• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
prosim vas je mozne preverit tieto nicky?
5farbicka5
555ivka
nie je to nahodou jeden a ten isty?
30. aug 2011 o 20:33  • Odpovedz
@benne ahoj, dakujem za odpoved :slight_smile:
aj podla mna je logicke, ze bolo zamietnute vyhladat prispevky od inych osob :sweat_smile: .....ale MOJE by sa mohli dat vyhladat :wink: no ale ked to nejde, tak to nejde :confounded:
30. aug 2011 o 21:15  • Odpovedz
nesťahujte inzeráty,lebo bolo v názve jedno veľké písmeno -je to trápne a nešikanujte tu poctivé predajkyne
31. aug 2011 o 07:25  • Odpovedz
@poleva kvoli jedinemu velkemu pismenu sa inzeraty nestopuju
31. aug 2011 o 09:41  • Odpovedz
@janocka nevyjadrujem sa radšej :slight_smile:
31. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz
ahojte.chcem sa spytat preco sa mi nezobrazuju ziadne fotky?ani v bazare,ani na skle ked nejake baby pridaju?dakujem
31. aug 2011 o 14:02  • Odpovedz
Ahojte. niektore z inzereatov, ktore som si pridala medzi oblubene su uz bud zmazane alebo pozastavene..... a neviem ich z oblubenych odstranit. Ako to mam spravit?
2. sep 2011 o 12:12  • Odpovedz
@hhenike ahoj, nie som sice admin, ale ja som to tiez nevedela a nahodou som nato prisla, musis kliknut na tu zltu hviezdicku pri nazve inzeratu a ono ti to odstrani... :sunglasses:
2. sep 2011 o 12:15  • Odpovedz
mam otazku, preco sa tema, ktoru mam ulozenu v oblubenych a je to verejna tema, nezobrazi po napisany prispevku na zaciatku vsetkych tem pod polozkou Forum? Vobec tam nie je. Takze asi ani nitko netusi ze sa do tej temy prispieva... ?
2. sep 2011 o 17:36  • Odpovedz
@hajanka
nie je to tema zo sekcie "Volna diskusia" ? Davnejsie som si vsimla, ze tie sa nezobrazuju ani mne
2. sep 2011 o 18:32  • Odpovedz
@ianitka super :slight_smile: a to preco ako?
2. sep 2011 o 18:48  • Odpovedz
mame viacere problemik.nejdu nam aktualizovat inzeraty v bazare.mozete nas opravit?kujeme :wink:
2. sep 2011 o 18:51  • Odpovedz
@hajanka no to ja neviem :grinning:
ale aj v starej verzii to tak tusim bolo - vsetky sekcie na titulnej strane a k volnej diskusie sa preklikavalo
2. sep 2011 o 18:57  • Odpovedz
@martinjasen, @evastastna @janocka Mam jednu otazku na adminov a bola by som velmi vdacna,ak by mi na to odpovedali. Ako je mozne, ze mi admin nevymaze negativne hodnotenie za to, ze mi ho predavajuca napisala zo msty kvoli tomu, ze som jej nagatko napisala ja? Predavajucej, som poslala peniaze pred 3 mesiacmi za tovar, ktory mi neprisiel. Reklamaciu neriesila, klamala, ze ma vyjadrenie z posty ze som si balicek prevzala. Pritom ziadna reklamacia na postu neprisla. Nakoniec sa prislo na to, ze balik poslala obycajne a ja som si zaplatila za doporucenu zasielku. Aby to vsak nebolo malo, tak som od nej 2 mesiace ziadala svoje peniaze naspat. Este mi z drzostou klamala, ze peniaze odoslala 23.8. a ked som jej o 3 dni na to napisala, ze mi este neprisli, vraj si ich mam nahanat v svojej banke. Az 31.8. poslala adminke vypis z banky, kde bolo potvrdenie o tom, ze peniaze poslala az v ten den, co je 31.8. a nie 23.8. ako pisala a mala som ich nahanat v banke. Vypis ani neposlala mne, ale adminke a ja som si ho od nej musela vyziadat. Ked mi dnes peniaze nabehli-po 3 mesiacoch cakania a vypisovania tak mi predavajuca dala negativne hodnotenie. Ja som jej ho dala ale pravom. Ale adminka mi ho nechcela vymazat, vraj sa mame medzi sebou dohodnut. No ako sa mam dohodnut s niekym, kto ma stale klame, ohovara a vyvyšuje sa? A este taka otazka, ako mi adminka napisala, ze si ho mame vymazat medzi sebou. Na co potom tie hodnotenia tady su, ked sa tie negativne-pravom pisane maju zmazavat? Ved to tu ani nemusia byt. A za dalsie, preco ho mam mat ja, ked som 3 mesiace cakala na tovar a potom na peniaze? To aka tu je potom spravodlivost? Este mi s drzostou predavajuca napise, ze som dostala jej tovar. To je uz naozaj maximalna drzost. Cele 3 mesiace co sme boli v kontakte ma len klamala. No vy admini, na co tu potom ste, ked si mame svoje hodnotenia mazat medzi sebou? Ved vy musite byt tí, ktorí zmazu hodnotenie napisane zo msty a nepravom.
