• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@bobocka ano to je pravda, nemalo....ale tu uz si aj prevadzkovatel aj admini robia ozaj co chcu....nie co chcu ludia....ja som to tu kedysi mala rada, teraz uz tiez patrim k tym, co len nakuknu....otravilo ma, co sa tu deje
15. aug 2011 o 13:36  • Odpovedz
No baby dovi-dopo...ale pri niektorých zmenených názvoch tém som sa pobavila viac ako na dobrom vtipe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2011 o 13:36  • Odpovedz
@elina313
eli, aj som nebola dlhšie prispievať do norbi update a dneska kukám ako mucha puk, že čo to je?

Preboha Adminky, spamätajte sa, to kde sme? veď vy ste tu pre nás, bez nás to tu môžte celé zrušiť. Robíte predsa túto prácu dobrovoľne, my nemôžeme za to, že vám prevádzkovateľ stránky nič neplatí !!!!!
Ozaj ako za komančov, cenzúra, cenzúra a svinstvo ...
15. aug 2011 o 13:40  • Odpovedz
@janca13 že ako ja hovorim,dovi-dopo-dopi :grinning:
15. aug 2011 o 13:40  • Odpovedz
@emily_666 no neviem neviem či im neplatia mne to skôr príde že si niekto už zarába na vianočné darčeky čím viac zmien tým väčšie prémie tak sa prdbehujú alebo čím väčšia blbosť tým lepšie?? no ale to potom bude mať niekto sakra bohatého Ježiška
15. aug 2011 o 13:45  • Odpovedz
@janca13
viem že naposledy, keď sa hladal admin, tak bolo v podmienkach, že táto práca nie je platená. A podla toho to tu aj vyzerá.
15. aug 2011 o 13:47  • Odpovedz
@janca13 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že sakra bohatého Ježiška, si mi vylepšila normálne náladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2011 o 13:53  • Odpovedz
@elina313 no aspoň niekomu ja ked som to tu dočítala tak som mala chuť dať si nevrol pod jazyk čo som bola nasr... :wink:
15. aug 2011 o 13:55  • Odpovedz
admini to robia zadarmo vo svojom voľne a tiež maju aj svoje rodiny.netreba sa do adminov obúvať. svojvolne si určite nemenili žiaden názov. skôr by nám to mal vysvetliť @martinjasen alebo niekto z vedenia.myslím že keby nás informoval ako o novinke a mohol dať zoznam tém ktoré sa budu meniť mohli prispievateľky v tej ktorej téme dať aspon odhlasovať návrh zmeny názvu.
15. aug 2011 o 13:57  • Odpovedz
@elise tu nejde len o zmenu tem, ale aj, aspon co mne vadi - ako tu niekto spravne a trefne napisal - o ukazovanie nadvlady a dost arogantne a utocne jednanie zo strany adminov....
samozrejme otazka zmeny tem je o niekom z vedenia, tam je treba sa zamysliet aj na zbytocnou cenzurou, blokovanim, nezmyselnymi pravidlami, zmenami atd.
ale na druhej strane aj admini by sa mohli zamysliet nad sebou, pretoze uz som si tu precitala vselico.
tiez to, ze mnohi ludia maju nazor, ze je to ako za socializmu asi nebude nahodou
skor mam vsak pocit, ze sa to zhorsuje, ved co, mame aj tak dost uzivatelov...

cize vsetci, co maju nieco spolocne s prevadzkovanim MK by sa uz mohli vratit na zem a pouvazovat nad koncepciou a tiez stylom ich komunikacie. osobne suhlasim, ze so zmenou nazvov asi moc spolocne nemaju, ale uz dlho mi vadi, ako komunikuju s ostatnymi...nechcem uvadzat priklady...ale velmi casto v style....ja som admin, kto je viac?
15. aug 2011 o 15:02  • Odpovedz
@janocka nefunguje mi oznacovanie tema nie je ok... objavi sa mi to okno s moznostami zakliknem a neodosle mi to...

neviem mna osobne uz aj celkom prestalo bavit prispievat do takychto verejnych tem ... kde som predtym roky chodila aj tak sa menia prispevky... / hoci nechapem ako si niekto moze mysliet ze dokaze lepsie vyjadrit to co si mysli za ineho... ale co uz.../
prispievam uz len najma do sukromnych tem ... aj ked aj do tych mozno coskoro prijde cenzura... :grinning:
15. aug 2011 o 15:04  • Odpovedz
s tym premenovanim tem, to je naozaj pravda? nie je to len nejaky virus/skriatok??? :confused: :confused: :confused:
lebo toto, co tu vidim, to nema obdoby! a to som si myslela, ze na koniku sa uz nic "horsie" nemoze stat (ako to vsetko doteraz). ale mylila som sa... teraz premenovanie tem. a co o dva mesiace? s akou somarinou pridu kompetentni potom?
velmi sa ospravedlnujem za pouzite slova, ale je mi strasne luto, ako sa veci menia k horsiemu. PRECO??
komu sa chce takto plytvat energiou? som z toho normalne smutna... :pensive:
15. aug 2011 o 15:32  • Odpovedz
@ela2710 @monr nie, nebolo by to jednoduchsie. Chceme aby boli nazvy tem jasnejsie a zrozumitelnejsie pre vsetkych, ktori stranku nepoznaju alebo si najdu odkaz cez internetovy vyhladavac
Ako som uz pisala viackrat - napiste mi do Ip link na temu, ktora sa podla vas premenovala nespravne + dajte aj novy tip na nazov, urcite sa nejako dohodneme
15. aug 2011 o 16:09  • Odpovedz
@maznacik007 prispevky nemenime, menime len nazvy
15. aug 2011 o 16:10  • Odpovedz
@maznacik007 vidim, ze sa prihlasujes z viacerych prehliadacov - pod ani jednym ti oznacovanie tem nefunguje?
15. aug 2011 o 16:11  • Odpovedz
@janocka ale ved napr. oktobrovky 2010 podla vas bolo nezrozumitelne? :confused:
15. aug 2011 o 16:13  • Odpovedz
Temu docasne zamykam, kedze tu na ostatnych 2 stranach neriesite otazky pre adminov ale urazanie adminov.

