• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@zuzu1111 ano, Opera mini si stiahnes z internetu... Natukaj si v telefone do google Opera mini, malo by ti to vyhodit nejaky odkaz, nan klikni a potom si ten program stiahni a pouzivaj :slight_smile:
1. aug 2011 o 14:47  • Odpovedz
@janocka - a nemôžem si tým niečo "pokaziť" v mobile? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2011 o 16:03  • Odpovedz
@zuzu1111 nie. Opera mini je bezpecny sowtware
1. aug 2011 o 16:12  • Odpovedz
ahojky adminky, nejde mi pridať hodnotenie v bazáriku tejto mamičke mmamca. Je nejaký technický prblém? Vďaka :slight_smile:

@janocka @emjee @pink_lady @danu
1. aug 2011 o 16:27  • Odpovedz
@beruska.zuzanka skusala som jej teraz pridat hodnotenie ja a islo to bez problemov. Vypisuje sa ti nejaka chyba?
1. aug 2011 o 16:28  • Odpovedz
@janocka nie, vypíšem hodnotenie a ono sa prosto nepridá. Skúšala som sa vrátiť o stránku nazad, hodnotenie v rámiku mi zobrazí, ale neviem ho odoslať, ani refresh nepomáha :confused:
1. aug 2011 o 16:34  • Odpovedz
@janocka už je tam :slight_smile: ďakujem :slight_smile:
1. aug 2011 o 16:35  • Odpovedz
@beruska.zuzanka tak asi to bol len daky kratkodoby skrat.... hlavne, ze je to uz v poriadku
1. aug 2011 o 16:39  • Odpovedz
milé adminky, touto cestou by som sa vám chcela poďakovať za Vašu prácu. Je obdivuhodné a úžasné ako sa staráte o túto stranku :wink: a o nás. Prajem Vám veľa síl a trpezlivosti s nami, čo máme veeeľa otázok a veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede. Dúfam, že sa k tomuto poďakovaniu pridajú aj ostatné mamičky MK :slight_smile: :slight_smile: . Nebyť vás, asi by sme si tu takto klábosiť a vymieňať skúsenosti nemohli :wink:
1. aug 2011 o 17:06  • Odpovedz
@mamabiba a nebyť nás,nemali by komu adminovať :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. aug 2011 o 18:28  • Odpovedz
1. aug 2011 o 20:33  • Odpovedz
@janocka nejde pridavat fotky do bazariku, maju to viacere, asi zas porucha
2. aug 2011 o 07:54  • Odpovedz
@traktor ani mne to nejde uz je tu tych poruch za poslednu dobu akosi privela
2. aug 2011 o 07:56  • Odpovedz
Ani mne sa nedajú pridávať fotky do bazáriku ale ani do albumov :unamused:
2. aug 2011 o 08:00  • Odpovedz
už mi to ide :slight_smile:
2. aug 2011 o 08:58  • Odpovedz
dobry den alebo dobre ranno preco ste mi stopli album nic vnom eroticke alebo obkakane plienky niesu :angry:
2. aug 2011 o 09:11  • Odpovedz
dve fotky som vymazala ktore neboli eroticke vsetko bolo zahalene len brusko mi trcalo :angry:
2. aug 2011 o 09:13  • Odpovedz
@mirka7582 album ti bol stopnuty z dovodu, ze tam mas syna naheho. Kedze mas album verejny, tak ho mozu vidiet vsetci aj nepovolani, dufam, ze vies ako to myslim
2. aug 2011 o 09:54  • Odpovedz
ak je žena upozornená x-krát, že nemá pridávať do statusu upozornenie na svoj bazár, ak jej x-krát takýto status zmažete a ona si ho tam aj po 101-krát dá.... prečo takejto herečke bez pardónu nezablokujete konto? Veď očividne má v paži....
2. aug 2011 o 15:10  • Odpovedz
@piacere tak tak suhlas!
2. aug 2011 o 15:52  • Odpovedz
2. aug 2011 o 17:59  • Odpovedz
@piacere Ak opatovne uzivatel porusuje pravidla aj po napomenuti, je blokovany.
2. aug 2011 o 19:37  • Odpovedz
@danu prosím vás-stiahli ste mi inzerát,ako duplicitný...no znova...poprosím pozrite si ho poriadne-on nie je duplicitný,mám len jedno tričko fotené pri dvoch rôznych sukniach-jedna je menčestrová,druhá je saténová,podobajú sa-tak ten,čo inzerát označil,si nevšimol....aaach jaj bože,ak niekto už označuje,nech riadne pozerá....
poprosím ho ktivovať-toto sa mi stalo už druhý raz :angry:
to je len na ilustráciu to tričko-v inzeráte mám napísané,že tričko-popis v bazáriku...takže tričko nie je duplicitne a sukňa je iná!!
ďakujem
a ide mi to občas už na nervy....
3. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz
@macamac ja som videla, ze je tricko fotene s inymi suknami, ale ponukas to iste tricko v dvoch inzeratoch. mas na predaj dve take iste tricka? Ak ano je to v poriadku, ak nie tak inzerat je duplicitny. Ak chces viac informacii, nech sa paci napis mi do ip.
3. aug 2011 o 10:07  • Odpovedz
@danu už je to ok-prerobené :wink:
3. aug 2011 o 10:29  • Odpovedz
@danu nedá sa mi pridať fotka k synovi v profile, dalo by sa s tým niečo urobiť? vďaka....
3. aug 2011 o 15:05  • Odpovedz
aj ja sa hlásim! :confused: :grinning:
ani mne!!!! :sweat_smile: :wink:
3. aug 2011 o 15:16  • Odpovedz
moze mi niekto vysvetlit, preco mi bol stopnuty fotoblog???? ze obsahuje reklamu??? aku??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: mala som tam nafotene svoje kociky... boli moje a fotky pridavam vacsinou az ked su kociky predane... tak aku reklamu??? :angry:

ja tu ten album nepotrebujem mat, ale myslim, ze som par kockam pomohla vo vybere kocika, na nic ine ten album nesluzil...
3. aug 2011 o 15:44  • Odpovedz
@tilly šak som si išla kliknut a nabrat išpiraciu a tiež taky šok,že si stopnuta
3. aug 2011 o 16:26  • Odpovedz
Dobry den, chcem sa spytat, ci nemozete nieco urobit s uzivatelkou s nickom majamino - napisala som jej negatko, lebo si 2 tyzdne rezervovala tricko a nezaplatila a ona mi pod to moje negatko napisala, ze peniaze poslala - co nie je pravda a nazvala ma kravou. To sa tu takto moze urazat? Mam ovela viac hodnoteni ako ona a na rozdiel od nej vsetky pozitivne. :angry:
3. aug 2011 o 16:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.