• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@bobocka presne, a este niekto tak "inteligentne" prepise nazov s chybou, polovicu nazvu necha slovensky, dodatok dopise cesky, pritom v teme je 80% sloveniek, aj zakladatelka je slovenka... mne to skoro pripada ako sabotaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
14. aug 2011 o 13:14  • Odpovedz
@ikke tiez uz od vcera pozeram, ze strasne vela tem zmenilo nazov... len nerozumiem, z akeho dovodu... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2011 o 13:16  • Odpovedz
@janie80 uz je to tu myslim viac dni... aj sa tu na to ktosi uz pytal, ale obavam sa, ze to ostalo bez odpovede...
14. aug 2011 o 13:18  • Odpovedz
@ikke je to divne... sme na nieco zvyknute a teraz toto... normalne som sa pozastavovala nad tym, ci je to ta tema, ktoru hladam, alebo niekto zalozil novu s podobnym nazvom... no chaos... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2011 o 13:19  • Odpovedz
Adopcia? Podeľte sa o príbeh ... Nechápem, prečo bola táto téma premenovaná "Aká bola vaša cesta k drobčekovi" bolo skutočne výstižné... adopcia nie je o nejakom príbehu, pri našich zákonoch je to naozaj "cesta" a veľakrát veľmi neschodná... slovo príbeh zaváňa niečim, čo by som nazvala romantikou... a tým rozhodne adopcia nie je... Keď sa niekto chce podeliť o príbeh, má možnosť napísať článok...
Prečo niekto premenováva témy???? :frowning2: Akože upravovať nezrozumiteľné je jedna vec a sadnúť k pc a robiť "chaos" z dlhej chvíle je vec druhá... :astonished: kto sem chodí, vie, o čom témy sú a kto je tu nový, spýta sa...
14. aug 2011 o 13:46  • Odpovedz
nejake vysvetlenie je na str.141, ale moc tomu nerozumiem...preco bola premenovana tema oktober 2011 a desiatky tem s nazvom "mesiac + rok" ostali... ? mne to pride, ze niekomu dovolenka urdela na najvyssom mieste... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. aug 2011 o 13:50  • Odpovedz
ja nechapem je tema priberanie po porode a zrazu k tomu dodatok-ako ste zhodili vy? naco?vsak je jasne,ze zeny tam sa podelia o svoje skusenosti a podotazku netreba.alebo meno pre chlapceka-ake je podla vas najkrajsie?vsak logicky,ze tie ktore tam prispeju asi vyjadria nazor k tomu danemu menu,rep vyzvihnu meno svojho syna(synov) a to je pre ne to najkrajsie? naco to ma byt este v teme ozrejmene?akoze nevadi,vsak koniec sveta to nie je,temy su upresnene,aj ked mne osobne to pride byt zbytocne.tie temy fungovali a boli navstevovane aj bez upresnenia tem a podotazok.iba co to chvilkovy zmatok sposobi ,lebo si maminy chvilku nie su iste,ze ci ozaj ide o tu im znamu temu. :confused:
14. aug 2011 o 13:56  • Odpovedz
@bobocka podla mna mnohe ani nie su tak upresnene ako schaosene... :grinning:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/stahovanie-predkozky-pomoc/
14. aug 2011 o 14:00  • Odpovedz
Ako píše @cicimotinka - aká bola vaša cesta k drobčekovi, vystihovala všetko čo mala, navyše "názov" z ktorého išiel cit bol omnoho srdečnejší, než tento nový, pozmenený...
14. aug 2011 o 14:03  • Odpovedz
