• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@zuzana17 dáš si jej obchodík a označíš ho "páči sa mi", tak budeš mať predávajúci medzi oblubenými.. a ak nebudeš chcieť.. tak dáš "nepáči sa mi"
4. sep 2011 o 08:29  • Odpovedz
@benne Ďakujem ide to :slight_smile:
4. sep 2011 o 08:37  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. sep 2011 o 10:40 • pici
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. sep 2011 o 10:54 • ani3012
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
4. sep 2011 o 13:53 • laerke
@ani3012 a preco jej uz nedate konecne pokoj??? menovala v nejakom prispevku niekoho??nie...takze o co ide?ked sa niekomu nepaci nejaky prispevok,tak ho necitam a hotovo :pensive: ...len zato,ze ona ma iny nazor ako kopec bab tu,tak musi hned niekomu vadit?mne tu tiez vadi x.bab,ale tak nebudem sledovat ich statusy a riesit ich cez adminov...co sme v skolke??
4. sep 2011 o 14:18  • Odpovedz
4. sep 2011 o 14:27 • laerke
4. sep 2011 o 14:34 • julianka777
4. sep 2011 o 17:42 • pici
4. sep 2011 o 17:52 • tunylyk
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
4. sep 2011 o 18:25 • laerke
4. sep 2011 o 20:35 • pici
@martinjasen navhujem, aby ste spustili aplikaciu, pri ktorej sa da vypnut neziaduci ucastnik MK. proste sama si vypnem osobu ktora mi je nazorovo vzdialena a nemusim citat jej/jeho skvosty, s ktorymi nesuhlasim a takto mozeme byt obe v jednej teme. alebo pri niektorych nickoch mam pocit, ze pri zapnuti MK mi vypadnu z monitora do naruce. mam pocit, ze niektore baby su aj tam, kde nemaju co ponuknut, resp. sa ich tema netyka. maju pocit, ze stale nieco a niekoho musia "riesit" .
4. sep 2011 o 21:02  • Odpovedz
@martinjasen konecne jeden krat co sa s @maca_p zhodneme. niektore zeny si myslia, ze nad ne nie je a zbytocne zeru nervy ostatnym v teme a su zbytocne sarvatky... a este by tu mohol byt niekto kto bude posudzovat, ci vobec ta alebo ona zena moze vstupit do temy, lebo niektore mamicky maju pocit, ze o tom maju pravo rozhodovat
4. sep 2011 o 21:21  • Odpovedz
kočky ja k tomu len toľko...
nikto sa nikde nemusí schovávať, nech si tu každý slobodne žije, vyjadruje a prezentuje sa, ALE.
Sloboda a a prejavenie vlastného názoru sú vážne veci. Ak si poviem, že idem prejavovať vlastný názor, to aký/á som, treba zvážiť, či niekomu tým neublížim, či naopak nenaruším slobodu niekoho iného.
Nie si tupo a tvrdohlavo tvrdiť, taký/á som, takého ma musíte brať....
Ľudia sme odtoho, aby sme vedeli spolu žiť, spolu komunikovať, rešpektovať svoje názory, aj keď nám práve nesedia.
Ale vždy stojí za to sa nad názorom druhého zamyslieť. Ak pravda nie je výsmešný, uštipačný a podobne....

Nemyslím si, že stojí za to naše krátke životy premrhať nenávisťou, výsmechom názoru iného, ako je ten môj.

Skúsme byť k sebe tolerantnejšie, ale tým nemyslím slepo tolerovať nejakú neprávosť s ospravedlnením, ve to je len jej/jeho humor, všade sú isté pravidlá slušnosti a komunikácie, ktoré je dobré doržiavať.

Pretože za klávesnicou vie byť každý hrdina...
4. sep 2011 o 21:30  • Odpovedz
nemienila som nikoho urazit,ani zotierat,konkretne som nikoho nemenovala,ani mna vasa debata neurazila.Este raz a naposledy,aby bolo vsetkym jasne,ako som to myslela.Otvorila som tuto temu,kvoli jej nazvu Otazky pre adminov,no vobec tomu nenasvedcoval obsah poslednych prispevkov,cakala som otazky a nasledne odpovede,nie vymeny nazorov,o niecom,co ma vobec nezaujimalo a ani nezaujima,hladala som odpoved,na moj konkretny problem,nechcela som davat duplovanu otazku,zvyknem par stran prebehnut,mozno prave na tej predoslej sa nieco podobne riesilo... Toto co som tu videla vobec s danou temou nesuvisi,ak neviete pochopit jednoduche "otazka a odpoved" a chcete sa hadat,otvorte si na to specialnu temu alebo si piste IP napr.

