• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@lauritka ohladom zmeny nazvu temy napis do ip janocka, pridaj link na temu+nazov aky by mal byt.

@vefi89 snazime sa, aby otazky vystihovali zmysel a aby sme vedeli co najlepsie uzivatelky presmerovat na uz existujucu temu, kde by nasla odpoved. Otazky typu mozem byt tehotna? zamykame a odkazujeme na uz existujucu vseobecnu temu.

@vefi89 zoznam nespolahlivych nickov najdes v tejto teme
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/cerna-listina/?page=last&post=last&lastref=il
tema obsahuje len nicky, pripadne mena,e-maily a adresy nespolahlivych ludi. Preto, ked tam najdeme diskusie typu odporucam, alebo poslala mi ine topanky, nez aky bol popis tak ich mazeme, kedze o tom si mozu pisat tu
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/?page=last&post=last&lastref=il
26. aug 2011 o 13:04  • Odpovedz
môžem sa spýtať,kto je a kto nie je admin ? Lebo v spodnej lište je napísané
Admini stránky: martinjasen, evastastna ...to ako že @danu @janocka @pink_lady a @emjee už neadminujete ? Čí ?
ďakujem za odpoveď.....
26. aug 2011 o 13:31  • Odpovedz
@pici a napisala som ja nieco ine? :slight_smile: napisala som presne to co ty...aj pre mna banalna otazka ma byt pravom zodpovedana....ja kritizujem rovnake otazky a nie oblast otazok.
26. aug 2011 o 13:34  • Odpovedz
@cmulinko @pici myslím,že baby mysleli otázky typu :
koľko váži vaše 6 mesačné dieťatko? koľko váži vaše 7 mesačné dieťatko....
Koľko spí 3 týždňové bábo? Koľko spí dvojmesačné bábo.....
koľko si vážila v 16 týždni tehotenstva .... koľko si vážila v 7 mesiaci.....