Trošku nezmyselný názov témy: "Je tu niekto, kto bude rodiť v decembri 2008 v Čadci?" - Predchádzajúci názov "Pôrodnica Čadca" bol omnoho výstižnejší a hlavne aktuálny !!!
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/porodnica-cadca/?page=last&post=last&lastref=il
14. aug 2011 o 14:06  • Odpovedz
@mia1111 tak touto temou vyhravas anketu o najnezmyselnejsie premenovanu temu! :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2011 o 14:08  • Odpovedz
@ikke tak toto mam aj ja v oblubenych a vobec som si to nevsimla :astonished: total novy nazov :astonished: neverim.nacoooooo??? ci sa niekomu zdalo,ze konik je nudny a treba to menit ako na fb? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
alebo tema deti narozene brzy za sebou-to hovori samo za seba,netreba k tomu nic,ale niekto mal potrebu doplnit-mate s tim zkusenosti? kurnik naco??? ja viem,ze to nie je nic obrovske a nieco ,preco sa my tu budeme teraz tri dni rozhorcovat,len mne to osobne pride byt ako bezzmysluplna vec.nevidim v tom vyznam.ak by niekto pomenil nazov tem v tych temach,ktore su davnejsie zabudnute a neprispieva sa do nich,aby ich trochu pripomenul,tak budis,ale menit nazvy tem fungujucich,kde sa denne prispieva-tak v tom vyznam nevidim.
normalne mi je luto toho,kto si s tym dal namahu,lebo veru velku chvalu za to mat nebude :sweat_smile:
14. aug 2011 o 14:09  • Odpovedz
@ikke - no vidíš, normálne som si išla oči vyočiť, či vidím dobre :grinning:
14. aug 2011 o 14:09  • Odpovedz
ale tak...som sa rozhodla, ze adminom teda pomozem, ved je tu este tolko tem, ktore si vyslovene ziadaju premenovanie :grinning: ved napr. nazvy ako Rakusko, Malacky, Skalica, su tak strasne kratke a nevystizne... :grinning:
14. aug 2011 o 14:10  • Odpovedz
@mia1111 :grinning: :grinning: :grinning: neverim!!! :grinning: :grinning: :grinning: toto je vtip :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2011 o 14:10  • Odpovedz
anoanoano, rozhodne treba za kazdy nazov temy dopisat "ake mate skusenosti", "pridajte sa k nam", "ako ste to riesili", lebo bez tych dodatkov by si to asi nikto nedomyslel... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2011 o 14:12  • Odpovedz
Nesúhlas s povinným očkovaním. Máte skúsenosti? .....tak aj toto je bomba premenovanie...ta otazka Mate skusenosti...bola dodana adminmi....som slovencinarka a pozeram na to ako puk...ako mozem mat skusenosti s nesuhlasom?.....bud sa tu niekto nabural a premenuva temy....lebo toto normalny nerobi....haloo sa zobudte a ak chcete nieco premenovavat, tak nech to ma aspon hlavu a patu, lebo takto zas len sebe robite hanbu.... :angry:
14. aug 2011 o 14:14  • Odpovedz
@bobocka - to dúfam, že je to vtip :grinning:
14. aug 2011 o 14:15  • Odpovedz
@mia1111 bojim sa,ze to vtip nie je,ale akoze ta tema,to premenovanie-tak to je perla nad vsetky perly :grinning: :grinning: :grinning: normalne som zvedava aku nezmyselnost zas nejaka ina mamina vyhrabe-nejaky novy nezmyselny nazov.ked uz nic ine,tak to berme ako cierny humor a zasmejeme sa cez slzy :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2011 o 14:18  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/mame-velke-babatko/