2. sep 2011 o 22:37  • Odpovedz
@krasnulka nemame dokaz o tom, ze ti hodnotenie bolo udelene nepravom, z pomsty. Nevieme, ze ti tovar skutocne neprisiel. Ty si do hodnotenia napisala, ze peniaze ti este neprisli, co vsak nie je pravda, kedze ti uz prisli
2. sep 2011 o 22:43  • Odpovedz
@krasnulka skuste si to vyriesit medzi sebou, ako som ti uz pisala do Ip. Ak by sme zmazali negativne hodnotenie tebe, mali by sme aj predavajucej
2. sep 2011 o 22:48  • Odpovedz
@janocka ja jej hodnotenie zmazem,ale napisem tam pravdu.Preco by nemala mat vobec, ked som s nou mala problem? A ona nema doklad o odoslani balika, pisala, ze ho poslala po postarke. Vraj mala vyjadrenie z posty, ale ziadna reklamacia k nam na postu nikdy neprisla. Vraj ona ho ma...nech ho teda ukaze. A preco mam mat aj ja negativ? Ved ona nema doklad ze nieco poslala a ja mam doklad o platbe. Ja nemozem za to ako posiela balik a ani som len nevedela, ze nebol poslany doporucene. A to, ze je pisane z pomsty je jasna vec. Ked som ja predala tovar a stratil sa balicek, ja som ho reklamovala a hned po 18 dnoch ked prislo vyjadrenie z posty tak som vracala platbu.A nekomu som ziadne negativne nenapisala. A to plati aj o balikoch, ktore som posielala obycajne. Ak neprisiel, po tyzdni som vracala peniaze. Tiez som nemohla vediet, ci dotycnej balik prisiel alebo nie,ale peniaze som jej vratila a negativne hodnotenie som jej v ziadnom pripade nedala-to by som si ani len nedovolila,aby mala negativ za moju cybu.Tak, ako tatiana611 urobila chybu a ja mam za to trpiet? Tady sa naozaj spravodlivosti nedovolam.
2. sep 2011 o 22:56  • Odpovedz
@janocka hodnotenie som jej zmenila-napisala som len pravdu. A nenecham na urazat tým, ze ona mna krivo obvinuje, ze som dostala jej balik. Je to pod moju uroven aby som takto klamala. Tiez som predavajuca. Mozes mi zmazat to hodnotenie???? Ja nemam dovod na to,aby som ho mala
2. sep 2011 o 23:00  • Odpovedz
Akože fakt nechapem. Stopli ste mi album, lebo nesplnal pravidla. Samozrejme, fotka mojej tvorby sem nepatri. A preco ste mi teda nevymazali nepravom pridane negativne hodnotenie? Ved negativ pisany z pomsty nie je podla pravidiel.
2. sep 2011 o 23:33  • Odpovedz
@janocka aj mi zmazes to hodnotenie? Krivo mna obvinila aj ja ju mozem obvinit, ze mi ten balik neposlala. Take hodnotenie nemam co mat, lebo je pisane nepravom a este ma aj krivo obvinila. Ako si mi napisala, ze nemas dokaz, ze mi ten balik neprisiel, tak nemas ani dokaz, ze mi ho vobec odoslala
3. sep 2011 o 10:24  • Odpovedz
@janocka akože riešte už @krasnulka, to je tu vôbec možné??? akým právom by ste mali zmazať negatko predávajúcej-ako píšeš,že keď zmažete krasnulke,musíte aj jej-za to,že sa toľký čas naťahovala a očividne klamala? máš dôkaz o poslaní platby,vrátení peňazí a komunikáciu medzi nimi,ako zavádzala...toto tu už fakt nechápem :pensive:
3. sep 2011 o 11:21  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. sep 2011 o 12:30 • krasnulka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
3. sep 2011 o 12:37 • krasnulka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. sep 2011 o 12:55 • macamac
3. sep 2011 o 12:58 • krasnulka
ahojte admini, už by aj stačilo od týchto užívateliek provokácií, nie?????
mne ste status o slepiciach stopli, ok, ale tie čo sa tam v ňom zleteli provokujú neustále, neustále urážajú užívateľky, aj keď dvojzmyslami a stále tu fungujú, načo?????????????????
@martinjasen @janocka

laerke Mám pre vás jeden song, koníčkarky - tabuľky... http://www.youtube.com/watch?v=uaVmWMvborY :slight_smile:

jeden status z dneška+komentáre k nemu.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. sep 2011 o 13:21  • Odpovedz
3. sep 2011 o 13:24 • katmi
3. sep 2011 o 13:26 • krasnulka
3. sep 2011 o 13:26 • denisocka
3. sep 2011 o 13:29 • katmi
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.