• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mia1111 mohli radšej doplniť smajlíka, čo si ťuká na čelo. ten by sa teraz hodil :grinning:
14. aug 2011 o 15:08  • Odpovedz
@zuzao To som sa fakt zasmiala "Trebišov a okolie. Kto tu je odtiaľto?" Velmi vtipne premenovanie. Mi to po 5 rokoch na MD pripomenulo byvalu zamestnavatelku - ta chcela spojit opravky s opravnymi polozkami a mala este viac podobnych duchaplnych napadov :slight_smile: :slight_smile:
14. aug 2011 o 15:13  • Odpovedz
Ozaj... pokiaľ už meníte tie názvy, lebo tým chcete dosiahnuť neviem čo :grinning: lepšie vyhľadávanie? Lepší "výzor" stránky? Nuž.... zverte to do rúk slovenčinárom, nie kadejakým osôbkam, ktoré sú nominované do pozície admina... lebo potom to aj tak vyzerá... ani hlava, ani päta, ani to, na čom sedíme....

A celá táto maškaráda nakoniec vyjde viac na smiech.... ako na nejaký úžitok.... viď. "kto tu je odtiaľto", či "problém s auti dieťatkom"... atď. ....

Mimochodom... až teraz, keď čítam aký humbuk sa tu posledné dni deje, som si uvedomila, že tie "marcipánové torty" je vlastne témička, do ktorej som chodila slintať nad krásnymi fotkami tortičiek.... Rozmýšľam, kedy nastane tá pravá chvíľa na to, že začnete meniť aj nicky... len tak... aby boli zrozumiteľnejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Carpe diem :grinning:
14. aug 2011 o 15:16  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa tiez pozastavovala nad novymi nazvami niektorych tem... vtipne... a kedy to bude zas normalne? :sweat_smile:
14. aug 2011 o 15:19  • Odpovedz
A toto je tiez totalne fiasko!!!! "Vitamín C pre deti. Aké tabletky odporúčate?"
Mili admini, prosim vas uprimne, mohli by ste to zmenit na povodne znenie? Ved to nieje len o vitamine C pre deti. A uz vobec nie o tabletkach!!!!!!!! Keby sa to radsej volalo Len Vitamin C, prip. aj s dodatkom megaskorbicka liecba. Radime si tam aj o liecbe dospelych, nielen deti a v prevaznej miere pouzivame praskovy vitamin C (teda nie tabletky). Uz len ten nazov "tabletky" navodzunje pocit, ze sa v teme preferuje nejaky liek, comu sa prave snazime vyhnut :sweat_smile:
14. aug 2011 o 15:22  • Odpovedz
heh... bolo vám to treba? :grinning:

Ďakujem za príjemné nedeľné pobavenie pri kávičke :sweat_smile:
14. aug 2011 o 15:25  • Odpovedz
@roo
@janocka @danu - alebo kto je za to zodpovedný - pridavam sa k roo ,je to moja tema a nesuhlasim s takýmto hlupym nazvom. nebavime sa tam o tabletkách pre deti,bavime sa tam o liečbe pomocov vitamínov,o megaskorbickej liečbe -vitamínom C a inými vit.

prosím opravit !
14. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz
Ja uz sa nebudem fakt cudovat, ked budu admini menit nazvy na "zomrelo mi dieta-pridaj sa k nam" :angry: Mám pocit že admini sa asi predavkovali nejakými stimulacnými drogami-ako schaosiť viac to čo už je totálne schaosené!
To s tým Tureckom-to ma zabilo! A tie temy jako keby som sa nemohla bavit o tehotenstve v teme pre snazilky ,lebo to absolutne so sebou nesuvisi..Nedajboze ze spomenies kocik v teme tehotenstvo,ked je to cisto len tema vybava! :sweat_smile: :sweat_smile: Mam pocit ze pride zmysluplnejsi provider fora ako tento modry chaos../nedala som 3 vykricniky lebo by ma asi hned odstranili/ :confounded: :dizzy_face:
14. aug 2011 o 15:27  • Odpovedz
@piacere
presne, bolo to treba? jednoducho BLAMÁŽ ! :sweat_smile:
14. aug 2011 o 15:29  • Odpovedz
@lucinocka sekcia spoločný termín je medzi sekciami vo fóre :wink:

adminky @janocka @danu @emjee @pink_lady kočky, skúste pls hodiť v asmire do pléna, žeby sa témy naďalej nepremenovávali a tie, kde sa to už uskutočnilo sa premenovali nazad na pôvodné názvy...
spôsobuje to len chaos, zlú krv a napríklad mne osobne ako zakladateľke nejakej témy, ktorá existuje už x-rokov ako je vadilo, že je odrazu premenovaná, predsa len aj názov dáva tej téme dušu :wink:
ďakujem za všetky "nespokojné užívateľky" :wink:
14. aug 2011 o 15:34  • Odpovedz
@beruska.zuzanka taaaak... to som chcela len som nevedela nájsť to správne slovíčko... témy zrazu stratili dušu :wink: :pensive:
14. aug 2011 o 15:37  • Odpovedz
ja proste nemôžem, sa tu rehocem a plieskam sa o stehná :
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/mame-velke-babatko/?page=last&post=last&lastref=hp :grinning:
už nech sa deti zobudia, lebo sa od smiechu dočúram :grinning:
14. aug 2011 o 15:47  • Odpovedz
baby pls oznacte vykricnikom vsetky taketo temy
viem, ze sa mali premenovavat temy, ale takto blbo asi nie :angry: tiez s tym nie som stotoznena, ale stalo sa, budeme to musiet upratat :pensive:
14. aug 2011 o 15:47  • Odpovedz
14. aug 2011 o 16:04  • Odpovedz
potom treba tuto tému premenovať podla prvého príspevku " ako zmením týžden tehotenstva na narodenie syna" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2011 o 16:12  • Odpovedz
@piacere Zaváňa to tu tvrdým socializmom a tvrdou cenzúrou .. toto som tu uz aj ja pisala par stran dozadu, smutne :pensive:
14. aug 2011 o 16:28  • Odpovedz
cumim ako puk http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dovolenka-v-chorvatsku/ to znamena, ze ked pojdem do ineho hotela ako solaris si mam zalozit vlastnu temu? :sweat_smile: :sweat_smile:
a marcipanove torty som hladala asi 15 minut nez mi doslo ze ta zlatanina o narodeninovej torte je povodna tema
:grinning:
chore chore chore! :wink:
14. aug 2011 o 17:39  • Odpovedz
pridavam temy, kt premenovanie "poskodilo" :pensive: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dovolenka-v-chorvatsku/?page=last&post=last&lastref=it ....v teme sa nediskutuje len ohladne Solarisu, ale celkovo o vhodnom ubytovani a vhodnych plazach pre deti v HR...