dodatok zjavne pisal niekto, kto o tom vie este menej nez z konika... :rolling_eyes:
14. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz
Pod každou témou je teraz písané, že Príspevok bol upravený aby bol jasnejší a zrozumiteľnejší... no ale ako vidím, každý je z toho len blbší a blbší... teda aspoň ja :sweat_smile:
14. aug 2011 o 14:24  • Odpovedz
@janocka
@emjee
@danu
@martinjasen

prosim o spatne premenovanie temy Adopcia aka bola vasa cesta k drobcekovi... ten nazov co ste tam teraz dali vobec nevystihuje tu diskusiu a je uplne mimo temy... / ako je to dobre psycho dat nazov temy podla prveho prispevku z roku 2008/ teme ktora stale funguje je ziva... a ktoru nazov absolutne vystihoval...
to nie je o pribehu... lebo adopcia... /spravne by malo byt osvojenie/ nie je o pribehu ale o ceste za dietatom a aj o ceste s dietatom o celom procese ktory tomu predchadza a aj nasleduje...
neviem co kto tymto premenovanim sleduje.. rozpravky o vyhladavaci tak tej mozno uveria neskuseni ale v nazve bola adopcia a kto si da toto vyhladat na fore tak ho to na tuto temu nasmeruje..

ja uz len cakam ze premenuju zomrelo mi dieta na zomrelo mi dieta tak sa pridaj k nam ci vymyslia nieco podobne nevkusne...

hovorim hadam aj za ostatne prispievatelky do tej diskusie chceme zmenu nazvu tej temy na povodnu... ktoru vymysleli buduce adoptivne maminy a vedeli o com pisu...
14. aug 2011 o 14:26  • Odpovedz
no pekne.pekne.riadne sa to z nezmyselnostiami rozbehlo.,ja som len zvedava co k tomu povedia samotni admini.ich vysvetlenie toho premenovania a dodatkov k tem by ma riadne zaujimalo.kto s tym prisiel a naco sa to vobec robilo?ked sa novym nazvom ozivi stara zabudnuta tema,tak to je fajn.ale tie,ktore su denne navstevovane a denne sa do nich prispieva ozivovat predsa netreba.zjavne bol ten stary nazov dostatocne vystizny,ked tema navstevovana bola.este nech pomenia nazvy sukromiek a to uz bude uplna ceresnicka na torte :sweat_smile:
14. aug 2011 o 14:27  • Odpovedz
@maznacik007 písala som presne toto o pár príspevkov vyššie... :wink:
14. aug 2011 o 14:38  • Odpovedz
Teda, nestačím sa diviť.... každá druhá téma, ktorú som si rada prečítala má zmenený názov.... Začínam v tom mať chaos! Zaváňa to tu tvrdým socializmom a tvrdou cenzúrou :confused:

Ako.... ja som sa už zmierila so všetkými možnými (nezmyselnými) pravidlami na tejto stránke... ale toto menenie názvov sto rokov existujúcich tém mi príde prinajmenšom smiešne....

Apropo... to sa vám akože chce? :sweat_smile: :rolling_eyes:
14. aug 2011 o 14:38  • Odpovedz
este ma napadlo nebolo by minimalne vhodne aby ste zmenu nazvu pri dlhodobo nastevovanych temach 2 roky a viac konzultovali s ludmi co tam chodia a co tam pisu ... ved je to najma o nich .. a nie o niekom kto si precita prvy prispevok a zmeni ho a este zmeni aj nazov temy..
14. aug 2011 o 14:46  • Odpovedz
na tie terminy porodov mohli radsej urobit celu podkapitolu ako su snazilky, rodina atd... niekedy clovek pozera forum a len same terminy porodu..kym sa dopracuje k nejakej zmysluplnej teme..
14. aug 2011 o 14:56  • Odpovedz
z MK sa stáva veeelice vtipné fórum, teda názvami tém :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ten, kto sa do toho pustil, musel na raňajky pojesť veľa vtipnej kaše. Napr. ako sa čo najviac domotať :
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/trebisov-a-okolie/
14. aug 2011 o 14:59  • Odpovedz
kočky,ja tiež chvíľami neviem,kde vlastne som...
Napríklad téma o Turecku sa zrazu zmenila na "dovolenka s 2 deťmi v Turecku..."To je už čo?????? Môžu prispievať len Tí,čo tam boli s dvomi deťmi???? :confused: :grinning:
14. aug 2011 o 15:05  • Odpovedz
@zuzao - že "kto tu je odtiaľto" - krása :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , normálne jazykolam :grinning:
14. aug 2011 o 15:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.