4. sep 2011 o 21:42  • Odpovedz
@tunylyk tak svoju otázku kľudne polož :wink:
4. sep 2011 o 21:45  • Odpovedz
@beruska.zuzanka uz som si to vyhladala,pouzila som vyhladavac a trafila som spravnu kombinaciu slov :slight_smile: ale aj tak dakujem :slight_smile:
4. sep 2011 o 21:49  • Odpovedz
krasnulka uvedomujes si ze sa tu zhadzujes???peniaze mas a mozem tvrdite aj tovar tak preco tu vypisujes zase svoje mudrosti???adminka ti jasne napisala ze peniaze prisli a a tvrdis ze nie tak kto tu je klamar????? :rolling_eyes:
5. sep 2011 o 09:13  • Odpovedz
Ahoj,

pridem do prace a prve co si vsimnem, ze cez vikend tu vladla husta atmosfera :wink:

@krasnulka Hodnotenia zostavaju. Hodnotenia nie su album znamok, kde zberame iba tie dobre. Aj zle hodnotenia sluzia k tomu, aby ostatni mali predstavu ako clovek dokaze riesit nepredvidane situacie, ktore sa mozu stat vzdy a to ci sme dobry predajcovia, alebo nie.
Neorganizuj ziadne natlaky na nas v mene "spravodlivosti", aby sme nejak specialne postihovali inu uzivatelku. Takyto sposob odvety neakceptujeme a obrati sa to proti tebe. Beriem tento problem za vyrieseny.

@laerke Odporucam ti zverejnovat svoje prispevky iba pre priatelov. Tvoj zmysel pre humor je umyselne dojzmyselny a obtazuje niektore uzivatelky. Ak to zverejnis pre priatelov, je skoro iste, ze tvoj humor bude chapany spravne tak ako ho myslis a nikoho tym nepoburis. Nas pohlad je podobny ako to vo svojom prispevky spomenula @beruska.zuzanka . Na stranke je vela mamiciek a sloboda slova je podmienena respektovanim ostatnych. Ak mas len trosku podozrenia, ze tvoj prispevok moze byt chapany ako utocny, pohrdacny alebo provokacny, nemala by si taky prispevok zverejnovat. To je ucta voci ostatnym.

Ako to uz niektori spomenuli, nepouzivajte tuto temu na vzajomne urazanie. Ak citite, ze dotaz moze sposobit hadky, zaslite taky dotaz do IP adminovi a nezverejnujte ho tu.

Prajem vam pekny den plny vzajomneho porozumenia.

Martin
5. sep 2011 o 10:34  • Odpovedz
@martinjasen mozem sa opytat,ze ked pridam prispevok do istej temy,tak sa v tej teme ukaze,no tema sa na fore neukaze.teda ak pridam prispevok o pol dvanastej napr,tak do temy sa uz zapise,ale ked si kliknem vseobecne na fora,tak tam to nie je,teda to nik nevidi a potom sa k odpovedi na moju otazku nedopatram.preco je to tak?to potom uplne zbytocne na temu pisem,ked nik nevidi,ze potrebujem poradit :frowning2:
5. sep 2011 o 11:33  • Odpovedz
@bobocka a nie je to náhodou príspevok v teme v sekcii volnej diskusie? tie na hl.stranké fora neukazuje
5. sep 2011 o 11:40  • Odpovedz
To je ake spravodlive ze @krasnulka riesi 3 mesiace jednu uzivatelku ktora sa jej len vyhovara, vytaca sa a klame, tak jej napise negativne hodnotenie a ta jej z pomsty negativne hodnotenie vrati!

Pravidla bazaru:
8. Dávať negatívne hodnotenia užívateľom, kvôli tomu že oni dali negatívne hodnotenie tebe, je zakázané.

A vy s tym nemienite nic robit?

Zarazila ma aj tato odpoved: "nemame dokaz o tom, ze ti hodnotenie bolo udelene nepravom, z pomsty".
Ako sa to da zistit a overit, ci je negativne hodnotenie udelene pravom alebo nepravom? Kto o tom rozhoduje?

