• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
baby, snad neprezradim statne tajomstvo ak vam dam info, ze toto premenovavanie nie je "praca" tunajsich stalych adminov :wink: a s velkou pravdepodobnostou sa nasimi pripomienkami budu asmiraci v najblizsich dnoch zaoberat, no dnes je este vikend, tak treba mat trochu strpenie...
asi nejlepsie, co mozme v tejto chvili urobit je pisat pripomienky k zmenam nazvu do upozornenia pri nazve kazdej temy ("Tema nie je OK") :wink:
14. aug 2011 o 20:12  • Odpovedz
No, nie som ziaden it expert, "len" software tester, ale myslim, ze sa s najnovsou verziou dostali "vonku" prapovodne nazvy tem, tak ako ich pri zakladani pomenovali zakladatelky. Neskor boli premenovane na zmysluplnejsie, na ktore sme si zvykli... Urcite to daju hosi doporiadku :slight_smile:
14. aug 2011 o 20:17  • Odpovedz
Aj téma Tehulky November 2011 je od veci, veď keď tie baby porodia a bude už december, tak už predsa nebudú tehulky, ale maminy a to si potom majú založiť znovu novú tému?! Fakt divné veci sa tu dejú, vyzerá to na nejaký vírus v systéme :-C
14. aug 2011 o 20:20  • Odpovedz
ahojte, ako sa mení poradie fotiek v kolekcii?
14. aug 2011 o 20:47  • Odpovedz
Isto premenovavanie nie je praca adminov, verim totiz, ze su inteligentni a rozumni. A myslim to uplne vazne. Strategia seo ci ako to nazvala @janocka bola zrejme nedomyslena, pretoze na vsetkych temach co som zaregistrovala premenovanie nie je ok. Viacere tu vymenovali temy, kde sa to jasne dokazuje. Pevne verim, za asmiraci to daju do poriadku.
14. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz
nie je kdesi v pravidlách, že otázka sa končí otáznikom a diskusia bodkou, alebo výkričníkom? :sweat_smile:
14. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz
@denisocka @beruska.zuzanka temy, ktore boli premenovane zle, resp. nesuhlasite s tym ako boli premenovane mi, prosim, napiste do Ip link na tie temy + navrhnite iny nazov, ako by sa tema mohla volat. Verim, ze najdeme kompromis medzi povodnym nazvom a sucasnym nazvom, ktory nie je prilis dobry. Uz som tak premenovala niekolko tem, vzdy sa nasla rozumna stredna cesta.
15. aug 2011 o 09:47  • Odpovedz
@janocka ahoj, ako sa mení poradie fotiek v kolekcii? ďakujem
15. aug 2011 o 09:54  • Odpovedz
@janocka ja som temu o vit.C oznacila aj navrhla nazov
15. aug 2011 o 10:17  • Odpovedz
@katusska1 poradie fotiek v kolekcii sa menit neda
15. aug 2011 o 10:45  • Odpovedz
@denisocka ok, dakujem, pozriem sa na to.... Len poprosim o trpezlivost, je tych oznaceni vela + vela tipov v Ip, takze potrva kym sa ku vsetkemu dostanem, kym kazdemu odpoviem :wink:
15. aug 2011 o 10:46  • Odpovedz
@janocka samozsejme
15. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz
@janocka a nebolo by jednoduchšie vrátiť premenované témy na pôvodný názov? ušetrili by ste si nervy s premenovávaním, hľadaním vhodného názvu. a v prípade, že niektorý názov by bol nevhodný a prispievajúce by schválili zmenu názvu, tak by ste premenovali.
15. aug 2011 o 11:36  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
15. aug 2011 o 11:56 • elina313
@janocka najlepsie by bolo, keby sa vsetky nazvy vratili na take ako boli, tak to vyhovovalo vsetkym
15. aug 2011 o 11:58  • Odpovedz
Mna by sa teda urcite dotklo, ak by som zalozila temu a niekto by mi ju upravil, aby bol "spravne zvoleny nazov". Kedze tu mam fotku, tak si nezelam, aby niekto prekrucal moje slova alebo pisal nieco za mna. Zrejme niekto zabuda, ze je nepriamo financne zavisly od poctu navstevnikov tejto stranky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2011 o 12:07  • Odpovedz
presne ako píše @ela2710 všetky témy tak ako boli
15. aug 2011 o 12:07  • Odpovedz
@molka suhlas, absolutne mas pravdu. ja uz mam celkovo pocit, ze tato stranka je viac o adminoch ako o uzivateloch....je to asi 1000 pravidiel, ktore nemaju zmysel, neustala cenzura, na druhej strane nechapem, ako moze admin sutazit o fotak na stranke, pre ktoru pracuje, to je totalne neeticke....ale z nejakeho dovodu je toto ok....nedavno som tu mala album z dovolenky, nie na kazdej strane bolo dieta, lebo tam boli aj fotky prirody, bol mi bloknuty, ze to sem nepatri...a podobne.....uz sem nemam ani chut ziadne fotky davat.....a tak vobec celkovo....

