• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. sep 2011 o 12:56 • brisilda
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. sep 2011 o 13:08 • olifcek
5. sep 2011 o 13:41 • brisilda
5. sep 2011 o 13:43 • pici
5. sep 2011 o 13:48 • denisocka
ahoj....chcela by som sa spýtať či je možné že človek s ktorým som si písala na internej pošte, potom zmazal správu a zmizla aj mne. Ide o to že mi jedna pani písala ohľadom bazára cez internu poštu (bolo mi to trochu čudné), dohodli sme sa na tovare, poslala som č. účtu, ona za tovar zaplatila a poslala mi adresu priateľa, lebo že ona nemá vybavený obč. preukz. Balík som doporučene poslala a dnes sa mi vrátil že adresát je neznámy. A tá správa kde mi písala adresu priateľa v našej komunikácii chýba-takže je zmazaná. ďakujem
5. sep 2011 o 13:50  • Odpovedz
5. sep 2011 o 13:52 • hajanka
5. sep 2011 o 14:02 • pici
5. sep 2011 o 14:06 • denisocka
5. sep 2011 o 14:12 • brisilda
5. sep 2011 o 14:13 • pici
@brisilda nove veci dostanes kupit v obchode, nie v bazari - mozno tebe nevadi, ak si da niekto do bazaru "novu" vec, ktora mu trci 3 roky v skrini a mozno je uz prelezana a vyjdena z mody - je nepouzita, nerozbalena, ale urcite nie nova
a admini pravidla nevymyslaju :wink:

@hajanka kseftari sa vobec nemusia ohanat novymi ci nepouzitymi vecami a skor ci neskor sa prezradia :wink:
5. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz
@martinjasen
@janocka
Velmi pekne vám ďakujem že ste mi pomohli "vyriešiť" neprávom pridané negatívne hodnotenie. Kedže som pomoc nenašla vo Vás, budem ju hladat niekde inde a to písomnou sťažnostou na Asmira...nakolko podla pravidla bazaru:
8. Dávať negatívne hodnotenia užívateľom, kvôli tomu že oni dali negatívne hodnotenie tebe, je zakázané.
Všetku komunikáciu od začiatku obchodíka pošlem spolu so sťažnostou a verte tomu, ze týmto dokážem svoju nevinu voci negatívnemu hodnoteniu-teda ak tady vobec nejaká spravodlivost je. Ale Vás tým už zaťažovať nebudem, lebo ako vidím, nemá to zmysel. Dobrú noc.
5. sep 2011 o 21:27  • Odpovedz
@martinjasen
@janocka
ale teraz toho uz mam naizaj dost. Toto je odpoved od tatiana611 na hodnotenie, ktore odo mna dostala:taktiez som mala problem peniaze dostal 2x a tvrdi ze nedostala...ato iste tvrdim o tovare...
Toto je velká urazka na to, aby to tatiane preslo nemyslite? Ved ona o mne tvrdi, ze som od nej dostala 2 x platbu!!! Ved ju poslala len raz a aj to zdokladovala janocke. Mienite s tým nieco urobit? Ved ma neustale uraza. Toto uz nie je normalne. Preco ma stale krivo obvinuje a hadze na mna spinu, ked ona je tá, co ma klamala 3 mesiace, podvadzala ma a este mi aj dala nepravom negativne hodnotenie? Este ma ide obvinit, ze som od nej dostala 2 x platbu? Pre boha robte s tým uz nieco, ved toto je neunosne, ako klame!!! Nech vám teda ukaze tie dve platby. Ja vám kludne poslem vypis za posledne 3 mesiace a platbu od nej mam len jednu a to z 31.8.2011 !!!
5. sep 2011 o 22:21  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
5. sep 2011 o 23:12 • krasnulka
@bobocka Volne diskusie a kategoria Modrykonik sa nezobrazuju na hlavnej stranke, kedze su v nich temy, ktore nie su v priamom kontexte so zamerenim stranky.
6. sep 2011 o 10:01  • Odpovedz
@majaja75 Uz som ti odpisal v IP.
6. sep 2011 o 10:05  • Odpovedz
@martinjasen no to je síce s tou voľnou diskusiou všetko pekné... ale takto sa veľa ľudí odpovede na svoje trápenie nedočká.... :wink:
6. sep 2011 o 11:02  • Odpovedz
@piacere Vieme, ze su mnohe temy, ktore akoby sa nedali napasovat na sucasne kategorie. Uz sa na tom pracuje, sucasne premenovavanie tem sluzi aj pre novu kategorizaciu vo fore. Kategorii bude ovela viac, budu jasnejsie a rozsiria sa aj temy. Volna diskusia bude skutocne iba pre volnu diskusiu :wink:
Ked skoncime premenuvavat temy, aktualne sme v polovici, spustime nove kategorie vo fore.
6. sep 2011 o 11:26  • Odpovedz
6. sep 2011 o 11:35 • katmi
@martinjasen :dizzy_face: ďakujem za odpoveď :slight_smile:
6. sep 2011 o 11:37  • Odpovedz
ahooj, neda sa mi nahodit inzerat :(( vsetko ok ale pri nahravani foto mi to pise ze chyba, ????? nechapem, je nejaka porucha???
6. sep 2011 o 11:51  • Odpovedz
@zuzanasef Mali sme vcera nejake vypadky v bazari, ale dnes by to malo byt v poriadku. Skus nasledovne:

1. restartnut internetovy prehliadac
2. restartnut pocitac
3. aktualizovat internetovy prehliadac
4. vyskusat iny internetovy prehliadac

Zvacsa to pomoze. :wink:
6. sep 2011 o 12:02  • Odpovedz
@zuzanasef no,..ja mám ten istý problém dnes..nech robím, čo robím, nejdú mi nahrať fotky.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. sep 2011 o 12:36  •  3 deti  • Odpovedz
@adka7755
@zuzanasef Je to problem u nas. Uz sa to odstranujem. Dajte nam polhodku. Prepacte.
6. sep 2011 o 12:38  • Odpovedz
aha :wink: ja som si myslela, že ja robím niečo zlé :slight_smile: ďakujem za takú rýchlu odpoveď...
6. sep 2011 o 12:42  •  3 deti  • Odpovedz
@martinjasen dalo by sa prosím v kategórii obuv pridať typ obuvi "kopačky" ? ďakujem
6. sep 2011 o 12:45  • Odpovedz
dobrý den, prečo mi opať nejdú nahodiť fotky do bazárika?
6. sep 2011 o 13:09  • Odpovedz
ja mam asi cisto od veci otazku,ale predsa.do akej kategorie v bazari patri vesta?lebo uz som u viacerych nasla v roznych kategoriach a ja osobne neviem kam mam vesty zaradit.dakujem
6. sep 2011 o 13:10  • Odpovedz
@tadotami ak môžem, tak, ak ide o detskú vestu, tak tá je napísaná v kategórii - mikiny, svetre, vesty. A ak pre dospelých, tak to nie je nikde, ale je tam tiež, že mikiny, svetre, tak by som to dala tam. Tiež som už našla vesty všelikde, ešteže sa to dá aspoň do vyhľadávača zadať a nájde všetky, ktoré sú popridávané v rôznych kategóriách :wink:
6. sep 2011 o 13:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.