• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@winona24 ďakujeeem skúsim
29. júl 2011 o 16:26  • Odpovedz
@hajanka prosim ta nahlas to ako chybu http://www.modrykonik.sk/bugreport/
29. júl 2011 o 17:01  • Odpovedz
@danu super lebo uz nechcem byt tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2011 o 17:02  • Odpovedz
Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či by sa nedalo nejako poriešiť to neznesiteľné dusno :cry: čo na MK je? Každý tu každého uráža kvôli ničomu, samé nadávky. Nedalo by sa takéto osoby upozorniť a ak by stále pokračovali tak ich na neviem aspoň na 2 dni stopnúť? Ďakujem
29. júl 2011 o 22:50  • Odpovedz
@zuzanapp suhlasim,no musim povedat,ze ja som praveze za posledne dni nezacitila ziadne dusno.asi citam zle temy :grinning: kde sa zas hasterili? :confused:
29. júl 2011 o 23:13  • Odpovedz
@emjee dakujem, nahlasene
29. júl 2011 o 23:24  • Odpovedz
Ahojte,

chcem sa opytat, ci je potrebne sukromnu temu dat Vami rucne do vyhladavacov,
tak, aby ked si niekto na MK zada vyhladat napriklad IRSKO - aby mu vyhodilo
aj sukromnu skupinu - IRSKO -nas druhy domov (teda nielen verejne diskusie)
Pri temach USA mi vyhodi aj sukromnu skupinu, dokonca ako prvu....
ale pri Irsku nie - co moze byt problem pre novych zaujemcov,
kedze sa o nas nedozvedia....skupina nebude rast

Viem, ze prehladavacom a googlobotu to chvilku trva kym pride na zmeny,
ale tato sukromna skupinka uz nejaky ten tyzden bezi
a stale tam nasu skupinu po vyhladani nevidim...

Vdaka
30. júl 2011 o 07:58  • Odpovedz
@nadina - nehnevaj sa, ty si vazne myslis, ze admini tuto maju nieco spolocne s logikou googlebota? Ked zadas cely nazov skupiny("Irsko nas druhy domov", tj to iste ako "USA", kedze je to cely nazov skupiny), tak ti ju najde - takze google o tvojej skupine velmi dobre vie akurat ju nepovazuje za relevantnu. Nakoniec preco by mal, ked jedine, co sa o tej skupine dozvie je "Toto je súkromná skupina. Ak sa chceš stať jej členom, napíš zakladateľovi skupiny. "

Este mi prosim Ta vysvetli, preco je tvoja skupina sukromna, ked chces aby sa o nu ludia zaujimali? Ked chcem, aby nieco ludia nasli, tak to hadam pred nimi nebudem schovavat....

Co sa tyka pozicie na googli, mozes skusit http://adwords.google.com . Insie ti moc nepomoze.
30. júl 2011 o 08:21  • Odpovedz
@maslenka47 nehnevaj sa, ale otazka nebola pre teba...
a to co uzvadzas - nie je celkom logicke.
1. ked zadas IRSKO - vyhodi ti aj ine diskusne skupiny, ktore maju za nazvom IRSKO aj nieco ine, nielen nazov IRSKO...
2. Neviem preco by som mala prave tebe vysvetlovat preco je sukromna tema sukromnou, aby sa ini onu zaujimali = ale vedz, ze preto, aby do nej chodili hlavne ti, ktorych sa tema tyka... ti su tam vitani....a aj novi
a sukromne veci nemusime pisat verejne pre vsetkych, vsakze? Aj sukromna tema moze rast a prijimat novych clenov....
Sukromne temy su aj na to,aby boli uchranene od ludi,ktori vedia odpoved na vsetky otazky bez premyslania, neznamena to vsak, ze by nemohli pridavat novych clenov = avsak tito sa musia ku diskusii najprv nejakym sposobom dostat...
3. Citujem, cosi pisala : """Nakoniec preco by mal (vyhladavac diskusiu najst), ked jedine, co sa o tej skupine dozvie je "Toto je súkromná skupina. Ak sa chceš stať jej členom, napíš zakladateľovi skupiny. """"
Ano -prave preto Maslenka,aby zaujemca mohol napisat zakladatelovi skupiny a pridat sa dodiskusie medzi ostatnych.
Myslela som, ze toto je celkom jasne...
Takze sa "neschovavame" pred tymi,ktori su tam vitani,ale pred ostatnymi.
4. Nazov tejto diskusie -je otazkyna adminov, tak ocakavam relevantnu odpoved od nich...dakujem za pochopenie a za tvoju snahu.,
Nevidia veci vsetci rovnako ako Ty, ani nemusia...
a ked sa na veci pozeraju inak = neznamena ze je to hned zle :slight_smile:
Pekny den den vsetkym...
30. júl 2011 o 10:36  • Odpovedz
@nadina to že ti @maslenka47 odpovedala,tak na tom nevidím nič zlé..aj keď si to zadala v téme "Otázky pre adminov"
tiež niekedy odpoviem....
a presne ako si napísala
"Nevidia veci vsetci rovnako ako Ty, ani nemusia...
a ked sa na veci pozeraju inak = neznamena ze je to hned zle" platí aj obrátene - nemyslím si,že svojou odpoveďou ti chcela maslenka47 poškodiť.....