neviem aka bola pridana hodnota zmien nazvov tem, ale admini asi vedia
15. aug 2011 o 12:10  • Odpovedz
@crazybabenka mne hrozne to: pridaj sa k nam, vsade kam kuknem, ja len dufam, ze to daju naspat, lebo pred tym to tu bolo celkom prehladne, teraz mi trva omnoho dlhsie kym si najdem tu ,,svoju" temu :unamused:
15. aug 2011 o 12:11  • Odpovedz
@ela2710 no veď to....keď sme raz boli januárovky tak chceme byť januárovky.....a vrchol bolo keď premenovali aj tému "Čo dnes varíte?! Čo už tu bolo treba meniť....čo už na tom bolo nezrozumiteľné? mne vadí aj to ....keď sa "prepisujú" pôvodné komentáre aby boli "akože zrozumiteľnejšie" zrazu to prestane dávať zmyslel.....niekedy to úplne prekrúti to čo chcel ten človek pôvodne povedať.....a nakoniec to aj tak vyznie tak ....akoby to písal mongol
15. aug 2011 o 12:14  • Odpovedz
@elina313 uplne trefne. 100 percent suhlas
15. aug 2011 o 12:21  • Odpovedz
Na českej stránke kona bola o zmenách informácia prečo nás tiež niekto nevaroval že sa budu názvy tém meniť?:

ikarkulka Momentálně pracujeme na novém projektu SEO (search engine optimization). Je to strategie, ve které měníme názvy diskusí. Je tedy možné, že i u déle aktivních diskusí se název změnil až nyní, ale berte prosím na vědomí, že je to součástí změn, na kterých momentálně pracujeme.

11. srp ve 21:14 • Odpověz
15. aug 2011 o 12:29  • Odpovedz
ja k tomu poviem len tolko: tak vam treba....pretoze uz neviete, kde su hranice.....a nielen admini, ale cely prevadzkovatel stranky
15. aug 2011 o 12:55  • Odpovedz
Upravte tento môj príspevok, ktorý práve čítate tak, aby vystihoval to, na čo práve myslím a chcem napísať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2011 o 13:00  • Odpovedz
prečo ste nám zmenili názov témy ??? z Priberanie po pôrode. na Priberanie po pôrode. Ako ste zhodili vy? však mi nechceme písať o rôznych diétach a iných nezdravých veciach ale riešime komplet životný štýl !!! Teraz to nie je o tom o čom to bolo čo chvíľa tam začnú prispievať ženy o niečom celkom inom ako to bolo do teraz . Láskavo spamätajte sa keď som začala s koníkom bolo to super ale teraz je to čoraz horšie a horšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2011 o 13:02  • Odpovedz
autor
@molka presne, aj mne to napadlo, že akože niekto mení moje slová na verejnom fóre pod mojou fotografiou. Sú aj ľudia, ktorí ma poznajú. A ťažko je skontrolovať čo, kde mi kto pomenil moje príspevky a čo sa tým zmenilo. Mne sa to teda vôbec nepáči. Vravím niečo, čo ja vlastne vôbec nevravím :angry: Po ďalšie, myslím si, že píšeme oveľa zrozuminteľnejšie ako ten, kto to tu upravuje. viď príspevky vyššie - tie úchvatné zmany tém, čo sú všetkým na smiech. Tak ak si ten človek, čo to píše myslí, že on práve dodá našim príspevkom zrozumiteľnosť, tak ďakujem pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2011 o 13:04  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: tak teraz sa admini asi riadne potia a cervenaju :grinning: :grinning: :grinning: tolkoto nespokojnych mamiciek tu este asi nemali :sweat_smile: vsak ale ako si kto ustelie,tak bude spat :grinning:
15. aug 2011 o 13:09  • Odpovedz
@bobocka myslim, ze im to je skor srdecne jedno :slight_smile:
15. aug 2011 o 13:28  • Odpovedz
@mircalla a to by im predsa nemalo byt,nie? oni su za stranku zodpovedni a pokial uzivatelia stranky s nou spokojni nie su,tak je to na ich triko.ci sa mylim? :confused:
15. aug 2011 o 13:29  • Odpovedz
@idris uplne suhlasim. zrazu tam prispevaju "jednorazovky" ktore len zbadali nazov temy vo fore a chcu sa tiez podelit...kedze je tam ten debilny dodatok.....
koho bol toto napad?? tato stranka je cim dalej tym horsia a ani sa nedivim,ze kopec kociek prechadza na ine fora,ked tu vsetko blokujete,menite,mazete.... clovek si uz ani vlastny nazor nemoze povedat....co ste vy polobohovia???
15. aug 2011 o 13:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.