• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@aduskatt ok, dakujem, upravim :wink:
13. aug 2011 o 00:12  • Odpovedz
s dalsimi dotazmi si dajte, prosim, pauzu aspon do pondelka :grinning:
13. aug 2011 o 00:15  • Odpovedz
@janocka vďaka, pekný vikend želám
13. aug 2011 o 00:18  • Odpovedz
to kto popremenuval nazvy tem? preco? ved teraz je to uplny chaos...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2011 o 15:35  • Odpovedz
chcem sa opytat... dnes mi svietilo, ze v sekcii ,,Kto ma spomína" mi svietilo cislo 70. no bohuzial, vidim len 50... ako sa dostanem k zvysnym 20????
dakujem :dizzy_face:
@janocka, @danu, @emjee, @pink_lady
13. aug 2011 o 19:42  • Odpovedz
je OK ze kazdu chvilu je vo fotoblogoch nejaky vtip, bud priblbly, alebo s vulgarnym podtonom, alebo hocijaky... proste vtip, myslim, ze toto tu vobec nepatri, to hlavne a podstatne sa straca...
13. aug 2011 o 21:33  • Odpovedz
@hajanka snad ludom nechces diktovat, co si smu do statusu napisat... ci? lebo asi ani Tvoj nesplna ucel... ci? a vulgarny vtip nahlas a je to :wink:
13. aug 2011 o 21:38  • Odpovedz
@olifcek nechcem, ale myslim, ze take take hlupotiny prave sem nepatria. Nech si vtipy pisu do statusu na facebook. Este mi prosim napis, preco moj fotoblog nesplna ucel.
13. aug 2011 o 21:42  • Odpovedz
@olifcek mno tak vulgárne vtipy snáď sem nepatria...o pedofilnom (lebo aj taký si tu nejaká mamina :confused: vycapila) už ani nehovorím
13. aug 2011 o 21:44  • Odpovedz
@hajanka ja neviem, co si myslis, ze splna ucel :wink: nemam tuseniaaa

@winona24 ved nahlasit treba, saq pisem... :wink: niektore maminky este asi nedospeli, no...
13. aug 2011 o 21:46  • Odpovedz
@janocka, @danu, @emjee, @pink_lady
Chcem sa spýtať - nesúri to - len pre poriadok a pre pocit spravodlivosti. Na bazáriku som písala 23. júla správu k inzerátu ZARA - Zara, 86 a predávajúca tam mala a ešte aj má ďalšie inzeráty s týmto názvom, ku ktorým som písala . Ja som jej stále písala správy a ona mi neodpovedala a videla som, že ostatné inzeráty vždy aktualizuje. Ona mi potom napísala, že správy nedostala. Na niektoré správy odpovedala a potom zase nič, tak som opäť vypisovala, či to teda je na predaj. Znova žiadna odpoveď a dnes mi prišli správy, že niekoré veci sú už predané. Od 23. júla doteraz nemám žiadnu z tých vecí, ktoré som chcela kúpiť a ani som nedostala normálnu odpoveď - nerozumiem tomu, žeby nedostala žiadnu z mojich správ a tých nebolo málo..Takúto komunikáciu som ešte nezažila so žiadnou predávajúcou ani kupujúcou.Ďakujem
13. aug 2011 o 21:47  • Odpovedz
No tak teraz už vôbec nechápem, tie inzeráty sú všetky zmazané :fearful: :confounded:
13. aug 2011 o 21:51  • Odpovedz
@olifcek no ved ty si mi napisala ze asi ani moj nesplna ucel, neviem o aky ucel si mala na mysli ani preho ho moj fotoblog nesplna.... :wink:
len som chcela poukazat na to, ze vtipy by tu byt nemuseli, ani priblble, ani vulgarne, ani pedofilne ani ine... mne osobne to dost vadi, ked si otvorim fotoblogy ze pozriem kto potrebuje s cim poradit, alebo co ma nove a namiesto toho tam vidim hlupy vtip, nezmyselny.., alebo urazlivy... alebo aky...
snad admini nad tym pouvazuju... staci po vikende :slight_smile:
13. aug 2011 o 21:51  • Odpovedz
pride mi to rovnako otravne ako ked tu pred casom boli same ziadosti o hlasovanie :confounded:
13. aug 2011 o 21:54  • Odpovedz
@danabel ahojky, aj mne sa to tu začalo stávať v poslednej dobe, že odpíšem na inzerát, nič sa nedeje a zrazu je predaný, rezervovaný ... nerozumiem tomu, stalo sa mi to u viaderých... :confused:
13. aug 2011 o 21:56  • Odpovedz
@hajanka myslela som, ze si za to, aby tam boli iba info o zubkoch a pod. ale jo, mas recht, vtipy, nemiestne, by tu byt nemuseli. ale ja si rada precitam cosi fakt vtipne :slight_smile:

13. aug 2011 o 21:56  • Odpovedz
@beruska.zuzanka aha, no preto už píšem radšej sem, nechcem sa s nikým pohádať, ak tá dotyčná za to nemôže. Len mi to príde ako hrozná ignorácia, až ma to vytočí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2011 o 21:58  • Odpovedz
@olifcek tak si klikni na stránku www.funny.sk :grinning: :grinning: :grinning:
@beruska.zuzanka mne sa to tiež stalo v poslednej dobe pri inzerátoch,nechápem,ale asi je chyba v predávajúcich,lebo ja,čo predávam-v pohode komunikujem,tak mi príde divné,žeby práve moje správy o záujem niekomu nechodili-asi ich ignorujú,neviem
@danabel ja som už dvom aj napísala takú dosť odmeranú správu, jedna mi odpísala dosť hnusne a druhá slušne, tej som sa ospravedlnila....
ale neviem teda, čo sa to tu deje :confused:
13. aug 2011 o 21:59  • Odpovedz
@winona24 Ty si mAskaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2011 o 21:59  • Odpovedz
@macamac no asi... lebo aj mne hádam ukazuje všetkých záujemcov...
13. aug 2011 o 22:00  • Odpovedz
@macamac
@beruska.zuzanka aj mne chodia všetky správy normálne....len potom tu zbytočne vznikajú nedorozumenia okolo toho, že ako to vlastne naozaj je...ale to nám už povie len admin, keď si nájde čas
13. aug 2011 o 22:09  • Odpovedz
chcela by som sa opýtať, prečo mi nejde pridávať fotky k inzerátom na bazáriku? skúšam to už niekoľko dní a stále mi tam píše "chyba pri načítaní fotky". skúšala som ich aj zmenšiť, ak by náhodou boli veľké, ale ani tak mi ich nechce načítať :unamused: kde je chyba?
13. aug 2011 o 22:16  • Odpovedz
@jenta a aky format fotky davas?
13. aug 2011 o 22:16  • Odpovedz
@olifcek jpeg, ale doteraz som nemala absolútne žiadny problém, či už v albumoch alebo v bazáriku :confused:
13. aug 2011 o 22:22  • Odpovedz
@danabel mi napadlo-že teraz sa neseriózne maminy môžu vyhovoriť,že im správy neprišli :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale potom-ako to,že zmažú,pozastavia,predajú?
fakt by mal dať stanovisko admin,lebo je málo pravdepodobné,že ja predávam v pohode...akože by len nejaké správy nechodili? :confused: :sweat_smile:
13. aug 2011 o 22:27  • Odpovedz
@danabel ak zmizli vsetky spravy je mozne, ze dotycna bola zablokovana - napis mi do ip jej nick, nech to preverim
druha vec, ze kopec ludi sem chodi len inzerovat a zaroven inzeruju aj inde - t.j. nahodi na mk inzeraty, potom sa tyzden neukaze a medzicasom vec preda na inom bazare
no a do tretice: jeden cas sa niekomu nezobrazovali nove spravy v bazare - myslim tak, ze spravy tam sice boli, ale hore v Moj bazar mu nesvietilo, ze prisla nova sprava - no a ked nesvietilo, tak nekukol do nich - ale domnievam sa, ze toto uz bolo vyriesene programatormi

@jenta prosim nahlas to ako chybu, postup tu http://www.modrykonik.sk/bugreport/

@hajanka @olifcek vulgarne vtipy stopujem, ak take najdete - vykricnik :wink: ostatne vtipy - zatial neriesime, ale nadhodim to na diskusiu v Asmira teame :wink:
14. aug 2011 o 06:22  • Odpovedz
to co tie podotazky k nazvom tem? to kto s tym prisiel? pozeram na temy v mojich oblubenych a dobreze nie kazda druha sa inak vola.teda gro zachovane,ale to pridavanie podotazok k teme nechapem :confused:
14. aug 2011 o 12:18  • Odpovedz
ako napisem sukromnu spravu viacerym osobam ktorych mam za priatelov,ked neviem si zapamat vsetky nicky? to s ich mam vypisat predtym na papier?
2.existuje vyhladavanie albumov,podla item-u..napr,kociky, napr.hracky napr.pavuky?
14. aug 2011 o 12:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.