myslím,že takéto otázky by mali byť smerované do všeobecnej témy ako napr. august 2011 a tam sa spýtať ,koľko ich deti vážia,spia,jedia,kakajú,cikajú,plačú......
ja mám napr. predčasne narodené a tiež som zbehla babám do máj 2009 sa spýtať,že koľko asi tak vážia,aby som vedela,či krpatá už dobehla,aj keď som v ich téme nikdy predtým nebola...boli ochotné a hneď mi aj písali :slight_smile:
26. aug 2011 o 14:02  • Odpovedz
@ani3012 ano ja viem...presne som to vysvetlila o stranu skor :wink:
26. aug 2011 o 14:26  • Odpovedz
@ani3012 Admini zostavaju ti, ktori doteraz. Zmena je len v tom, ze kontaktovat s dotazmi, technickymi problemami budes moct hlavne internych adminov. Ti mozu reagovat rychlejsie aj zistit veci rychlejsie, kedze su v kancelarii. Dobrovolni admini sa budu predovsetkym starat o poriadok vo fore, fotoblogoch a bazari.
26. aug 2011 o 14:33  • Odpovedz
@martinjasen to je super..len..len ak budem mat problem, napr. ze niekto sa tu bude bavit..tak som automaticky klikla na napr. janocka, danu, emjee..a oni sa uz o to postarali..teraz uz nemaju napr. v pase ani to *admin*..tak napr. tie baby , co sa zaregistruju dnes, nemaju ani sajnu, ze aj taky admin tu je ..a dalsia vec..my *stare* konikovky to vieme, ze tu su..ale , niektore mozno budu chciet aj skoncit, nebudu uz chciet adminovat..to potom budu kazdemu pisat..vies , ja uz nie som admin..pis inym..hm..myslim, ze to admin v pase im malo zostat..bolo to tak lepsie..teda aspon pre mna :sweat_smile:
26. aug 2011 o 14:52  • Odpovedz
@traktor Radi by sme preniesli priamu komunikaciu s mamickami na internych adminov, su najblizsie k tomu, kde sa vsetko deje, maju na to cas a je to ich naplnou prace. Vdaka tomu komunikacia s mamickami nepojde cez viacero ludi. NIekedy sa stava, ze dobrovolni admini potrebuju prv ziskat aktualne informacie od nas a az potom ich komunikovat dalej.
Chceme zorganizovat adminovanie tak, aby sa admini mohli venovat tej adminskej cinnosti, ktore im najviac vyhovuje, a to tak obsahovo, ako aj casovo. Preto vsetkym odporucam, aby svoje dotazy smerovali na internych adminov, ktori su spomenuti dole na stranke, od teraz je to ich (aj moja) dolezita napln prace.
26. aug 2011 o 15:13  • Odpovedz
@martinjasen ja rada napisem aj tebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale aj tak ma to trosku stve, nebudem klamat..pretoze tak som mala ..akusi istotu ?..ani neviem ako to napisat..ked tam to oznacenie bolo..a uz som si na to aj zvykla..teraz mi to chyba, napr., ze nie su dole na lište.vtedy stacilo kliknut a uz len pisat..no..ale ako zvyknem si aj na toto..aj ked..ved vies :grinning: :wink:
26. aug 2011 o 18:24  • Odpovedz
@beruska.zuzanka skoda ze to takto nefunguje aj na velkosti, ale uz sa to riesi :slight_smile: dufajme ze to coskoro pojde :slight_smile:
27. aug 2011 o 09:41  • Odpovedz
@martinjasen takze kontaktovat mozme uz len teba a evastastna? a ti co "boli" adminmi budu riesit fotoblogy, forum a bazar? Ale tak, ked to oni budu mat na starosti, tak by bolo na mieste kontaktovat prave ich, nie? Tak ako to bolo doteraz. Preco takato zmena? Bud nech ostanu adminmi ako boli doteraz, alebo nech tu uz nemaju ziadne pravomoci mazat, opravovat, menit... :confounded:
27. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz
@ani3012 @cmulinko alebo otazka typu, poradte meno na 3 pismenka :grinning: ako napisala som par mien co ma napadli z nudy, ale cudujem sa tomu co sa to pytal, ved existuje google a ten vyhodi 100vky stranok s menami na 3 pismena aj na 10 pismen ak bude chciet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2011 o 10:00  • Odpovedz
@martinjasen myslím si,že Vás budeme zbytočne zaťažovať otázkami : prečo ste mi zmazali album, prečo ste mi stopli inzerát,prečo ste mi zatvorili tému ...takéto by mali smerovať k TA (tajný admin :grinning: :wink: ) a Vám dvom zase otázky po technickej stránke....inak zase to pôjde cez viac ľudí- vy sa budete musieť spýtať danu, emjee, pink_lady atď, že prečo ...či sa mýlim ?
a potom ,ako rozlíšime, kto je naozaj admin a kto sa naň len hrá ? Lebo niekto chce odpoveď len od admina (už som sa s tým stretla- "ty nie si admin,tak neodpovedaj" ....)
27. aug 2011 o 10:13  • Odpovedz
podla mna to mohlo ostat tak, ze by boli admini rozdelelni i oficialne na dve skupiny a pekne dole napisani...

technicke dotazy smerujte na

dotazy ohladne bazaru, fotoblogu a tem adresujte na

a pod na by boli mena adminov... takto je to odveci, najma, pre novych clenov...

okrem ineho... kamaratka oznacila, ze sa jej paci jeden moj fotoblog.. donedavna bol zobrazeny presny nazov fotoblogu, dnes cumim a, ze fotoblog... to je fajn, ale ktory? to sa preco zmenilo?

