• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
kks, ani naznak detske izby??a to svetlo na strope je kuchynske?
20. aug 2011 o 21:15  • Odpovedz
@strihalka pozri sa na tu fotku ocami inej uzivatelky - mas pocit, ze takto vyzera detska izba? to svetlo na strope moze byt kludne aj v obyvacke :-/
dalej je tam okno bez zaclony, kvety na parapete, klavesy, zehliaca doska so zehlickou a kosom plnym pradla, susiak s oblecenim, na zemi vysavac, krabice, hrnce, ... typicka detska izba :pensive:

ked budes mat v tej izbe aspon naznak toho, ze to bude detska, take fotky ti necham, ale tuto si sem nedavaj
20. aug 2011 o 21:28  • Odpovedz
@emjee ok, a nemyslis si ze kdyz clovek jeste nema potvrzeno uplne tehu od dr, tak treba nechce predbezne zarizovat izbu?
Ze se s tim treba jen zacne v nasledujicich dnech?a propo, nemyslim si, ze by ste si dali toto svetlo do obyvacky :grinning:
20. aug 2011 o 22:03  • Odpovedz
dobry,ja len ze na fore je skoro cez 2 strany jeden necely prispevok od uzivatelky denisa120...a je to dost divne
20. aug 2011 o 22:07  • Odpovedz
@strihalka ja ti nekazem, aby si si ju zariadovala, to je tvoja vec, ale do albumov na konikovi patria len fotky, ktore maju suvis s tehotenstvom a materstvom - co z izieb ma jedine detska

@julianka777 v ktorej teme? alebo niekde inde?
20. aug 2011 o 22:10  • Odpovedz
prepacte,zle som to napisala :sweat_smile: ..nie na fore,ale vo fotoalbumoch
20. aug 2011 o 22:11  • Odpovedz
Ze vas niektore bavi vyrabat hadky, kde netreba... :(( nulova tolerancia ale skor na strane uzivateliek ako adminiek...
20. aug 2011 o 22:12  • Odpovedz
teply bonz dobry bonz :slight_smile:
20. aug 2011 o 22:22  • Odpovedz
@jaaty to uz aj mroz niekomu vadi? :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2011 o 22:46  • Odpovedz
@emjee akoze fajn, pravidla su pravidla, len mi to pride trosku (tie pravidla) ako za tvrdeho komunizmu, ked mocnost povedala: "toto smies a toto nesmies a ked budes robit inak, ides proti nam". mozno by nebolo od veci prehodnotit tie pravidla? ved na tom nevidim nic zle, ked si niekto odfoti izbu, tortu, zvieratko atd? nepredpokladam, ze keby sa zmenili pravdila (zvolnili), zeby to na tuto stranku "priviedlo" nejakych hulvatov a tak. skor si myslim, ze by to mnohe tuto ocenili, ze maju viac "slobody". ci? :slight_smile:
20. aug 2011 o 23:37  • Odpovedz
mám otázku,,,,vedeli by mi admini zistiť, kedy tu bola jedna užívateľka naposledy? lebo som je poslala balíček a mala aj ona mne vraj už v pondelok ale mne ešte neprišiel, a ona mi už neodpisuje,,,ale má 35 pozitívnych hodnotení, tak neviem, či ma oklamala,,,či sem chodí a neodpisuje, alebo tu nebola,,,ďakujem
20. aug 2011 o 23:41  • Odpovedz
@mandragora22 tady se toho asi nedockame....jeste nedavno jsem jsem povazovala kobylu za rozumnou stranku,ale uz tomu tak neni
20. aug 2011 o 23:48  • Odpovedz
@mandragora22 @strihalka sme uzko specializovana stranka, preto tu mame taketo pravidla, ktore sa zatial neplanuju zmiernovat

