• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Že na vkladaní fotiek pracujú programátori cez týžden je síce fajn, ale ja na MK neviem vložiť žiadnu fotku už 10 dní, tak potom neviem ako na tom pracujú :angry: to akože, keď sa tu niečo pokazí, tak trvá aj 2 týždne než to niekto opraví... :unamused:
6. aug 2011 o 11:03  • Odpovedz
@radkax - ja neviem mne to ide cely cas, neni problem :confused:
6. aug 2011 o 11:13  • Odpovedz
aj mne ide,asi bude problem inde
6. aug 2011 o 13:25  • Odpovedz
bolo nás tu viac, čo sme sa ozvali, že nám to nejde. Preto viem, že ten problém nemám len ja.... :slight_smile:
6. aug 2011 o 22:20  • Odpovedz
@pink_lady dobry den...mozem sa opytat preco bola moja diskusia zatvorena...dali ste link na nestle produkt,ze nie je pravdivy..to je v poriadku,ale tema mohla byt v pohode otvorena a mohli sa tam davat napr do buducna pravdive a overene informacie..napr o kocikoch co inej spotrebnej veci pre mamicky a sama som uviedla,ze neviem ci je informacia pravdiva...diskusiu som neotvorila len pre tento konkretny pripad.dakujem za vysvetlenie.
8. aug 2011 o 13:04  • Odpovedz
@cmulinko v uvodnom prispevku, ktory sluzi na popisanie toho, o com ma sluzit diskusia, sa pisalo konkretne o Firme Nestle. Hoax je retazovy mail, ktory nema s realitou nic spolocne, no moze poskodit meno firmy. Na oficialne oznamy sluzi stranka slovenskej obchodnej inspekcie, pripadne oficialne zverejnenia firiem. Pokial ide o nepravdivu informaciu, je to zvycajne zeverejnene na stranke napr. hoax.cz, a pod.
AK niekto natrafi na podobnu informaciu, moze si to dat do fotoblogu s odkazom na stranku kde sa uvadza oficialne stanovisko. Nepravdive informacie, ktore by mohli poskodit meno nejakej firmy, tu nepatria.
8. aug 2011 o 13:18  • Odpovedz
@pink_lady samozrejem akceptujem to...chcela som to napisat uz do vytvorenej temy Nestle,ale ked si aj sama date do vyhladavaca temu o Nestle,tak Vam to vyhodi minimalne 5 tem..mlieko,kasicka,lacnejsie nestle,alergia na nestle...atd,tak som nevedela kam to mam napisat a nebola som si ani ista ci to je pravda a rozhodla som sa radsej to sem dat a nasledne ma niekto opravi ci zverejni k tomu nieco blizsie ako potom banovat,ze co ked je informacia naozaj pravdiva a mozne nebezpecenstvo tu naozaj je.este raz dakujem za zverejnenie pravdivych informacii.
8. aug 2011 o 13:24  • Odpovedz
Dobrý deň, mám (neviem, či sama), pokazené ukazovatele noviniek - teda tie červené číselká hore pri:
Môj fotoblog Môj bazár Interná pošta Kto ma spomína . Otvorím, prečítam, zavriem, znovu naskočí číselko, ale už tam nové nič nie je. Rovnako aj vo fotoblogoch, kde mi Obľúbené a od priateľov niekoľkokrát ukazuje.. alebo naopak, nové mi neukáže, ale náhodou si to v zozname prečítam... Je to nejaká chyba, alebo to mám pokazené len ja? Je to dosť otravné, to preklikávanie, kým som si istá, že všetko nové som už prečítala..
@janocka @danu @emjee @pink_lady
9. aug 2011 o 08:24  • Odpovedz
@benne mám to aj ja, od včera :wink:
ale HLAVNE (!)-stále mám problém s tým pridaním fotiek detí do pasu :confused: :confounded:
a to už dlho...rieši sa to?
9. aug 2011 o 09:00  • Odpovedz
@benne aj mne to robi
9. aug 2011 o 11:16  • Odpovedz
@janocka @danu @emjee @pink_lady zdravím, k tej vyššie položenej otázke pripájam, že mi pre zmenu už čísla v červenom neukazuje vôbec... (byť to tak môj výpis bankový aj sa teším :sweat_smile: )
9. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz
@benne mne ukazuje, kliknem, pozriem..a stale mi svieti na cerveno..
9. aug 2011 o 11:26  • Odpovedz
@traktor no mne momentálne nefunguje "kto ma spomína" teba spomenulo, ale martinu, zuzanu, ivanu vôbec.. :unamused:
9. aug 2011 o 11:30  • Odpovedz
@radkax ak ti nejde vlozit fotka, postupuj podla "Nahlás chybu" - v lavej spodnej casti stranky to najdes
9. aug 2011 o 11:33  • Odpovedz
@benne @tadotami @traktor - mne to funguje, zda sa, spravne..... ale zistim v com je problem a dam vediet
9. aug 2011 o 11:34  • Odpovedz
@benne @tadotami @traktor nemalo by sa to stavat. Je to teda problem a riesim ho.
