• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Prosím, nejde mi zmeniť údaje v profile, keď kliknem na tehotenstvo a rodina tak mi napíše, že stránka neexistuje :confused:
31. júl 2011 o 14:04  • Odpovedz
@zuzu1111 skus si zmenit prehliadac.

@cervena_ciapocka malo by to fungovat od zajtra
31. júl 2011 o 18:40  • Odpovedz
Ahojte len som sa chcela opytat, preco ste mi zmazali spravicku vo fotoblogu. Nic nepredavam, bazar nepouzivam, peniaze nechcem, len som hladala niekoho - kedze v okoli fakt ziadne babatka nemame - komu by sa hodili detske vecicky po mojich detoch. Je mi to luto davat takmer nove veci do zbierky oblecenia, to nikdy neviem, ci sa to vobec k nejakemu dietatu dostane alebo z toho budu tkat izolacne vlozky ze ano... Ziadne bocne umysli ci financne ohodnotenia som necakala, len som chcela pomoct.

Preto som trochu sklamana, ze mi to bolo zmazane ako "nevkladanie odkazov na svoj bazar" kedze ziaden bazar neotvaram, nepredavam ani nic podobne...

Len som to proste musela napisat :confused:
31. júl 2011 o 19:47  • Odpovedz
...lebo mi to prijde ako taky paradox - ak niekto potrebuje pomoc alebo treba niekomu pomoct (pripad choreho chlapceka nedavno, tusim to mal v podpise aj admin), tak si to do statusu dat mozme, ak niekto naopak pomoct chce - tak mu to zmazu.
31. júl 2011 o 19:52  • Odpovedz
@anjelicek26 daj si to do bazarika, ze darujes..alebo si daj spravu len pre priatelov.. :wink:
31. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz
@traktor - len ci pozeraju ludia do bazarika? Ja som tam pravdu este nikdy ani nekukla :zipper_mouth: JJ asi to hodim len ako pre priatelov, aj ked veci po Saske uz mam komu dat, uz len Maxika...
31. júl 2011 o 20:14  • Odpovedz
@anjelicek26 mas dost priatelov..uvidis, ze sa po veciach len tak zaprasi..a nebudes ich davat cudzim, ale ludom, ktorych poznas :slight_smile:
31. júl 2011 o 20:16  • Odpovedz
@traktor ja som mala v bazare ze darujem k objednavke a cena 0,01 a bol mi ten inzerat zablokovany s tymto vysvetlenim:
Dôvod Zavádzajúca, nejasná cena.
Vysvetlenie Cena je suma, za ktorú ponúkaš tvoj tovar :slight_smile: Špekulácie tipu "cena dohodou", "1cent", "zadarmo k objednávke", prípadne inzerát bez ceny sa u nás nenosí. Sme radi, keď je vo veciach jasno a určite to aj ty oceňuješ, keď vieš čo koľko stojí.
Riešenie: Klikni na Zmeň a prepíš cenu na konkrétne číslo, za ktoré reálne tovar ponúkaš.
Komentár admina "zadarmo k objednávke sa u nás nenosí"