Ak ma niekto skutocne nejaku otazku na adminov napiste nam, prosim, do Ip.

A rovnako ak nesuhlasite s tym ako bola tema premenovana, napiste mi Ip kde bude link na temu, povodny nazov + aky novy nazov navrhujete.
15. aug 2011 o 16:16  • Odpovedz
@ela2710 ked mal niekto termin porodu v oktobri 2010, sotva bude v googli hladat slovne spojene "oktobrovky"... skor bude hladat Porod v oktobri 2010. prod oktober 2010 a pod.
15. aug 2011 o 16:17  • Odpovedz
@magimary opravene
17. aug 2011 o 15:39  • Odpovedz
Dobrý deň, chcem sa opýtať ohľadom "vybrali sme". Aký význam má, vložiť tam dva identické články? http://www.modrykonik.sk/fotoblog/trdielko149/clanok/odplienkovanie-za-tyzden/ a http://www.modrykonik.sk/fotoblog/macocha/clanok/odplienkovanie-za-tyzden/ .. a možno by bolo fajn, keby sa "vybrali sme" dalo selektovať na albumy a články :wink:
19. aug 2011 o 12:36  • Odpovedz
chcem sa opytat precoste mi stopli inzerat.malasom v nom,ze darujem kupon na zlavu na kojenecke mlieko.odpoved na to mi bola,ze to sem na mk nepatri,ale ja naozaj neviem preco chcela som tym len niekomu pomoct vobec sa nejednalo o to,ze chcem na tom zarobit
20. aug 2011 o 08:56  • Odpovedz
Teda, sorry,. ale jednoduchy vystizny nazov temy "Sereď" zmenit na tak dlhy a blby nazov (urcite sa bavime hlavne o inom nez o tom, ci niekto so mnou pojde von) este aj s gramatickou chybou, ktora oci vyraza...no fakt klobuk dolu. :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2011 o 09:42  • Odpovedz
dobry den.bolo by mozne zmenit nazov temy Kto rodil v Irsku...dajme tomu na Mamicky v Irsku alebo Zivot v Irsku.Nie kazda mamicka ci tehulka porodila ci bude rodit v Irsku.Ta tema bola pre mamicky s malymi detmi,ktore vychovavaju deticky pod Irskym nebom :slight_smile: viete velmi dobre,ze druha tema o Irsku,ktora je v sukromnej skupine nesplna potreby matiek s detmi do skolskeho veku...tam sa mozu pisat len neplienkove temy....takze pre nove potencionalne mamicky by to bolo lepsie pod tym mojim navrhnutym nazvom.
20. aug 2011 o 09:55  • Odpovedz
mám dotaz: mala som vytvorených niekoľko fotoalbumov mojej dcérky. Posledný som vytvorila po návrate z dovolenky niekedy 10.8.2011, minulý týždeň ste mi ho stopli. Hoci nechápem, komu vadila fotky mroža z návštevy v delfináriu počas dovolenky, fotku som vymazala. Stále som ho však mala stopnutý. Dnes som vytvorila nový album, všetky staré som zmazala a je naďalej stopnutý. Nechápem prečo.
20. aug 2011 o 14:13  • Odpovedz
@jaaty vidim u teba len jeden album
pre buducnost - stopnuty znamena, ze si mas opravit to, co bolo uvedene ako dovod stopnutia a potom poziadat o odstopnutie

@cmulinko @mexx premenovavanie tem sme tu riesili vyssie, napiste ip @janocka s linkom a nazvom

@benne ten novsi som vyradila, kedze som vedela, ze uz tu bol, dokonca tiez vo vybrali sme - pravdepodobne sa tam dostal aj druhy krat preto, lebo mal vela odporucani na vybrali sme

@kukujka pretoze kupon nie je vec urcena pre deti - kupony mozes ponuknut v teme kupony dm, v bazari nie
20. aug 2011 o 15:09  • Odpovedz
@emjee ale vec na ktoru ten kupon je je predsa urcena pre deti ved kojenecke mlieko nebude predsa pit dospely no ale beriem aj ked sa na tom dobre bavim
20. aug 2011 o 15:33  • Odpovedz
@kukujka
@emjee ti vlastne chcela napísať : nedávaj to do bazáru,nepatrí to tam...napíš to do tejto témy: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dm-bonusova-knizka/?page=last&lastref=pager1
20. aug 2011 o 15:36  • Odpovedz
@ani3012 dakujem nejdem riesit daky kupon snaha bola niekomu ho podarovat uz sa tym nejdem zatazovat
20. aug 2011 o 15:38  • Odpovedz
@kukujka ale kupon nie je mlieko, takze ho nebude pit nikto - kupony do bazaru nepatria, mozes ho ale ponuknut v teme kupony dm - link ti dala @ani3012
20. aug 2011 o 15:41  • Odpovedz
@emjee dakujem nemam uz na to naladu odradilo ma to tu
20. aug 2011 o 15:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.