9. aug 2011 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz
@viz a ze jaky si ty zlaty chalanisko :sunglasses: sak len na tom poprocuj nech to slape jak hodinky :wink:
9. aug 2011 o 11:54  • Odpovedz
@benne @tadotami @traktor problem s cervenymi upozorneniami by uz mal byt vyrieseny.
9. aug 2011 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz
ahoj, chcem sa opytat, pozrela som si svoje uplne prve fotky, co som tu mala pridane a su take skarede, roztahane..co sa s tym stalo? http://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/album/matej-necakany-ale-krasny-zazrak/3064208/
9. aug 2011 o 19:30  • Odpovedz
@traktor ja to mám také isté: a vôbec všetky fotky sú akési nekvalitné...
(ale to sa asi nezmení, zrejme ako sa prechádzalo na inú verziu koníka, tak sa prešlo na iné formáty a takto to "dohádzalo" :stuck_out_tongue_closed_eyes:):
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/magimary/album/kopa-deti/1767687/
a aj tie fotky do pasu, @janocka , nedá sa s tým plošne niečo spraviť, keďže to tak nefunguje viacerým?
veď nie som sama, a vysvetlili sme to už tu... že nám skrátka chýba možnosť (nejaké "tlačítko", na ktoré by sme klikli, aby sme pridali fotky do pasu), nič špeciálne...
a toto isté má aj @radkax, aj @petraslov, @benne, @anett9

ja nemám čas riešiť veci cez to "nahlás chybu", tam treba robiť toľko krokov...
naozaj na to nie som... (zháňať informácie, aký mám operačný systém a čo ja viem čo všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
9. aug 2011 o 19:55  • Odpovedz
@magimary ked sa ti nedaju pridavat fotky, tak naozaj potrebujeme vediet vsetky informacie, ktore su uvedene v casti Nahlas chybu, pretoze inak programatori nemaju ako zistit v com je problem.
To, aky operacny system pouzivas by si mala vediet - urcite vies ci mas Mac, Windows, Linux, tak isto urcite vies aky prehliadac pouzivas - ci Chrome, Firefox, Operu, Safari, Explorer.....

@traktor nuz, neviem co sa stalo s tymi fotkami, dnes to uz nezistim, ale mas pravdu, su divne, take by nemali byt.
@g4bor by o tom mohol vediet viac. Verim, ze coskoro to opravi :wink:
9. aug 2011 o 21:34  • Odpovedz
ja by som chcela poprosit adminov aby mi konecne schvalili moju profi fotku.......dakujem
10. aug 2011 o 13:32  • Odpovedz
Ja by som rada vedela kde mi zmyzli smajliky :(
10. aug 2011 o 15:02  • Odpovedz
@janocka odpoviem ti tu, prave preto si fotky zmensujem, nechcem aby mi ich natiahlo alebo inak "shrink-lo" + jednoducho nechcem davat velke fotografie, tak si ich zmensujem na 640px sirky.
Samotne fotky na ktorych je viditelna zla kvalita ti poslem neskor cez IP.
10. aug 2011 o 16:39  • Odpovedz
@hajanka ok, dakujem za info. Preposlem potom tu Ip programatorom, lebo ja ti s tym nepomozem
10. aug 2011 o 17:36  • Odpovedz
@janocka prosim vas preco mi stale pise pri bazari undefined?
10. aug 2011 o 17:41  • Odpovedz
@janocka dakujem :slight_smile:
10. aug 2011 o 17:44  • Odpovedz
@nikuska16 nuz, naozaj neviem. Vidim, ze si pouzivala Operu, teraz Firefox - robi ti to v oboch prehliadacoch?
Ak ano, tak potom postupuj, prosim, podla tohto http://www.modrykonik.sk/bugreport/ a programatori sa ti neskor ozvu, ze v com mohol byt problem.
10. aug 2011 o 17:52  • Odpovedz
@janocka operu uz nepouzivam ,mam dlhsie firefox a nestavalo sa mi to mam to len od vcera.
10. aug 2011 o 17:58  • Odpovedz
@nikuska16 skus si pripadne Firefox aktualizovat na najnovsiu verziu (mas 3.6.13. najnovsia verzia je podla mojich info 5.0.1). A ak ani to nepomoze, skus postupovat podla toho Nahlas chybu. Naozaj neviem cim to je, ze ci tym, ze mas operacny system, ktory pouziva minimum uzivatelov alebo je tam ina zrada
10. aug 2011 o 18:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.