... a teraz vlastne tatiana611 nema ziadne hodnotenie, naopak krasnulka ano????
5. sep 2011 o 11:42  • Odpovedz
@benne ano je.a to akoze ako sa dopatram k odpovedi ked to na hlavnej stranke na fore neukaze? nik moju otazku nevidi,nik mi neodpovie.iba ti,ktori do tej temy prispievaju.mimochodom tema,ktora m od r 2007 zapisanych 1 a stvrt strany,teda moc nie je navstevovana :frowning2: .a ked zalozim otazku ci temu sama,tak mi to admini zamknu s tym,ze ma odkazu na tu stranku,kde poriadne nik nepise :frowning2:
5. sep 2011 o 11:44  • Odpovedz
@bobocka na to som sa tu pytala aj ja par dni dozadu, nejaka uzivatelka odpovedala, ale admin sa nevyjadril a zatial ani nevysvetlil. A ja sa tu tyzden aj viac cudujem preco mi niekto neodpoveda a nereaguje na moje otazky ...... :frowning2: :unamused: :angry:
5. sep 2011 o 11:47  • Odpovedz
@hajanka ja nechapem.strasne vela je tu pravidiel. a vobec mi nejde do hlavy preco by volne diskusie nemohli byt zobrazovane na fore.naco dvojite meritko? a ja fakt potrebujem poradit ohladom svojho zdravia.je to pre mna dost dolezite.nejde mi o prkotinu typu-aky cumlik vybrat :angry: fakt potrebujem poradit. a odpovedi sa nedopatram :frowning2:
5. sep 2011 o 11:50  • Odpovedz
@bobocka žiadna z "volných diskusíí" sa v hl.fore neukáže.. vo volnej diskusii je xy tém, ktoré maju 1 alebo 100 strán, nejde ani o to v ktorej sekcii to je, ale či sa stretne dostatok ludi s daným problémom.. videla som tvoj príspevok a nemám ti nan ako reagovať, lebo s cystami som nikdy nič neriešila.. ja som došla na kona a chcela nájsť niekoho s diastázou brušných svalov u dojčaťa, dopadla som ako ty, žiadna odozva, lebo vtedy nikto podobný problém nemal.. prešla som si staru diskusiu a napísala IP aktívnej prispievatelke spred roka, bola ochotná , odpovedala mi..

možno by si mohla skúsiť napísať vo fotoblogoch, normálne otázku, zvyknu sa ozvať tie, ktoré si podobným prešli

nie všetky užívatelky chodia do fora, nie všetky navštevuju i volnu diskusiu a naopak, nie všetky chodia do blogov..
5. sep 2011 o 11:53  • Odpovedz
@benne uz mi jedna kocka odpovedala.asi zazrakom sa k mojej otazke dostala.ale aj tak nechapem to dvojite meritko na volne diskusie.
5. sep 2011 o 12:02  • Odpovedz
@martinjasen takze to vobec nie je vyriesene!!! Hovori ti nieco: Pravidla bazaru:
8. Dávať negatívne hodnotenia užívateľom, kvôli tomu že oni dali negatívne hodnotenie tebe, je zakázané.

A ja som svoj problem s predavajucou riesila od zaciatku s janockou, o vsetkom vedela a mozem za to, ze mi vratil apeniaze po 3 mesiacoch??? Ja som bola taka ochotna a cakala som, kludne som mohla ist hned na policiu a bez vahania a rozculovania sa s nou. Cele 2 mesiace ako mi vracala peniaze sa vyhovarala,klamala mi, posielala ma hladat si peniaze vo svojej banke a pri tom dobre vedela, ze ich neposlala. Asi som to mala hned riesit,ale aspon som sa ponaucila. Ak poslem predavajucej peniaze a do tyzdna mi nepride tovar domov, ihned idem na policiu,aby som nakoniec nedopadla ako teraz. Ano? Tak to mam robit podla teba? Ale ako sa hovori, za dobrotu na zebrotu. Kvoli takej .....ako je tatiana611 mam mat negativ za nieco, co som si sama nesposobila, za nieco, co som riesila a stale jej davala cas aby mi peniaze vratila, neriesila som to policiou, pritom som jej mohla urobit taku ostudu ako hovado keby ju policia navstivila doma, ale ja som to neurobila. A za toto vsetko mam mat ja negativ????
A neviem na co tady potom su pravidla bazaru, ked ich ajtak nedodrzujete!!!!
5. sep 2011 o 12:08  • Odpovedz
@martinjasen a este jedna vec. Ak predam poskodený tovar a dostanem negativ, tak ho velmi rada prijmem. Ale neprijmem negativ, ktory mi nepatri. Ja ho nemam za co mat! 3 mesiace som s predavajucou komunikovala, davala jej sancu zaslat mi peniaze, takze ja som situaciu riesila! Tak mi teda vysvetli, admin, za co???mam mat negativ???Cim som si ho zasluzila???co som urobila zle, ked je podla teba moj negativ opravnený??? :angry:
5. sep 2011 o 12:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.