takze darovat sa tu neda, lebo je to pokladane za spekulaciu :frowning2:
@anjelicek26
31. júl 2011 o 20:19  • Odpovedz
@triminka nesmie sa darovat k objednavke..bud ho klasika predas a das jasnu cenu, alebo ho len darujes, darovanie nesmie byt podmienene kupou niecoho s tvojho bazaru..
31. júl 2011 o 20:22  • Odpovedz
@traktor aha :slight_smile: clovek sa tu stale uci, kedze sa tu stale nieco meni :slight_smile:
31. júl 2011 o 20:24  • Odpovedz
stiahli ste mi masažny prístroj určený pre tehotné a na krčové žily a chrbticu
pritom je tam masažny vankúš,ten ste nestiahli,aký je v tom rozdiel? že tej pani ste nestiahli a mne ano,inzerát som si upravila,takže mi ho tam ponechajte
31. júl 2011 o 21:42  • Odpovedz
halooooo admini co spite ked neodpovedate ??
1. aug 2011 o 08:46  • Odpovedz
@anjelicek26 odpovedala ti uz traktor, skus veci darovat :wink:
@triminka odpovedala ti uz traktor, darovat mozes, ale nie k objednavke
@poleva pristroj, ktory ponukas nie je vyslovene pre tehtone, preto ti bol stiahnuty. Mozes ho zadat na stranku www.modrastrecha.sk Nick aj heslo je take iste ako tu.
1. aug 2011 o 09:10  • Odpovedz
@danu prečo ste nestiahli aj vankúš ktorý je v ponuke? neviete si nájsť vyhovorku? sťahujete tu ženám normálne inzeráty a pritom je kopa iných ktoré tu nepatria a kopa podvodníčok
na tie si prečo neposvietíte?
1. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz
@poleva ak vidis niektory inzerat, ktory nepatri na stranku mozes ho oznacit vykricnikom a pozrieme sa na to.
1. aug 2011 o 09:43  • Odpovedz
@danu ja ni som taká nechodím tu aby som bonzovala
ok viac ho tu nedám ak je to problém
1. aug 2011 o 09:48  • Odpovedz
@poleva viacerym bezdovodne blokuju inzeraty a hlavne albumy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
no co uz
1. aug 2011 o 09:50  • Odpovedz
@mamabiba @michelleuk kategoria kupim nebude
1. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz
@triminka darovat sa da. Darujem k objednavke nie je darovanie, pretoze je to podmienene tym, ze si musi niekto nieco kupit. Ked chces nieco darovat, bez dodatocnych podmienok, je to ok
1. aug 2011 o 09:52  • Odpovedz
@zuzu1111 skus si nainstalovat Opera mini, malo by to pomoct
1. aug 2011 o 09:53  • Odpovedz
@nadina nemozme za to, ze vo vyhladavani sa tema neobjavi, kedze na vyhladavanie pouzivame google a jeho vyhladavanie nevieme ovplyvnit
1. aug 2011 o 09:54  • Odpovedz
@silvia0111 nic neblokujeme bezdovodne
1. aug 2011 o 09:54  • Odpovedz
@poleva ked nic nenahlasis tak sa prosim, nestazuj, ze nieco bolo tebe stopnute a inym nie
1. aug 2011 o 09:55  • Odpovedz
@silvia0111 my sme tiez len ludia, nie sme tu non-stop, preto si na odpoved treba niekedy pockat, hlavne ked sa nieco pytas cez vikend :wink:
1. aug 2011 o 09:56  • Odpovedz
Ahojte, chcem sa spytat, viem, ze bol nejaky problem s pridavanim, resp. editovanim info o rodine atd a malo to byt dnes hotove. Chcela som zmenitfotku svojho dietata, ale neviem ako. Este sa na tom robi alebo sa to nejak pomenilo a fotka sa pridava inde ako predtym...? Vdaka
1. aug 2011 o 11:51  • Odpovedz
chcem sa opýtať, už dlhšie - asi týždeň neviem pridať fotky - ani v bazári a ani vo fóre, vôbec sa mi neotvorí prehliadač na nahrávanie fotiek, ale mám tam len taký krížik, neviem, v čom môže byť problém, ďakujem za odpoveď
1. aug 2011 o 12:18  • Odpovedz
@danu - a ako sa dá zmeniť prehliadač? :sweat_smile: ....nejako sa do takých technických vecí nevyznám
To sa dá len nejako prepnúť v mobile, či si to musím odniekiaľ stiahnúť do mobilu? Odkiaľ?
1. aug 2011 o 14:11  • Odpovedz
@janocka - ako??? stiahnúť z netu? odkiaľ??? Ja som fakt do takých vecí "ľavá"
1. aug 2011 o 14:13  • Odpovedz
@kvetinqa pisali sme, ze to bude tento tyzden, najskor dnes, nie ze to bude dnes. Takze ked to este nefunguje, poprosim o trpezlivost, programatori na tom pracuju
1. aug 2011 o 14:42  • Odpovedz
@monikat75 skus to z ineho prehliadaca a ak to nepojde ani potom, postupuj podla tohto: http://www.modrykonik.sk/bugreport/ a programatori sa ti neskor ozvu, ze v com by mohol byt problem
1. aug 2011 o 14:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.