 2011 o 22:39  • Odpovedz
@macamac nesmie sa darovat k objednavke..bud ho klasika predas a das jasnu cenu, alebo ho len darujes, darovanie nesmie byt podmienene kupou niecoho s tvojho bazaru..
25. júl 2011 o 06:30  • Odpovedz
@macamac prosim pred obvinovanim adminov z nepravom stopnuteho inzeratu si precitaj dovod stopnutia - je to tam jasne napisane: "Špekulácie tipu "cena dohodou", "1cent", "zadarmo k objednávke", prípadne inzerát bez ceny sa u nás nenosí."
25. júl 2011 o 09:00  • Odpovedz
kde je v bazari kolonka darujem ?
25. júl 2011 o 09:14  • Odpovedz
@denisocka nie je kolonka.. ale ak ty vkladáš inzerát a napíšeš cenu 0, tak ti to tam automaticky vpíše "darujem", tieto inzeráty su medzi ostatnými
25. júl 2011 o 09:16  • Odpovedz
@benne aha,takže treba dať 0 ,dík
25. júl 2011 o 09:23  • Odpovedz
@traktor ale ja to nepodmieňujem,proste to tu tak majú aj iné-ak niekto niečo kúpi-veď mu nedržím nôž pod krkom-tak si o to môže požiadať:slight_smile: aaaaaaaaaaaaaaaaachjaj

25. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz
@emjee ja v tom nevidím žiadnu špekuláciu,ale buď již...zbytočná diskusia...
ďakujem za odpoveď
25. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz
admin prosím ťa môžeš mi tu zrušiť účet? nechodím sem vôbec díky :slight_smile:
25. júl 2011 o 16:45  • Odpovedz
cavte, chcem sa spytat co sa stalo s gramatikou na MK. Ze uzivatelka ma 3 dieťa, 1 detí, deti majú 2 rokov a 10 mesiace...alebo 5 roky :grinning: :grinning: :grinning: atd. Nezda sa mi, ze by to tak bolo :slight_smile:
25. júl 2011 o 19:01  • Odpovedz
@bashka tak tak, admini ci programatori by s tym mali nieco spravit :grinning:
Ja som prave videla 2 nova fotka, 1 fotiek aj 6 nove fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a potom 4 komentar, 7 komentare, aj ze Martinko ma 3 mesiac a 3 tyzden, ine dieta ma 4 rok alebo 1 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2011 o 19:25  • Odpovedz
prečo sa mi neda zmenit ze uz nie som tehotna ale mam dieta? vzdy mi vyhadzuje porucha, inak mi vsetko ide v pohode
25. júl 2011 o 20:26  • Odpovedz
halóóó admini, chodíte sem? mám nezodpovedané príspevky - str. 124 a 132!!!
25. júl 2011 o 20:38  • Odpovedz
@janocka @danu @emjee @pink_lady @martinjasen chcem sa opytat, je to len daka porucha ci co..sklonovanie tu nie je ok..vid vyssie, co pisali baby...dalsia vec, neda sa nieco urobit s clankom od kevama..myslim, ze takyto clanok tu nepriniesol nic dobre..teraz hlavne tie komentare pod clankom nizsie..take veci, nech sa riesia v ip..nie takto, dakujem
25. júl 2011 o 22:03  • Odpovedz
@zlatka10 str. 124 - to, ze je tema uzamknuta este neznamena, ze v nej nie su dobre prispevky - temy sa nemazu hned po uzamknuti ale az po urcitom case
blokovani uzivatelia sa nemazu, lebo 1/ temy v ktorych prispeli by zmazanim ich prispevkov mohli stratit zmysel (vacsina blokovanych uzivatelov nebola blokovana kvoli kazdemu svojmu prispevku) 2/ v systeme mame poznacene preco bol dany uzivatel blokovany a 3/ vieme skontrolovat ci iny nick nesuvisi s blokovanym uzivatelom
26. júl 2011 o 07:25  • Odpovedz
@zlatka10 str. 132 - prihlasenie nezletilych je mozne so suhlasom zakonneho zastupcu - vid http://www.modrykonik.sk/podmienky/ bod 17
26. júl 2011 o 07:29  • Odpovedz
@danka.k nefunguje ti stranka v nastaveniach tehotenstvo a rodina? lebo som to prave skusala a mne nefunguje, idem to ohlasit

@traktor nieco sa tu prerabalo, preto asi vypadlo sklonovanie (a zopar inych veci :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
26. júl 2011 o 07:47  • Odpovedz
@emjee to nastavenie o tehot. a rodine nefunguje aj mne,ked na to kliknem vyskoci ze porucha nie je vo vasom primaci,je nam luto nastala neocakavana chyba...
26. júl 2011 o 11:04  • Odpovedz
@weiya
@danka.k
to, ze nefunguje nastavenie o tehotenstve a rodine pravdepodobne suvisi s tym co pisala @emjee , ze nieco sa prerabalo nieco sa pokazilo :sweat_smile: poznacila som si, ze to nefunguje a dam to programatorom, nech sa na to pozru. Zatial poporsim o trpezlivost :slight_smile:
26. júl 2011 o 11:20  • Odpovedz
@janocka nefunguje ani oznacovanie nevhodnych prispevkov..ale asi o tom viete... :wink:
26. júl 2011 o 11:21  • Odpovedz
@traktor dakujem za info, napr. ja som o tom nevedela, po par dnoch co som tu nebola sa len otukavam a zistujem co vsetko nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2011 o 11:24  • Odpovedz
@traktor som ťa nahlásila...mne ide :grinning: :wink:
26. júl 2011 o 11:40  • Odpovedz
@ani3012
@janocka uz to ide....vcera a dnes rano to este neslo..a pozeram, ze aj sklonovanie je uz ok :wink:
26. júl 2011 o 11:48  • Odpovedz
@traktor ani po odoslani mojho prispevku to este neslo, skusala som to.... Takze vidim, ze uz "sa" pracuje na odstranovani chyb, coskoro uz mozno pojde aj nastavenie o tehotenstve a rodine :wink:
26. júl 2011 o 12:01  • Odpovedz
@janocka @martinjasen zacina ma to tu uz riadne stvat..a to konik je moja srdcovka..ale tolerovat tu, aby sa tu verejne nadavalo, kydalo a stvali sa proti sebe ludia, je to normalne?..ja viem, ze za tym clovekom stoji vela ludi..doteraz som ho tolerovala..aj sa obcas zabavila..ale toto je uz moc..podarilo sa tu vcera udrzat klud a dnes to tu zacina nanovo..uz sa tu neriesia mamickovske veci..ale potreba ukojit svoju ani neviem ako to napisat.. :confounded: ..to toto vazne za to stoji.?chodi tu kopu novych ludi..a tento nepokoj ich len odradi..nikomu to nepomaha..ak tu nechce byt, co zjavne nechce, tak naco tu ma ostat?pozrite sa na to prosim a zvazte , ci je naozaj toto prinos pre konika..
27. júl 2011 o 09:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.