• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
10. aug 2011 o 18:06  • Odpovedz
mam otazku - preco mi boli stiahnute inzeraty nausnic, co predavam?? ja ich nepredavam, aby som zarobila, mam ich kopec a nevynosim ich, a uz rozhodne ich sama nevyrabam, na to by som nemala nervy...nakupila som ich kopec, ked som mala perlickovu maniu, ale nenosila som ich...kde ste prisli na to, ze som ich tam dala za ucelom prezentacie neviem coho? z kazdych mam jeden par a urcite ich nevyrabam na objednavku, takze tomu vobec nerozumiem..ach a este by ma zaujimalo, ktora mamicka zas nemala co robit a nahlasovala...a preco neboli stiahnute aj ine inzeraty napr: http://www.modrykonik.sk/bazar/modne-doplnky/eq6i/nausnice-ruzove/...tu je dokonca este aj napisane, ze vlastna vyroba...velmi zaujimave
10. aug 2011 o 21:51  • Odpovedz
Ahoj adminky, chcela by som sa spytat, preco bol zmeneny nazov temy "Marcipanove torty" na "Kde nájdem inšpiráciu na marcipánové torty ku krstu?".. myslim ze prvy nazov bol vystiznejsi a momentalne je tam tych vyse 1200 stran mierne mimo temy.. :wink: Dakujem...
11. aug 2011 o 12:26  • Odpovedz
@nikuska16 bola to docasna zalezitost. nieco sa pokazilo. uz je to ok
11. aug 2011 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz
@viz ano uz to mam v poriadku,dakujem
11. aug 2011 o 14:20  • Odpovedz
@beruska.zuzanka smerujem tvoju otazku sem, kedze Zmenovnik tem sluzi na nieco ine
beruska.zuzanka @danu
@pink_lady mám len otázku, prečo ste zmenili názov témy "Marcipánové torty" na tú zložitosť, čo je tam teraz??
Tam sa neprezentujú len torty ku krstinám predsa
11. aug 2011 o 14:54  • Odpovedz
@beruska.zuzana pozriem sa na to, neviem o premenovani
11. aug 2011 o 14:55  • Odpovedz
@danu a aj téma o neštandardných deťoch bola v rovnakom čase z ničoho nič premenovaná (na zbytočné dlhší názov) :confused:
11. aug 2011 o 14:56  • Odpovedz
@danu oki, vďaka :wink:
11. aug 2011 o 15:01  • Odpovedz
@magimary daj mi prosim link na temu a napis mi ako sa volala predtym
11. aug 2011 o 15:06  • Odpovedz
@danu zjavne je tu toho popremenovavaneho viac, napr
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/oktober-2011-2/?page=last&post=last&lastref=il
sa este rano volala "Oktober 2011" (teda nie ze by mi ta zmena nejak extremne trhala zily)
11. aug 2011 o 15:09  • Odpovedz
@danu toto je tá téma teraz:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/maminky-nestandartnich-deti/?page=last&post=last&lastref=il
a predtým sa volala (normálne, dostatočne výstižne): Maminky nestandardných dětí
11. aug 2011 o 15:11  • Odpovedz
ja len sledujem ze sa tu deje ze sa pomenili temy, tak aj takto sa zmenila http://www.modrykonik.sk/forum/tema/grafy-bt-stastna-13/ a teraz sa vola s mensou zmenou; grafy BT a i pro vas snad stastna 13, neviem kto alebo co to tu meni, sice mi to nevadi, len davam do pozornosti
11. aug 2011 o 15:14  • Odpovedz
aj tema som mama so sklerozou multiplex má zrazu iný názov, neviem prečo tam je ten dodatok podporte petíciu, keď tá prebiehala v roku 2008 a už je dávno uzavretá. Teraz sa tam stretávame mamy a budúce mamy s SM a nepodporujeme petíciu.
11. aug 2011 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz
mne už to príde, ako keby to robil "nejaký stroj", ktorý automaticky premenúvava témy podľa prvej vety v úvodnom príspevku :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2011 o 15:22  • Odpovedz
@maslenka47
@magimary
@st2
@leteku
prezistim to :wink:
11. aug 2011 o 15:32  • Odpovedz
Ahojte , rada by som vedieť prečo sa menia názvy tém už dlho zabehnutých s výstižnám názvom , na názvy zbytočne dlhé a prepáčte za výraz "blbé"....ako napr. téma s pôvodným názvom Marcipánové torty na tému http://www.modrykonik.sk/forum/tema/marcipanove-torty/ keďže sa nejedná LEN o krstinové torty a tiež je ten nový názov zbytočne dlhý....Potom téma Október 2011 na tému http://www.modrykonik.sk/forum/tema/oktober-2011-2/ ,tak tento názov ma úplne burcuje ,veď za mesiac a pol tu už budú detičky a nebudeme mať TP ,myslím že názov bol ,kratší a výstižnejší aj do budúcna....dúfam ,že sa všetko skoro vráti do starých koľají. Tieto zmeny sú fakt postavené na hlavu.... :rolling_eyes:
11. aug 2011 o 15:37  • Odpovedz
@lawli pozri vyššie, teraz @danu napísala, že sa tomu ide venovať :wink:
11. aug 2011 o 15:38  • Odpovedz
@magimary vďaka :wink: nečítala som ,len som sa teraz zapla a neviem sa zorientovať v svojích obľúbených témach.... :sweat_smile:
11. aug 2011 o 15:41  • Odpovedz
@lawli no, mne sa to "dialo priamo pod rukami", išla som prispieť a keď som prispela, zrazu som prispela do "inej témy"...som nechápala, či som niečo zlé stlačila, či čo sa dialo a potom kuknem na ďalšiu tému (okukávam tortičky) a tam detto, to už mi bolo poněkud mooooc divné...
samozrejme, nielen mne :wink:
11. aug 2011 o 15:44  • Odpovedz
@magimary a kedy sa to dialo?
11. aug 2011 o 15:56  • Odpovedz
ahojte asi je nejaka porucha lebo nejde vyhladavanie na bazari podla velkosti,znaciek....
@emjee
11. aug 2011 o 16:07  • Odpovedz
@lawli @magimary @leteku @st2 @maslenka47
Nazvy tem menime v pripade ak so samotneho nazvu nevyplyva podstata temy. Chceme, aby uzivatelia priamo v zozname tem mali jasnejsie o com sa v nej ludia rozpravaju. Tiez to suvisi s nasou SEO (search engine optimization) strategiou.
Mozno ta zarazilo, ze sme sa to stalo az teraz a pritom tema je uz dlho verejna. Je to preto, ze az nedavno sme zacali s aktivnou opravou nazvom starych tem. Preto sa to netyka iba tvojej temy.
Ak vsak mas navrh ako by sa mohla volat, a pritom by lepsie vystihovala diskusiu, pokojne nam zasli a ak to bude v poriadku, zmenime to.

