• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
freeshop sak dobre, ale uz i zvirata a foto alias facebook...no tak to je moc.......sak kuknete na tento profil.....ne jedno album, ale vsechyn
22. aug 2011 o 17:42  • Odpovedz
@cmulinko nemozeme nikomu prikazat, ze musi dat hodnotenie. Tak ako pise @traktor , vsade to funguje na baze dobrovolnosti
22. aug 2011 o 18:30  • Odpovedz
@janocka dakujem...uz sa o to nebudem pokusat ani ja :slight_smile:
22. aug 2011 o 18:40  • Odpovedz
@cmulinko ja by som odporucila - ak o to hodnotenie stojis - napisat dotycnej ip, aby ti dala hodnotenie na tomto linku http://www.modrykonik.sk/bazar/hodnotenie/cmulinko/ - strucne jasne jednoduche
ale ako sa pise vyssie, nie je to povinnost
23. aug 2011 o 17:06  • Odpovedz
dakujem...uz som to vyriesila linkom v mojich podmienkach,kde je vysvetlene ako mozu dat hodnotenie aj kupujucim,ktore nemaju nic na bazare....ta predavajuca,ktora da hodnotenie,tak aj dostane :slight_smile:
23. aug 2011 o 17:23  • Odpovedz
@emjee chcem sa spytat, temy ktore su zamknute preco nemazete?? lebo ked hladam nejaku temu, tak vyhodi tie zamknute a ide to na nervy... ono by to bolo lepsie ak by sa mazali, bol by lepsi prehlad... :slight_smile:
23. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz
@bambi2 lebo temy ktore su zamknute obsahuju aj dolezite a uzitocne informacie kym sa v nej nezacnu baby hadat
23. aug 2011 o 21:05  • Odpovedz
@pici myslim take, kde su asi jedna, dve odpovede a potom su presmerovane do inej temy... tie su take mylne...
23. aug 2011 o 21:10  • Odpovedz
@bambi2 jasneeeeeeeeeeeeee, tie by sa mohli premazat...
23. aug 2011 o 21:11  • Odpovedz
@bambi2 mazu ich, ale postupne,az po nejakom case a v zavislosti od toho, ci maju admini cas...
23. aug 2011 o 21:12  • Odpovedz
@pici teraz som hladala nieco a prislo tolko zamknutych tem, ze som to zavrela rovno cele... lebo kazda tam mala odpovede dve tri a konec. nebavi ma otvarat kazdu jednu temu a citat odpovede a potom pride zamknute. to clovek aby klikal na kazdujednu aby sa nieco dozvedel??
23. aug 2011 o 21:14  • Odpovedz
@ikke aha tak je to potom ok... :slight_smile:
23. aug 2011 o 21:17  • Odpovedz
@bambi2 ano .D
23. aug 2011 o 21:42  • Odpovedz
ja mám otázku, prečo už ani v texte inzerátu nesmie byť napísané NOVÉ? že to nesmie byť v nadpise je OK, ale prečo nie v texte inzerátu? veď sa každému stane, že niečo kúpi, nepoužije, tak skúsi predať, nie?
24. aug 2011 o 07:00  • Odpovedz
@martinka17 To som sa chcela uz aj ja spytat, viem, ze sa predtym do textu mohlo dat nove ale nie do nadpisu. A este predtym tam boli 2 moznosti, zmaz alebo uprav a teraz je tam len zmaz. Preco sa nemoze upravit? :frowning2:
24. aug 2011 o 07:26  • Odpovedz
@littledevil ja som upravila sama a teda nahodila nanovo.....ináč som mrkla je cez 50 tisíc takých inzerátov :astonished:
24. aug 2011 o 07:28  • Odpovedz
@martinka17 @littledevil pretoze pravidla platia tak pre nadpis ako aj text inzeratu - ak kupim nieco, co mi doma bohviekolko stoji v skrini, uz to nie je nove, je to len nepouzite, nerozbalene, nenosene
24. aug 2011 o 07:50  • Odpovedz
@emjee počená, díík :grinning:
24. aug 2011 o 08:08  • Odpovedz
@emjee v ktorom bode pravidiel najdem to o tom, ze sa nesmie pisat ani do nazvu, ani do textu "nove"...ale ze tovar je nepouzivany..?....nemozem to najst....dakujem;)
24. aug 2011 o 08:27  • Odpovedz
ahojte,preco mi nejdu nahrat fotky? ani do albumu ani do temy? :confused:
24. aug 2011 o 11:29  • Odpovedz
@sorciera24

Môžem predávať aj nové vecí?
Nie. Komerční predajcovia, firmy, či najrôznejší "sprostredkovatelia" tovaru a služieb nie sú "mamičky, ktoré predávajú svoje veci". Bazár nie je určený pre nich. Ak si takýto predajca, prezentáciu svojich službieb a tovaru si môžeš pridať bezplatne do katalógu modrého konika, alebo do iných bazárov ako napr. mimibazar.sk, babybazar.sk. Ak si mamička a zostalo ti niečo, čo si však nikdy nepoužila (je to teda "nové"), inzerát si kľudne pridaj. Je to v poriadku. Takýto tovar však označ ako "nepoužité" alebo "nenosené", keďže "nové" sa používa na označenie tovaru priamo od predajcu, nie z druhej ruky.

http://www.modrykonik.sk/ako-funguje/bazar/ bod. číslo 3 :wink:
24. aug 2011 o 11:31  • Odpovedz
@ani3012 dakujem, ja som to hladala v tych vseobecnych pravidlach a tam to nie je, toto som si envsimla, dakujem :slight_smile:
24. aug 2011 o 11:51  • Odpovedz
@estterka asi preto, ze mas staru verziu prehliadaca. Akutalizuj si ho, prosim, potom by to malo ist
24. aug 2011 o 12:38  • Odpovedz
@janocka lenze rano mi to islo,pridala som fotky a potom zrazu nie :confused: no aktualizujem.
24. aug 2011 o 12:41  • Odpovedz
mne sa tiež nedarí dnes nahrať fotky k inzerátu, doteraz som s tým nemala problém.
24. aug 2011 o 13:14  • Odpovedz
@janocka som dosť technický antitalent, preto sa chcem opýtať ako si môžem aktualizovať verziu prehliadača?
24. aug 2011 o 13:17  • Odpovedz
pridavam sa k nenahratiu fotiek :frowning2: . aky prehliadac?
24. aug 2011 o 14:05  • Odpovedz
Ja mam aktualizovany - najnovsiu Mozzilu - a nejde mi nahravat...
24. aug 2011 o 14:16  • Odpovedz
ja som mala tiez ten problem, mam mozillu.aktualizovala sa mi najnovsia a nesli mi fotky, tak som si mala dat mozilla 6 ...a uz to ide :slight_smile:
24. aug 2011 o 14:22  • Odpovedz
no aktualizovala som a uz sa pridavaju uplne v pohode fotky:slight_smile:
24. aug 2011 o 14:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.