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dovolenka-v-chorvatsku/?page=last&post=last&lastref=it ...???? ako nechapem, naci tam je ten dovetok....jasne, ze existuju mamicky, kt maju deti po sebe :confounded:

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/nezvladnuta-vychova/?page=last&post=last&lastref=it
tu sa mamicka nazvom temy, pytala, ci vychovu nezvladla, nie to konstatovala....

niektore premenoviane temy, fakt zneju smiesne, ale ...to asi nie je zamer!? ci????
naozaj temy stracaju dusu :pensive: :pensive: :frowning2:, suhlasim s @beruska.zuzanka ....ak su tam preklepy, alebo je tema nezrozumitelne nazvana, tak prosim.... ale toto je privela

14. aug 2011 o 17:41  • Odpovedz
14. aug 2011 o 17:41  • Odpovedz
vau... tak si dovolím tvrdiť, že premenovaním témy, ktorú spomína ollski na "nezvládnutá výchova..." ste zakladateľku urazili.... :rolling_eyes:
14. aug 2011 o 18:12  • Odpovedz
@piacere Presne,úplna urážka autorky! Mne sa hlavne páčilo-čo s ním robiť? No asi ho chceli zabiť,nie?! :angry: :angry: :angry:
14. aug 2011 o 18:18  • Odpovedz
autor
premenovávanie tém - teda dopĺňanie divných doplnení k starým názvom je smiešne a trápne zároveň. a mení to často charakter témy. neviem o čo tu komu ide, ale zamyslite sa nad tým . Hlavne,. že nechcete duplicitné témy a potom zmeníte chorvátsko na konkrétny hotel, čím navádzate práve na ďalšie a ďalšie témy o chorvátsku - dáme si osobitne každú pláž????
a platí to o mnohých ďalších - smiešne.Niekto sa asi strašne nudí. :confounded:
14. aug 2011 o 18:21  • Odpovedz
väčšinou sa nevyjadrujem k zmenám, ale toto mi nedá. Tie zmeny názvov tém sú absolútne nevhodné, zavádzajúce, mätúce. myslím, že ten systém, čo ste tu chceli zaviesť absolútne nevyšiel, a pevne verím, že sa to vráti späť.
14. aug 2011 o 19:05  • Odpovedz
to čo bol za nápad meniť názvy tém....ja si tie svoje hľadám ako ......... niektoré vaše nápady sú naozaj dosť s cesty....a aj najnovšie keď zmeníte názov alebo opis, aby bol príspevok "zrozumiteľnejší" spôsobíte taký chaos....že škoda hovoriť.....asi vám nič nehovorí.....dva krát meraj a raz rež......keď už téma existuje skoro dva roky pod jedným názvom....ja neviem prečo je to potrebné meniť? :angry: :angry: :angry:
14. aug 2011 o 19:08  • Odpovedz
@monr trefne si to pomenovala. mozno na zaciatku bol dobry napad, ale zvrtlo sa to zlym smerom. preto to treba vratit spat.
@emjee vdaka za reakciu a navod.
14. aug 2011 o 19:11  • Odpovedz
napríklad toto je jedna z vašich perličiek: Máš TP taky v Januári/Lednu 2011? Pridaj sa......podľa mňa január 2011 už bol.....viem to na sto percent :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak keď ste už chceli byť také dokonalé....tak to malo znieť Mala si TP.....
14. aug 2011 o 19:15  • Odpovedz
Nechcem byť škodoradostna... aaale budem. Tiež pridávam jednu dokonalú premenu názvu:
Téma Pôrodnica v Čadci sa teraz volá
Je tu niekto, kto bude rodiť v decembri 2008 v Čadci?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2011 o 19:17  • Odpovedz
autor
keď už ste mi premenovali tému Parný hrniec na "Parný hrniec. Ktorá značka je najlepšia?" tak tam prosím doplniť aspoň +recepty. - Keďže to nie je téma len o značke, ale aj o radách ohľadom parenia a konkrétnych receptoch. Ďakujem :sweat_smile:
14. aug 2011 o 19:50  • Odpovedz
no ako mna tiez zasa dojalo ze tema co sa volala infekcna mononukleoza tak sa premenovala na infekcna mononukleoza u 3 rocnej.. to si asi teraz zalozim novu temu ze infekcna mononukleoza u 8 rocnej :grinning:
14. aug 2011 o 19:55  • Odpovedz
@maznacik007 tak to je už naozaj moc.... :grinning:
14. aug 2011 o 20:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.