• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@traktor tie fotky su uz opravene, keby si nasla dalsie chybne, napis, fixneme ich.
12. aug 2011 o 10:50  • Odpovedz
12. aug 2011 o 10:52  • Odpovedz
chcem sa opytat ako je to vlastne vo fotoalbumoch s nastavenim pre priatelov..ak si dam fotky napr.mojich prac, lebo som sikovna a chcem , aby ich videli moji priatelia, fotky si nastavim teda len pre priatelov, tak by mi mali ostat a nemali by byt zmazane, ci?..ako to vlastne je...co môzem , nemôzem dat do fotoalbumu, ak ho chcem mat len pre priatelov?.. @janocka , @danu , @emjee , @pink_lady
12. aug 2011 o 14:32  • Odpovedz
Tak toto by zaujímalo aj mne prečo mi bol zmazaný môj album s háčkovanými čiapočkami ked som ho mala len pre priateľov a neukazovala som to verejne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. aug 2011 o 14:57  • Odpovedz
12. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz
admini, preco bola diskusia Stokke Xplory premenovana na taky desny nazov, ze "Máte reálně někdo kočárek Stokke Xplory? Jaký je?"
Ten povodny nazov bol dostatocne vystizny a vecny, naco take dlhe omacky okolo toho???
12. aug 2011 o 18:10  • Odpovedz
@hajanka mne sa zda,ze viacere temy su premenovane :confused:
12. aug 2011 o 18:12  • Odpovedz
a este, viem ze je to sk & cz diskusia, ale preco je ten nazov este aj cesky, okrem toho ze je aj dlhy..... ved uvodny prispevok je pisany po slovensky.
12. aug 2011 o 18:13  • Odpovedz
@traktor na albumy Pre priatelov sa vztahuju rovnake pravidla ako na verejne albumy. Preto tam nemozu byt komercne veci, fotky, ktore nijako nesuvisia so strankou a pod.
12. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz
@jawan nezalezi na tom, ci to bolo verejne alebo pre priatelov. Ak album porusuje pravidla - tak ako tvoj - stopneme ho. Mala si komercny album, preto bol stopnuty. Ako iste vies, na komercne aktivity sluzi vyhradne katalog firiem
12. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz
@janocka dakujem za odpoved, aspon mam v tom jasno :wink:
12. aug 2011 o 21:00  • Odpovedz
@janocka tak potom nech to platí pre všetkých rovnako a nie len pre mňa a nebolo to komerčné
12. aug 2011 o 21:13  • Odpovedz
@janocka tiez mam album, kde mam pletene vecicky aj hackovane pre moju neterku, nie je komercny, je to moje hobby, presiel mi aj cez martinjasen-a, tak dufam, ze to tak aj ostane :slight_smile:
12. aug 2011 o 21:19  • Odpovedz
dakujem za upravenie nazvu temy o ktorej som pisala :dizzy_face: hned je to lepsie :slight_smile:
12. aug 2011 o 21:23  • Odpovedz
@jawan v tom albume boli odkazy pre ine uzivatelky, ze uz maju veci, ktore si objednali pripravene. Takze to povazujeme za komercne.
Pravidla platia pre vsetkych rovnako, ale ako uz bolo pisane mnohokrat, nie je mozne aby sme presli vsetky albumy, kratke spravy, clanky, inzeraty, diskusne prispevky.... na to preto sluzia vykricniky, na ktore ked uzivatelia kliknu, skor zisitme, ze nieco nie je v poriadku
12. aug 2011 o 21:24  • Odpovedz
@janocka tak im to napíšem do IP všetky moje priateľky vedie že háčkujem či ten album am mám alebo nie a zaujímavé že moje si pozeráte vždy a iných nie ktorý ich nemajú ani zamknuté a tiež čítam že takú mi objednávam a takú. A ked to nestíhate tak to treba vymyslieť ináč aby to bolo spravodlivé ja nie som bonzák a nieje to o tom tá stránka aby sme jedny druhú udávali lebo toto alebo hento má tá dotyčná v albume nie som tu nato aby som sliedila po druhých ale aby som si pokecala popísala. Ale ok beriem to čo už
12. aug 2011 o 21:32  • Odpovedz
Chcem sa spýtať, že kedy mi "schválite" moju profilovú fotku? Už to budú skoro dva týždne, čo na to čakám. Ďakujem@janocka , @danu , @emjee , @pink_lady
12. aug 2011 o 21:37  • Odpovedz
@jawan tvoj album som si pozrela prave preto, ze bol oznaceny ako porusujuci pravidla. Takze mozno nie vsetky kamaratky su kamaratky :wink:
12. aug 2011 o 21:41  • Odpovedz
@janocka tak presne toto som si myslela ale ok ja to beriem a ešte sa opýtam prečo sa mi nedajú zmeniť fotky?? ani moja profilová a deti mám ja problém či je problém u vás dík
12. aug 2011 o 21:43  • Odpovedz
@danabel fotku som ti odblokovala. Neviem preco, no v ostatnych dnoch som si vsimla, ze mi nechodia vsetky ziadosti o odblokovanie profilovych fotiek. Asi nejaky technicky problem. Vyhladavala som si v Ip ci mam od teba ziadost o odblokovanie, no nemala som. Prepac za oneskorenie...
12. aug 2011 o 21:44  • Odpovedz
@jawan skusala som to teraz u seba a ide mi to zmenit. Neviem teda v com je problem. Napise sa ti nejake chybove hlasenie? alebo vobec tam nemas moznost zmenit fotku?
12. aug 2011 o 21:45  • Odpovedz
vôbec tam nemám možnosti že by som si to mohla zmeniť a čítala som že mamičky písali že cez iný prehliadač to treba skúsiť ale nejde mi to ani tak
12. aug 2011 o 21:47  • Odpovedz
@janocka Ďakujem, asi som mala napísať skôr :slight_smile:
12. aug 2011 o 21:48  • Odpovedz
@danabel ak ti bude v buducnosti nieco zablokovane a budes na odblokovanie cakat viac ako napr. 3 dni, radsej napis Ip nam adminom, ze ci sme na teba nezabudli alebo ci sme sa dozvedeli o tom, ze si si problem opravila :wink:
12. aug 2011 o 22:10  • Odpovedz
@jawan vidim, ze vcera si skusala pouzit Chrome - takze neslo ti to ani tam? Skus si pripadne chrome aktualizovat - pouzivas verziu 10, najnovsia je verzia 13. A ak to nepojde ani potom, tak uz fakt neviem, potom ti uz poradia jedine programatori ked budes postupovat podla toho Nahlás chybu
12. aug 2011 o 22:11  • Odpovedz
@janocka no skúsim poviem dcere lebo ja som s toho jelen hi hi hi a ked nie tak sa prihlásim diik
12. aug 2011 o 22:13  • Odpovedz
12. aug 2011 o 22:18  • Odpovedz
@janocka Ahojky, pls téma Čo dnes varíte? premenovaná na Čo varíte, poraďte s inšpiráciu? veď to nie je gramaticky správne :sweat_smile: a čo bolo zlé na prvotnom názve? :confused:
12. aug 2011 o 23:48  • Odpovedz
@beruska.zuzanka zo slova "inspiraciou" vypadlo "o", uz som to upravila. Ako som uz spominala, postupne budu vsetky nazvy tem doplnene, upravene, aby lepsie vystihovali podstatu diskusie
13. aug 2011 o 00:03  • Odpovedz
@janocka tak skor dajte inšpiraciu, nie poraďte s inšpiráciou...si myslim:slight_smile:
13. aug 2011 o 00:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.