dakujem za odpoved

@martinjasen
27. aug 2011 o 13:25  • Odpovedz
neda sa pridat fotka do albumov ani na bazar. bude to dlho trvat? dakujem
27. aug 2011 o 14:22  • Odpovedz
v prvom rade sa chcem podakovat milym mamickam, ktore neustale nahlasuju "nevhodne" inzeraty, mne by to moja povaha nedovolila, no ale to je uz jedno....
ale mam otazku pre adminov, ci naozaj par liekov ktore mi zostali na vratenie postavy a hlavne na vyuzitie trebars po porode, ktore by este mohla niektora mamicka vyuzit naozaj nepatria do kategorie pre mamicky, neviem komu inemu by boli urcene :slight_smile:. dakujem lubica
28. aug 2011 o 07:54  • Odpovedz
@olifcek ved fotoblog máš len jeden a ak ti kamoška dala "páči sa mi" tak to je to isté ako keby si ho predtým dala "pridať k oblubeným" :wink: , mne lajky nadalej ukazuje ku konkrétnym častiam fotoblogu :sweat_smile:
28. aug 2011 o 08:09  • Odpovedz
@andilka ziadny liek nemoze byt inzerovany na bazariku a ja s tym osobne plne suhlasim a schvalujem.som toho nazoru,ze hocijaky nespotrebovany liek patri nazad do lekarne a nie na dalsi predaj.nechcela by som byt zodpovedna za ziadne vedlajsie ucinky,ktore moj predany liek sposobil....nikto nema ten isty organizmus.tebe liek mohol sadnut a pomoct a inemu moze sposobit vazne problemy. ak chces velmi predat,tak mozes liek spomenut v niektorej dietnej teme....navrhnut mamickam,ktore to uz beru ze ti zopar ostalo a cez IP sa dohodnete....ale nie cez verejny bazar :slight_smile:
28. aug 2011 o 08:09  • Odpovedz
@benne nerozumiem. Mam 22 albumov. Co bolo teda oznacene, ze sa paci? Jednym klikom vsetko? Pridala si ma k oblubenym, tak?
28. aug 2011 o 08:30  • Odpovedz
@olifcek tak.. ked si všimneš. teraz sa to zmenilo, predtým bolo, "komu sa páči tento fotoblog", teraz to máš hned navrchu v tvojom fotoblogu "páči sa XY užívateľom"
28. aug 2011 o 08:42  • Odpovedz
@benne dakujem Ti andilku. Odkedy sem nekukam, nemam info a paq takto haluzim :sweat_smile:
28. aug 2011 o 08:45  • Odpovedz
@cmulinko v pohode, len som sa pytala, asi ma zmiatli inzeraty napr.tabletky proti nevolnosti alebo calibrum....preto ten moj inzerat.
28. aug 2011 o 09:41  • Odpovedz
ahojte, chcem sa spytat, ako prosim funguje zalozka "Moje prispevky" ? :slight_smile: daju sa nejak stiahnut vsetky moje prispevky do akejkolvek temy? :sunglasses:
28. aug 2011 o 22:45  • Odpovedz
@lopezka ahoj, v záložke Moje príspevky nájdeš témy, do ktorých si kedykoľvek prispela
neviem, ako myslíš, či sa dajú stiahnuť? :confused:
28. aug 2011 o 23:58  • Odpovedz
Prosim vas kompetentnych,aby ste sa vyjadrili,ze aky je denny limit v pocte zalozenia otazky typu ''Som tehotna? ''raz si dam tu namahu a spocitam ich vsetky....ale vy by ste ten pocet uz mali vediet aj teraz.
29. aug 2011 o 15:13  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ahoj, dakujem za odpoved :slight_smile: ja som to tak aj pochopila, ze to je asi zoznam tem, do ktorych som niekedy prispela ....ale na co je to dobre ? :sunglasses: pokial by sa nedali nejak vybrat len moje prispevky, aby som nemusela listovat celu temu :unamused: rozumies ? :slight_smile:
keby sa to dalo, bolo by to podla mna super :sweat_smile:
29. aug 2011 o 22:31  • Odpovedz
@lopezka ak si dobre spomínam, raz tu bola debata, či by sa dali nejako vyhladať príspevky od jednej osoby a bolo to zavrhnuté, aby to niekto nemohol využívať v neprospech iných.. takže myslím, že preto nebude možné ani vyhladať príspevky seba samej.. (mne to občas tiež chýba) a čo sa sekcie "moje príspevky" týka.. tak akurát si môžem robiť zoznam, že nekoľko som aktívna podla počtu tém v nej :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: .. ale raz sa mi vdaka tej sekcii podarilo nájsť tému o ktorej som vedela že existuje ale nepamätala som si presný názov
30. aug 2011 o 07:49  • Odpovedz
ja mam prosbu na tych sikovnych chlapcov tam u vas.nedaju sa mi aktualizovat inzeraty.asi som pokazena alebo zaseknuta.prosim vas chlapci mozete ma opravit?dakujem za rychlost akou to dokazete zvladnut.
30. aug 2011 o 17:44  • Odpovedz
tak berem spat.cez mozillu mi to ide a cez ten explorer nejde.
30. aug 2011 o 17:53  • Odpovedz
ahojte adminky prosim vas neviete preco sa mi nedaju aktualizovat inzeraty nejaka tech chyba?
30. aug 2011 o 20:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.