@graceful9 napis mi alebo inym adminom ip s nickom danej uzivatelky
21. aug 2011 o 12:01  • Odpovedz
@emjee ďakujem :slight_smile:
21. aug 2011 o 12:14  • Odpovedz
ahoj, chcem sa opytat, doteraz som nemala problem pridavat fotky, ale dnes mi to nejde vôbec..co s tym? @emjee @janocka
21. aug 2011 o 18:50  • Odpovedz
21. aug 2011 o 18:53  • Odpovedz
Super ze niekto moze mat max 2 svadobne fotky v albume a niekto aj 4....to je ako mozne? uz som to davnejsie nahlasovala ako chybu ale fotky su tam stale
21. aug 2011 o 19:34  • Odpovedz
@emjee ani ten odkaz mi nejde otvorit..ale kamoska mi ho skopirovala..tak som napisala..a dakujem :slight_smile:
21. aug 2011 o 19:40  • Odpovedz
@emjee no ved ano, ja osobne to mienim akceptovat, ale tiez potom nerozumiem, ako uvadza aj
@solinkarka ze niekomu mazete obrazky, ktore sa deti netykaju a niekomu nie. podla mna ani svadobna fotka sa netyka dietata, pokial nahodou zena na nej nie je badatelne tehotna, ci? :sweat_smile:
21. aug 2011 o 21:47  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
21. aug 2011 o 21:50 • strihalka
@mandragora22 @solinkarka ako uz bolo viackrat spominane, ked vidite fotky, ktore porusuju pravidla, kliknite na vykricnik a my sa na to pozrieme.
22. aug 2011 o 10:48  • Odpovedz
@janocka ved som pisala ze uz som davno ten album nahlasila
22. aug 2011 o 16:48  • Odpovedz
dobry den.mam jeden taky problem.tyka sa to hodnotenia v bazariku.zial kvoli nevedemostiam predavajucich casto krat kupujuce prichadzaju o hodnotenie.mne sa to teda stava velmi casto,ze napisem hodnotenie na kupujucu a kupujuca iba reaguje na svoje hodnotenie vo forme,ze ma tiez odporuca a tym padom u nej je to akesi vzajomne hodnotenie a ja potom vypisujem do IP a vysvetlujem ako sa to ma spravne robit.predavajuce...cest vynimkam nemaju sajnu ako sa dava hodnotenie kupujucim...malo by to byt prehladnejsie alobo nejake viditelne upozornenie ci vysvetlenie v bodoch pri bazariku,ze ako sa hodnotenie davaju....aby to bolo jasne vsetkym.tak isto ako su jasne pravidla bazara tak by mali byt hned v sekcii bazara aj vysvetlivky ako pouzivat hodnotenie a kde hodnotenie pisat aj takym uzivatelkam,ktore nemaju nic na predaj....lebo vela mamiciek sa ma to pyta,ze by aj dali hodnotenie ale nevedia ako nakolko ja nepredavam nic.vtedy musim vysvetlovat,ze musi ist na moj profil...atd.
22. aug 2011 o 16:54  • Odpovedz
@solinkarka po tom ako som ti na prispevok odpisala som sa pozerla na oznacene albumy a ziaden od teba oznaceny a ziaden so svadobnymi fotkami oznaceny nebol
22. aug 2011 o 17:07  • Odpovedz
@cmulinko nemusi to byt iba kvoli nevedomostiam. Niektore uzivatelky hodnotenia pridavat nechcu, nie je to ich povinnost. Aj ked je sekcia O tom ako bazar funguje a tam zodpovedane najcastejsie otazky + su pravidla bazaru, mnoho uzivatelov to necita alebo ak to aj cita, tak nerespektuje
22. aug 2011 o 17:20  • Odpovedz
@janocka tak naco je potom vobec moznost hodnotenia,ked sa hodnotenia nerovnaju zdaleka poctom nakupov ci predajov...tak potom hodnotenie ako take straca uplny vyznam a nemalo by tu vobec byt.bud dam a dam vzdy,alebo nedam vobec nikomu a teda nemusi ani nic take ako hodnotenie existovat...potom sa maminky spoliehaju len na to mizerne mnozstvo hodnoteni,ktore su dane a mozno casto krat sa hodnotenie ani nedalo...napr pri komplikovanej komunikacii a podobne.a teda sa cudujem,ze to trapi iba mna :pensive:
22. aug 2011 o 17:26  • Odpovedz
@cmulinko ale tak je to vsade..ja kupujem aj na mimibazariku a inde..a vsade je to tak..hodnotenie niektore daju, niektore nie..je to len na nich..s tym asi nic neurobis..
22. aug 2011 o 17:28  • Odpovedz
@janocka toto prislo len par munut do mojej IP...je to od mamicky od ktorej som naposledy nakupovala a ziadala som o hodnotenie nakolko som ja ju tiez hodnotila.

kam to mam nap co si mam otvoriť vo vašom profile to nevidím
takze este stale to nie je pre mamicky jasne.
22. aug 2011 o 17:34  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
22. aug 2011 o 17:37 • strihalka
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.