30. júl 2011 o 12:39  • Odpovedz
@ani3012 Ano,nevidia vsetci veci rovnako, ani ja...
ale to este neznamena, ze neviem ako som myslela nieco,
co som ja vyssie napisala... to je nieco celkom ine.
...a kedze to nebolo pochopene spravne = naopak celkom od veci = tak vysvetlujem.
A otazku som sem nedavala na to,aby som sa tu s niekym dotahovala
o comkolvek, takze si pockam na odpoved admina = tot vsio...

Pekny den vsetkym...
30. júl 2011 o 13:09  • Odpovedz
Toto je skôr otázka pre programátorov..
Nešlo by prepojiť prihlasovanie na slovenskom a českom koňovi respektíve aj na ostatných stránkach nech to nie je treba na dva razy?
30. júl 2011 o 17:54  • Odpovedz
@terrs staci ked sa raz prihlasis na vsetkych strankach a nastavis si "zapamataj prihlasenie", potom budes moct plynulo prechadzat medzi vsetkymi strankami
30. júl 2011 o 20:13  • Odpovedz
@nadina ako ti uz napisali ine uzivatelky - nevieme ovplyvnit vyhladavanie na google. Temy o Irsku najde aj ked nie je v nadpise slovo Irsko preto, lebo tie temy su indexovane googlom, je viditelny cely isch obsah. Sukromne skupiny indexovane nie su, preto je viditelny iba ich nazov a casti diskusie sa na google neobjavia.
30. júl 2011 o 20:25  • Odpovedz
@janocka asi nebola pochopena moja otazka spravne.
Nejde mi o objavenie casti diskusii po vyhladani,
ale len o objavenie sa nazvu skupiny, ktoru som uviedla.
Ked dam na MK vyhladat temy, ktore maju v nazve IRSKO -
tak tu nasu sukromnu skupinu tam jednoducho medzi nimi nevidim...
a predpokladam, ze nazov skupiny by viditelny byt mal -
s tou poznamkou, ze ide o sukromnu skupinu...
teda z mojho pohladu to vyzera tak,akoby nebol indexovany
ani nazov tejto sukromnej skupiny....a o to mi islo.
30. júl 2011 o 20:52  • Odpovedz
@janocka ale aj tak sa na každé musím prihlasovať samostatne..
30. júl 2011 o 21:36  • Odpovedz
@terrs ja to mám tak, ako písala janocka.. ak idem na mojasvadba či MK.cz tak tam som prihlásená automaticky... :confused: len si tuto kliknem vpravo hore "prejdi na"
30. júl 2011 o 21:47  • Odpovedz
ahojte :slight_smile: ja mam malu otazocku: chcela by som si upravit profil, dopisat nejaky udaj o rodine, a uz dost dlho my MK upozornuje, ze to nie je mozne, ze mam skusit hladat inu stranku na MK :slight_smile: kde robim chybu? cim to moze byt? :slight_smile:
30. júl 2011 o 22:08  • Odpovedz
30. júl 2011 o 22:24  • Odpovedz
tiež mám podobný problém ako @zuzkag2 chcem pridať fotku synčeka a nejde mi to :frowning2:
30. júl 2011 o 22:24  • Odpovedz
@sonnya
@zuzkag2 treba čítať vyššie :grinning: už sa na tom pracuje
30. júl 2011 o 22:29  • Odpovedz
ja mam tiez ten isty problem ako @sonnya a @zuzkag2
30. júl 2011 o 22:30  • Odpovedz
@zuzanapp už som si to všimla...
30. júl 2011 o 22:30  • Odpovedz
chcela by som sa spýtať adminov, či by sa do bazáriku nemohla pridať aj sekcia kúpim
30. júl 2011 o 22:47  • Odpovedz
osobne by som navrhla v bazáre v balíkoch oblečenia tiež určiť podľa veľkosti, alebo veku, takto je to ťažko prehladné :sweat_smile:
30. júl 2011 o 22:55  • Odpovedz
suhlasim s @mamabiba myslim ze by sa naslo viacero uzivatelov ktory by tuto sluzbu vyuzivali.. .
30. júl 2011 o 23:17  • Odpovedz
ja mám problém s prezeraním stránky MK cez mobil. Konkrétne ide o to, že na stránku ako takú sa dostanem, ale nefunguje mi tam prihlásenie, čiže si viem stránku prezerať len ako neregistrovaný užívateľ. Neviem sa teda dostať do súkromných tém, do môjho bazáru a pod.
Mám Sony Ericsson Elm (viem nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale neviem nejako prísť na chuť dotykovým dispejom :wink: ), kontaktovala som aj zákaznícke centrum S.E. a tam mi povedali, že z ich strany je všetko v poriadku, že to zrejme mobil nemá nejaký script či čo (nevyznám sa do toho) na ktorom stránka funguje, že mám kontaktovať prevádzkovateľa stránky, ktorý by mi s tým mal vedieť pomôcť.
30. júl 2011 o 23:25  • Odpovedz
@zuzu1111 mam presne ten isty telefon a ten isty problem
31. júl 2011 o 00:44  • Odpovedz
@benne dakujem za info :slight_smile: tak budem trpezliva, dufam, ze sa vam to podari opravit :slight_smile:
31. júl 2011 o 08:24  • Odpovedz
@gabika7706 - snáď nám nejaký admin odpovie, čo s tým, či sa to dá nejako riešiť :unamused:
31. júl 2011 o 13:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.