• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
mozzila 6 - :slight_smile:
24. aug 2011 o 14:50  • Odpovedz
dobry den...zasa idem troska otravovat s hodnoteniami...... :grinning: :grinning: je mozne,aby sa v profile dalo vidiet koloko z hodnoteni je pozitivnych a kolko negativnych? Bolo by dobre,ak by sa dalo kliknut hned na pripadne negativne hodnotenia ak mamicka ma nejake lebo niekedy sa musim preklikat cez 12 stran hodnoteni a citat vsetko rad radom....zabera to cas.dakujem
24. aug 2011 o 16:48  • Odpovedz
mozem sa spytat z akeho dovodu menite nazov temy ked ma napriklad tema uz 500 stran?
24. aug 2011 o 17:27  • Odpovedz
@pici jeej, aj nam sa zmenil nazov temy... :slight_smile: takze to boli admini ??? :wink: :wink: :wink: ja som myslela, ze zakladatelka.
24. aug 2011 o 17:29  • Odpovedz
@lauritka no admini asi na poziadanie zakladatelky... ale kukam na niektore temy v ktorych som , ze co to maju za nazov...
24. aug 2011 o 17:34  • Odpovedz
@pici admini zmenili viac nazov urcitych tem...bez poziadania zakladatelky....vraj sa takto lahsie vyhladavaju temy.novy nazov ma byt vystiznejsi a jednoduchsi ci prehladnejsi..... :slight_smile:
24. aug 2011 o 17:39  • Odpovedz
@lauritka
@pici
som niekde čítala, že menili názvy tém kvôli ľahšiemu vyhľadávaniu, prečítali úvodný príspevok a podľa toho upravili názov, vraj...
@cmulinko jáj, už si písala, sa opakujem :grinning: :grinning: :grinning:
@halienka nevadi...opakovanie matka mudrosti :slight_smile:
24. aug 2011 o 17:41  • Odpovedz
no co ja viem, ja by som skor zmenila temu GRAFY BT len na to bez tej 13ky. kedze sa uz nezakladaju pokracovania temy, ta 13 tam straca vyznam... :wink:

aj to slovicko: snad aj pre vas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... take malo nadejne... :wink:

takze ak mozte admini, nejak uplne vystizne.. GRAFY BT :wink:
24. aug 2011 o 17:42  • Odpovedz
@cmulinko aha... tak dobre teda
@lauritka
@halienka
24. aug 2011 o 18:17  • Odpovedz
nemohla by sa do bazáru spraviť sekcia nespolahlivých nickov?? aby to človek nemusel listovať a čítať v textoch, že by sa spravil len akýsi zoznam??
25. aug 2011 o 08:45  • Odpovedz
Nemohol by mať bazár možnosť vyhľadávania inzerátov podľa miesta bydliska? Napr. chcem kúpiť kočík, ale len na osobný odber (chcem ho vidieť...)... musím prelistovať milión strán s kočíkmi a hľadať to moje mesto....
25. aug 2011 o 10:27  • Odpovedz
@piacere ahojky, ja som len tak skúsila a funguje to :dizzy_face:

takže do kolónky "hľadáš niečo špeciálne" zadaj MESTO vyhodí Ti všetky inzeráty z daného mesta, potom už len vo výbere kategórií klikni na KOČÍKY A FUSAKY a môžeš hľadať srdcu blízky kočík :wink:
25. aug 2011 o 10:34  • Odpovedz
@beruska.zuzanka :astonished: vau, tak to som netušila... super, vďaka :grinning: :dizzy_face:
25. aug 2011 o 10:35  • Odpovedz
25. aug 2011 o 10:37  • Odpovedz
Otázka - dala som do môjho bazárika na predaj predlohu na maľovanie na stenu Macko Pooh, čo je fakt krásna ozdôbka, ktorá skrášli detskú izbu. Vložila som ju do sekcia "Detská izba" a na druhý deň mi bol inzerát zmazaný adminom s odôvodnením, že takéto inzeráty sem nepatria :rolling_eyes: Veď je to určené do detskej izby! Nechápem... :confounded:
25. aug 2011 o 11:49  • Odpovedz
chcem sa opytat preco sa mi nedaju pridat fotky do bazara. vcera som chcela pridat inzerat nesli mi tam pridat fotky a dnes to iste :unamused:
25. aug 2011 o 12:28  • Odpovedz
prave sa mi v bazari objavil zaujemca,ktory chcel odomna veci a datum,kedy mi písal je 14.8. - a doteraz som tam nemala ani upozornenie,ani nič .myslím,že sa to tu už riešilo ,tak ale je to dost naprd,takto clovek vyzera ako niekto,kto neodpoveda na ionzeraty a veci dalej aktualizuje
25. aug 2011 o 13:06  • Odpovedz
chcem sa opytat co znamena ze sleduje ma niekto, je tam uvedena jedna hviezdicka, viem o koho ide?
25. aug 2011 o 14:25  • Odpovedz
@cinamon7 kde to je?akože,ine zmeny su tu . už človek vidi všetko,sa bojim na niekoho klikat,že to uvidi,čo si prezeram :sweat_smile:
25. aug 2011 o 15:30  • Odpovedz
@denisocka Fotoblogy a potom zoznam užívateliek :confused:
25. aug 2011 o 21:35  • Odpovedz
@cinamon7 fotoblog sleduju znamena ze kolkym uzivatelom sa tvoj fotoblog paci :slight_smile:
25. aug 2011 o 21:46  • Odpovedz
a koľko ste pribrali do 7.tt, do 17tt, do 68 tt...dosť mi to lezie na nervy..to teraz keď každý týždeň založí jedna žena otázku koľko ste pribrali, tak sa sem nezmestia žiadne normálnejšie otázky...sorry, príde mi to blbé pýtať sa na to
26. aug 2011 o 10:26  • Odpovedz
@vefi89 takych otazok je tu ovela viac...som tehotna?mozem byt tehotna?co dat jest 1-2-3-4 rocnemu?boli toto boli hento je to normalne?...atd.tiez si myslim,ze ked sa na tie diskusie pozreme tak je ich straaaasne vela rovnakych len vzdy je to napisane v inom kontexte ci z ineho mesta s inym vekom uzivatela a stadiom tehotenstva....ale podstata je vzdy rovnaka.....ale su tu ine kompetentne osoby na to,aby schvalovali pribudanie novych otazok a diskusii.
26. aug 2011 o 10:52  • Odpovedz
@cmulinko je to strašne choré , keď žena čo sa včera dozvedela že je tehotná ide riešiť, koľko ostatné pribrali do siedmeho týždňa :sweat_smile: myslím, že táto stránka sa mohla nejak podmieniť vekom, lebo títo puberťáci mi to tu normálne znechucujú..
26. aug 2011 o 11:07  • Odpovedz
a maximálny vrchol, keď sa niekto spýta: "Môžem šoférovať v 5. týždni tehotenstva?" už tu len čakať na otázky typu môže ma niekto nakaziť leprou aj keď som tehotná?
Admini, prosím môžte s tým niečo urobiť?
26. aug 2011 o 11:17  • Odpovedz
@vefi89 pravdepodobne sa s tym neda nic robit...admini nie su kompetentny posudzovat banalitu otazok...kazda zena ma hladinu vedomosti na inej urovni....tato stranka ma niekedy ''zial'' aj osvietit ci vysvetlit veci,ktore boli zameskane na hodinach biologie a prave preto kazda otazka aj pre niekoho banalna ma pravo byt zodpovedana :sweat_smile:
26. aug 2011 o 11:23  • Odpovedz
@vefi89 @cmulinko
naco citat otazky, ktore vas jednak nezaujimaju,jednak sa vas netykaju a jednak sa vam zdaju odveci? preco by mal admin usmernovat, kto polozi aku otazku, pripadne aku diskusiu chce zalozit? ved o tom je toto forum, ze zalozim temu, ak je uz podobna, tak ta do nej presmeruju , ak nie, diskutuje sa... ked nechces, necitaj... ale to co sa vam moze zdat ako tema zbytocna, mimo alebo nepodstatna, je pre niekoho zaujimava.. a naopak
to co je pre teba maximalny vrchol, je pre inu zenu potrebne vediet...
26. aug 2011 o 11:38  • Odpovedz
@pici uplne s tebou suhlasim
26. aug 2011 o 12:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.