@lenocka23 Ad marcipanove torty: je mozne, ze niektore nazvy boli zmenene nepresne, lebo ti, co to premenovavaju si pozru prvy prispevok. Ak v tejto teme bol prvy prispevok o torte na krstiny, tak preto je to pravdepodobne premenovane tak.
11. aug 2011 o 16:13  • Odpovedz
@janocka
tu je navrh ako by sa mali tie vyssie spomenute temy volat..
jendoducho povedane tak ako predtym ich nazvy vystihovali tieto temy
ako napr. tema
marcipanove torty do tejto temy chodia maminy ktore robia taketo torty / a nielen na krstiny / a vymienaju si rady postupy fotky atd atd...
mamicky so sklerozou multiplex. tiez nech je to premenovane spat ako to bolo lebo ta peticia co sa pridala do nazvu je uz par rokov stara a neaktualna a teda uplne mimo temy
rovnako tema oktober 2011 je nazov temy ktory je absolutne vystizny a nemyslim ze ho bolo potreba menit lebo dnes sa uz povacsinou mamicky tu na fore co maju v tedy TP nasli a zachvilu uz veru riesit nebudu TP ale ine veci...
atd atd....
chapem potrebu menit niektore nazvy novych tem ale stare temy ktore funguju niektore uz roky tak je trochu kontropuktivne menit nakolko tazko potom ich najst... a zbytocne sa to komplikuje
11. aug 2011 o 16:35  • Odpovedz
@emjee stalo sa to presne 11:34h :confused:

a @janocka, tiež si myslím, že keď už sa niečo zmení, tak nech to má logiku...najmä,
ak je každému jasné, že som mama so sklerozou multiplex bude jednoznačne téma maminiek takto chorých, rovnako maminky nestandardných detí je úplne jasne vyšpecifikovaná téma, teda názov; o marcipánových tortách ani nehovoriac...
veď teda, ten, kto to mení, nech si to aspoň mrkne aj ďalej, nielen v prvom príspevku, lebo takto je to potom "škrabanie sa na druhom uchu cez hlavu"... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2011 o 17:01  • Odpovedz
@janocka - ale my sa tu momentálne vôbec nerozprávame o petícii, riešime tu náš zdravotný problém, materstvo, tehotenstvo, tak nechápem prečo ste to tam pridali, tá petícia je dávno uzavretá
11. aug 2011 o 17:12  •  2 deti  • Odpovedz
@janocka nehnevaj sa, ale tieto zmeny vyzeraju skor ako ze sa niekto nudil, ako by malo ist o SEO. Co konkretne je viac "seo" na nazve "Pridaj sa, ak máš TP v októbri 2011" oproti "Oktober 2011" (nehovoriac o tom, ze ziaden SEO robot nebude vediet, co je TP, a slova dlzkou 2-3 pismena velku seo vahu nemaju). Pouzivatelky uz zase hadam nie su tak blbe, ze ked je oktobrova tema pod kategoriu "Spolocny termin", aby sa nedovtipili, o co sa jedna. Podobne premenovat temu len na zaklade prveho prispevku, aj ked je zvysnych 200 stran o niecom insom, skor tomu seu nepomoze ako pomoze.
A potom... co je to za napad menit nazvy tem, kde sa *dlhodobo* stretava ista komunita pouzivatelov. Takouto strategiou mozte akurat tak ziskat to, ze ludia nebudu vediet najst "svoje" temy, pretoze sa jednoducho volaju inak.

Hlavne prosim vas nezacnite masovo menit aj seo-friendly url podla tych novych nazvov, podaktori pouzivame bookmarky :wink:

(PS: Toto nebolo myslene ako utok, ale ako konstruktivna kritika)
11. aug 2011 o 17:55  • Odpovedz
Ja by som sa rada spýtala adminov, možno to už bolo zodpovedané, ale 141 strán sa mi veru nechce preklikávať :slight_smile:

Keď mi príde správa v mojom bazári /možno to je aj inde, ale ja používam hlavne bazár/ - musím vždy kliknúť na buď - čo predávam, alebo - čo kupujem. Prečo to nie je nastavené tak, že skrátka si pozriem hneď tú správu, ktorá mi prišla, nemusím preklikávať. Dosť je to zdĺhavé, keď mi príde viac správ naraz. Viem, že tam je aj tlačidlo myslím - od najnovšieho, ale ani to nepomôže, tiež musím kliknúť. Rada by som bola, keby sa mi to hneď po tom, ako mi príde správa, prekliklo samé na tú najnovšiu správu. Hádam by sa to dalo, nie?

Tiež ma hnevá, že mi neoznačí, že mi prišla nová správa, keď som napr. na jednej foto, na jednom inzeráte.

Ďakujem za odpoveď.
11. aug 2011 o 17:55  • Odpovedz
@janocka uz to nebudem dalej rozpisovat, baby vyssie napisali vsetko... :wink: vopred dakujeme... :grinning: :wink:
11. aug 2011 o 18:30  • Odpovedz
@janocka prosim ta, bolo by mozne temu (stary nazov Porod v Anglicku)
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/porod-v-anglicku/?page=last&lastref=pager1

premenovat na Porod v UK - rady a skusenosti. Ten novy nazov je trosku krkolomny (resp. jazykolomny
:grinning: )
12. aug 2011 o 01:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.